Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 14:46   #41
Zakaj kopas nakon tolko vremena?

Ako joj ne vjerujes i ne mozes vratiti povjerenje, otidji.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Old 20.11.2017., 14:46   #42
Quote:
makica_ kaže: Pogledaj post
to je zato jer psihicki tlacitelji ce uvijek trazit neki razlog da bi tlacili drugu osobu.

ako on jeste takva vrsta osobe onda ce njeno priznanje (u njegovim ocima) samo biti 'legitiman razlog'' da tu zenu maltretira. dozivotno

treba vidjeti da li tu odista ima obiteljskog nasilja ili ne

( a u sto psihicko zlostavljanje naravno spada, to znamo)

zato to i jeste disfunkcionalno ponasanje, a bogme i kriminalno takoder.
Makica_ često ti spominješ psihičko zlostavljanje a tu si u krivu. Ja u proteklih 10 godina nisam uopće dizao tu temnu jer sam imao povjerenja u nju kad mi je rekla da je samo bila s njim na kavama i kada je saznala da on želi nešto više, prekinula tu vezu. Sada više nemam povjerenja ni trunčice.
tralvan is offline  
Old 20.11.2017., 14:48   #43
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
tralvan, il prihvati što se desilo, bez obzira što to bilo (samo ljubljenje, ljubljenje i sex, ljubljenje i drpanje itd itd ) i oprosti joj i prestani to spominjat

ili ju ostavi.

eto.

maltretiraš ju i ona će opet otić od tebe kad tad nekom drugom. ako nastaviš biti smor. čak mi se čini da bi ti htio da tu ima nečeg pa da imaš opravdanje za raspad braka. jel moguće to?
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ma neee, to mora ona priznati, i pokajati se. Onda će odjednom sve biti u redu.
Ovako nešto?
Ertrinken is offline  
Old 20.11.2017., 14:51   #44
Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
Svatko od nas zna što može oprostiti. Ja sam spreman oprostiti ukoliko nije bilo karanja. Većina muškaraca to ne bi oprostilo, pa čak ni druženje na kavama. Nikada do sada nisam imao priliku odabrati što želim jer je sve bilo zatrpano lažima i nije se govorilo o tome jer bi ona svaki puta podivljala ili promijenila temu.
ti samo zavaravas samoga sebe izgleda

jer da si spreman i sposoban oprostiti i sve to ostaviti iza sebe
onda ne bi zenu tlacio 10 godina

nego bi to rascistio sa samim sobom, prije svega to.

kazes da ona ne zna iskazati osjecaje

kako ih ti izrazavas? torturom i stavom da ona mora uraditi ono sto TI TRAZIS, i kako trazis. silom ili milom.


EDIT: zato se i pisalo o mogucem klasicnom slucaju obiteljskog nasilja, iz tog razloga. zbog nacina razmisljanja.

Zadnje uređivanje makica_ : 20.11.2017. at 15:11.
makica_ is offline  
Old 20.11.2017., 14:51   #45
Iskreno...ja bi se odvojio na neko vrijeme,razmislio o svemu i vidio kako funkcioniram bez nje.
Ako nemaš povjerenja,sve ide u kurac.U najgorem slučaju ćete se rastati,a bolje ti je i to nego biti nezadovoljan doživotno.
Istina je da ti ljudi na forumu jako malo mogu pomoći,sve je na tebi.
yoitsme is offline  
Old 20.11.2017., 14:54   #46
Quote:
makica_ kaže: Pogledaj post
ti samo zavaravas samoga sebe izgleda

jer da si spreman i spposioban oprostiti i sve to ostaviit iza sebe
onda ne bi zenu tlacio 10 godina

nego bi to rascistio sa samim sobom

kazes da ona ne zna iskazati osjecaje

kako ih ti izrazavas? torturom i staovm da oan mora uraditi ono sto TI TRAZIS

potpuno ces izludjeti tu zenu jer ti ju vec sada, svjenso ili nesvjenso kaznajvas za nesto takvim ponasanjem jer ocito ne znas to rjesiti normalnim putem ili si to sposoban

nemas dovoljno emocionalne inteligencije ili snage karaktra da bi se nosio sa pitanjima emocionalne prirode pa onda je pitanje: zasto ostajes u tom braku?

ili si pak klasicni nasilnik koji bi nasao ovaj ili onaj razlog za psihicno maltretiranje partnera.

nesto od toga mislim jeste nastvari

ili zasto si iti usao u brak, ako ni na pocetku veze, kako si napisao tu, si mislio da te osoba ne voli i ne iskazuje ljubav.

zasto si usao u braak onda?
ajde vise dosta i tebe
sta si navalila na covjeka?? kako ti znas da je on nasilnik koji trazi razlog za maltretiranje, a zena mu je sva divna i krasna?
mozda je covjek cijeli brak zivio zatvorenih ociju i sad mu je dosta toga????
edit: ovdje si ti najveci nasilnik
edit2: kad vidim kako smireno odgovara tebi tako nasilnoj, ne bi me cudilo da sam u pravu sto ga branim
PussyLicker is offline  
Old 20.11.2017., 14:55   #47
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Zakaj kopas nakon tolko vremena?

Ako joj ne vjerujes i ne mozes vratiti povjerenje, otidji.

Sent from my D2403 using Tapatalk
ma ovo je klasicni primjer kada ljudi na silu ostaju u losim brakovima
edi_bosanceros is offline  
Old 20.11.2017., 14:59   #48
I ja mislim da si previše brzih zaključaka napravila,makica_,iako se slažem s dosta stvari koje si napisala u vezi zrelosti i emocionalne inteligencije.
Ali ne mora značiti da je nasilnik i da ju maltretira,iako je i to mogućnost.
yoitsme is offline  
Old 20.11.2017., 15:00   #49
Quote:
makica_ kaže: Pogledaj post
ti samo zavaravas samoga sebe izgleda

jer da si spreman i sposoban oprostiti i sve to ostaviti iza sebe
onda ne bi zenu tlacio 10 godina

nego bi to rascistio sa samim sobom, prije svega

kazes da ona ne zna iskazati osjecaje

kako ih ti izrazavas? torturom i stavom da ona mora uraditi ono sto TI TRAZIS, i kako trazis. silom ili milom.

potpuno ces izludjeti tu zenu jer ti ju vec sada, svjesno ili nesvjesno kaznjavas takvim ponasanjem jer ocito ne znas to rjesiti normalnim putem.

nemas dovoljno emocionalne inteligencije ili snage karaktera da bi se nosio sa pitanjima emocionalne prirode pa onda je pitanje: zasto ostajes u tom braku?

ili si pak klasicni nasilnik koji bi nasao ovaj ili onaj razlog za psihicno maltretiranje partnera.

nesto od toga mislim jeste nastvari

ili drugo pitanje bi bilo zasto si iti usao u brak, ako ni na pocetku veze, kako si napisao, si mislio da te ta osoba ne voli i ne iskazuje ljubav.

zasto si usao u brak onda.

meni ovo ozbiljno vuce na obiteljsko nasilje, ali stvarno
Makica nemaš ti baš životnog iskustva. Postoje ti inače i ljudi koji gaje snažne emocije ali ih ne žele ili ne znaju reći.
BTW zbilja si dosadna s tim forama o obiteljskom nasilju
tralvan is offline  
Old 20.11.2017., 15:02   #50
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Iskreno...ja bi se odvojio na neko vrijeme,razmislio o svemu i vidio kako funkcioniram bez nje.
Ako nemaš povjerenja,sve ide u kurac.U najgorem slučaju ćete se rastati,a bolje ti je i to nego biti nezadovoljan doživotno.
Istina je da ti ljudi na forumu jako malo mogu pomoći,sve je na tebi.
Hvala ti na najkonstruktivnijem odgovoru do sada
tralvan is offline  
Old 20.11.2017., 15:10   #51
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
ajde vise dosta i tebe
sta si navalila na covjeka?? kako ti znas da je on nasilnik koji trazi razlog za maltretiranje, a zena mu je sva divna i krasna?
mozda je covjek cijeli brak zivio zatvorenih ociju i sad mu je dosta toga????
edit: ovdje si ti najveci nasilnik
edit2: kad vidim kako smireno odgovara tebi tako nasilnoj, ne bi me cudilo da sam u pravu sto ga branim
aj fala kurcu da je netko i ovo rekao pogotovo za boldano


on topic, priča je zajebanija nego što joj neki prilaze. njegovo ponašanje apsolutno ne vodi ničem konstruktivnom i prerasta u tlačenje samog sebe i partnerice, ali rekao bih da je to i ulazak u začarani krug iz kojeg je teško izać. logično je da prevarena osoba bude emotivno uzdrmana i ne prihvati odmah prvu verziju, a kad onda već na drugo pitanje čuje još nešto, pa na treće doda još nešto...jebiga, kužim da je došlo do izluđujuće situacije.

očito je da ona laže i postepeno priznaje sve više. to je isto oblik (možda nesvjesnog) psihičkog maltretiranja, jer uz svo zaklinjanje nikad ne znaš jesi li saznao sve, a na kraju ispadne očito i da nisi.

sad, budući smo svi (valjda) odrasli ovdje, ajmo bit realni - naravno da su se pojebali. ideja da je netko u tim godinama išao kod nekog doma četiri puta i "samo su se ljubili i malo dirali preko odjeće" je smiješna. da, pojebali su se.

i kužim autora da to želi čut iz njenih usta, ali ovim putem će samo izmučit i sebe i nju i sve. ili progutat to ili prekinut i bok.
KLCCLK is offline  
Old 20.11.2017., 15:12   #52
Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
Siguran sam kako ova priča "SAMO SMO SE LJUBILI MJESEC DANA" nije moguća.
Kako da ju navedem da sve prizna i da mi konačno omogući da odlučim što ću s njom, da li se uopće truditi?
stavi ju na muke, jebote, pa će sve priznat, ko i svaka vještica. Oproban recept i djeluje.

Majkemi, nisi nisi normalan. Tebe nikakvo objašnjenje ne bi zadovoljilo osim tog koje si sam sebi utuvio u glavu. Očito je da vam brak nije bajka, ali tebi treba psihijatar. Najozbiljnije, bez ikakve želje za provokacijom.

Kakve uopće veze ima što je ona točno radila s tim tipom? Rekla ti je što je rekla, možda je istina, možda ne, ne možeš to znati.
Normalna osoba pomiriti će s tim da ne može znati - i neće imati bolesnu potrebu kopati po tome.

Nego će se pozabaviti time kako popraviti vezu. Ako se može popraviti.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Old 20.11.2017., 15:13   #53
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
aj fala kurcu da je netko i ovo rekao pogotovo za boldano


on topic, priča je zajebanija nego što joj neki prilaze. njegovo ponašanje apsolutno ne vodi ničem konstruktivnom i prerasta u tlačenje samog sebe i partnerice, ali rekao bih da je to i ulazak u začarani krug iz kojeg je teško izać. logično je da prevarena osoba bude emotivno uzdrmana i ne prihvati odmah prvu verziju, a kad onda već na drugo pitanje čuje još nešto, pa na treće doda još nešto...jebiga, kužim da je došlo do izluđujuće situacije.

očito je da ona laže i postepeno priznaje sve više. to je isto oblik (možda nesvjesnog) psihičkog maltretiranja, jer uz svo zaklinjanje nikad ne znaš jesi li saznao sve, a na kraju ispadne očito i da nisi.

sad, budući smo svi (valjda) odrasli ovdje, ajmo bit realni - naravno da su se pojebali. ideja da je netko u tim godinama išao kod nekog doma četiri puta i "samo su se ljubili i malo dirali preko odjeće" je smiješna. da, pojebali su se.

i kužim autora da to želi čut iz njenih usta, ali ovim putem će samo izmučit i sebe i nju i sve. ili progutat to ili prekinut i bok.
amen
edi_bosanceros is offline  
Old 20.11.2017., 15:15   #54
tralvan, ona se kara sa strane.

molim
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 20.11.2017., 15:19   #55
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
stavi ju na muke, jebote, pa će sve priznat, ko i svaka vještica. Oproban recept i djeluje.


ti.
koju ce sad torturu izmisliti.

a ne odustaje covjek 10 godina sa pitanjima

.
makica_ is offline  
Old 20.11.2017., 15:24   #56
Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post

BTW zbilja si dosadna s tim forama o obiteljskom nasilju
OK moguce nisi ti takav i to ne mozemo znati, ali da ima jako puno na balkanu
takvih pacijenta, to da. zato velim
makica_ is offline  
Old 20.11.2017., 15:26   #57
Quote:
makica_ kaže: Pogledaj post
OK moguce nisi ti takav i to ne mozemo znati, ali da ima jako puno na balkanu
takvih pacijenta, to da. zato velim
Meni se čini na temelju tvojih postova da si i ti imala takvog
tralvan is offline  
Old 20.11.2017., 15:28   #58
Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
Meni se čini na temelju tvojih postova da si i ti imala takvog
braca hajde ti napisi sto ti odgovara da mi tipkamo
da ti pisemo upise tralalalala
i svi sretni
edi_bosanceros is offline  
Old 20.11.2017., 15:28   #59
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
tralvan, ona se kara sa strane.

molim
Pun si humora u PM
tralvan is offline  
Old 20.11.2017., 15:30   #60
Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
Meni se čini na temelju tvojih postova da si i ti imala takvog
u vezi naravno da ne.



nego se moze vidjeti opcenito ili kroz posao kojeg netko radi
makica_ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger