Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2011., 21:44   #1
Popušila sam mu, a on se ne javlja

Dakle, nisam došla po neki savjet, samo po potvrdu od nepoznatih i nepristranih ljudi da sam kreten.
Prije nekih tjedan dana sam se registrirala na OkCupid, online dating stranicu. Tamo sam prije par dana upoznala tipa, poslao mi je poruku, razmijenili smo par poruka, a zatim i msn. Nije iz mog grada, no došao je tu poslovno i predložio da se nađemo na kavi sutradan. Otpočetka nisam bila nešto pretjerano zainteresirana, ali pristala sam, tek toliko da ubijem monotoniju svakodnevice i upoznam nekoga novog.

Otišli smo na popodnevnu kavu, malo popričali, činio se dosta ozbiljan, no svidio mi se fizički jako. Kava je protekla ok, nakon sat vremena je rekao da mora ići jer ima posla. Ja sam već tu mislila da i nije pretjerano zainteresiran, no na kraju kad smo se rastajali je predložio da se nađemo navečer. Rekla sam mu da ću vidjeti, jer ni sama nisam bila sigurna da li mi se sviđa ili ne (izuzev izgleda). Kasnije smo se nakratko čuli preko msn-a i ipak sam odlučila i navečer se naći s njim. Otišli smo na pivu i tu je atmosfera već bila ležernija, opušteno smo pričali i kroz razgovor mi se počeo sve više dopadati. Kad smo odlazili pokazivao mi je zvijezde, a zatim me dopratio do doma. Malo smo još pričali ispred mojih ulaznih vrata, imala sam osjećaj da očekuje da ga pozovem da uđe unutra, no ipak ga nisam zvala.

Sutradan (odnosno jučer) navečer smo se dogovorili da ćemo pogledati neki film kod mene. Film je bio dosadan tako da smo uglavnom pričali i pili. Što smo više pričali, više mi se sviđao. Cijelo vrijeme mi se primicao i "slučajno" me doticao. Poljubio me i to s vrlo slatkim uletom, ljubili smo se, i na kraju sam mu ja pružila i oralno zadovoljstvo. Ja sam imala mengu, tako da on mene i nije baš imao priliku zadovoljiti i nije bilo seksa. Još smo malo pričali dok nije on rekao da mora ići jer se sutradan rano ustaje. Na odlasku mi je rekao "nazvat ću te sutra tijekom dana, čujemo se." To je trebalo biti danas. Nije se javio. A sutra ujutro ide natrag doma.

Stvarno mi se svidio tip, i fizički i karakterno, a to mi se inače jako rijetko događa. Nadala sam se da će tu moći biti nešto više, no na kraju sam popušila. I doslovno i metaforički. Eto, jesam li kreten?
Freyja_ is offline  
Old 10.02.2011., 21:49   #2
Jel ti bilo ok,je,jel njemu,vjerovatno je,ozeniti se necete,za cime zalis?
__________________
...brate brate gospođo pala vam je borśa!
DoctorX1 is offline  
Old 10.02.2011., 21:53   #3
Ne kuzim zakaj mislis da si kreten?
A kaj se tipa tice, sumnjam da ce se javit...dosel je bez puno truda do cilja i adio Mare.
__________________
Ne, nije mi 17 godina.....17 mi je samo lijep broj!!!!!!!!
nasmijana17 is offline  
Old 10.02.2011., 21:58   #4
Quote:
Freyja_ kaže: Pogledaj post
Dakle, nisam došla po neki savjet, samo po potvrdu od nepoznatih i nepristranih ljudi da sam kreten.
.........
Eto, jesam li kreten?
najprije samo zato jer si izričito tražila da ti izdam službenu potvrdu ovjerenu crvenim voskom i pečatom da jesi. ok, nije ban ali to jedino imam u arsenalu šta ima pečat.

nadalje...u toj priči je samo dotični kreten. Sjeti se to mu napomenut kada se sjeti gospodin javit. A hoće.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 10.02.2011., 22:04   #5
vidiš da pušenje nije dobro za tebe
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 10.02.2011., 22:08   #6
Quote:
Freyja_ kaže: Pogledaj post
... ljubili smo se, i na kraju sam mu ja pružila i oralno zadovoljstvo. Ja sam imala mengu, tako da on mene i nije baš imao priliku zadovoljiti i nije bilo seksa. .?
Pitanje br. 1. Are you for real?
Pitanje br. 2.(pod uvjetom da je odgovor na prvo pitanje pozitivan) – Da li i inače običavaš pružati oralna zadovoljstva potpunim neznancima?
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Old 10.02.2011., 22:12   #7
Vidio čovjek kaj može dobit od tebe, dobio, otišao.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 10.02.2011., 22:16   #8
A ako si mu jako dobro popušila vjerovatno će se ponovo javiti za isto.
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Old 10.02.2011., 22:18   #9
We're getting away with it all messed up.
That's the living.
shota is offline  
Old 10.02.2011., 22:25   #10
možda čovijek bio sretan kaj je dobio oralno pa se malo zamislio i auto ga pokosio, i sada leži negdje u bolnici u komi, sigurno ti se bude javio....
The Angel of Death is offline  
Old 10.02.2011., 22:29   #11
Nisi napisala jesi li progutala ili ne, sto je u ovoj situaciji jako bitno...naime, ako si posao odradila kako valja, siguran sam da ce se doticni javiti...ukoliko se pak ne javi, znas sta je...sorry...
el-ing is offline  
Old 10.02.2011., 22:30   #12
Nisi kreten.
Puno ljudi to doživljava.
Nije previše ugodno, upravo jer ti je rekao da će se javit, ali i da se javio, nije to garancija ničega.

Ego

A javit će ti se, prije ili kasnije.
Samo ne znam što bi ti točno htjela...
morcego is offline  
Old 10.02.2011., 22:36   #13
Mora da te se stvarno dojmio njegov kurac čim si mu ga odmah prvu večer popušiLa.
I sad se pitaš zašto se ne javLja...
Javit će se, ne brini.
Idući put kad bude u gradu.
Pa tko bi propustio takvu priLiku
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 10.02.2011., 22:39   #14
E zbog ovakvih stvari se čovjek stvarno zapita imaju li žene imalo mozga,mada ne vjerujem da je ovo istina!!!
Skayaway is offline  
Old 10.02.2011., 22:43   #15
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
nadalje...u toj priči je samo dotični kreten. Sjeti se to mu napomenut kada se sjeti gospodin javit. A hoće.
Opet moram oponirati

Neće se javiti jer nije kreten oženjen je, hvata očajnice na plitke fore i zvijezde, na određenim ih je mjestima pun kurac, samo čekaju.
Kad bi se javio to bi već bila neka "veza", počinje tušenje, zivkanje i masa očekivanja.
Šta fali svaki put, u novom gradu, potražiti drugu, frišku koja će ti popušiti bez ikakvih obaveza?

Curo, nisi ni ti kreten samo si naletjela na mahera, majstora brze manipulacije.

Pouka: lakše malo s pušenjem i seksom bez zaštite.
HayabusaG-Rider is offline  
Old 10.02.2011., 22:45   #16
ima jedna pjesma pazi s kime spavaaaš tralalalaalal
ex_pirat is offline  
Old 10.02.2011., 22:45   #17
Quote:
Freyja_ kaže: Pogledaj post
Dakle, nisam došla po neki savjet, samo po potvrdu od nepoznatih i nepristranih ljudi da sam kreten.
Prije nekih tjedan dana sam se registrirala na OkCupid, online dating stranicu. Tamo sam prije par dana upoznala tipa, poslao mi je poruku, razmijenili smo par poruka, a zatim i msn. Nije iz mog grada, no došao je tu poslovno i predložio da se nađemo na kavi sutradan. Otpočetka nisam bila nešto pretjerano zainteresirana, ali pristala sam, tek toliko da ubijem monotoniju svakodnevice i upoznam nekoga novog.

Otišli smo na popodnevnu kavu, malo popričali, činio se dosta ozbiljan, no svidio mi se fizički jako. Kava je protekla ok, nakon sat vremena je rekao da mora ići jer ima posla. Ja sam već tu mislila da i nije pretjerano zainteresiran, no na kraju kad smo se rastajali je predložio da se nađemo navečer. Rekla sam mu da ću vidjeti, jer ni sama nisam bila sigurna da li mi se sviđa ili ne (izuzev izgleda). Kasnije smo se nakratko čuli preko msn-a i ipak sam odlučila i navečer se naći s njim. Otišli smo na pivu i tu je atmosfera već bila ležernija, opušteno smo pričali i kroz razgovor mi se počeo sve više dopadati. Kad smo odlazili pokazivao mi je zvijezde, a zatim me dopratio do doma. Malo smo još pričali ispred mojih ulaznih vrata, imala sam osjećaj da očekuje da ga pozovem da uđe unutra, no ipak ga nisam zvala.

Sutradan (odnosno jučer) navečer smo se dogovorili da ćemo pogledati neki film kod mene. Film je bio dosadan tako da smo uglavnom pričali i pili. Što smo više pričali, više mi se sviđao. Cijelo vrijeme mi se primicao i "slučajno" me doticao. Poljubio me i to s vrlo slatkim uletom, ljubili smo se, i na kraju sam mu ja pružila i oralno zadovoljstvo. Ja sam imala mengu, tako da on mene i nije baš imao priliku zadovoljiti i nije bilo seksa. Još smo malo pričali dok nije on rekao da mora ići jer se sutradan rano ustaje. Na odlasku mi je rekao "nazvat ću te sutra tijekom dana, čujemo se." To je trebalo biti danas. Nije se javio. A sutra ujutro ide natrag doma.

Stvarno mi se svidio tip, i fizički i karakterno, a to mi se inače jako rijetko događa. Nadala sam se da će tu moći biti nešto više, no na kraju sam popušila. I doslovno i metaforički. Eto, jesam li kreten?

eto...zbog takvih poput tebe ja nemam sreće s pametnim, zgodnim i pristojnim muškarcima...jer mu popušiš na drugom deitu...điiizzzssss.... pa ni neće ti se javiti
dobio je po što je došao...prije nego se nadao, slatko se smijao sebi u bradu, i otišao kući pjevajući kao car....drugi dan...kad te kao obećao zvati...razgovarao je samnom i slinio mi nad dekolteom...meni se tisućiti put zgadila kava...i tako sam..ukratko...postala nesretna u ljubavi i ne znam kako se to voli muškarac. Odurno!
pa zar misliš da bi ijedan muškarac išta ozbiljnije htio od koke koja mu popuši već drugu večer?? daj se saberi i ne izlazi par godina van iz stana...pls...da bar jedan normalan lik s kojim je ugodno razgovarat dođe i do mene...da imam priliku..upoznati nekog....kome je stalo do nećeg iznad pušenja. Fuj!
sretna sam is offline  
Old 10.02.2011., 22:46   #18
dobio je ponesto..jeli bio zadovoljan ne znamo.
Mozda ceka da ti prodje menga
silence777 is offline  
Old 10.02.2011., 22:50   #19
vjerojatno je dobio kaj oce brijem pa je oso kuci pjevajuci..javit ce se brini
ex_pirat is offline  
Old 10.02.2011., 22:51   #20
mozda bolje da se pripremis da se nece javiti..uvijek se bolje pripremiti na najgoru opciju,poslije bude malo lakse
silence777 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger