Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2011., 02:43   #41
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno kako MC Donalds s tim cijenama uopce prezivi!
Pa imas u svakom gradu dobre male Fast Foos kioske sa boljoj i jeftinijon hranon.
Primjeri su evo u splitu Popaj i u Zagrebu Pingvin a evo i ja sta zivim u njemackoj znam za ta mjesta a ako zivis u nekom gradu sigurno znas i mnogo vise.
Kao što je već kolega odgovorio, ovo što si napisala je apsolutno netočno. Mcdonalds je ipak najjeftiniji. Probaj u bilo kojem fast foodu uključujući i popaj i pingvin, kupiti sendvič sa krumpirićima i pola litre soka i koštati će više nego u Mcdonaldsu.
Kiselozeljev is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 05:40   #42
Quote:
Kiselozeljev kaže: Pogledaj post
Kao što je već kolega odgovorio, ovo što si napisala je apsolutno netočno. Mcdonalds je ipak najjeftiniji. Probaj u bilo kojem fast foodu uključujući i popaj i pingvin, kupiti sendvič sa krumpirićima i pola litre soka i koštati će više nego u Mcdonaldsu.
pa ne treba mi tamo krompirica jer iman bolji kruh (ne ono mekano cudo) koji vise siti i iman vise priloga. ali dobro sta se imamo svadati, vi vise volite to a ja vise ovo drugu!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 11:08   #43
Očito nam KFC stiže u Zagreb Objavili oglas za posao...
mia.principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 13:12   #44
Mah to je meni isto kao Mcdonalds,piletina itd oprežno u litrama ulja i pljusunuto u kartonsku kutijicu...nema mi baš razlike,ali neka, možda mcdonalds snizi cijene iako me zapravo zaboli jer koliko ja jedem tu hranu...
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 01:34   #45
Quote:
mia.principessa kaže: Pogledaj post
Očito nam KFC stiže u Zagreb Objavili oglas za posao...
super
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 12:33   #46
Quote:
mia.principessa kaže: Pogledaj post
Očito nam KFC stiže u Zagreb Objavili oglas za posao...
Gdje? Daj link......
Kiselozeljev is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 14:00   #47
http://www.posao.hr/oglasi/restauran...fc-m-f/304721/
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 15:13   #48
Thanks, nadam se da im neće trebati puste godine kao Ikei.
Kiselozeljev is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 18:37   #49
Joj imaju restac kod mene na zeljeznickom kolodvoru (usla sam nutra jer sam trazila wc ), mirisalo je jako dobro moram priznat.... mozda bih trebala probat?
Skuplji su od MD, ali ja nikako ne volem MD...
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 21:18   #50
ja bi tija da KFC dođe i da se moj najbolji frend tamo zaposli, baš sam ga nazva i reko da se javi na natječaj!

Živija KFC!
daće bog!
(bez obzira šta mi u americi ta hrana nije bila nešta)
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 23:33   #51
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
ja bi tija da KFC dođe i da se moj najbolji frend tamo zaposli
a zašto baš on?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 10:10   #52
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
a zašto baš on?
ima potrebne kvalifikacije i dobar je
kokošurinama pohanim unatoč
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 18:21   #53
Ajd fala k.... da če mc.D imati kakvu takvu konkurenciju
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 19:41   #54
http://www.tportal.hr/biznis/gospoda...Hrvatskoj.html
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 00:45   #55
Poznati američki lanac brze hrane Kentucky Fried Chicken (KFC), objavio je četiri oglasa u kojima traži voditelja restorana i njegova pomoćnika, šefa smjene te specijalista za nabavu za Kentucky Fried Chicken u Zagrebu.

Poznati američki lanac brze hrane Kentucky Fried Chicken (KFC) dolazi i u Hrvatsku. Tvrtka Amrest, koja ima franšize za KFC, Burger King, Starbucks, Applebee's i Pizza Hut, objavila je četiri oglasa na portalu Posao.hr u kojima traži voditelja restorana i njegova pomoćnika, šefa smjene te specijalista za nabavu za Kentucky Fried Chicken u Zagrebu.

Glasnogovornik ove kompanije sa sjedištem u Varšavi u Poljskoj Maciej Mausch potvrdio je da je Amrest dobio dozvolu od vlasnika franšize, tvrtke 'YUM!', za ulazak u Hrvatsku.

Iako je običaj da strani lanci koji ulaze na naše tržište od Hrvatske gospodarske komore traže podatke o tržištu, Večernji list piše da se nisu javljali u HGK pa je posao analize, kao i pripreme tržišta za njih vjerojatno obavila neka konzultantska agencija, kako su to radili i Lidl i slični lanci koji su u Hrvatsku dolazili gotovo preko noći.

Amrest je sredinom 2010. i u Sloveniji tražio zaposlenike za KFC, ali još uvijek nije otvorio svoj restoran, dok je Burger King svoju poslovnicu otvorio u ožujku u Ljubljani. U Beogradu KFC ima restoran već četiri godine.
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 19:55   #56
Odlično. Baš volim KFC, pa makar se samo u ZG-u otvorio, tamo ću jest kad budem na putu ili nešto.
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 09:58   #57
evo muz prekjucer jeo u KFC i veli da je super, jeo je bas grillani pileci file, ali veli da ono kaj tak fino nutra mirise je panada
Inace, malo je trkeljao s voditeljem poslovnice i veli da spremaju frisku piletinu iz lokalnog uzgoja, nist smrznuto kao MD

E sad da li su im pommes smrznuti nije se sjetio pitat jer krumpire nije jeo
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 14:27   #58
gdje je jeo u KFC?
__________________
#LOVE
marcelich is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 21:07   #59
otvorio u areni? jel netko bio?
martinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 23:45   #60
Ma gdje u Areni, jucer nisam vidjela nigdje!
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.