Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2013., 15:47   #21
Quote:
peso meso kaže: Pogledaj post
imam super sjecka, iako nije kupljen putem tv prodaje, nego u dućanu u njemačkoj. čini mi se i da je bio jeftiniji.

kao što mu ime kaže super je. sve je nasjeckano brzo, jednostavno je s njim raditi, a što se pranja tiče - pa ne perem ga ja, pere ga mašina.

a kutije su jednostavno zakon za spremanje hrane. nakupovala sam ih desetak. to mi je svakako bila dobra investicija
http://ec.europa.eu/consumers/safety..._report_id=771

pogledaj redni broj 17
doljabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 18:03   #22
Dižem temu Ima li tko ovo
http://www.ivy.hr/ponuda/visenamjens...piralni-rezac/
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 14:59   #23
Quote:
nety kaže: Pogledaj post
Ja dobila za Božić ( naručila sam si od muža). Već ga dugo špeham i to mi je bila prilika jer je bio snižen na 179. Nisam uzela onu spiralu jer mi se čini jako teško to za gurati unutra, ali i pol mrkve onda baciš ili šta?.
Uglavnom, danas isprobala super sjecka. Oprostite ali to je super sra... ,stavila sam pol mrkve i nisam uspela izrezati već su tri nožića ispala. Krumpir sam prvo na ribež na tanke šnite izrezala ( to je uspjelo), ali opet je jedva te tanke šnite pretvoril u kocke. Ja sam se jako razočarala. Prije toga sam kupila jeftiniju verziju u lidlu - ni to ništ ne valja.
panika i ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 21:47   #24
Ovo spiralno šiljilo je teško sranje.
bodulas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 23:43   #25
Ja kupila i vratila sjecko ,sve puklo nakon dva koristenja! I vratili su mi novac,a vratit cu i spirelli jer se s time neda nista napraviti
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 02:23   #26
po imenu vec mos zakljucit da je to super kinesko sranje
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 14:46   #27
Sranje. Cisto kinesko sranje od super sjecka. Ljudi ne bacajte novce na to. Ta plastika ispusta otrovne kemikalije na vase povrce. Manite te se toga. Kvaliteta je toliko losa da ne vrijedi ni 30kn!
nina0901 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.