Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2012., 18:05   #41
ma trenutno + 17 i meni odlicno, ja 26 ona 43 al ne bi se na prvu reklo da ima preko 40, samo cisti seks bez ikakvog kompliciranja i bolje ne moze
cossom is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 13:20   #42
Quote:
zelena žaba kaže: Pogledaj post
Šta mislite o ribama koje se praše sa 20,30, pa i 40 godina odvratnim starijim drtinama? Ne mislim na one koje stupaju u takve veze zbog materijalno-društvene koristi, već na one koje se stvarno lože na puno starije.

Pročitao sam da su to uglavnom nesrećnice koje su odrasle bez oca u kući, pa u muškarcu traže ćaleta. Neugašen elektrin kompleks.
Imam u familiji jednu takvu, koja je već 2 braka rastavila. Ona ima 25, prvog "dečka" kojeg je rastavila od žene imala je sa 21 a on 48. Ovaj drugi sad ima 50 godina. Odvratno
A najzanimljivije mi je idiotsko opravdanje koje daju takve spodobe kao, stariji muškarci imaju iskustvooo i mnoogo su pažljiviji aha msm. da li su gluve pa ne čuju koliko glupo to zvuči

Ajmo, navalite.
Prvo, ne znam zašto si ljut i uvredljiv oko tog, sve ti je to normalno danas, sviđalo se to nama ili ne, pa i mi muški smo skoro pa isti oko tog, istina, postoji razlika, ali nije velika, vidi dolje zašto

Očito neke cure pali kad je opali dosta stariji muškarac, jednako tako kao što bi mi muški u dvadesetim opalili neku koku od 40 godina koja drži do sebe, dakle samo sex, ne brak itd

Mislim da se tu ne radi o tom što ti kažeš da su te cure odrasle bez oca u kući ili da su s njima zbog novca itd , jer onda ispada da svi mi muški od 20 i nešto godina (ima onih i od 18 godina koji bi opalili neku koku od 30, samo kad bi mogli ) koji želimo opaliti stariju zgodnu koku od recimo 40 godina, svi smo što , odrasli bez majke ili se ložimo na novac starijih žena od 40 godina, tako da su te teorije, oko ove danas česte pojave kod oba spola, promašene.

Koliko je to sve skupa, dobro ili loše, svak ima svoje mišljenje, ali to nije ova tema.

Pogledaj koliko se na ovoj temi momaka "hvali" što praše "malo" starije žene, i nitko ih ne osuđuje zbog tog, niti im govori da su odrasli bez majke ili da gledaju isključivo novac kod tih "malo" starijih žena (možda ima i takvih, ali mislim da je to manjina), a da se javi neka cura koja to isto radi sa "malo" starijim muškarcima, tad bi dobila svakakve nazive, teorije i objašnjenja, što po meni nije u redu
odijelo99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 19:32   #43
I, Anaconda, napiši nam što se je desilo!
chucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 19:28   #44
Stariji frajer, puno stariji!

Pozdrav!
Ovako, htjela bih vidjeti i čuti što ljudi misle općenito o kombinaciji mlada cura i puno stariji tip. I ne samo čuti mišljenja, nego još više da pišete o iskustvima svi vi koji ste se našli u takvoj situaciji. Zakaj?
Zato kaj sam se ja zatreskala u dosta starijeg tipa. Meni su 25, on ima 55. Radili smo zajedno prek ljeta. Njemu je to stalni posao, ja sam radila kao studoš, dakle samo prek ljeta. On mi se dosta znao nabacivat, davati komplimente u vrlo seksualnom smislu. Prema drugim curama studošicama je ipak bio malčice drugačiji, a bitno je reći i to da se ja nisam oblačila tako da bih ga izazivala svojom pojavom niti sam se ponašala koketno, nego normalno. Iskreno, ne znam dal je oženjen. Znam da bute mi se smijali, ali meni je uvijek bilo glupo ispitivati stvari o njemu da ne bi netko nešto posumnjao, tak da nismo došli na tu temu, iako je baš on mene pitao jel imam dečka. On nam je na poslu bio neka vrsta "šefa", odnosno autoriteta zadužena za nas honorarce. I tak...kad sam odlazila pito me je za broj moba i to je objasnio time da će me zvati ako im bude trebalo pojačanje što se tiče posla. Međutim...sad dolazi ono bitno....prije par dana dobijem ja njegovu jednu poruku, pa drugu, pa treću i tako mic po mic krenemo se dopisivati.... No poruke su prilično neutralna sadržaja tipa kako si što radiš kako studij itd. No, jučer me je pozvao na kavu ovaj vikend i naravno ja sam sva sretna jer idem iako tu kavu shvaćam isključivo kao prijateljsku. Dakle, njegove poruke nisu tipa vruća mačkice što bih ti radio ili nekaj slično tako da ga ne doživljavam kao nekoga ko mi se izravno nabacuje, iako mi je sumnjivo što mi se sad javio i što me zove na kavu.
Problem je u tome kaj bi ja iskreno 98% htjela imati nekaj s njim jer mi se sviđa na neki freakin način i zbilja me seksualno privlači iako je dosta stariji. No ne znam dali da se upuštam uopće u to ili da se skuliram jer ipak se može pokazati da je on oženjen, da ima klince, da inače zavlači mlađe cure etcetera.
Dakle, ljudi, koji ste imali takovih iskustava, kaj mislite? Mogu li računati na to da ovo bude na dulje staze?
__________________
¡Ay, qué trabajo me cuesta quererte como te quiero!
bellamonica is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 15.10.2012., 19:31   #45
Quote:
bellamonica kaže: Pogledaj post
Mogu li računati na to da ovo bude na dulje staze?
Ne znaš ništa o njemu osim koliko ima godina i očekuješ da ti mi kažemo ima li šanse za ovo ili ono.
Pa onda.. ima. Uvijek ima šanse za svašta.
Eto.
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 19:34   #46
dolazi deda na sistematski i veli mu doktor.
-Imate 92 godine i curu od 25, morate biti svjesni da prilikom seksualnog odnosa može doći do smrtnih posljedica.
-Ma ko je jebe, nek crkne-veli deda.
WILCO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 19:36   #47
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ne znaš ništa o njemu osim koliko ima godina i očekuješ da ti mi kažemo ima li šanse za ovo ili ono.
Pa onda.. ima. Uvijek ima šanse za svašta.
Eto.
Meni je uvijek bilo bed započinjati temu o njemu na poslu da me netko ne bi skužio. Drugim curama i nije bio toliko napet, očito samo meni. Tak da o njemu nismo razgovarali ni u kom smislu osim kao o šefu i u kontekstu posla koji smo radili. Meni je zapravo bed kaj ne znam kaj mogu očekivat o dnjega. Nekaj mi govori da bi on htio nešt sa mnom, ali ja neznam kak da se postavim prema svemu. Kao prema zajebanciji koja će trajat kolko će trajat ili kao prema nečemu što bi moglo prerasti u nekaj lijepo.
__________________
¡Ay, qué trabajo me cuesta quererte como te quiero!
bellamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 19:38   #48
Ti bi vezu s njim ili samo seks? Ako je seks onda odi probat, a vezu ti nebi baš preporučila. Ipak je to prevelika razlika.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 19:42   #49
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Ti bi vezu s njim ili samo seks? Ako je seks onda odi probat, a vezu ti nebi baš preporučila. Ipak je to prevelika razlika.
Pa vezu naravno. Da želim samo seks ne bi temu ni otvarala. Gle, tip me fakat privukao ali i zaintirigrao. Mislim on kad mi je davao neke komplimente to je bilo onako da se malo zarumeniš ali nikad onak seljački kak mlađi tipovi znaju bit izravni.

U biti ja samo želim znati kaj kažu ljudi koji su imali takvo iskustvo. Odnosno kaj vele cure koje su se našle u situaciji da su s toliko starijim tipom.
__________________
¡Ay, qué trabajo me cuesta quererte como te quiero!
bellamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 19:44   #50
Quote:
bellamonica kaže: Pogledaj post
jučer me je pozvao na kavu ovaj vikend i naravno ja sam sva sretna jer idem iako tu kavu shvaćam isključivo kao prijateljsku.
Umjesto ove moje rečenice, molim umetnuti sve moguće onomatopeje vrištanja od smijeha.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 19:45   #51
Kolko ti tata ima godina?

Možda taj tvoj ima sina

__________________
Can I just say that, of all the idiots, in all the idiot villages, in all the idiot worlds, you stand alone, my friend.
Labirinth is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 19:47   #52
cuj ,ja imam tipa stariji 14 g ja 28 g
i puno su bolji stariji,pazljiviji,strasno paze da uzivas po svim pitanjima,uostalom ii inace volim starije,4 g smo skupa,a sad ,on je jos stariji -tvoj,pa ako zelis nesto pronjuskaj ,dal je razveden,udovac ...
sex uvijek pazi da uzivam,nije od onih balavih deckica,koji samo dozivi orgazam i briga ga za curu dal je ona svrsila ,ili nije ...
cuj ,nisi ni prva ni zadnja koja bi bila sa starijim ...
stariji su mi zakon uostalom imamo i dijete skoro 3 g
uvijek sam voljela samo starije od 5 g nadalje ,ovi balavci me neinteresiraju
ZVIZ OP CUP is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 19:48   #53
Quote:
bellamonica kaže: Pogledaj post
Kao prema zajebanciji koja će trajat kolko će trajat
Možda za početak ovako, pa kasnije šta bidne, bidne.
Ja bih ipak asap htjela znati jel oženjen itd, da ne bude nekih komplikacija. Jer mi se čini da bi ti ipak nešto više od same ševe.
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 19:52   #54
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Možda za početak ovako, pa kasnije šta bidne, bidne.
Ja bih ipak asap htjela znati jel oženjen itd, da ne bude nekih komplikacija. Jer mi se čini da bi ti ipak nešto više od same ševe.
Pa pitat ću ga kad se vidimo na kavi. Samo se nadam da me neće smuljat. Jer, naravno, čim mi kaže da nije oženjen...zna se...
__________________
¡Ay, qué trabajo me cuesta quererte como te quiero!
bellamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 19:53   #55
Ja sam imala slično iskustvo, ja rane dvadesete, on kasne pedesete. Razveden, sin mu je 10-ak godina stariji od mene. Bila je to veza, os samog početka. Najbolja i najljepša veza u mom životu. Gospodin čovjek.
Ipak, razlika u godinama nam je presudila. To je bio jedini problem, inače vjerujem da bismo potrajali do danas.

Prvo se uvjeri da nije oženjen, a onda tek počni razmišljat vezi ili bilo čemu s njim. Ne želiš bit ljubavnica sigurno. Za očekivati je da će biti razveden i da ima odraslu djecu, možda tvoje vršnjake. Ako te to ne smeta, go ahead.

Ana Rucner&Vlado Kalember, može se kad se ima dovoljno hrabrosti
SlaveToLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 19:58   #56
Quote:
bellamonica kaže: Pogledaj post
Pa pitat ću ga kad se vidimo na kavi. Samo se nadam da me neće smuljat. Jer, naravno, čim mi kaže da nije oženjen...zna se...
A sad, smuljat.. sve je moguće.
Nemam pojma, nisam nikad bila u situaciji da me netko za takvo nešto mulja, ali vjerujem da nisam toliko mutava da ubrzo ne bih skužila.
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 22:20   #57
A nisi to mogla saznati od nekog drugog, onako kroz pricu da ne ispadne kao ono - sto to nju zanima?
__________________
...darovat cu ti plavog goluba, imaj srca kad zakuca na tvoja vrata, ne gledaj u njemu prolaznika bez alibija...
Freeliber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 09:34   #58
Quote:
ZVIZ OP CUP kaže: Pogledaj post
cuj ,ja imam tipa stariji 14 g ja 28 g
i puno su bolji stariji,pazljiviji,strasno paze da uzivas po svim pitanjima,uostalom ii inace volim starije,4 g smo skupa,a sad ,on je jos stariji -tvoj,pa ako zelis nesto pronjuskaj ,dal je razveden,udovac ...
sex uvijek pazi da uzivam,nije od onih balavih deckica,koji samo dozivi orgazam i briga ga za curu dal je ona svrsila ,ili nije ...
cuj ,nisi ni prva ni zadnja koja bi bila sa starijim ...
stariji su mi zakon uostalom imamo i dijete skoro 3 g
uvijek sam voljela samo starije od 5 g nadalje ,ovi balavci me neinteresiraju
Jesi nas dečke u dvadesetim ocrnila, nemoj tako


Quote:
Freeliber kaže: Pogledaj post
A nisi to mogla saznati od nekog drugog, onako kroz pricu da ne ispadne kao ono - sto to nju zanima?
Da, dobro pitanje za autoricu
odijelo99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 12:26   #59
Quote:
Freeliber kaže: Pogledaj post
A nisi to mogla saznati od nekog drugog, onako kroz pricu da ne ispadne kao ono - sto to nju zanima?
Pa ja baš i nisam oličenje suptilnosti. Ne znam kak da ne ispadnem mutavo. A vjeruj, često ispadnem blesavo. Nisam rođena za suptilnog detektiva.
__________________
¡Ay, qué trabajo me cuesta quererte como te quiero!
bellamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 12:37   #60
imati ozbiljnu vezu s njim nije ti baš neki potez u životu jer on će za koju godinu postati starac, a ti ćeš još biti mlada
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger