Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2014., 20:23   #81
Evo još jedan u nizu kojem je ove emisija kriminalno loša.... Potpisujem sve sto su drugi rekli... Drele, pitanja, natjecatelji, studio.... Više od čiste KATASTROFE! Mislim, da nešto može biti toliko dosadno..... TSNNS je super prema ovome.....

Meni samo nije jasno misli li rtl da je to dobro, ili se želi namjerno uništiti, kao kako napraviti što gori projekt....

Sent from my Archos 40 Titanium using Tapatalk
Daario is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 20:30   #82
Emisija kao da je snimana u nekoj ostavi . Bzvz u usporedbi s ovim onaj veto je bio mrak
Hummingbird12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 20:58   #83
Quote:
klingonac_worf kaže: Pogledaj post
lubenica je povrće, ali ljudi rekli i eto točno je.
dakle da pitaju "prvake italije" i da par ljudi kaže barcelona onda je to odgovor na tablici? koja glupost
TSNNS je avion za ovo sranje.

a ova sara elena, našao sam je na FB, nešto tako praznoglavo nisam nikada vidio, pa to je strava kako je glupa.
čeka se link
Sigurno is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 21:32   #84
jednostavno preloše

drele mi je inače simpa ali ne paše u ovu emisiju

možda mi samo po sebi nebi bilo tolko loše da nisu u prve 2 epizode pobijedili ovi antipatični. još kad sam danas čula da mogu u još 3 emisije doć

i nikako nije fer što su oni drugi jučer cijelo vrijeme vodili a ovi samo zadnju bili bolji i automatski pobijedili. bezveze
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 21:36   #85
Quote:
Sigurno kaže: Pogledaj post
Nakon epske katastrofe naziva "Tog se nitko nije sjetio", RTL je izgleda odlučio sam sebe kandidirati u cilju da obori dosada neviđene standarde užasa i očaja.

Kao cilja projekta očito je bilo postavljeno na bilo koji način pokušati dosegnuti taj visoki standard katastrofe koje je "Tog se nitko nije sjetio" postavio i za koji se pretpostavljalo da još dugo neće biti oboren.

Međutim, novim projektom RTL je već dijelom uspio natjerati gledati da se zgražaju nad projektom koji se pokušava prodati kao kviz, a zapravo je game-show najgore vrste.

O tome može li ovo usitinu po nekom rangu najgorega što se pod 'kviz' pokušava predstaviti dostići, prestići i nadmašiti "Tog se nitko nije sjetio" još je uvijek prerano za reći. Ali, da su dobri temelji za to postavljeni jesu.

Sve što je loše u ovom showu ne treba niti nabrajati - jer loše je baš sve što na ekranu možemo vidjeti, od voditelja, preko natjecatelja, do pitanja i odgovora itd.

Zaista, zaista očajno

Lijepo sroceno. Dodala bih jos da je "Tko ce ga znati" takodjer u vrhu (a mozda cak i NA vrhu) tv uzasa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 21:45   #86
TSNNS je sasvim dobar kviz.
__________________
Treba mi kuhinjsko pomagalo koje se koristi za prinošenje hrane ustima. Ima ručku i konkavnu površinu. Ovakve je veličine. Mislim da se zove žlica.
KukmastiČučumar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 22:05   #87
Ovo je game show i uopće što ga RTL naziva kvizom je totalna glupost. Btw, jel se meni čini ili je prva emisija skriptirana? Imam osjećaj da je sve gluma, tako je nekako sve umjetno Koncept je simpatičan za pozadinsku buku, ali Drele je grozan.... studio je još gori... sjećam se s njemačkog RTL-a početkom 90-ih ovoga i taj studio prije 20 godina je bio jedno 20 godina napredniji od ovoga onaj središnji monitor je uvijek ogroman i u svakom kadru, a ovi naši ga među reflektore stavili
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 22:36   #88
preko 30 negativnih komentara na "kviz" pridružujem se i ja,teški kriminal.. taj drele mi je antipatičan otprije tj. najviše ga slušam na narodnom ujutro i ispili mi živce sa svojim komentarima,pogotovo kad počne komentirat o vremenu.
ovaj kviz il kaj već nije ni treš zabavan kao krv nije voda,tko će ga znati i slične rtl-ove uspješnice. baš ono ako ikad vidim,promjenit ću program. ali svaka roba ima svoga kupca...
margaretron is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 23:04   #89
Sara Elena se natjecala u Htz -p u , a to je gle cuda bio Rtl ov projekt.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 23:35   #90
Preloše. Koja debilna pitanja. "Tog' se nitko nije sjetio" je bio puno bolji gejmšou.
Silence. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 23:54   #91
Quote:
Sigurno kaže: Pogledaj post
čeka se link
A ono, vjerojatno ima nekoliko tisuća osoba u Hrvatskoj s imenom Sara Elena pa je zaista teško pronaći njenu stranicu na Faceu bez linka.





BTW djevojka je zgodna, pa u komentarima iščitavam i zlobu i zavist
Profesor_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 00:50   #92
Dakle, bila je na HTZ-u (neuspješno), vidljivo iz ovoga sranja od showa i ne previše bistra, pritom se zaručila (pred kamerama naravno ):
http://www.index.hr/xmag/clanak/vide...ce/437698.aspx
Quote:
Sara-Elena Menkovska i njen brat Filip na audiciju za show su se prijavili u Osijeku. Do Top 17 nisu stigli, ali je show Sari ipak promijenio život. U međuvremenu je uspjela na festivalu u Bugarskoj osvojiti posebnu nagradu žirija, a uz glazbu je pronašla i ljubav. Ili, kao što je njen odabranik Darus Despot rekao - on je pronašao nju - "ženu svog života". Večeras ju je, unatoč tome što su kratko u vezi, pred kamerama i zaprosio, a Sara je nakon kraćeg zamuckivanja ipak pristala.
Na face-u polugole slike za širu javnost tj. i ne-prijatelje, vidim i krasne experimente s frizurom ().
Zatim su tu i daljnji pokušaji pjevanja očito.
A uza sve to ona je i - plesačica na svili. ()
http://www.youtube.com/watch?v=4eL9TNssgzc


Sve u svemu, mogu si već predočiti buduće zanimanje - ono što se danas pristojno zove - starleta.

Quote:
KukmastiČučumar kaže: Pogledaj post
TSNNS je sasvim dobar kviz.
Nije kviz, već je show.
I to loš show u svim pogledima.
Sigurno is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 07:24   #93
Quote:
Sigurno kaže: Pogledaj post

Nije kviz, već je show.
I to loš show u svim pogledima.
A objašnjenje za to?
Osim naravno, nezaobilaznog smajlića s kavom.
__________________
Treba mi kuhinjsko pomagalo koje se koristi za prinošenje hrane ustima. Ima ručku i konkavnu površinu. Ovakve je veličine. Mislim da se zove žlica.
KukmastiČučumar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 09:07   #94
kakvo je to pitanje Što je najbolje raditi noću?

i šta se to gradi ispod zemlje ako nije tunel?

http://www.facebook.com/pages/Sara-E...ref=ts&fref=ts

Zadnje uređivanje Skydisco : 26.02.2014. at 09:19.
Skydisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 09:18   #95
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
ona mala s dva imena - sara elena...
muž ide u striptiz bar bez žene...možda je ona plesačica u tom baru....
ma nije haha

http://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.ne...62128174_n.jpg
Skydisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 11:45   #96
Ako moram odabrati najmanje zlo ovog show-a, onda je to Drele.
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 12:28   #97
Ne znam, ne znam, ne znam kako se zove, ne znam, tava.

daria25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 12:36   #98
Koja to mandarina ima kostice
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 13:19   #99
limun i jabuka nemaju koštice, a mandarina ima... zanimljivo
__________________
”Gorda naspram podsmeha i spletki poslednjih,
usamljeni galeb iznad mora osrednjih"
Luscinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 14:33   #100
Apsolutni užas

RTL ima li koga kod kuće? Probudite se - ovo nema smisla

Jedini plus je što sad mogu uredno pratiti Dnenvik na HTV-u
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:31.