Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2014., 22:36   #61
Quote:
NeverMoore kaže: Pogledaj post
Aha... A kaj ti se točno sviđa na njemu? To kaj je 'pravo muško' ? I meni je baš ružno to kaj te na ulici ne pozdravi a znate se...
Ma sve mi se sviđa. Karakter,izgled,spika.. Ja razumijem njega. Boji se. Tako da me to pozdravljanje najmanje muci. Ni vrijeme nije problem. Čekati cu. Samo nisam siguran jel on igra za moj tim.
Cekam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 22:50   #62
Dođe Balkanac na Island i odmah izazove 'erupciju vulkana'
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 01:33   #63
nadam se da u Kanadi ima dobrih gayeva
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 01:51   #64
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post

Ma da im i pise na celu da su pederi dam se kladiti da bi im ( s obzirom kakvo nam je drustvo) prisli i pokusali ih uvjeriti da je to samo faza.:rolle yes:

Slusaj sta ti je Zorica rekla.
Ne treba ti netko takav tko te ni na ulici ne bi pozdravio. Zar mislis da bi ako biste bili u vezi ista drugacije postupao?

.
a krvi ti iz livog kol'na samo je pitanje vrimena kada će se opametit, i napravit čopor djece nekoj plodnoj ženi

jašta, mene vazda treba slušati, da si me ti slušo, znaš đe bi doguro

Quote:
Cekam kaže: Pogledaj post
Pa definitivno nije sredio sam sa sobom. Od malih nogu je u istom društvu. Okružen muškarcima i to homofobnim. Mislim da nije niti prilike susresti se s dečkima poput mene. Mozda u prolazu. I onda sam uletio ja u njegovo okružje. Uvijek blizu, a opet nisam dio društva. I vjerojatno mu se svidam ali se boji svega. Imamo zajedničke poznanike ali opet nisam toliko dobar s njima a nije ni on. Ma ne znam. Da sam siguran da je gej lako bi ja poduzeo nesto. Ali kad nisam eto.
ma šta ga opravdavaš? kako si romantično zaljubljen, stvari su uvijek puno jednostavnije nego što romantičan mozak to sebi predočuje. i juđin je u homofobnom društvu, da ne mor ebit gore, pa je opet načisto sa sobom šta je i šta želi. čojk il je nezreo il bi se malo igrao sa vatrom a da ne zagori
jbte, život je tako kratak da bi se zamarali etiketama. ne treba ti lik koji će skontat šta je u 30-im godinama.

i ps. koliko znam svi koji živimo na balkanu živimo u homofobnom društvu
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 15:40   #65
dakle, priko Zorée do Eugena

............
Cekam, lipo su ti rekli. Il napravi prvi korak pa ga pozovi na piće il neku utakmicu, il ga zaboravi. Na koji bi ti način tio saznat što on misli ko nećeš doć u priliku da kroz razgovor doznaš?
Alajandro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 08:42   #66
Quote:
Bryan K kaže: Pogledaj post
sta ste vec treceg vola otvorili? : s : rofl:
sta ima u rvackoj?
Brajane, dušo moja, pa di si mi ti?
Kako ide gore, kako mouž, je l' se prokurvao?
Quote:
Cekam kaže: Pogledaj post
Kako prepoznati da je neko gay? On je pravi muskarac u svakom smislu. Pije pivo, gleda nogomet, ne mari za modu.
Opisao si barem polovinu mojih gay prijatelja.
Quote:
Duže vrijeme smo se tajno pogledavali.(al eto ne mogu biti siguran da je taj pogled znacajan) Osim toga nasli smo se skupa u drustvu par puta. Dao sam mu signale. Mislim da je i on meni. (Al eto opet nisam siguran) U svakom slucaju sam zbunjen. Jer bi me barem trebao ignorirati ako je skuzio, ili bi mu trebalo smetati. Zar ne?
Quote:
Cekam kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da sam ja malo femi, pa mnogi misle da sam gay. Cini mi se da se oslobodi kad komunicira samnom ako je manje ljudi oko nas.
Meni sve to miriše da bi on nešto, ali ga je strah.
Quote:
Cekam kaže: Pogledaj post
Samo nisam siguran jel on igra za moj tim.
Ja duboko vjerujem da svatko igra barem malo za gay tim, ako niš drugog može doći igrati malo na posudbu.
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
P.S. Pogledi ne moraju znaciti nista. Vjeruj mi, to jako dobro znam.
Kad ne znaš gledati!
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
I ja sam iz malog grada. I ja sam malo femi. Ali mi jos nitko nije rekao da sam gay niti se da naslutiti da to misle.
A što mater kaže?
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
a krvi ti iz livog kol'na samo je pitanje vrimena kada će se opametit, i napravit čopor djece nekoj plodnoj ženi : eek:

jašta, mene vazda treba slušati, da si me ti slušo, znaš đe bi doguro : eek:
A jbte, ja se sada nikako ne mogu riješti slike iz glave kako imaš motiku na leđima i u bijeloj nošnji vičeš njemu iz polja dok u pozadini svira Ante Cash i njegova Cikla.
__________________
"I will build a wall and make Mexico pay for it!" - VOTE TRUMP!!! :D
Zvrkk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 13:33   #67
OO, tko nam se to ukazao??? Završilo galebarenje, tj ljetovanje?
NeverMoore is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 19:02   #68
Quote:
Zvrkk kaže: Pogledaj post

A što mater kaže?

A jbte, ja se sada nikako ne mogu riješti slike iz glave kako imaš motiku na leđima i u bijeloj nošnji vičeš njemu iz polja dok u pozadini svira Ante Cash i njegova Cikla.
ma mater mu ne govori ništa, da je posumnjala ubila bi ga već

a moš to slobodno izbacit iz glave, nikada mot'ke nisam uzela u ruke, a nit nosim bijelo, ikada, crno je moja boja
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 10:30   #69
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post

P.S. Pogledi ne moraju znaciti nista. Vjeruj mi, to jako dobro znam.
Sto su oni dodiri koljenima ispod klupe na predavanjima u 'Svedskoj' (ako me memorija dobro sluzi) bili lazna uzbuna? Jesi ga pitao na kraju?
brick breaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 11:23   #70
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
I ja sam iz malog grada. I ja sam malo femi. Ali mi jos nitko nije rekao da sam gay niti se da naslutiti da to misle.
Misle, misle, ali ti to ne pokazuju.
Čak se začudimo za nekog feminiziranog muškarca ako vidimo da ima curu (ne kao paravan, već baš pravu vezu), u stilu "mislio/la sam da je on gay".
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 12:33   #71
Quote:
Zvrkk kaže: Pogledaj post
Opisao si barem polovinu mojih gay prijatelja.
Jel ima koji da je single and ready to mingle?

Ja moram reć i nadodat da mi je dosta. Mislim, više se uopće ne zamaram time hoću li bit u vezi ili ne, hoću li imati nekoga ili ne. Pa makar suhog k*** i umro, da mi prostite, jel.

Ak šta bude, bude, ako ne - a kaj sad. Dok god sam si ok sa sobom, to je najbitnije. A i tu imam posla za odradit i raščistit...
Mrljalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 13:06   #72
Quote:
Alajandro kaže: Pogledaj post
dakle, priko Zorée do Eugena : raspa: : rofl:: cerek:
Ti ne moras preko nikoga da bi dosao do mene.

Quote:
Zvrkk kaže: Pogledaj post

Kad ne znaš gledati!: p
Ja sam uvijek spreman nauciti nesto novo.

Quote:
Zvrkk kaže: Pogledaj post
A što mater kaže?: D
Samo neka nije Srpkinja.


Quote:
Zvrkk kaže: Pogledaj post
A jbte, ja se sada nikako ne mogu riješti slike iz glave kako imaš motiku na leđima i u bijeloj nošnji vičeš njemu iz polja dok u pozadini svira Ante Cash i njegova Cikla.: lol:
Ja je zvao da mi pomogne brati kukuruz.
Odbila je.

Who the fuck is Ante Cash?

Quote:
brick breaker kaže: Pogledaj post
Sto su oni dodiri koljenima ispod klupe na predavanjima u 'Svedskoj' (ako me memorija dobro sluzi) bili lazna uzbuna? Jesi ga pitao na kraju? : D
Nisam ga pitao ali sam dobio odgovor i bez pitanja. Ja ga osobno ne privlacim ali to ne znaci da nije gay.

Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Misle, misle, ali ti to ne pokazuju.
Čak se začudimo za nekog feminiziranog muškarca ako vidimo da ima curu (ne kao paravan, već baš pravu vezu), u stilu "mislio/la sam da je on gay".
A zaato se svi cude kada kazem da imam curu.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 16:27   #73
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Misle, misle, ali ti to ne pokazuju.
Čak se začudimo za nekog feminiziranog muškarca ako vidimo da ima curu (ne kao paravan, već baš pravu vezu), u stilu "mislio/la sam da je on gay".
ja se polomi uvjeravajući njegova brata da mi je pravi momak, i šaljem sexy poruke a ovaj opet paranoičan i kada mu kaže pederu, misli da je ozbiljan
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 18:13   #74
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Ti ne moras preko nikoga da bi dosao do mene.
kako baca udicu, ne bi li se upeca


Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Who the fuck is Ante Cash?


Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
ja se polomi uvjeravajući njegova brata da mi je pravi momak, i šaljem sexy poruke a ovaj opet paranoičan i kada mu kaže pederu, misli da je ozbiljan
i kažeš: Brat ne trza!
Alajandro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 19:10   #75
1st time

Pozdrav svima..dugo vas citam pa reko da i ja potrazim savjet

Ovako znaci. Ovaj vikend planiram izgubit nevinost. Dugo se pripremam za ovo i ovaj vikend pada akcija..Sa njime se dopisujem vec 6 mjeseci, cujemo se non stop telefonski te iako je dosta stariji od mene savrseno mi odgovara, a i ja njemu po svemu sudeci. Bas bi se takvim muskarcem mogao vidjet u necem ozbiljnom i nadam se da ce tako i biti.Ne zivimo u istom gradu inace to je problem mali odnosno malo je veca udaljenost. Pa me zanima neki savjet neko iskustvo nesto nesto jer nekako mi nije svejedno doc skroz nepripremljen tamo Neka cudna panika me pere inace sam pasiv pa me zanima kako klistir i to sredit sve te finese..Kondom se spodrazumijeva.
Moze i private odgovor da vam ne narusim harmoniju ovdje

Hvala vam unaprijed ekipa
JeanD is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 20:45   #76
Quote:
JeanD kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima..dugo vas citam pa reko da i ja potrazim savjet

Ovako znaci. Ovaj vikend planiram izgubit nevinost. Dugo se pripremam za ovo i ovaj vikend pada akcija..Sa njime se dopisujem vec 6 mjeseci, cujemo se non stop telefonski te iako je dosta stariji od mene savrseno mi odgovara, a i ja njemu po svemu sudeci. Bas bi se takvim muskarcem mogao vidjet u necem ozbiljnom i nadam se da ce tako i biti.Ne zivimo u istom gradu inace to je problem mali odnosno malo je veca udaljenost. Pa me zanima neki savjet neko iskustvo nesto nesto jer nekako mi nije svejedno doc skroz nepripremljen tamo Neka cudna panika me pere inace sam pasiv pa me zanima kako klistir i to sredit sve te finese..Kondom se spodrazumijeva.
Moze i private odgovor da vam ne narusim harmoniju ovdje

Hvala vam unaprijed ekipa
Jesi li ikada ranije razmijenio nježnost ili imao nešto sa nekim muškarcem?

Ja ti ne bih preporučio da na prvu odmah širiš guzu, bez obzira koliko ti se sviđa, koliko ste udaljeni i koliko dugo ste u kontaktu. Ipak, koliko sam shvatio to će vam biti prvi susret, i bolje bi ti bilo da za početak krenete opuštenije, sa hvatanjem, oralom, a onda neki drugi puta da padne i seks, jer bez obzira kakav je tip online, ti ne znaš kako se on ljubi, je li grub ili nije, neke stvari se mogu vidjeti/osjetiti samo uživo. Nema razloga za žurbu, ako se svidite jedan drugom, imat će te priliku da se vidite još mnogo puta, a ako ti se ne svidi, cijeli život ćeš gledati sa žaljenjem kako ti je bilo prvi puta.
Soyleyin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 20:54   #77
Quote:
JeanD kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima..dugo vas citam pa reko da i ja potrazim savjet

Ovako znaci. Ovaj vikend planiram izgubit nevinost. Dugo se pripremam za ovo i ovaj vikend pada akcija..Sa njime se dopisujem vec 6 mjeseci, cujemo se non stop telefonski te iako je dosta stariji od mene savrseno mi odgovara, a i ja njemu po svemu sudeci. Bas bi se takvim muskarcem mogao vidjet u necem ozbiljnom i nadam se da ce tako i biti.Ne zivimo u istom gradu inace to je problem mali odnosno malo je veca udaljenost. Pa me zanima neki savjet neko iskustvo nesto nesto jer nekako mi nije svejedno doc skroz nepripremljen tamo Neka cudna panika me pere inace sam pasiv pa me zanima kako klistir i to sredit sve te finese..Kondom se spodrazumijeva.
Moze i private odgovor da vam ne narusim harmoniju ovdje

Hvala vam unaprijed ekipa
Nikad ne zahvaljuj unaprijed da nekog kasnije ne bi htio poslat u kur*c!

Koliko godina on ima, koliko imaš ti? Jeli on solo? Kondome obavezno i vidite se preko Skype-a ili nečeg sličnog prije da znaš da je stvarno to ta osoba s kojom se nalaziš ako se još niste vidjeli preko cam. Komunicirate već pola godine pa valjda znaš kakva je osoba i možeš li mu vjerovat, ali nemoj da ti se dogodi da ti dođeš, a nigdje nikog i kasnije opravdanja, pogotovo kad su veće udaljenosti u pitanju.
Mr Handsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 20:59   #78
Quote:
Soyleyin kaže: Pogledaj post
Jesi li ikada ranije razmijenio nježnost ili imao nešto sa nekim muškarcem?
Nisam nikada. Ma da al imamo bas tri dana na neutralnom terenu udaljeni smo dosta i ja to zbilja zelim..dosta mi je skajpa i poruka i napaljivanja i telefoniranja.. Imam 22 i krajnje mi je vrijeme vise, a on mi se cini idealan tip i znam da je. Pokazuje mi to iz dana u dan. Zelim ga jako. Pravi je muskarac kakvog sam oduvjek htio i nema razloga da ga bacim tolko vremena trazenja uzalud. Tesko je nekog kvalitetnog pronaci to i sami znate. On i sam kaze da nemoramo nuzno seks ako nebude islo pun je razumijevanja i ima milion kvaliteta. On je reko da ce prevalit tolku kilometrazu samo da me vidi ...ali ja bas zelim

Hvala na odgovoru ako mi mozes ove strucne savjete jos haha bio bi zahvalan
JeanD is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 21:11   #79
Quote:
Mr Handsome kaže: Pogledaj post
Nikad ne zahvaljuj unaprijed da nekog kasnije ne bi htio poslat u kur*c!

Koliko godina on ima, koliko imaš ti? Jeli on solo?
ja 22 a on 38. Solo je i isto kao ja nema iskustva toliko jer nemoze sa svakim.Znam sad cete drvlje i kamenje al neprivlace me muskarci ispod 30.. Padam na sarm markantnost i tu neku zrelost.. Deckica vec imam-samog sebe hahah znaam da bi i meni bolje bilo sa likom od 26 al jednostavno jako tesko da me privuku...I da napomenem da smo se prva 3 mjeseca dopisivali samo ko prijatelji i nismo planrali ovo, al jednostavno se dogodilo - previse mi je drag. On je meni reko sve i cak sam mu ja trazio frajere po gradu njegovom koji mu je dobar koji ne, a on kad mi se javio davao mi savjte kako da postupim sa nekim likom koji me pokuso samo povalit a ja sam bio zagrijan za tog lika i on je to znao i usprkos toga mi se nijje prestao javljat vec mi rekao da kad zajedno budemo prolazili kroz njegov grad da mu se obavezno javimo.Sva sreca da je taj lik proslost a on buducnost...tako da vjerujem mu neupitno

skuzili smo nakon nekog vremena da smo ljubomorni jedan na drugog to je bila prevaga . Skajp sve to smo vec prosli vec mi je pun k toga ako me kuzite..:P
JeanD is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 21:29   #80
Quote:
JeanD kaže: Pogledaj post
ja 22 a on 38. Solo je i isto kao ja nema iskustva toliko jer nemoze sa svakim.Znam sad cete drvlje i kamenje al neprivlace me muskarci ispod 30.. Padam na sarm markantnost i tu neku zrelost.. Deckica vec imam-samog sebe hahah znaam da bi i meni bolje bilo sa likom od 26 al jednostavno jako tesko da me privuku...I da napomenem da smo se prva 3 mjeseca dopisivali samo ko prijatelji i nismo planrali ovo, al jednostavno se dogodilo - previse mi je drag. On je meni reko sve i cak sam mu ja trazio frajere po gradu njegovom koji mu je dobar koji ne, a on kad mi se javio davao mi savjte kako da postupim sa nekim likom koji me pokuso samo povalit a ja sam bio zagrijan za tog lika i on je to znao i usprkos toga mi se nijje prestao javljat vec mi rekao da kad zajedno budemo prolazili kroz njegov grad da mu se obavezno javimo.Sva sreca da je taj lik proslost a on buducnost...tako da vjerujem mu neupitno

skuzili smo nakon nekog vremena da smo ljubomorni jedan na drugog to je bila prevaga . Skajp sve to smo vec prosli vec mi je pun k toga ako me kuzite..:P
Neće nitko drvlje i kamenje na tebe, zašto bi?
Nađite se, šta da velim?
Mr Handsome is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger