Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2014., 10:06   #21
Quote:
Moonraker kaže: Pogledaj post
Cudi me ovako los projekt kada se uzme u obzir da je redatelj M. Vuksic, koji je svojevremeno pekao zanat sa Milicem u J. Americi
Jel taj tip sin od onog Vukšića iz laburista?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 15:35   #22
ajme koji gubitak vremena... zanimljive lokacije, ali sve skupa dosadno i nezanimljivo. najveći problem je upravo aco s tim svojim "ležernim" stavom.
možda je on stvarno takav lik, ali to baš i nije televizično.
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 01:28   #23
Quote:
jasna-st kaže: Pogledaj post
Pojedini likovi ovog putopisa bi možda i mogli biti zanimljivi da nema toliko nametnutoga "voditelja". Jednostavno ga je preko mjere previše
Upravo to,tip je doslovno cijelo vrijeme pred kamerom,ne snima mjesta kroz koja putuje,ne snima neke turističke atrakcije i zanimljivosti,ne upoznaje druge motoriste i izmjenjuje iskustva vožnje na motoru s njima,nego gotovo stalno samo snima sebe kako radi zanimljive stvari i uživa u putovanju.Ta emisija je samo jedan dugački selfie,kako neki ljudi slikaju i na facebooku objavljuju selfie za svaku sitnicu koja im je zanimljiva(kad jedu ručak,kad gledaju omiljeni film na televiziji,kad idu u kafić,kad operu auto...),tako i oni snimaju Acu(on skače sa padobranom,on vozi motor po kiši,on gleda kroz teleskop...).Da nema tu i tamo neki intervju(u kojega na silu ubaci političke teme),ta emisija bi se mogla jednostavno prikazati kao slideshow selfie fotografija sa godišnjeg odmora.
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 01:44   #24
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Jel taj tip sin od onog Vukšića iz laburista?
je. valjda i njega nećemo vidjeti u politici.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 09:13   #25
Aca je stvarno svestran, od vođenja NU2, izdavanja knjiga, snimanja putopisnih dokumentaraca na motoru do poznavanja prava i gostovanja u TV serijama. Sve mu ide jedno bolje od drugoga, pa samo čekam da se kandidira na idućim izborima za predsjednika države u cilju zadovoljavanja svog velikog ega.
Mingus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 11:33   #26
Lipa

Kaže on jučer da su naselje Lipa 1944. spalili fašisti, nacisti i četnici. Četnici?

http://lipapamti.ppmhp.hr/
__________________
Hrvatska - Tamo gdje je more bistrije od ljudi.
Ljiljana-G is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 13:36   #27
Prvo što sam pomislio bacivši oko na ovaj "putopis" bilo je: -pa Aco, jesi li ti za domaću zadaću bar pogledao jednu epizodu Salettovih ili Milićevih putopisa pa da vidiš kako se to radi?! Stanković je totalno nepripremljen/nezainteresiran (čak i za amatera) za razliku od Milića za kojeg sam se znao pitati (i diviti mu se) koliko mu je trebalo da iskopa sve te podatke, ljude i zanimljivosti.

Drugo što sam pomislio je da ima metlu zabijenu u guzicu a pritom pokušava ispasti jako cool i simpatičan. Umjesto toga ispada antipatičan i zamoran.

Treće - kakav je to putopis ukoliko promoviraš svoju (umišljenu) veličinu i svoj hobi a ne približiš gledatelju putovanje (budući je to ipak putopis , navodno)

Četvrto, putopis se ne radi da bi autor promovirao svoje političke stavove i razgovarao o politici

Sve u svemu ovo je jako loše. Kao da je Stanković iskoristio svoj utjecaj i popularnost na HRTu da bi na ime svog povremenog hobija promovirao sebe samog i pritom dobro zaradio + plaćeno putovao.
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 14:18   #28
Baš dobar prvi nastavak.

Napokon malo putopisa i prilike da odahnemo od ljigavih političara, estradnih kvazizvjezdica i ostalog trasha koji nam se svakodnevno servira.

Nek se vidi da postoje i obični, normalni ljudi na ovim prostorima.

I lijepo da je onu kramu zamjenio pravim motorom. Šteta je da nisu s generalnim zastupnikom Suze sklopili sponzorski ugovor pa da može malo više predstaviti pilu.
Stankovićev V-Strom mi je bio u užem izboru ove godine ali sam uzeo Kawu Versysa a ovakav tip emisije bi bio kao stvoren zastupnicima da se reklamiraju i pokušaju oživjeti totalno zamrlo tržište motocikala.
__________________
if you fall i'll be there...
- floor -
Euklid is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 22:34   #29
Danas završila treća sezona - lakše se diše.
Dudo81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.