Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2016., 18:19   #1
Sportski komentatori

Tko vam je najbolji a tko nagori sportski komentator? Meni je Ćosić najbolji jer i od dosadne utakmice napravi utakmicu nekako zanimljivijom koja vas zajuca na tv ekrane dok mi je Balog najdosadniji. Bilo mi je žao što je komentirao Liverpool Manchester prije koji dan. Zbilja mi je iritantan i ne mogu ga slušati i priča gluposti.
nobody100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 20:21   #2
Ćosić i Blažićko jedni služe nečemu, svi ostali katastrofa.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 21:27   #3
Najgori Ćosić i Blažićko, jedan od najboljih Mićo Dušanović
__________________
Od jubavi nase virnije nima! -Since 1950-
dino95os is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 21:55   #4
Mogu razumjet da je nekom Ćosić okej zbog emocija, no u nekakvom smislu novinarstva on je bez apsolutno ikakve usporedbe najgori. Čovjek radi već tridesetak godina valjda (znam da je još prije rata počeo) a ne zna ni najosnovnija pravila niti jednog sporta koji prati. Bilo kome tko zna nešto više o sportu Ćosić je jednostavno katastrofa, jer je riječ doslovno o totalnoj sportskoj neznalici. Kad se tome doda histerično i gotovo u pravilu potpuno neobjektivno pljuvanje po sucima koje je ponekad dosezalo granice koje se stvarno ne mogu prokomentirati bilo kakvim iole pristojnim riječima (bilo je rukometnih utakmica u kojima je, po Ćosiću, suparnik napravio faulove ili prijestupe u svim napadima, a Hrvatska niti jedan na utakmici), došao je do granica da mi je jednostavno nepodnošljiv i ako postoji mogućnost gledanja utakmice koju on prenosi na bilo kojem drugom kanalu to i činim.

Od trenutne HRT ekipe pristojan komentator mi je samo Šapit. Mićo je solidan, stara garda, ali kod njega me iritira "poučavanje" vrhunskih sportaša što bi trebali napraviti i kako bi trebali igrati.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 00:00   #5
šapit + balog na atletici odlični obojica stvarno
balog na nogometu
šapit je općenito jedan od boljih
ćosić je isto ok.

ali od mikrofona što dalje maknuti sušeca, ivanovića, bruku i onaj filip brkić jao kad se sjetim onog komentiranja rukometa s eura

općenito imamo loše komentatore, jebiga ipak je posao komentatora jedan od najplaćenijih (18000 bruto) pa se to zapošljava po vezama i vezicama. baš bi sušec dobio posao komentatora da mu nema tatice
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 07:03   #6
Balog je zapravo solidan novinar, njegov problem je da je koma spiker, jednostavno ima glas koji mnogima ide na živce. I da, puno bolje funkcionira na "kraćim" sportovima, odnosno nečemu gdje se stalno nešto drugo događa i izmjenjuje, na nogometu vrlo brzo počne lupetat gluposti jer ne zna što bi pričao.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 15:31   #7
Željko Vela mi najbolji. Ćosić
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 15:34   #8
Dobra vam je "drinking game" kad Ćosić radi neki prijenost da svi pijete žestu svaki put kad on kaže "Zanimljivo je..." Kad počnete to pratiti, ne možete se riješiti te kompulzije I, nakon toga što kaže "Zanimljivo je" najčešće dolazi daleko najdosadniji i najbesmisleniji statistički podatak u povijeseti dosadnih i besmislenih statističkih podataka

Probajte.

Svaku utakmicu čini zabavnijom, ozbiljno Mislim, ako vam je stalo do zabave, a ne samo praćenja samog nogometa
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 16:01   #9
ili kad Bruka promaši prognozu vremena prije prolaznog vremena određenog skijaša...on kaže da mu prednost opada, ovaj poveća za pola sekunde
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 16:26   #10
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
ili kad Bruka promaši prognozu vremena prije prolaznog vremena određenog skijaša...on kaže da mu prednost opada, ovaj poveća za pola sekunde
Ili kada skijaš ima +/-0.07, to je uvijek bondovska prednost/zaostatak.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 23:44   #11
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Dobra vam je "drinking game" kad Ćosić radi neki prijenost da svi pijete žestu svaki put kad on kaže "Zanimljivo je..." Kad počnete to pratiti, ne možete se riješiti te kompulzije I, nakon toga što kaže "Zanimljivo je" najčešće dolazi daleko najdosadniji i najbesmisleniji statistički podatak u povijeseti dosadnih i besmislenih statističkih podataka

Probajte.

Svaku utakmicu čini zabavnijom, ozbiljno Mislim, ako vam je stalo do zabave, a ne samo praćenja samog nogometa


Trebalo bi u igru ubacit neki zahtjevniji zadatak, malo ozbiljnije eksanje ili nešto slično svaki put kad kaže, nešto rijeđe ali precious - "čudesna mogućnost". Dogodi se barem jednom po utakmici. Naravno, uvijek je potpuno besmisleno, obična prilika za nekog.


Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
ili kad Bruka promaši prognozu vremena prije prolaznog vremena određenog skijaša...on kaže da mu prednost opada, ovaj poveća za pola sekunde
Što se tiče fejlova, tu je vrh bio Balog sad kad su ga stavili da komentira skijaške skokove. Nitko nikad nije tako grozno promašivao. Još ima one jebene drečeće zelene crte na ekranu ali svejedno lupeta i lupeta. I to bez greške - griješi. Kad skakač podbaci on urla "i daaaa...", a kad skoči dobro "nisam baš siguran..."
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 11:20   #12
Glede Ćosića, ako ima netko da ovo još nije vidio
http://sprdex.net.hr/2013-01/kratak-...-drage-cosica/
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 12:26   #13
meni je Ćosić komičan, Balog malo monoton, a Bruka katastrofa
i da, Brkić me isto živcira na rukometu
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 09:51   #14
Treba ih kolektivnoposlati u Suvag na čelu s Baneli. Možda dobiju popust.
Mirna nek ostane čuvat kuću jer jedina govori. Ostali mucaju i frfljaju.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 19:39   #15
Meni je Vela neponovljiv
Je li on još negdje prenosi ili je izašao iz tog posla?
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 18:40   #16
Uvijek objektivni Ćosić i nadasve zanimljivi i inspirirajući karizmatik Balog. Kad priguše zvuk sa stadiona i kad se čuje samo njihov glas iz komentatorske zvučno izolirane kabine... Ma milina.

A zbog Blažićka i sličnih genijalaca jedva čekam prijeći na Maxtv i svaki mjesec plaćat pretplatu t-comu. Ne postoji nijedan drugi provider sa tako objektivnim i za mentalno zdravlje pogodnim komentatorima, pogotovo kad moj klub igra protiv njegovoga.
Evo, uzmite mi lovu!
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 19:51   #17
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Treba ih kolektivnoposlati u Suvag na čelu s Baneli. Možda dobiju popust.
Mirna nek ostane čuvat kuću jer jedina govori. Ostali mucaju i frfljaju.
Možeš li, molim te, argumentirati svoju tvrdnju?
Svašta im se može prigovoriti, ali ovo što ti tvrdiš je jednostavno laž.
novinar69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 00:06   #18
Quote:
novinar69 kaže: Pogledaj post
Možeš li, molim te, argumentirati svoju tvrdnju?
Svašta im se može prigovoriti, ali ovo što ti tvrdiš je jednostavno laž.
Slažem se. Nisam primijetio da itko frflja.
nobody100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 14:16   #19
Ĺľeljko Vela mi je neprikosnoven

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Special-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 19:06   #20
Trebalo bi ponovno angažirat Velu i Čečija.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.