Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2016., 06:11   #1
Cartoon Network vs Nickelodeon vs Disney Channel

OK, ovdje pišite svoja mišljenja o tim dječjim kanalima te koji je od njih najbolji,a koji najgori.

Ide moja lista:

1.Cartoon Network-Jedini kanal sa ODLIČNIM crtićima.Ionako je u kasnim devedesetima i u ranim nultama bio najbolji.Uz njega je super i sestrinski kanal Boomerang.

2.Disney Channel-Ionako nisam baš naklonjena Disneyu,ima Disney XD (koji mi je draži).
Super je što su serije TITLOVANE,a ne SINKRONIZIRANE kao kod Kockice.Inače su mi te serije bezveze,ali mi je OK "That'so Raven".

3.Nickelodeon-Prije je to bio moj NAJDRAŽI kanal sa crtićims,ali se danas SPUSTIO NA DNO DNA!!! Upropastili su Spužvaboba (onaj koji je na Novi tv),uveli su grozne teen serije i crtiće punih vulgarnih scena i zahodskog humora...Nickelodeonovo zlatno doba je bilo od devedesetih do nulti sa serijama poput "Rugrats", "Spužvabob (1-4 sezona), "Avatar", "Invader Zim", "Hey Arnold", "Kenan i Kel", " Are you afraid of dark"...
__________________
Baby Lasagna ftw 🥰🥳🤟
CheburashkaLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 19:47   #2
Nitko nije zainteresiran za raspravu??
__________________
Baby Lasagna ftw 🥰🥳🤟
CheburashkaLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 14:48   #3
Smeće su sva tri.

Na Boomerangu, koji je repriza kanala CN iz prošlih desetljeća, ima još OK stvari, ali ovo danas je čisto smeće.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 20:46   #4
Moji klinci trenutno vole Nick Jr.
Prije toga im je bio najbolji Boomerang, a prije toga OK Bambino/Baby TV.
anstic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 21:56   #5
Cijelu osnovnu i cijelu srednju sam bivala uz CN. Bilo je crtića koji su me živcirali, ali su bili simpa. Dok su drugi gledali MTV i Vivu, ja sam peglala po CN-u. Sve dok ga nisu kodirali. Mislim da bih ga i dan-danas gledala da ili bar držala u pozadini.

Krenulo mi ja lagano prema dolje uvođenjem crtića tipa Ed, Edd & Eddy. Čak mi je 2 stupid dogs bio naporan, ali gledala sam ga jer je bio izrazito glup. To me zabavljalo.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2021., 11:13   #6
Cartoon Network napokon dobio hrvatski sinkronizaciju. Nije još sve sinkronizirano, ali neki sadržaji jesu.
Luka030 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2021., 12:31   #7
To je priprema za HBO Max pretpostavljam.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2021., 18:17   #8
Na eonu ujutro srpska sinkronizacija.
slash12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2022., 22:05   #9
Glupost je postao Nickelodeon, pogotovo od kad je naš ukinut, i uveden srpski Nickelodeon na hr jeziku
Ivko Prezimevic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:15.