Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Možete li kao desno orijentirani ljudi reći: Vlada provodi politiku blisku mojim uvjerenjima
Da. Ova Vlada provodi prohrvatsku i demokršćansku politiku. 6 5.66%
Ne. Ova Vlada provodi politiku koja nije ni prohrvatska ni demokršćanska. 100 94.34%
Glasovatelji: 106. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2016., 21:11   #2061
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
a ništa.. tim lažovima kao što su nacional,Manolić i ostala lijeva ekipa treba masno naplatiti te njihove laži . Na svaku laž ide tužba ,isprazniš im džepove pa će se onda malo predomisliti prije nego objave još neku laž .
Lako za novce, ali ajde ti sad speri ljagu. Godinama ga ekipa besramno razvlači da je udbaš, kao što je prije presude Theodora Merona bilo popularno razvijati teorije da je Tuđman prodao Vukovar ili da je rat bio dogovoren, ali jednom ubačenog crva se teško riješit.

Pozitivna stvar je što ovo treba čitati kao "signal". Nije ovo slučajno. "Netko" je procijenio da bi ga bilo dobro vratit u igru i u igru bi se nakon ovoga i svih događanja na geopolitičkom planu i mogao vratiti. Ah, briselce nitko nije učio da nije uputno uvijek sve karte stavit na jednu osobu, u protivnom se dogodi da kad popušiš - gubiš sve, padaš na nulu.

Indikativno mi je da su ovu vijest prenijeli neki mainstream mediji. Prva je prenijela Hanza, a Hanžeković je navodno dogovarao susret Trump-Karamarko.
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 18.11.2016., 21:34   #2062
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Lako za novce, ali ajde ti sad speri ljagu. Godinama ga ekipa besramno razvlači da je udbaš, kao što je prije presude Theodora Merona bilo popularno razvijati teorije da je Tuđman prodao Vukovar ili da je rat bio dogovoren, ali jednom ubačenog crva se teško riješit.

Pozitivna stvar je što ovo treba čitati kao "signal". Nije ovo slučajno. "Netko" je procijenio da bi ga bilo dobro vratit u igru i u igru bi se nakon ovoga i svih događanja na geopolitičkom planu i mogao vratiti. Ah, briselce nitko nije učio da nije uputno uvijek sve karte stavit na jednu osobu, u protivnom se dogodi da kad popušiš - gubiš sve, padaš na nulu.

Indikativno mi je da su ovu vijest prenijeli neki mainstream mediji. Prva je prenijela Hanza, a Hanžeković je navodno dogovarao susret Trump-Karamarko.
Povjesničar od cca. 30 godina bio šef kabineta tadašnjeg predsjednika Vlade Josipa Manolića.Pametnom dosta.
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Old 18.11.2016., 21:41   #2063
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Rijeka isto svake godine obiljezava, obiljezili su i sinoc ili preksinoc, bio je veliki mimohod, te postoji ogroman grafit u tamosnjoj Vukovarskoj ulici(koja je dugacka ulica).
A sinoc su i na Hvaru obiljezili, isli su onim putem kojim ide uskrsna procesija od Pitve do Jelsa itd i nosili su kriz.
U samom Pagu je isto veliki grafit sa slikom i pjesmom u cast Vukovaru.
Da, Rijeka je isto zakon, evo linka na taj grafit:

U Rijeci Dan sjećanja na Vukovar

Quote:
Desetu godinu zaredom u Rijeci je u utorak navečer mimohodom i paljenjem svijeća na Mostu hrvatskih branitelja obilježen Dan sjećanja na Vukovar, na vukovarsku tragediju 1991. godine i stradanja u velikosrpskoj agresiji.

Manifestaciju organiziraju Zdrug katoličkih skauta Riječke nadbiskupije, Zajednica udruga Domovinskog rata Primorsko-goranske županije, Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci, Udruga 128. brigade Sv. Vid i klub navijača Armada Rijeka.
Zagreb isto ima Vukovarsku ulicu koja je dosta dugačka, tu je nekoliko fotki iz Zg i još par gradova:

Obilježen Dan sjećanja na žrtvu Vukovara – donosimo fotografije iz Vukovara, Zagreba, Škabrnje, Varaždina i Šibenika
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 18.11.2016., 21:58   #2064
Split
http://www.dalmacijanews.hr/clanak/4...roz-vukovarsku

http://www.dalmacijanews.hr/clanak/4...roz-vukovarsku

http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/...svijece-/16891

http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/...zrtvama-/16886
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 18.11.2016., 22:10   #2065
Evo kad smo kod najvećih gradova onda još i Osijek

Obilježavanje dana pada Vukovara uz simbolično paljenje 261 leteće lanterne [2016.]

Lanterne
1
2

Isto imaju Vukovarsku ulicu.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 18.11.2016., 22:15   #2066
Da ne preskocimo i Istru: i Pula je obiljezila mimohodom po Vukovarskoj ulici, lampionima i misom Dan sjecanja na Vukovar.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 18.11.2016., 22:23   #2067
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Daje se na znanje, crno na bijelo, na dušu svima onima koji su ga klevetali da je udbaš:

SOA: Tomislav Karamarko nikad nije bio suradnik UDBE
Ono kad te ljudi koje si zaposlio i kojima si bio sef, "istrazuju" te proglase nevinim po svim tockama optuznice.....

Ocekujemo potvrde i od Perkovica i Mustaca da je Tomica nevin.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 18.11.2016., 22:40   #2068
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Ono kad te ljudi koje si zaposlio i kojima si bio sef, "istrazuju" te proglase nevinim po svim tockama optuznice.....

Ocekujemo potvrde i od Perkovica i Mustaca da je Tomica nevin.
Ne znam jel samo do mene ili i drugi čitaju samo "kenj kenj kenj kenj"
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 18.11.2016., 22:42   #2069
Dobri ljudi nemojte danas nemojte baš danas.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 18.11.2016., 22:51   #2070
Slazem se, danas ne o Karam.

Kako je sada M Dedakovic Jastreb? Nije se dugo culo o njemu.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 18.11.2016., 22:53   #2071
Ne kolegice nego nemojmo se svađat ne danas ne oko ničega ima i sutra dana.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 18.11.2016., 23:00   #2072
I u Munchenu mimohod za Vukovar.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 18.11.2016., 23:03   #2073
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Dobri ljudi nemojte danas nemojte baš danas.
Ajde se ne pravi svetiji od pape, pričat čemo o čemu nam se priča, jel ovo chat ili Crkva?
Specijalizirana tema nije

A počast Vukovaru se odaje u Vukovaru i na za to predviđenim mjestima diljem Hrvatske, ovo licemjerno zatrpavanje chata slikama je tragikomično.

Uostalom, otvorite si prikladnu temu pa se bavite samo Vukovarom ako vas uznemiruje činjenica da na desnom chatu raspravljamo o vijesti koja baca posve drugačije na svjetlo na mnoge višestruko perpetuirane konstrukcije i laži na konto Tomislava Karamarka, bivšeg šefa HDZ-a.

Posebno mi je jasno zašto je @nasmijanonebo posebno važno da se što manje priča o SOA-inom istupu jer ako je netko na ovoj temi blatio Karamarka onda je to upravo ona
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 18.11.2016., 23:16   #2074
Danasnji dan ne zelim ogaditi prepucavanjem. Da, Karamarko je los, nisam pisala da je udbas, ali ima on itekakve grijehe.
Ako tebi smeta ovo danas oko Vukovara na chat temi, preskoci te postove, imas izbor.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 18.11.2016., 23:56   #2075
I ja želim pozdraviti grad Heroj Vukovar!!!!!

Isto tako, sretan sam da se od Tomice skinula etiketa da je udbaš!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 19.11.2016., 02:36   #2076
Vukovarci danas uživo: Kako grad može biti heroj ? Zašto je samo Zadro heroj, što je s ostalima ? Jesu li heroji i 40 000 pobjeglih prije borbi ?

Je li to Tomici skinuta udbaška stigma od nekog kompetentnog ? SOA to nije !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 19.11.2016., 07:53   #2077
Bilo bi mudrije novcem pomoći Vukovaru i vukovarcima nego ga "spaliti" lampašima.

I Tomislav Karamarko nije bio pripadnik UDBE nego samo doušnik.

tako da neki trebaju u Većernju školu da im drugi ne čitaju .... recimo.
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Old 19.11.2016., 09:21   #2078
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Vukovarci danas uživo: Kako grad može biti heroj ? Zašto je samo Zadro heroj, što je s ostalima ? Jesu li heroji i 40 000 pobjeglih prije borbi ?

Je li to Tomici skinuta udbaška stigma od nekog kompetentnog ? SOA to nije
!
Tebi, Lovricki, Terseli, Markovini i slicnima nije nikad ni bila.
Plavobili is offline  
Old 19.11.2016., 09:48   #2079
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Lako za novce, ali ajde ti sad speri ljagu. Godinama ga ekipa besramno razvlači da je udbaš, kao što je prije presude Theodora Merona bilo popularno razvijati teorije da je Tuđman prodao Vukovar ili da je rat bio dogovoren, ali jednom ubačenog crva se teško riješit.

Pozitivna stvar je što ovo treba čitati kao "signal". Nije ovo slučajno. "Netko" je procijenio da bi ga bilo dobro vratit u igru i u igru bi se nakon ovoga i svih događanja na geopolitičkom planu i mogao vratiti. Ah, briselce nitko nije učio da nije uputno uvijek sve karte stavit na jednu osobu, u protivnom se dogodi da kad popušiš - gubiš sve, padaš na nulu.

Indikativno mi je da su ovu vijest prenijeli neki mainstream mediji. Prva je prenijela Hanza, a Hanžeković je navodno dogovarao susret Trump-Karamarko.
Novac i je bitan u cijeloj ovoj priči, jedino tako ih možeš spriječiti u njihovim prljavim poslovima. Vidio si kako su reagirali kad im Hasanbegović zatvorio pipu . A Karamarko , on je i sam kriv što se ne zna postaviti i ne komunicira dobro s javnošću ,nije uvjerljiv , on defitivno nije taj tip političara kojeg će mediji maziti .Štetno bi ga bilo vratiti u visoku politiku ,pravi test za Plenkovića i HDZ su lokalni izbori i hoće li potvrditi ili poboljšati rezultate parlamentarnih izbora.

laži o prodaji Vukovara se i dalje nekako tiho plasiraju na nekim opskurnim portalima,onih koji se i danas ne mire s istinom ali neće ni oni dugo još.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...at/932535.aspx
http://www.express.hr/top-news/jastr...-nam-faks-8099
frane2110 is offline  
Old 19.11.2016., 14:53   #2080
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
Novac i je bitan u cijeloj ovoj priči, jedino tako ih možeš spriječiti u njihovim prljavim poslovima. Vidio si kako su reagirali kad im Hasanbegović zatvorio pipu . A Karamarko , on je i sam kriv što se ne zna postaviti i ne komunicira dobro s javnošću ,nije uvjerljiv , on defitivno nije taj tip političara kojeg će mediji maziti .Štetno bi ga bilo vratiti u visoku politiku ,pravi test za Plenkovića i HDZ su lokalni izbori i hoće li potvrditi ili poboljšati rezultate parlamentarnih izbora.

laži o prodaji Vukovara se i dalje nekako tiho plasiraju na nekim opskurnim portalima,onih koji se i danas ne mire s istinom ali neće ni oni dugo još.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...at/932535.aspx
http://www.express.hr/top-news/jastr...-nam-faks-8099
Tomicu su skinuli HDZeovci, mislim ovi službujući pijuni brisela, Plenković je nešto najgore što se dogodilo Hrvatskoj, njemu će biti dozvoljeno ono što inače drugima ne bi ni palo napamet.

Plenković je tipični briselski moljac, štetočina u hrvatskoj politici!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.