Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2016., 15:00   #61
Evo, što se nekad (u onim vremenima, kada je HRT imao izvrstan program i za kojima već nekolik ogodina žalim) od filmova puštalo na Badnjak.

1996.

Badnjak

HRT 1

14.25. Djed Božićnjak dolazi u grad, animirani
15.45. Čudo u 34. ulici

HRT 2

12.20 Lav, čarobnica i ormar, animirani
22.05 Moja draga gospo

HRT 3

20.15 Kad starci prolupaju

1997.

HRT 1

14.30 Cvijeće u prašini
20.30 Samson, serija

HRT 2

11.50 Štucavica, film za djecu
12.40 Minuta poslije ponoći
16.00 Sveci, animirani
16.10 Beskrajna priča 3
22.00 Dijete po imenu Isus
23.35 Američka božićna priča

1998.

HRT 2

13.20 Nilus: Dječak, koji je sanjao Božić, crtić
14.35 Četiri bremenska svirača, crtić
17.00 Giuseppe Verdi
20.35 Zemlja sjena
22.50 Virdžinijin Božić
00.50 Doba nevinosti

HRT 3

17.00 Božićna bajka, crtić

1999.

HRT 2

17.00 Sam u kući 2
20.40 Čudo u 34. ulici

HRT 3

10.10 Gospodin Mayeika
11.00 Božićna bajka, crtić
11.30 Štucavica
12.45 Mač i ruža
22.45 Opus gospodina Hollanda
01.05 Tri želje
03.00 Sveti put
06.00 Tunika

Izvor: Glas Podravine

Osim tih filmova, bilo je i odličnih serija, kao Smogovci i Lassie (moguće da su išli zato jer je Badnjak pao na taj dan u tjednu, kada idu i inače, ali to nije bitno, HRT je tada ionako imao puno bolji program, nego dana).
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 15:20   #62
Evo i rasporeda RTL-a i Nove TV nekad na Badnjak.

2005.

RTL

13.45 Dječak, koji je spasio Božić
15.25 Sam u kući 3
17.05 Kako se bogato oženiti
21.30 Ljubimica Amerike
00.05 Ubojito darivanje
01.45 Austin Powers: Špijun, koji me hvatao

Nova TV

10.00 Želimo vam Sretan Božić, animirani
10.45 Najljepši Božić, animirani
12.45 Dragi djede, dokumentarni
13.30 Deset Božjih zapovijedi, 1.dio
15.50 Župnikova žena
20.00 Obiteljska veza
21.45 Bolje se ne može
00.00 Pljačka stoljeća

2006.

RTL

09.35 Kapetan Kuka
11.50 Mačak, ne diraj mu šešir
13.05 Mišolovka
14.45 Zovite me Djed Mraz
16.20 Sile prirode
20.05 Princ od Egipta
21.50 Batler Bob

Nova TV

06.20 Mupptetova božićna priča
07.50 Božić obitelji Ramiro
09.40 Nepredvidljivi Badnjak
11.35 Kućni protvor
14.30 Želim dečka za Božić
16.25 Ledena staza
21.15 Lara Croft Tomb Raider: Kolijevka života
00.10 Božić na tajnom zadtaku
02.10 Jason i Argonauti

Izvor: Glas Podravine
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 16:35   #63
Quote:
teletubiess kaže: Pogledaj post
Evo, da spomenem i lokalce iz moje D3 regije.

VTV Varaždin

24.12.



25.12.



Izvor: TV Profil

Srce TV

24.12.

20:10 Mačak u čizmama, animirani film
22:05 Božićni koncert u Draškovcu
00:40 Božićni TV Jukebox

Na Božić program, kao i inače nedjeljom.

Izvor: EPG

Što se tiče programa na Staru godinu, na Srce TV će vjerojatno ići FIO Show (istovremeno i na Jabuci), dok na VTV očekujem program sličan Lijepom našom, samo s pjevačima uglavnom iz Zagorja, Međimurja i Podravine.

Dakle, na 5 od 13 kanala (HRT 1, Nova TV, CMC, VTV, Srce TV) će na Staru godinu istovremeno ići praktički isti program s time da još nema rasporeda za RTL.
Boldano potpisujem. Naime, rekao je FIO da će ići specijal Stara godina od 20:00-02:00 sa F bendom i da nastavljaju na Novu u osam . Moj otac i ja gledamo svaku nedjelju FIO SHOW i nemam zamjerki na emisiju.
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 17:36   #64
Ja također redovito gledam FIO Show i emisija mi jebolja bila prije, kada nije bilo toliko reklamiranja čarapa, krema i ostalog, a osim toga u zadnje vrijeme tamo gostuje i neka nutricionistica iz Slovačke.

Ne računajući to, emisija mi je odlična.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 01:00   #65
Upravo objavljeno. Program Mreze TV za 31.12.:

Quote:
22:15h Novogodišnji program uživo s trgova, zabavna emisija
Program traje do 00:30h. Pretpostavljam prijenos s Trga u Zagrebu i Splitske rive (eventualno još i iz Zadra). Pošto je Split na CMC-u, možda su dogovorili neku suradnjicu, tko zna.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 13:09   #66
Moguće da su dogovorili suradnju jer je dvaput (2011. i 2012.) prijenos istovremeno išao i na CMC-u i na Televiziji Dalmacija, a Televizija Dalmacija je sada Mreža Split.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 15:03   #67
Quote:
teletubiess kaže: Pogledaj post
Moguće da su dogovorili suradnju jer je dvaput (2011. i 2012.) prijenos istovremeno išao i na CMC-u i na Televiziji Dalmacija, a Televizija Dalmacija je sada Mreža Split.
Tako je. Sjećam se da je išao prijenos s Rive no sada su prilike malo drugačije. Mreža TV pokriva pokriva pola Hrvatske. Smiješno je malo da puštaju identičnu sliku i na Mreži i na CMC-u koji ima nacionalnu koncesiju. No opet, bolje i to nego puštanje spotova cijelu noć.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 15:24   #68
Na Z1 će sigurno biti neki novogodišnji specijal Nemoguće emisije (akka Noćna mora Željka Malnara). Za Badnjak su isto imali emisiju, i to prigodnu - Jajan, Laki i Braco dobili bori pa su ga stavljali na stalak i kitili, u živo naravno

No to će se tek vidjeti u subotu pošto je raspored za Z1 uvijek u rasulu i nije mu za vjerovat.. i za Badnjak su tako napisali da tek od ponoći kreće emisija no krenuli su puno ranije.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 16:06   #69
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Na Z1 će sigurno biti neki novogodišnji specijal Nemoguće emisije (akka Noćna mora Željka Malnara). Za Badnjak su isto imali emisiju, i to prigodnu - Jajan, Laki i Braco dobili bori pa su ga stavljali na stalak i kitili, u živo naravno

No to će se tek vidjeti u subotu pošto je raspored za Z1 uvijek u rasulu i nije mu za vjerovat.. i za Badnjak su tako napisali da tek od ponoći kreće emisija no krenuli su puno ranije.
Najavili su da organiziraju doček od 23h pa sve do ranog jutra. Bracu više nećeš vidjeti u emisiji jer se naljutio i najavio da više neće sudjelovati
RodneyTrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 21:21   #70
Lol, tko ga je naljutio? Ma do subote će se predomislit
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 12:28   #71
Iz rasporeda izbačen prijenos koncerta iz Berlina na Staru godinu. Nisam ljubitelj takve glazbe, ali je ovo sramota. Ako je jedno vrijeme bio u rasproedu HRT-a 3, a jedno vrijeme, sve do danas u rasporedu HRT-a 4, onda su ga i trebali prenositi.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 23:04   #72
Quote:
teletubiess kaže: Pogledaj post
Iz rasporeda izbačen prijenos koncerta iz Berlina na Staru godinu. Nisam ljubitelj takve glazbe, ali je ovo sramota. Ako je jedno vrijeme bio u rasproedu HRT-a 3, a jedno vrijeme, sve do danas u rasporedu HRT-a 4, onda su ga i trebali prenositi.
Boldano, mislim da je taj koncert bio na Novu godinu
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 23:14   #73
Na Novu godinu oko 11.15 uvijek ide Novogodišnji koncert iz Beča, a kasnije prenose Valcere, polke i druge špelancije.

Siguran sam da je koncert iz Berlina prošlu godinu išao na Staru godinu, baš sumnjam da je ove godine otkazan zbog nedavnih događaja.

http://tvprofil.net/tvprogram/#!datu...-31&kanal=htv3
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 16:24   #74
Čitam ovaj popis pjevača što će nastupiti u novogodišnjoj emisiji Nove TV i jel moguće da SVAKE GODINE isti pjevači nastupaju i na koncertu Želim život i na ovoj novogodišnjoj emisiji. Jel se ikad desilo da recimo Halid ili Ivan Zak ne nastupaju? Imaju li oni kakav ugovor sa Novom da moraju BAŠ U SVAKOJ njihovoj emisiji biti? Prošli tjedan su bili na "Želim život", pa par dana kasnije u božićnom IN Magazinu, jučer opet u IN Magazinu, danas OPET u novogodišnjoj emisiji, zadnjih 10 godina se ti likovi smucaju po APSOLUTNO SVIM njih emisijama
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 17:48   #75
Mislim da ih sve povezuje Hit Records. Odnosno da uvijek moraju biti u njihovom programu.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 18:42   #76
Da, može bit da je to. Jer ono, jel netko nekad vidio onog Ivana Zaka na RTL-u ili HRT-u kad je na Novoj tolika zvijezda i planetarno poznat? Ja tog lika vidim samo na Novoj (i CMC-u ofc, no to je nešto sasvim drugo), no taj nesklad oko favoriziranja određenih ljudi stvarno zapne za oko i postane iritantan.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 19:32   #77
Zaka sam danas ujutro vidio u specijalnoj emisiji na HRT 1, inače danas pjeva u Zadru i kada je bilo javljanje iz Zadra, novinarka Kristina Dukić je razgovarala s njime. Inače, njegove spotove puštaju i u Noćnom glazbenom programu na HRT-u.
Radi se o liku za kojeg sam prvi put čuo prije nekih 7 godina, kada se na lokalnim radiopostajama pojavio s hitom Svjedok. Njegovi stariji hitovi su i Adrenalin, Zgriješio bih s tobom, Dečko sa balkana... Inače, često pjeva po kafićima u ovom dijelu Hrvatske i jako je omiljen.

Favoriziranje Bešlića je na Novoj TV krenulo negdje nakon one njegove nesreće 2009., sjećam se da je iste godine na Novoj TV išao i njegov koncert, neznam da li uživo ili u snimci. Nakon što je HRT krenuo s narodnjacima u Lijepom našom, često se pojavljuje tamo, a nedavno su njegove spotove počeli puštati i na CMC-u.

Zlatko Pejaković je nekad često pjevao u Nad lipom 35, sada je također često u Lijepom našom.

Stavros, ne znam da li postoji pjevač, koji u Lijepom našom češće gostuje od njega.

Hanka Paldum, također često tamo.

Maja Šuput isto.

Uglavnom, meni je bolje da mi pjevaju ti pjevači, nego oni što pjevaju laganu glazbu.

Zadnje uređivanje teletubiess : 31.12.2016. at 19:47.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 20:20   #78
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Čitam ovaj popis pjevača što će nastupiti u novogodišnjoj emisiji Nove TV i jel moguće da SVAKE GODINE isti pjevači nastupaju i na koncertu Želim život i na ovoj novogodišnjoj emisiji. Jel se ikad desilo da recimo Halid ili Ivan Zak ne nastupaju? Imaju li oni kakav ugovor sa Novom da moraju BAŠ U SVAKOJ njihovoj emisiji biti? Prošli tjedan su bili na "Želim život", pa par dana kasnije u božićnom IN Magazinu, jučer opet u IN Magazinu, danas OPET u novogodišnjoj emisiji, zadnjih 10 godina se ti likovi smucaju po APSOLUTNO SVIM njih emisijama
A što misliš otkud cajkarošima toliki podstreh? Naravno da ih pokrivaju televizije u srspkom vlasništvu.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 04:22   #79
Koliko sam popratio program, pohvale za Novu i HRT, no definitivno prekratko. Trebalo je barem do 2 ujutro trajati. Velika pohvala i CMC-u! Drago mi je da su pronašli sponzora (DalmacijaVino) i da su uspjeli realizirati prijenos. Napokon je ton bio odgovarajuće glasnoće, a i slika iznadprosječna za hrvatske standarde prijenosa izvan studija.

Mreža TV fail, a Z1 kojeg još hvatam, do 23 još veći fail. Puštali su prastare reprize neke emisije za žicanje para. No Nemoguća emisija pohvala, taman sto treba u 3 ujutro. Svi veseli i raspjevani
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 08:23   #80
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Koliko sam popratio program, pohvale za Novu i HRT, no definitivno prekratko. Trebalo je barem do 2 ujutro trajati. Velika pohvala i CMC-u! Drago mi je da su pronašli sponzora (DalmacijaVino) i da su uspjeli realizirati prijenos. Napokon je ton bio odgovarajuće glasnoće, a i slika iznadprosječna za hrvatske standarde prijenosa izvan studija.

Mreža TV fail, a Z1 kojeg još hvatam, do 23 još veći fail. Puštali su prastare reprize neke emisije za žicanje para. No Nemoguća emisija pohvala, taman sto treba u 3 ujutro. Svi veseli i raspjevani
Meni je bilo neugodno kad sam okrenuo na Novu TV. Tako jadno da jadnije nije moglo bit. Sve crno, sivo, tužno... smeće...
mrta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.