Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2009., 17:00   #201
Quote:
kavon kaže: Pogledaj post
I ja sam jedna od Vas-veličina 52-54 i preostaje mi samo Neckerman ali hvala bogu u Varaždinu sam pa mi imamo dućan pa mogu probati!
Volim se mladenački oblačiti bez obzira na godina!
Zašto nebi mi #DEBELI# napravili prodaju odječe ovdje na forumu ????????????
Ima tema na malim oglasima, slobodno navratite
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 20:34   #202
Još mi samo njihove brojeve pretvori u naše!!!???
kavon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 20:52   #203
Pa složite albume i stavite ih dolje Ajmo, čekamo vas
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 22:59   #204
Znači kupujem odječu veličine 52-54 da nije babska?
kavon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 15:09   #205
Molila bi ako netko zna da mi usporedi UK brojeve sa našima!!!!!!
kavon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 15:33   #206
Našla sam!
kavon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 17:01   #207
http://www.usatourist.com/english/ti...ens-Sizes.html

Eo, iako si našla nek bude i tu za svaki slučaj (iako treba pogledati i size chrt i na siteovima na kojima kupujete).
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 15:22   #208
čula sam da u Dorothy Perkins ima brojeva do 54. jel zna tko kad tamo počinju rasprodaju, možda u 10 mj?
__________________
Neću bit kap kad mogu bit slap...
NikaSB is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 15:42   #209
Najveća veličina u dućanu im je bio UK 20 iliti naš 48. Do sada mislim da sam možda jednom vidjela 22.
Na rasprodaju baš nemoj računat jer je to Magma i ona nema nikakve rasprodaje koje nešto vrijede. Čitavo vrijeme imaju neke stvari koje su snižene, većinom loša i stara roba.
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 21:29   #210
za sve nas! robe u velikim veličinama možete naći i u jednom dućanu u avenue mall-u. ne mogu se sjetiti kak se zove.... mislim da nekak na m.... u prizemlju je na suprotnoj strani od funky fish-a. ima i traperica, haljina, šoseva, majica.... elegantnije, ležerno, svečano... ma sve sve sve! javite mi kak vam se sviđa dućan! pozz
svejesuper is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 23:51   #211
u c&a navodno imaju do 58 veličine stvari,ja ne nosim /još/ te veličine, al eto danas sam gledala online katalog i naletila na to...sad ne znam jel mladenačka roba ili za starije,ima i grudnjaka velikih brojeva....
sad treba vidjet jel ima to u zagrebu,ako ima,onda će mama napokon u neki jeftiniji shopping


ima u ilici maxy p za mlade,mislim da od 44 je najmanji broj..sve ja to znam
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 14:36   #212
Lako je vama koji ste iz metropole!
Mi jadnici iz drugih gradova nemamo te dućane i nemamo izbor!
Užas!!!!
kavon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 17:15   #213
Mi iz "metropole" vrlo često idemo van po krpice, dakle preko granice (Slovenija, Austrija, Mađa, Italija, neki u Bosnu itd), peglamo preko neta itd.
__________________
Oh God! It's my husband! Don't tell him I'm here.
marcy darcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 17:24   #214
evo danas bijah u c&a ,kupila sam hlače njihov 36(inače sam oko 40) a brojevi su im do 58,imaju poseban xxl odjel.nađe se i solidnih stvari, nisam baš sve gledala...tak da ovaj njihov 58 je stvarno ogroman...
pa vi koji niste iz zg,pogledajte njihovu web stranicu, pa ak nađete kaj ,jednom u godini se isplati otić u zagreb ili van hrvatske u shopping
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 17:27   #215
Kakva je situacija u CC1, ima li puno ljudi? Svidjela mi se ova kolekcija na netu za mlade

Zadnje uređivanje chmichak : 11.09.2009. at 18:05.
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 00:30   #216
Quote:
chmichak kaže: Pogledaj post
Kakva je situacija u CC1, ima li puno ljudi? Svidjela mi se ova kolekcija na netu za mlade
u cc1 sam bila ujutro oko 9 i već je bilo puno parkiralište a još puniji c&a
2 puta sam čekala red za kabinu po 10 ak minuta-tamo di sam ja čekala je mislim 8 kabina, al popodne kad su moji išli bilo je još gužvovitije

i onda sam se sjetila da je na katu muški odjel i išla tam isprobat i-vidi čuda,nije bilo gužve pred kabinama

uglavnom,sutra je subota,sutra ne ići u cc1,al inače prek tjedna čim ranije ujutro

sutra moja mama ide ,jer sam joj rekla da sam vidla hlače velike,al ona ne nosi mladenačko
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 23:05   #217
pozdrav mojim Kozmetičarkama.


ignorirajte ovaj post, samo sam se tila pretplatit na temu.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 19:25   #218
Da li neka od Vas punijih teta kupuje on line nešto i ako da možete li me uputiti na linkovlje?!
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 10:43   #219
SUPER da ova tema postoji!!

Vec dugo se mučim sa pronalaženjem odjece u "većim" veličinama (44-46), hlače ponakad i 48
I moram priznati da u Zagrebu jako teško naći nekaj mladenačko, a da ima u mom broju šmrc... Čula sam već da curke koji imaju isti problem, idu preko granice, ali ja do sada nisam pokusala... Iako vjerujem da je tamo zaista mogucenaci mladenacko. Bijau u Njemackoj prije 2-3 god. i u obicnom Orsay-u (koji kod nas nema apsolutno nista od vecih brojeva) i nasla bas lijepe stvarcice. Ali bilo je to za ljetno vrijeme... Uglavnom, podrzavam temu i svakako cu se ukljuciti u daljnji razgovor. Ako me primate?! hehe
Inace, u Zg-u sam kupovala u Peck& Clopenberg-u ali kvaliteta im je prelosa!!; pa sam presla na ponešto od Marks& Spencer, Time Out, Nama (Liscine stvari), u Centri se može ponešto naći- košuljice i majice... a hlače samo Mustang Oderu me svjetski sa cijenom, ali stanem u njih, i dobro mi stoje! Inace sam kupovala i neke hlace u Neckermannu, i isto su bile ok. Doduse, rijetko naletim na neke koje mi stoje. Uglavnom narucim, pa i vratim naruceno...

Eto, toliko od mene za sad... radujem se daljnjem toku razgovora
Čupkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 10:58   #220
Quote:
frezija kaže: Pogledaj post
Nosim 46/48, 179cm visoka.
Niže žene čak i kad su bucane , uspiju se utovariti u manje brojeve , do 44, kojih bude u skoro svim dućanima.
Poneke od nas ne mogu (recimo zbog posla) nositi hlače niskog struka, zategnuto, dekoltirano, a opet voljele bismo modernu i veselu (!) odjeću.

Kupovina odjeće mi je nazadak i skraćenje života, a evo stanica tog mukotrpnog i mučnog puta:

od SKUPLJEG prema JEFTINIJEM

MARINA RINALDI, Praška, (linija Max Mare za bucane, jaaako skupo, talijanski krojevi, za one koje su jače u trbuhu, njemački su krojevi bolje prilagođeni onima sa jaim bedrima i dupetom, dobar izbor ako tražite elegantnu odjeću za svečane prigode - recimo pozvani ste u Banske dvore - i spremni ste je masno platiti)

ELENA MIRO, početak Ilice, skupo, hlače mrkva kroja (tako da izgledate kao kulenčić), gornji dijelovi predugi, suknje uglavnom tulipan kroja ... Ipak vrijedi pronjuškati s vremena na vrijeme.

MARCONA , Gundulićeva , dosta skupo, ali su može pronaći pristojnih klasičnih modela odjeće (ne babastih, nego klasičnih ! iliti klasika...)

DELMOD , Ilica , nalijevo od Trga prema Frankopanskoj, slično kao MARCONA, a drže i HIRSCH koji je mladenački i moderan, kvalitetan, umjereno skup i u nekim modelima ide do 46/48 (pitati prodavačicu nije ,sve izloženo)

GERRY WEBER , Ilica, i skupih i jeftinih stvari , i za mlade i za starije, veliki izbor , stalno nešto stiže, , vrijedi svako malo obići.

MONARI, Ilica, malo skuplje, neki su im modeli do 46/48.

LANTEINE TRGOVINE: Dubrava - Centar Mode, Trg žrtava fašizma , Jurišićeva( blizu Draškovićeve) (im ih još po gradu) - puno modela ima u velikim brojevima, ali treba pitati prodavačicu , nisu svi brojevi izloženi. Ovi dućani zapravo imaju dobar izbor (osim baš tinejđerske odjeće- to nemaju, ali se neki basic modeli mogu uklopiti u svaki stil).Cijene su umjereno skupe, ali s obzirom na kvalitetu podnošljive. U dućanu na Trgu žrtava drže posebnu liniju za bucane SAMOON (predugi i preravni gornji dijelovi)

MERCATOR , Zagrebačka avenija, Žitnjak, Samobor... slično kao LANTEA.

VELIKI SHOPING CENTRI:
KAPTOL CENTAR, KING CROSS; AVENUE MALL - samo MARKS and SPENCER,
ali oni imaju dekolte do pupka, puno sintetike , ako je jeftino onda je nekvalitetno, ako je malo kvalitetnije onda je cijena dovoljno visoka da pomisliš da se može i bolje za te novce ...
IMPORTANNE GALERIJA - na katu BANDOLERA, dosta skupo, ali ako ubodete broj (ima i do 48) , stvari su baš moderne , zanimljive i posebne.
CITY CENTAR - DOROTHY PERKINS (uglavnom jeftina sintetička odjeća, dekoltirane majice neonskih boja, kao trendi a zapravo bezveze - za tinejdžere i one koje se tako osjećaju), PEEK&CLOPENBURG - tamo ima svega ,i cijena i modela, uz redovno njuškanje dosta se nađe (do 46, rijetko 48/50, veće od toga ne).

KATALOZI : mjesto gdje kupujem JEANS hlače (naročito OTTO), naručim 5 modela , neki uvijek valja, ponekad je odjeća iz kataloga iznenađujuće dobre kvalitete, ali treba imati živce za naručivanje, čekanje, vraćanje...

OSTALI DUĆANI: šanse su 0,001%, gubljenje vremena i živaca i samopouzdanja.

OČAJ : kupaći kostimi - nigdje, ali bukvalno nigdje,
sportska odjeća, za fitnes i to - isto nemam pojma, naručujem iz kataloga ???

MAXY POKER - onda se mogu i zamotati u neku posteljinu u boji , isti je efekt.

INAČE jeste li primjetile da najdeblji muškarac (250 kg) može kupiti majicu u LACOSTI (i gdje hoće !!!) ali žene ne , LACOSTA ŽENA MORA BITI MRŠAVA. DISKRIMINACIJA ili ...!?!?

Odlična recenzija!!!
Hvala na nekim novim info za dućane; ali većinom dijelim sva tvoja mišljenja i komentare!
Čupkić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.