Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2011., 15:26   #661
mamina princeza drago mi je da netko mlađi (pretpostavljam da si mlađa generacija) stane u obranu djevojaka, žena.

Ja imam dosta godina iza sebe, nisam konzerva i volim slobodu. Kod Tube mi se sviđa baš taj njezin ležeran stav prema životu. Imati muške prijatelje sasvim je normalna stvar. Tuba nije nikakva kokica koja mijenja partnere.
A bolje da ih i mijenja nego da se skrasila kao što njen kolega pa ga sada zovu: papučar i slično jer je izgubio osobnost.

Zapravo, tuba ima skoro sve što si jedna žena može poželjeti, a da tu nije prisutan ženski jal?
tuba11 is offline  
Old 13.06.2011., 15:29   #662
URL=http://www.gifsoup.co[m/view/2653735/murat-tuba.html][/URL] GIFSoup
evo kohajte se kokice
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 13.06.2011., 15:32   #663
Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
rebelious
hvala za video
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
AAAAA, R24, tešekurlaaaarrrr kako si ih potkupila??? hihi.

sad tek vidim da sam fulala u mom opisu clipa, naime MY i TB se ne drže za ruke, tek kasnije joj on pruži ruku kada se treba popeti na binu!!! na onom lošijem snimku se to nije vidjelo. isto tako TB nema sandale nego klasične salonke.

još jedna objava (neke sam stavila na asi glumci) http://birbak.mynet.com/detay/magazi...birlikte/10135
hajat,minci hvala canims

Mina,ni sama ne znam,ostavila sve izmisljene podatke na sajtu i tek posle videla da kao samo kompanije sa mejlovima koji nisu Yahoo,Gmail i ostale mogu da se prijave,a ja sa mojim mejlom sa Yahoo-a uspela

izgleda su spustili kriterijume

Ja zaposlena nisam,pa nemam mejl kompanije i eto ipak uspela
Plus sto se to verovatno misli na medijske kuce,je li tako?

Uglavnom,samo da mozemo da uzivamo u HD

Nego sada od vas devojaka koje ste za razliku od mene,koja pojma nema o tim stvarima,majstori svog zanata,ocekujem tonu kolaza i slikica
Rebellious24 is offline  
Old 13.06.2011., 15:34   #664
Quote:
tuba11 kaže: Pogledaj post
mamina princeza drago mi je da netko mlađi (pretpostavljam da si mlađa generacija) stane u obranu djevojaka, žena.
...iako već koračam prema drugoj polovini 20-tih godina (čak sam ju već i prekoračila)...osjećam se kao da mi je 15...a u obranu ženskog roda uvijek... GIRL POWER...kao curka koja nije krenula u srednju sam razvila neki stav prema nekim muško-ženskim odnosima, a i sama imam muško društvo, pa uvijek branim ili koje se druže s dečkima, ili koje često mijenjaju kak mi to zovem "dečka za šetnju"...
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 13.06.2011., 15:36   #665
mp nisi skontala sta sam htjela reci
al nejse
a vidim da ste se primile pravo
inace tvoji klipovi su uvijek ekstra
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 13.06.2011., 15:39   #666
rebelious
tek sada se sve vidi na videu
i mogu ti reci da je moje misljenje sasvim novo uberraschung
tuba prekrasna
a murat uopste nije mucast
murat je bio na nivou zadatka
dzentlmenski predivan
ma njih dvoje together uh predivni sta reci
ja se evo topim ko secer u caju
GIFSoup
GIFSoup
GIFSoup
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)

Zadnje uređivanje hajat : 13.06.2011. at 15:54.
hajat is offline  
Old 13.06.2011., 15:42   #667
Quote:
Rebellious24 kaže: Pogledaj post
Mina,ni sama ne znam,ostavila sve izmisljene podatke na sajtu i tek posle videla da kao samo kompanije sa mejlovima koji nisu Yahoo,Gmail i ostale mogu da se prijave,a ja sa mojim mejlom sa Yahoo-a uspela

Ja zaposlena nisam,pa nemam mejl kompanije i eto ipak uspela
Plus sto se to verovatno misli na medijske kuce,je li tako?
hijao, pa mene upravo to odvratilo. mislim, imam company mail, ali nisam medijska kuća ili tako nešto, pa rekoh nema ništa od toga! uf, nekst tajm stvarno treba ići na tu ho-ruk foru pa kud pukne!!! svaka ti čast, bravo!!! ja sam za svaki slučaj uradila download ta 2 clipa. nek je to kod men na hard discu, uradil sam frejmove, pa kad uhvatim vremena bit će i kolaž!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 13.06.2011., 15:47   #668
Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
rebelious
tek sada se sve vidi na videu
i mogu ti reci da je moje misljenje sasvim novo uberraschung
tuba prekrasna
a murat uopste nije mucast
murat je bio na nivou zadatka
dzentlmenski predivan
ma njih dvoje together uh predivni sta reci
ja se evo topim ko secer u caju
hajt canim,potpis kao kuca
potpuno drugi dozivljaj Murata,uopste nije mnogo zbunjen i sa ovim objasnjenjem za monsinjer nije fulao uopste.
A Tuba uvek kazem,za mene boginja,nesto neverovatno
Ma prelepi su,prelepiiiiiiii
Rebellious24 is offline  
Old 13.06.2011., 15:51   #669
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
hijao, pa mene upravo to odvratilo. mislim, imam company mail, ali nisam medijska kuća ili tako nešto, pa rekoh nema ništa od toga! uf, nekst tajm stvarno treba ići na tu ho-ruk foru pa kud pukne!!! svaka ti čast, bravo!!! ja sam za svaki slučaj uradila download ta 2 clipa. nek je to kod men na hard discu, uradil sam frejmove, pa kad uhvatim vremena bit će i kolaž!
hahahahahahahha
eto vidis,ja bas rekoh hajde,mozda uspes
nego evo sada malo raspravjamo kod Milly na kanalu,nesto sto sam te bas juce pitala za snimak druge nagrade,Milly primetila da imaju dve koverte,znaci jedan je trebao jednu da najavi,drugi drugu nagradu.
Pitala sam se da li se negde moze naci snimak cele dodele,da vidim i najavu za ovu drugu nagradu. zasto su isekli ovako,bas sam htela da vidim da li su zajedno ponovo najavili,mozda je bilo jos osmeha i pogledavanja

samo ti sacuvaj,sto je sigurno,sigurno je
a za kolaze i slikice,kad stignes,bili bi ti coooook zahvalni
Rebellious24 is offline  
Old 13.06.2011., 15:59   #670
kokice sto niste rekle da vam treba medijska kuca
pa moja komsa u sarajevu radi kao pr festivala
ima mailova kolko ti dusa hoce
uh da sam znala
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 13.06.2011., 16:03   #671
Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
mp nisi skontala sta sam htjela reci
al nejse
a vidim da ste se primile pravo
inace tvoji klipovi su uvijek ekstra
...sad se izvlačiš...jel??

...nisu svi klipovi ekstra...al nađe se...

...u pripremi je jedan klip za one koji prate Tubu i kao Hasret u Gonulcelen...
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 13.06.2011., 16:04   #672
rebel, direkt prijenosa nije bilo. katastrofa, nikakvih snimaka nema, sa red carpeta ništa.

malo sam pogledala bugarski forum i tamo se zezaju da su TB i MY garant ušli tajnim prolazima u grimaldi forum, a ja dodajem valjda i tajnim prolazima do onog cluba jimmy'z di je bio after party i tajnim prolazima do hotel de paris di su spavali. haha. a pazi, a tamo su bili producent ilgaz (njegova mama tomris g. i on su vlasnici sis yapim producentske kuće), režiser cevdet i scenaristica. oni su komotno mogli ostat kod kuće i svima reći da su išli, ionako nitko ne bi skontao. a da TB i MY nisu imali prezentaciju tj. uručivanje nagrade - ne bi bilo niti jedne jedine fotke, niti jedne jedine mikrosekunde bilo kakvog kadra, pa makar vrha tubine cipele! festivalski službeni sajt je isto malo žešći, ažuriraju ga svakih sto godina. na YT ima clipova od fanova itd., sa red carpeta, ali ništa što bi nas interesiralo. jučer nova tv u MC radila intervju sa jasonom priestlyjem (brandon BH 90210), motivacija za intervju mi nije jasna ali hajde, dok su im tamo bili tuba & co. - a oni ništa! da poludiš. bugarke su ispisale skoro 50 stranica analize na 1:45min ovog snimka. vele da bi novinarima bilo pametnije da bace svoje diplome u bosfor, takvi papani se rijetko viđaju. da nikome tuba u ovoj haljini nije bila zanimljiv motiv, e to mi neće biti nikako jasno. na stranu ostali iz ASI ekipe, ono, ništa posebno atraktivno za snimit, ali ona je baš eye catcher! ccc ...
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 13.06.2011., 16:11   #673
minka ja znam sta se desilo
murat i tuba na festivalu bili sakriveni u jednoj od onih soba
i razmjenjivali kolekcije postanskih markica
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 13.06.2011., 16:18   #674
dok ne bude kolaž ...

hihihi, koji osmijesi


ovo je zlatna nifma


dok tuba uručuje nagradu, gospodin u lijevom dijelu se moli
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 13.06.2011., 16:21   #675
minči, ja sam novoj danas napisala meil i rekla im da stvarno razmišljaju o nama gledateljima kad u MC imaju svog novinara, tamo serija koja se kod njih prikazuje i upravo ulazi u finale prikazivanja i dobiva nagradu, a oni umjesto da razgovaraju s nekima od njih, oni razgovaraju s glumcem koji je totalno nebitan. mislim to je totalno neprofesionalno, baš me zanima što će odgovoriti, ako nešto budu.

samo bojim se kako su novinari pripremljeni, ne bi se uopće iznenadila da naša novinarka nije ni znala za asi, a da je pročitala najavu festivala valjda bi znala.

minči, gospodin u lijevom uglu je zahvalan Bogu što je sve završilo
mrvica 1234 is offline  
Old 13.06.2011., 16:24   #676
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
rebel, direkt prijenosa nije bilo. katastrofa, nikakvih snimaka nema, sa red carpeta ništa.

malo sam pogledala bugarski forum i tamo se zezaju da su TB i MY garant ušli tajnim prolazima u grimaldi forum, a ja dodajem valjda i tajnim prolazima do onog cluba jimmy'z di je bio after party i tajnim prolazima do hotel de paris di su spavali. haha. a pazi, a tamo su bili producent ilgaz (njegova mama tomris g. i on su vlasnici sis yapim producentske kuće), režiser cevdet i scenaristica. oni su komotno mogli ostat kod kuće i svima reći da su išli, ionako nitko ne bi skontao. a da TB i MY nisu imali prezentaciju tj. uručivanje nagrade - ne bi bilo niti jedne jedine fotke, niti jedne jedine mikrosekunde bilo kakvog kadra, pa makar vrha tubine cipele! festivalski službeni sajt je isto malo žešći, ažuriraju ga svakih sto godina. na YT ima clipova od fanova itd., sa red carpeta, ali ništa što bi nas interesiralo. jučer nova tv u MC radila intervju sa jasonom priestlyjem (brandon BH 90210), motivacija za intervju mi nije jasna ali hajde, dok su im tamo bili tuba & co. - a oni ništa! da poludiš. bugarke su ispisale skoro 50 stranica analize na 1:45min ovog snimka. vele da bi novinarima bilo pametnije da bace svoje diplome u bosfor, takvi papani se rijetko viđaju. da nikome tuba u ovoj haljini nije bila zanimljiv motiv, e to mi neće biti nikako jasno. na stranu ostali iz ASI ekipe, ono, ništa posebno atraktivno za snimit, ali ona je baš eye catcher! ccc ...
i dalje se krstim i ne verujem
a bugarke
u petak sam do 2 sata pregledala,uostalom razumeces i ti si,stotine slika,sa Life,Zimbio,Getty,Wire i ostalih,ma ni jedna jedina,strasno
festivalski sajt,cok dislike,strasno,i danas gledam,nista od 8.ili 9. juna nema novo,klipovi i slike,ma strasno,a do petka su bili azurni
ja sve nesto mislim mozda je ekipa sa Nove njih uhvatila,pa cekaju neki drugi termin da emituju,ima li neki odredjeni dan kada RC ide duze ili je nekim danom gledaniji,sta znam,tesim se
Tuba je zasenila i Linet i njenog supruga,a ameri se o njima raspisali,a o B&B da ne pricam i ostalim Maggy Q i kompanija,nasa Tubica je najlepsa,coooook guzel
nepostovanje veliko,ali ko zna mozda ni oni nisu hteli da se eksponiraju. ne razumem kako ti turci funkcionisu,prilika za reklamu turskih serija,ma i zemlje uopste dusu dala
zezala se ja na kanalu kod Milly cim sam saznala da idem ja u MC ko zeli samnom,verujem da bi bilo slika i klipova koliko hoces
cini mi se da su karte na sajtu mogle da se kupe za Grimaldi Forum za 10. jun,nisam sigurna,stvarno je neka grupa fanova trebala da se organizuje,a oni kad bi ih videli,bili bi presrecni,njih tamo izgleda niko nije prepoznao ili se oni nisu dali prepoznati
coook me zanima da li su uopste setali RC i imali neku presicu.
nejse,i dalje cekam sa nadom
Rebellious24 is offline  
Old 13.06.2011., 16:27   #677
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
minči, ja sam novoj danas napisala meil i rekla im da stvarno razmišljaju o nama gledateljima kad u MC imaju svog novinara, tamo serija koja se kod njih prikazuje i upravo ulazi u finale prikazivanja i dobiva nagradu, a oni umjesto da razgovaraju s nekima od njih, oni razgovaraju s glumcem koji je totalno nebitan. mislim to je totalno neprofesionalno, baš me zanima što će odgovoriti, ako nešto budu.

samo bojim se kako su novinari pripremljeni, ne bi se uopće iznenadila da naša novinarka nije ni znala za asi, a da je pročitala najavu festivala valjda bi znala.

minči, gospodin u lijevom uglu je zahvalan Bogu što je sve završilo
mrvice, e to meni nikako nije jasno! pa bolje da su platili nekom forumašu samo put i smještaj, pa taj bi odradio posao samo tako. nova tv poslala nanuticu da priča sa onom bezvezinđom pritislijem koji je prije 15 godina glumio u nekoj tinejdžerskoj seriji. helou?! pored toga on od nanutice do riječi nije došao, žena je pričala sve u 16, pitanja su isto bila žešća, znači ja uopće ne kužim zašto su oni potrošili silne pare na put, smještaj, plaće novinara (ako ih se tako može nazvati) i ostale troškove?! u isto vrijeme imaju 5 glavnih osoba iz serije ASI tamo, živi, zdravi i pravi, spremni za snimanje, a oni urade šta? raspituju se da li je pritisli imaju gej vezu sa onom drugom bezvezinđom perijem. allah allah. nova tv ima najgledaniju seriju u hrvatskoj, u monte carlu su im svi nadomak ruke, ovaj tjedan je finale ... malo je reći da sam razočarana. kakva debilana majko moja, imaju li ti ljudi pojma o novinarstvu i marketingu???

Quote:
Rebellious24 kaže: Pogledaj post
u petak sam do 2 sata pregledala,uostalom razumeces i ti si,stotine slika,sa Life,Zimbio,Getty,Wire i ostalih,ma ni jedna jedina,strasno
ne pričaj mi ništa. pregledala sam na stotine fotki, na onom twitteru sam bila non stop ..
Quote:
festivalski sajt,cok dislike,strasno
žešća katastrofa!
Quote:
sve nesto mislim mozda je ekipa sa Nove njih uhvatila,pa cekaju neki drugi termin da emituju
red carpet ide opet u nedjelju, ne vjerujem da će nešto prikazati, zašto bi čekali nedjelju kad je serija gotova?? nema smisla, ali kod njih inače puno toga nema smisla. što ostavlja prostora za nadanje.
Quote:
Tuba je zasenila i Linet i njenog supruga,a ameri se o njima raspisali,a o B&B da ne pricam i ostalim Maggy Q i kompanija,nasa Tubica je najlepsa,coooook guzel
felicity huffman & suprug joj william macy (ok, on je isto hollywood star) su iskakali iz paštete, ali bukvalno. kao i ostali nabrojani. međutim, kakvi god bili ameri, glumci koji su došli i serije koje su promovirali - uradili su to savršeno! pazi, oni su ti svi došli još 04. ili 05. a otišli su 11.06. (festival je bio 06.-10.06.), bili su na baš svakom koktelu, prezentaciji, slikanju, invervjuu itd. princ je imao primanje kod sebe u dvorcu, oni su se svi gurali i jedva dočekali da idu, da se slikaju i rade PR. imali su mali milion blogera i tv ekipa koje su ih pratile, znali sve što te zanima o njima ti je dostupno. jer su se sami pobrinuli da tako bude. pa nije moguće da ASI ekipa nije mogla odvojiti nekoliko dana i raditi promociju? ako ništa drugo tomrisin sin, mlad, zgodan, obrazovan, suvlasnik producentske kompanije, pa njemu bi prvom bilo u interesu da je tamo. tu su totalno zakazali.
Quote:
nepostovanje veliko,ali ko zna mozda ni oni nisu hteli da se eksponiraju. ne razumem kako ti turci funkcionisu,prilika za reklamu turskih serija,ma i zemlje uopste dusu dala
objasnila sam gore, meni to nije jasno.
Quote:
zezala se ja na kanalu kod Milly cim sam saznala da idem ja u MC ko zeli samnom,verujem da bi bilo slika i klipova koliko hoces
cini mi se da su karte na sajtu mogle da se kupe za Grimaldi Forum za 10. jun
da, mogle su se kupiti karte, pa čak i za dž si mogao dobiti ako si novinar ili neka kao njuška. a dalo bi se iskopati nešto, neka veza, pa ko fol i ja sam novinarka. džebiga, neki drugi put. ali report bi bio - live stream, ono, svaka sekunda pokrivena!
Quote:
stvarno je neka grupa fanova trebala da se organizuje,a oni kad bi ih videli,bili bi presrecni,njih tamo izgleda niko nije prepoznao ili se oni nisu dali prepoznati
fanovi to bolje odrade od ovih tzv. profija!
Quote:
coook me zanima da li su uopste setali RC i imali neku presicu.
mislim da nisu, čak se ne zna ni kad su stigli. da nisu uručili nagradu, kao da ih nije ni bilo!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 13.06.2011. at 16:41.
Mina is offline  
Old 13.06.2011., 16:35   #678
Rebel, puno hvala na ovoj čistoj snimci, stvarno nebo i zemlja.
E, hajat, što ti znaš zamutiti vodu, to je čudo jedno.
tko te ne zna, skupo bi te platio. Sjećam se kad si na macanovoj temi, kako ga ti zoveš, napisala da ti se čini da je on gay jer imaš šesto čulo za te stvari.
Što se tiče Tubinih 'frajera', priznajem samo dvojicu, Bulenta i Samija, ovo vodanje za ruku su dječje igre. Za Aslana kao njezinog frajera nikad nisam povjerovala. Još uvijek mi je intrigantna Samijeva izreka da je mislio da su u prekrasnoj platonskoj veza koja vodi braku. Ne mogu to nikako objasniti. Kako god bilo, Tuba mi je prekrasna, izgledom i ponašanjem prava dama.

Tuba koristi priliku škicnuti Murata dok je on zauzet.
[SLIKA OBRISANA]

Na YT clipu se puno bolje vidi Muratova zbunjenost, (od 00:08-00:11) sva sreća pa je Tubin osmjeh to zasjenio.
[SLIKA OBRISANA]
__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)

Zadnje uređivanje Oria : 13.06.2011. at 16:47.
Oria is offline  
Old 13.06.2011., 16:48   #679
Može li se angažirati neki stručnjak za govor tijela, kao kod političara?
Znamo mi, a ipak neki stručnjak....
Tarum is offline  
Old 13.06.2011., 16:54   #680
Postoji sigurno jedno pravilo, da žena uvijek kad je u blizini muškarca koji joj se sviđa, dodiruje kosu - to znam hmm i iz vlastitog iskustva
__________________
kiss kceri
zapletilja is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.