Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2011., 23:37   #721

Nadam se da ćemo do sutra dobiti prijevod Muratovog govora.
__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)
Oria is offline  
Old 13.06.2011., 23:39   #722
oria ja sam razumjela
samo ic
i sonra
sonra je poslije
a ic je nista valjda
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 13.06.2011., 23:39   #723
^^a ja baš htedoh pitati je li ko razumeo šta to Murat priča a Tuba I Onur samo ćute i gledaju pravo
erasfa is offline  
Old 13.06.2011., 23:43   #724
E baš mi je drago što je hajat srećna Bar neko svoj na svome.
hasret is offline  
Old 13.06.2011., 23:47   #725
joj oria luda si skroz(prevod muratovog govora jedva čekam.
Hayat skroz si upravu konačno sam uhhhh koje olakšanje;
Ja ne vjerujem da će ovo s Tubom i Onurom potrajati. Iskreno mi je drago da nije bila solo.
amella 77 is offline  
Old 13.06.2011., 23:48   #726
hasret dzanmsin e bas mi je godra da ti je godra
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 13.06.2011., 23:49   #727
amela ma meni je godra da sam danas ovdje malo digla prasinu
a koke se primile ko hepo kockice
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 13.06.2011., 23:51   #728
Pikoline moje jesu večeras na dodjeli bili njih dvoje?Ja sam gledala al mislim da nisam uvatila to,ili su njih dvoje bili na početku
__________________
Nije teško biti običan čovjek,i ujedno biti svoj ...
Leny Asya is offline  
Old 13.06.2011., 23:53   #729
inače turci su na forumu od jutra pričali da je onur otišao u MC, valjda kad je čuo da nejde g-đa, pa se uplašio (zezam se). ne znam što reči za par tuba/onur, znam da je emica sretna to sam sigurna, a ja ih nisam doživljavala kao par, više kao prijatelje, ali izgleda da su se na kraju ipak našli i neka im je sa srećom, dugo im je trebalo.

tuba službeno nije bila na turskom oskaru, ali ova žena ista tuba, a ako se dorbro sjećam cansel je bio dva reda ispred murata, pa bi bilo čudno da ne bi bila pokraj njega, oni su ipak par u seriji koja se upravo prikazuje. a tuba vidjela kako murat gleda u curu s tom haljinom, pa se i ona odlučila za takvu haljinu. možda je i g-đa bila, ali nije mogla na tepih, to ćemo saznati za par dana.
mrvica 1234 is offline  
Old 14.06.2011., 00:07   #730
I ja ukapirala sve oko haljine. Tuba ju je verovatno IZNAJMILA
hasret is offline  
Old 14.06.2011., 00:10   #731
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
inače turci su na forumu od jutra pričali da je onur otišao u MC, valjda kad je čuo da nejde g-đa, pa se uplašio (zezam se). ne znam što reči za par tuba/onur, znam da je emica sretna to sam sigurna, a ja ih nisam doživljavala kao par, više kao prijatelje, ali izgleda da su se na kraju ipak našli i neka im je sa srećom, dugo im je trebalo.

tuba službeno nije bila na turskom oskaru, ali ova žena ista tuba, a ako se dorbro sjećam cansel je bio dva reda ispred murata, pa bi bilo čudno da ne bi bila pokraj njega, oni su ipak par u seriji koja se upravo prikazuje. a tuba vidjela kako murat gleda u curu s tom haljinom, pa se i ona odlučila za takvu haljinu. možda je i g-đa bila, ali nije mogla na tepih, to ćemo saznati za par dana.
ovo ti je odlično, čitam ove stranice ali ne pišem jel sam posvećena asi temi ali ovo sam morala kvotati!!
Ali nažalost koliko bi i ja htjela da je murat gledao tako izvijena vrata u tubu, ne vjerujem da bi ona na tako dva velika iventa obukla istu haljinu i to u kratkom periodu..
ejisa is offline  
Old 14.06.2011., 01:03   #732
možda se g.Bnapila francuskog vina,pa ni makac,jer vino je dobro ljepilo za krevet
rosa967 is offline  
Old 14.06.2011., 01:28   #733
Može link fb stranice???? Drago mi je šta je s Onuron,al bi bilo bolje da je iskoristila šta nema Muratove tjelohraniteljice pa Onura ostavila u Istanbulu.al su definitivno lip par, nek malo potraju.
iva1700 is offline  
Old 14.06.2011., 01:49   #734
iva onaj hotel dusu dao za izgubit se u nekoj od sobica
sta ti znas sta je murat tamo sam radio
mislim da je sam jos nisam sigurna
inace ovakvi festivali su puni zgodnih kokica i frajera
ono kao stuff festivala i te kerefeke
znam da je sin od mog skolskog druga bio u kanu
a momak hebozovan do bola
ono kao stuff
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 14.06.2011., 02:30   #735
snimak (clip) je loš, uradila sam oko 300 frejmova, ali skroz mutno. jedva da ima upotrebljivih slika.
zato sam posudila fotku sa bg-mamma foruma (hvala cure) i malo obradila.

3 osobe su poznate, ono iza mislim da je cevdet, samo ne znam kakva mu je to cupi?
ilgaz (onaj slatki sin od tomris) nije došao, znači uskočio je ziya.









__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 14.06.2011. at 02:52.
Mina is offline  
Old 14.06.2011., 02:55   #736
Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
iva onaj hotel dusu dao za izgubit se u nekoj od sobica
sta ti znas sta je murat tamo sam radio
mislim da je sam jos nisam sigurna
inace ovakvi festivali su puni zgodnih kokica i frajera
ono kao stuff festivala i te kerefeke
znam da je sin od mog skolskog druga bio u kanu
a momak hebozovan do bola
ono kao stuff
Ma znaju oni broj sobe, ne brini . Ma ko zna šta su oni tamo izvodili.... Možda je Onur da pokriva pravo stanje stvari
A zbog njega nije lipo ni mogla gledat druge stuffove...
iva1700 is offline  
Old 14.06.2011., 03:05   #737
iva nes vjerovat al ti brojevi se pomute poslije par drinkova
joj to ja iz osobnog iskustva
koliko puta sam upala u pogresnu sobicu
uh sunce mu kalaisano
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 14.06.2011., 03:21   #738
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
inače turci su na forumu od jutra pričali da je onur otišao u MC, valjda kad je čuo da nejde g-đa, pa se uplašio (zezam se). ne znam što reči za par tuba/onur, znam da je emica sretna to sam sigurna, a ja ih nisam doživljavala kao par, više kao prijatelje, ali izgleda da su se na kraju ipak našli i neka im je sa srećom, dugo im je trebalo.

tuba službeno nije bila na turskom oskaru, ali ova žena ista tuba, a ako se dorbro sjećam cansel je bio dva reda ispred murata, pa bi bilo čudno da ne bi bila pokraj njega, oni su ipak par u seriji koja se upravo prikazuje. a tuba vidjela kako murat gleda u curu s tom haljinom, pa se i ona odlučila za takvu haljinu. možda je i g-đa bila, ali nije mogla na tepih, to ćemo saznati za par dana.
1.bold Mrvice, meni nekako te veze "sa zadrškom" ne drže vodu. Dvije godine na snimanju ništa, pa još dvije nakon snimanja ništa pa onda (nakon cca četiri godine) shvate da postoji "nešto". Netko je tu od početka bio zainteresiran, a drugi/druga nakon svega prihvatio/la "daj što daš" ili je nekakav prigodničarski par sklepan na brzinu da se nekome zamagle oči.

2.bold Baš si me nasmijala. Sad kad si pronašla dobitnu formulu možeš nabaviti šleper takvih haljinica pa ih nuditi na forumu.

M ležeran, siguran, otvoren, slobodan, bez ograda i straha da bi ga netko mogao "dirnuti".
leukotea is offline  
Old 14.06.2011., 03:33   #739
Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
iva nes vjerovat al ti brojevi se pomute poslije par drinkova
joj to ja iz osobnog iskustva
koliko puta sam upala u pogresnu sobicu
uh sunce mu kalaisano
Hajat odakle sve to izvlačiš, ne mogu vjerovat. Znaš li koliko je sati? Probudit ću moje i još cijelo susjedstvo, a Milosrdnice blizu, a Vrapče i Jankomir nisu puno dalje. Ako nestanem, znaš gdje sam.
leukotea is offline  
Old 14.06.2011., 03:37   #740
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
inače turci su na forumu od jutra pričali da je onur otišao u MC, valjda kad je čuo da nejde g-đa, pa se uplašio (zezam se). ne znam što reči za par tuba/onur, znam da je emica sretna to sam sigurna, a ja ih nisam doživljavala kao par, više kao prijatelje, ali izgleda da su se na kraju ipak našli i neka im je sa srećom, dugo im je trebalo.

tuba službeno nije bila na turskom oskaru, ali ova žena ista tuba, a ako se dorbro sjećam cansel je bio dva reda ispred murata, pa bi bilo čudno da ne bi bila pokraj njega, oni su ipak par u seriji koja se upravo prikazuje. a tuba vidjela kako murat gleda u curu s tom haljinom, pa se i ona odlučila za takvu haljinu. možda je i g-đa bila, ali nije mogla na tepih, to ćemo saznati za par dana.
Mrvice gdje si gledala slike/video sa dodjele? Daj da vidim Cansela da li je nesto dobio on ili Tuba?
Sandrica888 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:40.