Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2011., 16:40   #781
hasret dobro si pročitala. Upravo to su komentirali (ne mi već ovi iz turske) da je došla i odmah otišla.Razlog taj koji si navela. Čak da nije ni sjela.

Što se tiče haljine, ne znam, nekako mi je bez veze (osim ako nije sponzorska) da bi je unajmila.
Mislim da si može priuštiti puno, puno više od jedne haljine.
tuba11 is offline  
Old 15.06.2011., 16:50   #782
Quote:
tuba11 kaže: Pogledaj post
hasret dobro si pročitala. Upravo to su komentirali (ne mi već ovi iz turske) da je došla i odmah otišla.Razlog taj koji si navela. Čak da nije ni sjela.

Što se tiče haljine, ne znam, nekako mi je bez veze (osim ako nije sponzorska) da bi je unajmila.
Mislim da si može priuštiti puno, puno više od jedne haljine.
Hvala.

Onaj deo oko iznajmljivanja - ja sam ironična.Pa naravno da je to njena haljina.
hasret is offline  
Old 15.06.2011., 18:04   #783
fantazija,puno hvala na objašnjenju, da sad vidim kako čovjek gleda tubu, ostao je bez teksta,ali je sem ti novinara, pa bar je on imao priliku zaustaviti, ali ni on se jadan nije snašao kraj tolike ljepote, stvarno je izgledala van serijski.

to za talijan, može biti da misli da je tuba talijanka ili kao što veliš možda je to interno,iako i francuzi slove kao zavodnici, a možda je kod francuza to sinonim talijan. tko će ga znati?
mrvica 1234 is offline  
Old 15.06.2011., 21:11   #784
Ne mogu da se ne javim.
Tuba je jedno prekrasno mlado stvorenje.
Tiha, nježna, odmjerena, osjećajna, uljudna, ljubazna, ni u koga ne zadire, nikoga ne ogovara.
Ona je prelijepa zato što je prirodna, ona je prekrasna zato što je predobra.
Na pozornicama svijeta dugo već nisam vidjela nekoga kao što je ona.
Tuba je i jaka osoba jer se usuđuje ići sama kroz život a odbaciti ono što ne valja.
Ona hrabro kroči u svijet i zanemaruje niske udarce.
Ona je jedinstvena i ima OSOBNOST za razliku od nekih drugih, zato je tako draga i neponovljiva.
Želim joj sreću u životu i svu radost ovoga svijeta koju i zaslužuje.
voće12 is offline  
Old 15.06.2011., 23:04   #785
dobro nam došla voće, jako lijepe riječi o tubi, ali to je stvarno tuba
mrvica 1234 is offline  
Old 16.06.2011., 16:45   #786
Quote:
voće12 kaže: Pogledaj post
Ne mogu da se ne javim.
Tuba je jedno prekrasno mlado stvorenje.
Tiha, nježna, odmjerena, osjećajna, uljudna, ljubazna, ni u koga ne zadire, nikoga ne ogovara.
Ona je prelijepa zato što je prirodna, ona je prekrasna zato što je predobra.
Na pozornicama svijeta dugo već nisam vidjela nekoga kao što je ona.
Tuba je i jaka osoba jer se usuđuje ići sama kroz život a odbaciti ono što ne valja.
Ona hrabro kroči u svijet i zanemaruje niske udarce.
Ona je jedinstvena i ima OSOBNOST za razliku od nekih drugih, zato je tako draga i neponovljiva.
Želim joj sreću u životu i svu radost ovoga svijeta koju i zaslužuje.
Prekrasan opis Tube! Potpisujem sve napisano!
Margareta7 is offline  
Old 17.06.2011., 00:39   #787
Tuba je prelepa mlada žena,naravno.
U ovim poslednjim epizodama njen izgled ,njen glas su nekako izuzetni.
E taj Hataj .... posle njega ništa više nije isto
hasret is offline  
Old 17.06.2011., 01:33   #788
HASRET - dobar kraj posta.

VOĆE12-pretpostavljam da si mlada i samo ime daje naslutit.
Jako ljepo rečeno i slažem se upotpunosti s tobom.
ISKRA1819 is offline  
Old 17.06.2011., 15:07   #789
mrvice, ti znaš da mi tebe volimo i čekamo tvoj izvještaj nakon večerašnje epizode? Unaprijed ti se zahvaljujemo.
tuba11 is offline  
Old 17.06.2011., 15:54   #790
Quote:
tuba11 kaže: Pogledaj post
mrvice, ti znaš da mi tebe volimo i čekamo tvoj izvještaj nakon večerašnje epizode? Unaprijed ti se zahvaljujemo.
normalno da će doći izvještaj o dogodovštinama naše tubice, ja sam na putu, pa ću to probati odraditi u autu, a ako budem imala problema s netom, bit će malo kasnije, ali do jutarnje kavice sigurno
mrvica 1234 is offline  
Old 17.06.2011., 16:22   #791
idite na stranicu http://www.tvfestival.com/ i stavite kursor miša na sliku br 2 i 4 ceka vas iznenađenje!!!!
barka27 is offline  
Old 17.06.2011., 19:04   #792
Kakav iskren i otvoren osmijeh na licu šarmantnog gospodina M (na slici br. 2).
I oči mu se sjaje i vesele, a svaka pora na licu mu je radosna.
Pa onda recite da Tubica ne zrači i da nije melem za sve rane i nedaće.

Iskrice, hvala.
voće12 is offline  
Old 17.06.2011., 19:05   #793
Kakav iskren i otvoren osmijeh na licu šarmantnog gospodina M (na slici br. 2).
I oči mu se sjaje i vesele, a svaka pora na licu mu je radosna.
Pa onda recite da Tubica ne zrači i da nije melem za sve rane i nedaće.

Iskrice, hvala.
voće12 is offline  
Old 17.06.2011., 19:08   #794
Meni je ona prekrasna i takva mi je šteta šta nije s MY,nekako su mi savršen par i mislin da bi se dobro nadopunjavali,a on je veseliji kad nema žene u blizini.. Bila je tako lijepa i definitivno zrači s onim nečim posebnim...
iva1700 is offline  
Old 17.06.2011., 19:23   #795
fotka iz MC



Rebellious24 is offline  
Old 17.06.2011., 22:27   #796
falit će mi tubina ljepota sad kad je asi gotova.
__________________
just do it.
Lišće is offline  
Old 18.06.2011., 00:26   #797
drago mi je da se tuba nije bez veze udala za nekog bezveznjakovića,samo da mu pokaže da se i ona može udat,
jer ona nije na gubitku,prelijepa je i slobodna ,a on ljubomornu krvopiju uzeo za se
pa sad, kome je bolje
rosa967 is offline  
Old 18.06.2011., 13:11   #798
boginja dete i zena u isto vreme obozavam je













vise slika Tube i Onura u humanitarnoj akciji

http://www.facebook.com/#!/media/set...closeTheater=1

clanak

http://www.facebook.com/#!/notes/tub...50211308456268

Zadnje uređivanje Rebellious24 : 18.06.2011. at 13:29.
Rebellious24 is offline  
Old 18.06.2011., 13:19   #799




http://www.setarkasi.com/tuba-buyuku...li-cocuklarla/

http://www.ayakligazete.com.tr/haber...cocuklarla.htm

Prevod sa GT,razumljivije je na engleskom,mrzi me da prevodim na nas

CHILDREN AND HONORS SAYLAN tuba with autism

Tuba player and boyfriend loved Büyüküstün Saylak Honor, organized by the Academy of Dreams stars took part in the painting. Dikkatlerden popular player's left hand ring kaçmazken mind, "Did you put the ring Tuba'ya Saylak Honor?" The question came.

Have PORTRAIT OIL PAINTING AND

Children with autism with the star painted in a beautiful spot, dexterity Büyüküstün'ün Tuba player. Büyüküstün dye stained the summit of the star, "Very enjoyable I have a very nice energy. I have read the fine arts. Yatkınım painting a bit. In general, I do oil painting and portrait. "She said.

GOOD WITH CHILDREN ANLAŞIRIM

Autism Foundation began working together earlier in regard to children with autism that Büyüküstün Tuba "anlaşırım normally good with children, but children with autism need to communicate more different. More details and a contact person from day to day detail keyiflendiriyor this. I have a very good response from children. This brings me great joy. "He said.

THAT MEANS BUSINESS doing well

Büyüküstün popular player, whether the targets set by the front, said the flow of love to give. "Targets the program requires a plan to me. And I'm not one of the very plan scheduled., "Says Post Reply Post Thread, sevilmesinin the cause of the Arab world is," So I'm doing my job well. Arabs love me. "He said.

PROPOSAL NO FILM

In addition to the beautiful actress wants to play Cem Yilmaz's in the news about his films as, "There's nothing like that." He said.

Beren did not answer

In addition, the Clock Beren had recently spent "the best player I Tuba. We both can represent Turkey in Europe, "referred to any of the made no comment.

Care about such things

Her lover, left alone to such a meaningful day in honor Saylak, "It's a beautiful day. My paintings do not usually look at Tuba'nın statements. Disabled are not friends. When you spend a little time geçirilebiliyor very enjoyable time. Need to take them into society. We care about such things. "Said simply. (Setarkasi.com)
Rebellious24 is offline  
Old 18.06.2011., 16:24   #800
Prekrasna je, Onur je dobro uvatija. Lipo izgledaju skupa i neka nađe sriću s njim, iako se ja još nadan....
Iman osjećaj da obuče vriću od kumpira da bi ona savršeno izgledala...
iva1700 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.