Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2011., 16:22   #1
Cuando seas mía / Kad budeš moja (2001-2002)

Kad budeš moja je meksička telenovela snimljena 2001./2002. Glavne uloge imaju Silvia Navarro i Sergio Basanez.

Ukratko o seriji:
Paloma je mlada beračica kave velikih ambicija. Zato marljivo uči u stankama tijekom posla. Još uvijek ima šarmantnu nevinost i tiho sanjari o danu kada će se ostvariti njezina ljubavna priča s idealnim muškarcem iz mašte. Smrt gospodina Lorenza Sáncheza - velikog magnata kave - okuplja sve njegove nasljednike na plantaži Casa Blanca. Paloma ih gleda kako dolaze očekujući nedosežne stvari. Primjetivši Diega Paloma biva toliko očarana njime da i ne shvaća da je njezina dugo željena ljubavna priča upravo poćela. Diego je unuk gospodina Lorenza koji jedva čeka da završi studij u inozemstvu i da se zauvijek vrati na plantažu Casa Blanca. To je njegov jedini san s obzirom da mu je ljubav bila zabranjena. Unatoè svim svojim kvalitetama, Diego jedva uspijeva naći idealnu ženu, te tako razočara sve. Sudbina se upleće i spaja Palomu i Diega. Oni se upoznaju i shvate da su našli ljubav koju su tražili...

Ova serija kod nas se emitirala na Novoj TV prije nekih 8 godina..
la dona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 18:07   #2
jedna od najdrazih mi serija kad bi je bar reprizirali...
Kitty75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 18:25   #3
volio bih da je repriziraju na Domi...to bi bilo super
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 18:30   #4
silviu obožavam, ali mrzim serije o beračicama bilo čega, jer me to automatski podsjeća na onu beračicu agave...ne sjećam se više...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 18:34   #5
Misliš na Gaviotu, kaputiću

Meni je ova beračica bila posebna, poseban par, kemija

Barbara
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 18:42   #6
super serija..i ja bi voljela da ju repriziraju paloma i diego
la dona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 18:49   #7
Jest, jedna od najboljih serija, i ja bih voljela da se reprizira, ali da idu 2 epizode dnevno, ipak ima preko 200 epizoda, nemam više strpljenja za preduge sapunice.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 19:56   #8
Odlična telenovela, divni Sergio i Silvia. Jedan od najboljih parova iz telenovela ikad.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 19:58   #9
odlična serija i glazbeni brojevi!!!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 00:46   #10
Serija uz PDG top
jedine dvi koje sam pogledao!
i u vojsci se gledala!
Diego & Paloma
Basanez rulz!
Naj par Telenovela : D & P
--------
Aurelio & njegova žena
ne sjećam se imena,ali prekrasna je!naj u seriji,bombon
Barbara ,mmmmm
__________________
Generale čekamo zapovijed! Ljubavnik & Patriot!

Zadnje uređivanje Vanya83 : 04.05.2011. at 01:07.
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 01:47   #11
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
silviu obožavam, ali mrzim serije o beračicama bilo čega, jer me to automatski podsjeća na onu beračicu agave...ne sjećam se više...
jeste, nisam ni ja podnosila tu agavicu, al silvia je prva i prava beračica, ovo ostalo je kopija

obožavala sam ovu seriju, super je ona likica i njezin crnac su mi bili presmiješni (ne sjećam se više imena), i barbara i fabian isto, predobri negativci, njihov kraj je bio urnebesno zanimljiv, bar u ono doba kad sam bila prilično mala, i silvia i sergio

hoću reprizu, hoću reprizu!
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 08:35   #12
Odlična serija sa odličnim parom Diegom i Palomom a odlična je bila i Barbara, jedna od najdražih serija
__________________
napustila forum ... :w
Ameella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 10:15   #13
oo ovo je super bilo, obožavala sam to dvoje kad se ponapiju tekilite i pjevaju onu Paolma negru
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 10:46   #14
da je pogledat reprizu ....
__________________
Generale čekamo zapovijed! Ljubavnik & Patriot!
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 13:35   #15
Evo malo Barbare,Diega & Aurelia
za sve fanove!

http://www.youtube.com/watch?v=MFv3O...eature=related
__________________
Generale čekamo zapovijed! Ljubavnik & Patriot!
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 23:08   #16
sviđala mi se i uvodna pjesma Cuando seas mia
la dona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 14:59   #17
joooj sjecam se ove serije,ja sam bila 8 razred..odlicna serija
sama i sretna:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 17:08   #18
obavezno pogledajte kolumbijski original ove serije - "Cafe con aroma de Mujer", Guy Ecker je tu zakon! Ništa se ne može mjeriti s originalom!
jm9852 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 23:24   #19
Cuando seas mia
Moja najdraža novela...upravo je gledam 4. put. I svaki put mi je sve bolja i draža jer uvijek vidim nešto "novo" u njoj i potakne me na nova razmišljanja o životu i tako raznim stvarima. To mi je prva novela s kojom mi se tako nešto dogodilo. Da je odgledam i da nakon toga počnem o njoj razmišljati ali ne u kontekstu novele..nego kao o stvarnom životu. Istina je da i u njoj kao u svim sapunjarama ima onih klišeja ali opet i puno stvari koje se mogu dogoditi puno bliže nama nego što bi možda i očekivali. Što sam starija i što više gledam i shvaćam neke stvari oko sebe sve teže mi je gledati CSM, znam da ćete reći da sam luda...ali postoje periodi u toj seriji koji me toliko "duševno iscrpe" kad ih gledam da sam nakon toga cijeli dan u nekoj depri.
Nema epizode da mi ne krenu suze na oči, što od smijeha, što od žalosti na mnoge scene.
Silvia & Sergio maestralni a i cijeli ostatak glumačke ekipe. Baš su ih perfektno pogodili.
Nakon Palome i Diega, najdraži likovi Daniela i njezina "čokoladica" Harold, Barbara i Fabian ( iako su glumili negativne likove, ali ja sam ih obožavala..imali su i oni tu svoju specifičnu "priču"). A tek Miguel Alfonso Teheiros y Caballero ono što bi se u mom kraju reklo..komad govedine...hahaha..a misli da je ženama bogom dan..hahah. Ja u svom životu nisam vidjela do tada ružnijeg glumca. Poslije sam malo googlala i vidim da ima jaaaaaaaako dugačak popis serija i filmova u kojima je glumio...izgleda da ipak nije sve u izgledu..haahha. A tek Dona Ines (mamane) kao glava obitelji, često me podsjeti na moju baku..voli imati sve pod kontrolom, hahahah. I onda još Palomin zbunjeno zaljubljeni šef Mariano Sanz i tajnica Marthita koja stalno plače..predobro hahhah.
A tek Palomina mama Soledad (Chole) obori me sa stolice od smijeha svakim svojim izrazom lica. Njihove scene su mi prelegendarne. Kad se Paloma počne prema njoj ponašati kao da je ona njoj mama. ( Chole portate bien) ili kad joj svako malo ponovi; Mi vida no es una telenovela..na to redovno odvalim hahhahaah. Zanimljivo mi je i to što glumica Laura Padilla je u biti 60. godište, nije tako "stara" i nakon te serije postala je jedna od Silvinih najboljih prijateljica.
Palomina i Diegova opijanja što zajedno, što odvojeno, mirenja i svađe ne mogu ni prebrojati. I ne mogu odlučiti koje mi je "najdraže".
Toliko presavršenih scena. I radije me zaustavite jer mogu do sutra nastaviti pisati o ovoj seriji i prisjećati se scena..hahahah.

Evo link samo jedne od milijardu meni najdražih. Kad je nalupala Barbaru u wc-u i izašla i kad je ova rekla da je Paloma napala...ova se lagano izvukla s izgovorom da je "gospođa" Sanchez Serrano malo više popila i sigurno je sama pala u wc-u hahahahah
http://www.youtube.com/watch?v=2MNxOZ04QOg

Obožavaaaaaaaaaaaaaam CSM

Jednom sam pokušala prijateljici objasniti o čemu se tu radi....i shvatila sam da bi bilo predugačko da joj prepričavam radnju serije. I jednostavno na pamet su mi pale ove rečenice. S tih nekoliko rečenica mislim da sam rekla sve ono bitno o CSM-u

"Ta patnja, ta bol, ironija sudbine i okrutnost života koji se uvijek potrudi posložiti kockice onako kako ne treba. I svaki put biti tako blizu sreći a tako daleko.....možeš je dotaknuti rukama...ali opet ne uspiješ je zadržati i kad misliš... da je ovaj put zauvijek...jednostavno ti iscuri kroz prste kao pijesak u pješčanom satu. I onda okreni stvari i kreni opet ispočetka...ponovno i ponovno....i kad pomisliš da više ne možeš, da je svemu kraj da si došao do kraja tunela..ne preostaje ti ništa drugo nego negdje duboko u sebi pronaći neku nadljudsku snagu i krenuti natrag prema svjetlu....Prema svjetlu koje ti daje tračak nade u bolje sutra...tračak svjetla kojeg trebamo svi ma u kojem god obliku se pojavilo. Tračak svjetla zvano Ljubav."
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe

Zadnje uređivanje Nata-SilvaFan : 13.05.2011. at 23:37.
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 20:32   #20
ja se baš ne sjećam svih glumaca,al zato su mi,naravno, paloma i diego ostali u sjećanju voljela bih da je repriziraju,stvarno je presavršena mogla bi ju neka naša televizija otkupit,da bar!!
la dona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:28.