Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2019., 17:12   #381
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
Zasto ni rijeci o Borisu Iveticu?
Očito ga na PMFu smatraju kretenom
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2019., 14:05   #382
Pozdrav, zna li netko koliko je prosle godine zadnji na listi imao bodova I koliki je bio prosjek ocjena iz srednje? Hvala
bazul is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2022., 12:55   #383
Pozdrav, ima li nekog da se prebacivao iz Zagreba u Osijek ili Rijeku? Kolega je položio sve osim Elektrodinamike i Čvrstog na prof. smjeru fizike, pa da mu ne propadne 5 godina studija zbog ta 2 kolegija, prebacio bi se u Rijeku ili Osijek samo da položi tu Elektrodinamiku i dobi prvostupničku diplomu. Je li itko to pokušavao? Jesu li mu priznali sve druge kolegije? I je li moguć u tom slučaju izvanredni studij samo s tim 1 kolegijem?
PasalacquaGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2022., 15:59   #384
Quote:
PasalacquaGirl kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ima li nekog da se prebacivao iz Zagreba u Osijek ili Rijeku? Kolega je položio sve osim Elektrodinamike i Čvrstog na prof. smjeru fizike, pa da mu ne propadne 5 godina studija zbog ta 2 kolegija, prebacio bi se u Rijeku ili Osijek samo da položi tu Elektrodinamiku i dobi prvostupničku diplomu. Je li itko to pokušavao? Jesu li mu priznali sve druge kolegije? I je li moguć u tom slučaju izvanredni studij samo s tim 1 kolegijem?
nazovi referadu i pitaj
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2022., 04:10   #385
Smile Prebacivanje s PMF-FO na FER

Pozdrav,
ima li netko iskustva s prebacivanjem s 1.godine preddiplomskog studija PMF istraživačkog smjera Fizike na FER?
Upoznat sam sa svim uvjetima prijelaza, al mi nije jasno pošto je studij fizike integrirani, a FER 3+2 jel se uopće može prebaciti?
Ne razumijem koja je razlika osim što integrirani moraš u komadu 5.godina , a na feru nakon 3.stekneš prvu titulu...
Iz FERove referade su mi rekli da se može prebaciti.
Al to sam negdje pročitao na forumu pa me zanima ovako ako je netko prošao već kroz sve to, da mi ukratko opiše svoja iskustva.

Hvala!
Frankec99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2023., 13:17   #386
Smile PMF Rijeka

Bokić ekipa,
Ove godine upisujem faks i prvi izbor mi je fizika u Rijeci. Zanimaju me vasa iskustva s faksom i koliko bih dobro trebala napisati maturu, naravno sto bolje to je laksi upad.. isplati li se otici u Rijeku umjesto Zagreba? Hvala vam na savjetima
- nadobudna gimnazijalka
mochi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:48.