Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2017., 21:22   #3381
Biograd preguzvovito. Bolje okolna manja mjesta

Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 14:27   #3382
Zna možda netko nekakav hotel da ima animaciju za klince a da nije Vespera, Andrija ili Falkensteiner hoteli? (za klince od 3 i 5 godina)
Hvala
ivkica1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 14:52   #3383
znam da sto posto imaju solaris hoteli
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 16:03   #3384
Andrija je Solaris
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 16:06   #3385
a, meni je nekako ostalo da se Ivan zove hotel najcesce zaobilazim u sirokom luku takva mjesta
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 16:08   #3386
Mi idemo već evo drugu godinu za redom u Gradac kod gđe Ivane
http://www.apartmanija.hr/apartmani/...--lidija/17189

Apartman je na samoj plaži, u mirnijem dijelu Gradca, ne na onoj glavnoj obali gdje su restorani i štandovi, već ono na desno prema Makarskoj
Apartmani su novo uređeni, čisti i uredni
Cijena za veći je 70 E, svaki ima balkon sa pogledom na more
Manji app je nešto jeftiniji, ima dosta manju kuhinju i blagovaonu
Nije buka iako navečer dosta ljudi šeta, a šetali smo i mi svako večer pa možda zato nismo ni čuli
Obično smo oko 22 bili u apartmanu i bilo je tada već tiho i mirno

Odmah u blizini ima par kafića, slastičarnica, dućan je na 10 min pješke
Uglavnom auto nismo palili uopće tjedan dana

Na plaži nema hlada uopće ali meni to ni ne igra ulogu jer mi dođemo oko 9-10 i u 12 se kupimo s plaže, popodne smo iza 16 na plaži pa dok nas je volja
Mi smo i na plažama sa hladom uvijek uz vodu a tu nikad nema hlada tak da je nama svejedno za hlad
Najbolje mi je kaj nemoram svu silu stvari nosit na plažu
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 16:09   #3387
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
a, meni je nekako ostalo da se Ivan zove hotel najcesce zaobilazim u sirokom luku takva mjesta
Ima ih nekoliko: Jure, Ivan, Andrija, Dalmatinsko selo... vjerovatno još koji
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 16:16   #3388
da da, imas pravo
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 17:51   #3389
Idemo ovaj tj pored Malinske, Krk, s klincima od 2.5 i 6 g. Molim preporuku za dobre plaze-hlad, pijesak/sljunak; gdje jesti, kaj obici...?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 20:41   #3390
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Moji su ipak srecom veci razmak. 4,5 i 1,5
Isla sam s njima sama prosli vikend.
Preduvjet: oboje moraju imati leptirice na rukama. Bez toga ne krecemo prema plazi

Onda je nastala situacija gdje sam osjetila hitnu potrebu za mitozom jer starija hoce da plivamo u dubokom a mali stoji 10 cm od ruba mora na plazi i baca kamencice. Onda ne gledam 10 sekundi prema njemu i naravno taman tad odluci uletiti u more, oklizne se, padne na ledja (srecom u dovoljno duboko) i samo vidim neko mlatarnje i zelene leptirice kako plutaju na povrsini

Ok, dojurim ta 3 m po njega, "spasim ga" (nis mu nije osim sto se uplasio) i iznesem na obalu. Sad se vise ne zeli pribliziti moru ni u ludilu. Paralelno, starija cendra da idemo nazad u vodu i cendra da i nju nosim jer sam i njega digla

Ajde, nagovorim je da ostanemo na obali, ona nosi kanticu i "zalijeva" neke biljcice mali me se drzi ko flaster.... 3 minute kasnije shvatim da je starija otisla do dijela gdje je vez za camce i od tamo kanticom vadi vodu (umjesto na plazi) i dijeli je par cm da padne naglavacke u onu prljavu vodurinu

Zakljucak: vise ne idemo sami na plazu
Proslo je cetiri godine ali sjecam se ovog dana kao da je bio jucer

Koja razlika danas - udjemo u more, oni sa surf daskama, i uzivamo, plivamo u dubokom, zezamo se, nitko ne cendra, nitko ne nosi leptirice, ne trebam cetvore oci jer nikog ne smijem ni na trenutak ne gledati - milina
Jos da junior ove godine nauci roniti kako spada i nikad vise drama na plazi (osim za ne ici nazad na rucak )
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:17   #3391
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Proslo je cetiri godine ali sjecam se ovog dana kao da je bio jucer

Koja razlika danas - udjemo u more, oni sa surf daskama, i uzivamo, plivamo u dubokom, zezamo se, nitko ne cendra, nitko ne nosi leptirice, ne trebam cetvore oci jer nikog ne smijem ni na trenutak ne gledati - milina
Jos da junior ove godine nauci roniti kako spada i nikad vise drama na plazi (osim za ne ici nazad na rucak )
hahah! hvala ti što si podijelila ovo s nama.
kod mojih je isto 3 godine razlika, u 8. mjesecu idemo u Punat (ovo će nam biti 3. godina za redom). ona će navršiti 1 godinu na moru, a on mjesec dana kasnije 4.
znači mogu se nadati da će za 4 godine biti uživancija i laganini.
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 09:19   #3392
Quote:
M.B. kaže: Pogledaj post
hahah! hvala ti što si podijelila ovo s nama.
kod mojih je isto 3 godine razlika, u 8. mjesecu idemo u Punat (ovo će nam biti 3. godina za redom). ona će navršiti 1 godinu na moru, a on mjesec dana kasnije 4.
znači mogu se nadati da će za 4 godine biti uživancija i laganini.
ne nuzno.

moji i dan danas rade sve suprotno (i na plazi i opcenito) pa kad bi jedan plivao, drugi bi bas htio biti vani, kad bi jedan u duboko, drugi bi u plitko, kad jedan uopce zeli na plazu, drugi bi radije u park, jedan bi u hlad, drugi na sunce, on zna plivati, ona ne pa ju se mora nadgledati itd
(imaju 6,5 i uskoro 3 godine)
kad tome pridodas cinjenicu da ja apsolutno ne podnosim plazu, more, sunce i vrucine...meni je biti samoj s njima na moru - kazna.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 12:43   #3393
Preživjela sam tjedan dana sama sa malim u hotelu, bili smo u Vesperi i stvarno svaka pohvala sa moje strane za sve osoblje (obzirom na broj djece u hotelu )

Ok bila sam sa nekoliko frendica pa je imao poznato društvo pa je bilo utolio lakše jer nije stalno visio stalno na meni ili oko mene, ali s druge strane nisam se baš ništa odmorila jer je stalno bila neka akcija akcija akcija

Mali je bio jako sretan pa se isplatilo
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 19:35   #3394
Moze pomoc, frendica mi je u Istri i zove kamo da ide s malim (2 god, malo mladji od mog). Naime, u Peroju je sa sveki i sogoricom u apartmanu, racunala je na dobro vrijeme, a sad se dost pogorsalo i ona bi nekud lunjala. Pa zvala da pita za info, al mi smo po Istri krstarili u drugom zivotu (prije klinca) i fakat ne znam gdje bi mogla. Ak ima odgovarajuca tema, preselite me pliz... Dakle, zatvoreno ili s mogucnosti sklonista od kise, prilagodjeno dvogodisnjaku i trenutnom vremenu
Molim cure s onih krajeva za pomoc
__________________
Nekad sam bila ja, sad sam mi...
Teatrichalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 20:02   #3395
Akvarij u Puli mi pada na pamet.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 14:19   #3396
Dižem temu


što mislite o sunčanim naočala za malu djecu? ne mislim baš na one sa placa, nego neke kvalitetnije? Jesu li potrebne? :/ Vidim da mala unatoč šeširiću i kapi i dalje dosta "škilji" dok se šetamo predvečer, pa sad razmišljam kako će joj tek biti na moru :/ da li će joj pokvarit vid, hoće se naprezat. nisam pametna :/
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 16:35   #3397
Mi smo mu kupili ove godine, na preporuku okuliste. Ali i da nije okulist rekao, kupila bi mu. Ima plave oci, suze mu, bas mu smeta. Kupili smo u ghetaldusu, platili smo oko 250 kn. Ali vrijede nam.
Ove iz dma ne bi bas kupovala (ne bi njemu, ja ih imam )

Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 16:50   #3398
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Dižem temu


što mislite o sunčanim naočala za malu djecu? ne mislim baš na one sa placa, nego neke kvalitetnije? Jesu li potrebne? :/ Vidim da mala unatoč šeširiću i kapi i dalje dosta "škilji" dok se šetamo predvečer, pa sad razmišljam kako će joj tek biti na moru :/ da li će joj pokvarit vid, hoće se naprezat. nisam pametna :/
Ima raznih teorija - ja svojima ne kupujem (osim sto eventualno dam nositi za stos ili kao modni dodatak, ne da nose po danu pod redovno) smatram da im se oci trebaju naviknuti. I njima su kao skroz malim znale zasuziti a sad nemaju problema gledati ni kad je najjace sunce. Uostalom znam po sebi - ne nosim suncane osim kad je najjace sunce za voznju i mogu najnormalnije gledati npr u podne u more dok se kupaju, a imam svijetle plave oci. S druge strane frendice koje stalno nose suncane su ko poluslijepci, ne mogu kavu popit u hladu na terasi bez suncanih jer im smeta svjetlo. To ne zelim. Mislim - naravno postoji i umjereno nosenje ali meni se nekako cini da je jako lako skliznuti u pretjerano nosenje. I mislim da djeci ( a i odraslima) u principu uopce ne trebaju.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 20:11   #3399
Nisam mu kupila, mislim da mu ne trebaju. Al i ja sam jedna od rijetkih ljudi valjda koja uopće ne nosi sunčane naočale, samo dok vozim kad mi baš sunce piči. Na plaži, na kavi, u gradu - nikad
Inače imam zelene oči, svijetlije, i oftalmologica mi rekla da su takve osjetljive. A eto, ja naviknuta ovako
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 20:47   #3400
nikad ne nosim suncane naocale pa ih ne nose ni moja djeca.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:19.