Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2017., 16:25   #161
Quote:
Jane the Foe kaže: Pogledaj post
Jebe me ova juzina. Uhvati me nostalgija za necim, nekim... Necim sto mozda nikad nisam ni imala, ali sad mi nedostaje kao da sam to izgubila jucer. Fali mi nedefinirani netko tko mozda i ne postoji, ne u oblicju u kojem ga trazim, ne na mjestima gdje tu i tamo zavirim, a pogotovo ne u moja 4 zida. San je najbolji lijek za sto? Zaboravit dan, zakopat osjecaje i sutra ponovit radnju. Work sleep work sleep - do kad?

Rupe nastale nedostatkom neceg pokusavam popunit krivim ljudima i krivim odnosima koji mi onda u vrijeme juzine samo dodatno prosire ranu koja ne zacjeljuje vec predugo. Samoranjavanje na emocionalnoj razini. Mazohizam vlastite duse. A mozda sam naprosto pateticna.

Sa svakim novim danom, snom, sa svakom odlukom, sve sam daljem tom nekom. Skupljam sve vise emocionalne prtljage koju bi rijetko tko tolerirao. Ne ocekujem da ju netko preuzme i nosi umjesto mene, samo da mi malo pomogne vuci kofer kad dodjemo do uzbrdice ili da barem razumije zasto ponekad moram usporiti korak, zastati.

Stvarno me jebe ova juzina. Tuzna sam i sjetna radi neceg sto sam zadnji put osjetila toliko davno da se pitam da nije i to mozda samo bio plod mojih 12+ maratonskih spavanja.

Prije koju minutu je pored mene prosao bus. Sjetila sam se neke druge sebe kako putuje njemu. Tada dobih zelju da i ja sjedne u bus, da i sad odem... No kome ili cemu?
Nastavila sam lagano doma, tu kartu vise nikad necu kupovati.
Kako lijepo i tužno
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 17:45   #162
Quote:
stenjo kaže: Pogledaj post
probaj ovo shvatiti kao dobronamjernu zafrkanciju. mene je ovaj post podsjeti na Raj-a

https://theshawshow.files.wordpress.com/2011/03/raj.jpg
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 02:16   #163
više od pola postova nema nikakve veze sa temom,još nikad nisam vidio temu na kojoj toliko postova koji nemaju veze sa njom samom
srp hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 02:20   #164
Quote:
srp hammer kaže: Pogledaj post
više od pola postova nema nikakve veze sa temom,još nikad nisam vidio temu na kojoj toliko postova koji nemaju veze sa njom samom
Vidi se da si prekratko na forumu.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 03:03   #165
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Vidi se da si prekratko na u.
čitam forum več godinama svaki dan
srp hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 09:57   #166
Quote:
srp hammer kaže: Pogledaj post
više od pola postova nema nikakve veze sa temom,još nikad nisam vidio temu na kojoj toliko postova koji nemaju veze sa njom samom
A sto bi ti odgovorio jednom srpu i cekicu koji samo kaze da je nesretan, da nikad nije bio sretan, da ce umrijeti nesretan, da je oko njega samo nesreca i da njega nece sreca?
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 10:59   #167
Bauštela u Njemačkoj je odgovor na sve. Radiš kao konj, bolje se osjećaš, fizički i mentalno, zaradiš, ne misliš o glupostima.
BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 11:15   #168
Quote:
BORO1054 kaže: Pogledaj post
Bauštela u Njemačkoj je odgovor na sve. Radiš kao konj, bolje se osjećaš, fizički i mentalno, zaradiš, ne misliš o glupostima.
to nisu gluposti,a njemačku mrzim
srp hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 12:28   #169
Quote:
srp hammer kaže: Pogledaj post
to nisu gluposti,a njemačku mrzim
Eto odgovora na tvoju ne/srecu.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 19:29   #170
Quote:
a njemačku mrzim
Ne volim ni ja, ali volim ojre. A bolje se osjećaš sa dinerom u dzepu.

BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 11:48   #171
Quote:
BORO1054 kaže: Pogledaj post
Ne volim ni ja, ali volim ojre. A bolje se osjećaš sa dinerom u dzepu.

novac nije istinska sreća
srp hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:33   #172
Ja sam isto jako sramežljiv ali što upoznaješ više ljudi sve je lakše nositi se s tim. Nema nitko magičnu formulu za život sve se postiže radom i znojem a hvatanje djevojke nekako dođe usput i ljubav se desi kad se najmanje nadaš.
monkey008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 22:18   #173
Tako mlad,a razmišlja o tim glupostima.
Ja imam 30, nikuda ne izlazim već godinama. Doma sam.
Već sam se trebala odavno ubiti, ali prihvacam život takav kakav je.

Ti čuda stigneš napraviti još
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 20:15   #174
Sve sam pokušao, klasično upoznavanje, upozoznavanje preko interneta, upoznavanje preko trečih osoba, ali apsolutno ništa ne pali, mislim da je glavni razlog fizički izgled koji je jako loš
srp hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 23:29   #175
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
3% cura nisu cure. To je ugrožena manjina. 97% je gore nego on, i traže nekoga kome mogu pisati"hihihi" u porukama
hihihihihihihi
__________________
Nikada ne odustaj. Jednog dana ćeš sresti nekoga ko je dobar za tebe, i više nećeš biti sam. Za dobre stvari treba vremena...
mala-rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 06:56   #176
I što da ja sad tebi odgovorim? I tebi isto


Al počašćen sam da je, tvojim ritmom, jednim postom godišnje, ovaj posvećen baš meni
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...

Zadnje uređivanje rocket86 : 04.04.2017. at 07:21.
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 17:36   #177
Quote:
srp hammer kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,neznam kako bih opisao ovu svoju nestvarnu situaciju jer sam prilično siguran da se radi o jedinstvenom primjeru,odkad znam za sebe patim od nezamisleve samoće i tuge,razlog tome su prevelika sramežljivost i to što sam u skoro svemu drugačiji od svojih vršnjaka,još od prvog razreda osnovne škole dobivao sam užasna poniženja i maltretiranja od druge djece i fizička i psihička,a kad bi se nekom obratio u vezi toga,uvjek bi ispalo ili da sam ja sam kriv za to ili da nije bilo tako kako sam ja reko,a želim naglasit da su se ta maltretiranja događala bez apsolutno ikakvog razloga,nikad nisam nikom ništa ni rekao ni napravio,taj problem je sada već par godina prošlost,jedino je stvar u tome da je to izvor onoga što mi sada događa, več godinama nemam apsolutno nikakav kontakt sa drugim ljudima,ako se ovako nastavi još malo ču zaboravit pričat,osječam se kao neka izgubljena ovca koja luta po svijetu bez cilja,svaki dan vidim kako drugi imaju prijatelje,djevojke,društvo,obitelj, a meni jedino društvo prave vlastite suze,također želim naglasit da mi ne jedan član obitelji ništa ne znači,radi se o posesivno zatucanim luđacima,od kojih ni jedan jedini nije psihički normalna osoba,e sada ono najglavnije što ja želim,želio bi nači djevojku sa kojom ču provesti ostatak svog života u sreći,to mi je isključivo jedini cilj ništa drugo me ne zanima,imam 21 godinu.
S obzirom da donekle znam kako se osjećaš,rekao bi da ćeš sad najednom prokrenuti te trendove.

A i djevojka s kojom ćeš provesti ostatak život je...iskreno,teško dostizljiv.Tim više što ćeš težiti da budeš najbolji suprug,a ženama to brzo dosadi,Sve to bi te moglo dovesti u još gore stanje.

Ja sam krenuo lagano drugim "putem" ,a to je nađi neku drugu zanimaciju da svoje misli postepeno okreneš na neki interes,gdje ćeš naći mir,novac i jedan normalan život.Kasnije uz slične interese ćeš naći ljude s kojima možeš razgovarati.

Što imaš ti sada ? Dobrotu ? Nađi nešto o čemu s nekime možeš pričati,razvijati se.
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 23:53   #178
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
I što da ja sad tebi odgovorim? I tebi isto


Al počašćen sam da je, tvojim ritmom, jednim postom godišnje, ovaj posvećen baš meni

A cuj nisam mogla odoliti nemoj se sada umisliti :P
__________________
Nikada ne odustaj. Jednog dana ćeš sresti nekoga ko je dobar za tebe, i više nećeš biti sam. Za dobre stvari treba vremena...
mala-rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 09:33   #179
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post

Ja sam krenuo lagano drugim "putem" ,a to je nađi neku drugu zanimaciju da svoje misli postepeno okreneš na neki interes,gdje ćeš naći mir,novac i jedan normalan život.Kasnije uz slične interese ćeš naći ljude s kojima možeš razgovarati.
I kako ti ide Lorse?
To s nalazenjem druge zanimacije.
Pa nije da zanimacije leze na cesti pa ih nadjes ili jako pozelis imati zanimaciju pa eto, zanimacija nadje tebe umjesto ti nju.

Sto te dosad sprecavalo da 'imas zanimacije' za nesto (ili svasta) pa da se bavis njima, ucis, skupljas znanje, iskustvo, druzis se s ljudima slicnih zanimacija?
Cak i da zanimacije nisu imale kao posljedicu novac, imao bi zadovoljstvo baveci se onim sto te zanima (i sto volis) a to bi se odrazilo i na ostale tvoje osobine. Imalo bi pozitivan utjecaj.

Kako se meni cini, tvoj ( ne samo tvoj ali ti kao primjer) nemam-srece-s-curama problem je manje u tome sto si, kako kazes, ispodprosjecnog izgleda, nego vise u tome sto si ispodprosjecno zanimljiv.

I ako ces vec birat zanimaciju, biraj je mudro.
Izbjegavaj one tipa teorijska fizika (ma koliko ti imponiralo kako su Sheldon i Lenard pametni, to su samo glumci u seriji za zabavu ) jer je mali broj ljudi koji ce te prepoznati kao zanimljivog.

Ako imas srece pa prava zanimacija nadje tebe, nece ti biti lako skrenuti misli s nje a ne da ces morati usmjeravati misli na nju.
To ti nekako dodje ko cura koja ti se svidja, os-nes ne mozes ne misliti na nju.

Citaj, idi na knjizeve veceri, druzenja, predstavljanja knjiga, gledaj filmove ( cini mi se da se i kinoteka ponovo otvara, to je bilo dobro mjesto za okupljanje takvih interesa), upisi tecaj makramea, fotografije, slikanja, kreativnog pisanja, origami...guglaj i trazi.

Kad od sebe napravis zanmljivu osobu, i tvoj ispodprosjecan izgled nece biti toliki problem kao sto ti se sad cini.
Ne kazem da izgled nije uopce bitan, ali razne stvari mogu kompenzirati fizicku neatraktivnost.
I ne, nije samo novac taj, jedna od njih je i zanimljivost.

Evo, vidi Picassa. Mali, neatraktivan, karakterna pizda sto se tice zena a slamao je zenska srca kao Darth Vader neprijatelje.

Quote:
Što imaš ti sada ? Dobrotu ? Nađi nešto o čemu s nekime možeš pričati,razvijati se.
Kaj fali dobroti? To je nesto lose?
Ovo drugo ti je dobar savjet, naci nesto o cemu ces pricati ali jos je vaznije i da znas nesto o necemu a ne da mlatis praznu slamu.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 11:14   #180
Quote:
mala-rosa kaže: Pogledaj post
A cuj nisam mogla odoliti nemoj se sada umisliti :P
Kaj ti je sad, raspištoljila se, već na 13?


Zašto se ne bih umislio, možda bih baš trebao
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.