Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2017., 23:46   #2601
Pa kad tip zna da zalaziš negdje na kavu, gdje najčešće kupuješ namirnice, skuži rute kojima ideš u šetnju... To mi je simpa jer i za to treba imat volje.
Nije nametljivo a ipak s vremenom skužiš po njegovom ponašanju,priči, uletu...
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 10:17   #2602
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Pa kad tip zna da zalaziš negdje na kavu, gdje najčešće kupuješ namirnice, skuži rute kojima ideš u šetnju... To mi je simpa jer i za to treba imat volje.
Nije nametljivo a ipak s vremenom skužiš po njegovom ponašanju,priči, uletu...
To meni vise zvuci kao stalking
Zamisli odes u ducan, krmeljivih ociju, ni prvu kavu jos nisi popila i dok na kasi cekas u redu da platis kruh i mlijeko on stoji par koraka od tebe i bira koje ce patine za cipele. Onda ti skockana sjedis sa prijateljicama u podne na kavici a on 2 stola dalje ispija pivo i smjeska ti se.
Popodne odes malo rastegnut noge i lagano trckaras i setas a on sjedi na klupi i dalje se neobavezno smjeska i gusta u prirodi.
Ti uvece sjedis na baru i pijuckas pice kroz slamciicu bez ikakve brige na ovom svijetu i ugledas njega
Jos uvjek prica zvuci romanticno ili ...
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 12:07   #2603
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
To meni vise zvuci kao stalking
Zamisli odes u ducan, krmeljivih ociju, ni prvu kavu jos nisi popila i dok na kasi cekas u redu da platis kruh i mlijeko on stoji par koraka od tebe i bira koje ce patine za cipele. Onda ti skockana sjedis sa prijateljicama u podne na kavici a on 2 stola dalje ispija pivo i smjeska ti se.
Popodne odes malo rastegnut noge i lagano trckaras i setas a on sjedi na klupi i dalje se neobavezno smjeska i gusta u prirodi.
Ti uvece sjedis na baru i pijuckas pice kroz slamciicu bez ikakve brige na ovom svijetu i ugledas njega
Jos uvjek prica zvuci romanticno ili ...
Sve zavisi kako na to gledaš. Ja sam prošla neke stvari tipa stalking pa znam kad nešto nije "normalno".
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 12:11   #2604
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Sve zavisi kako na to gledaš. Ja sam prošla neke stvari tipa stalking pa znam kad nešto nije "normalno".
Ja sam ti dao stalkiong scenario

Inace ovisi di zivis. Ako zivis u multimilionerskom gradu nema sanse da ces 'skuzit' njena kretanja osim ako nije u pitanju stalking.
Isto tako ako zivis u nekom selu/grad gdje ima 3 kafica, banka i posta... htio ne htio uvjek sreces istu ekipu pa i nemas bas neki izbor
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 12:18   #2605
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ja sam ti dao stalkiong scenario

Inace ovisi di zivis. Ako zivis u multimilionerskom gradu nema sanse da ces 'skuzit' njena kretanja osim ako nije u pitanju stalking.
Isto tako ako zivis u nekom selu/grad gdje ima 3 kafica, banka i posta... htio ne htio uvjek sreces istu ekipu pa i nemas bas neki izbor
Znam...
Ako ima naprednu tehnologiju može to saznati.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 12:27   #2606
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Znam...
Ako ima naprednu tehnologiju može to saznati.
Ne kuzim. Sta moze saznat sa tehnologijom? Njeno kretanje?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 15:10   #2607
Gdje živi, kretanje s autom... Slažem se s tobom.
U redu je to zamijetiti par puta al kad se tip ne miče... bolest
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 07:28   #2608
1988. godina, Drug Tito je odavno umro, ljeto, dan poslije završetka škole, bili smo grupno na promenadi uz ekonomsku školu, ona je prolazila sa svojom frendicom iz razreda....crvena košulja, bijele hlače, uske, pripijene uz noge, crvene starke, duga svijetlo smeđa kosa svezana u rep, kristalno plave oči, dubok pogled, nježno aristokratsko lice poput princeze, pomalo čak i porculanske puti, osmijeh i primjetan razmak između sjekutića...u prešetavanju s noge na nogu, pogledala me 3 puta od čega taj treći uz osmijeh....


Ako se prepoznaš, javi se, tada sam bio balav i cvikao sam te zaustaviti tj zazvati da nam se pridružiš u zabavi i druženju....jer sam tada još bio junfer.....sada znam kako ćemo nadoknaditi sve ove izgubljene godine
PanLugar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 09:56   #2609
Quote:
PanLugar kaže: Pogledaj post
1988. godina, Drug Tito je odavno umro, ljeto, dan poslije završetka škole, bili smo grupno na promenadi uz ekonomsku školu, ona je prolazila sa svojom frendicom iz razreda....crvena košulja, bijele hlače, uske, pripijene uz noge, crvene starke, duga svijetlo smeđa kosa svezana u rep, kristalno plave oči, dubok pogled, nježno aristokratsko lice poput princeze, pomalo čak i porculanske puti, osmijeh i primjetan razmak između sjekutića...u prešetavanju s noge na nogu, pogledala me 3 puta od čega taj treći uz osmijeh....


Ako se prepoznaš, javi se, tada sam bio balav i cvikao sam te zaustaviti tj zazvati da nam se pridružiš u zabavi i druženju....jer sam tada još bio junfer.....sada znam kako ćemo nadoknaditi sve ove izgubljene godine
Lugar, ne pitaj 2 puta mozda ti se i javi. Mozes opasno najebat.

jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 09:58   #2610
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Gdje živi, kretanje s autom... Slažem se s tobom.
To je problem tehnoloskog napredka. Svatko moze pratit i uhodit svacija kretanja
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 18:15   #2611
Jutros u prepunoj devetki, jedan decko u sivoj hoodici, sa prekrasnim zeleno-plavim ocima. Uljepsao si mi guzvu skroz, pravo je osvjezenje ne krepati od smrada u guzvi, nego osjetiti miris svjeze oprane robe i omeksivaca! Nadam se da je tuzan pogled kroz prozor bio samo radi umora..
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 21:06   #2612
Vec nekoliko vrijeme nisam zamijetio ikoga bilo kroz setnju, u autobusu, vlaku ili tramvaju.
Moram priznati da je lijepo vidjeti vase upise.
Drugi puta sretno i vise hrabrosti.
Zdenko Hozntreger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 22:21   #2613
Kad sam već tu da podijelim susret prije mjesec dana na Riječkom karnevalu.
Nisam imao volje, stojim tamo cijeli dan da zaradim za kruh i noge su me užasno boljele. Odjednom se među ruljom nađe mlada crvenokosa dama sa kosom svezanom u rep i šiškama sa strane lica a savršen kontrast su joj davale modro plave oči. U licu je bila predivno slatka kako samo priroda može podariti. Gledala je povorku pomalo ozbiljnog ali jako blagog i umirujućeg pogleda. Slijedećih nekoliko trenutaka koliko se zadržala u blizini sam zaboravio na vrijeme i bol, zbog iznenađenosti njenom neviđenom ljepotom.
Ta ljepotica mi je spasila dan i iako za mene nema nikakvog značaja taj karneval ostat će mi u lijepoj uspomeni.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 00:26   #2614
Veceras,Elephant kafic..Sisak,cura crne kose,ac/dc majica i naocalama..bjezao mi je pogled jako cesto i cinila si mi se jako simpa..al eto naravno da nisam prisao da ti to kazem
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:39   #2615
samo zelim onoj djevojci koja je danas oko 18-18:30 na smedoj koni shred ispred sheratona cekala semafor rec da je stvarno preljepa
mmp069 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:49   #2616
Quote:
mmp069 kaže: Pogledaj post
samo zelim onoj djevojci koja je danas oko 18-18:30 na smedoj koni shred ispred sheratona cekala semafor rec da je stvarno preljepa
Ona ili kona?

I meni su kone lijepi biciklici.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 00:45   #2617
ja bi da me netko slucajno sretne
miserlou is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 08:55   #2618
Ostavi upis da ces sutra biti u odredjeno vrijeme na nekom mjestu i imat ces slucajan susret sa barem 6 muskica s ovog pdfa.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 08:58   #2619
to ziher ...ali i treba pogoditi baš nju
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:19   #2620
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
To meni vise zvuci kao stalking
Zamisli odes u ducan, krmeljivih ociju, ni prvu kavu jos nisi popila i dok na kasi cekas u redu da platis kruh i mlijeko on stoji par koraka od tebe i bira koje ce patine za cipele. Onda ti skockana sjedis sa prijateljicama u podne na kavici a on 2 stola dalje ispija pivo i smjeska ti se.
Popodne odes malo rastegnut noge i lagano trckaras i setas a on sjedi na klupi i dalje se neobavezno smjeska i gusta u prirodi.
Ti uvece sjedis na baru i pijuckas pice kroz slamciicu bez ikakve brige na ovom svijetu i ugledas njega
Jos uvjek prica zvuci romanticno ili ...

Zadnje vrijeme sam i ja tako nešto doživjela/primjetila. A sad možda samo umišljam jer je malo mjesto pa se slučajno potrefilo tako jedno 4-5 puta..
Uglavnom, ja u jedan kafić sa jednom frendicom, taj lik izlazi iz kafića, pozdravlja. Drugi put druga frendica drugi kafić, idemo doma sa kave, lik sjedi 2 stola iza, mi prolazimo on pozdravlja opet... I tako jedno 4-5 puta već u zadnja 2 tjedna, zadnji put mi je bilo malo
Al mislim da umišljam, ipak mala sredina pa ono..
Lady Mona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:49.