Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2017., 19:36   #2481
Baš sam razmišljao dok sam pisao onaj post danas kako to ovisi vjerojatno i o podneblju. Npr. u Dalmaciji koja je za mene osobno pojam patrijarhata u Hrvatskoj još uvijek se vjerojatno očekuje da muškarac pozove i plaća dejt svaki put.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 19:43   #2482
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Krtek rijetko tko me može nadpričati. Tebi bi bez ikakvih pitanja platila pivu i stisnula ruku
Nisi mene cula.
Toliko pricam da se ponekad posvadam sa samim sobom.


Quote:
Zek0slav kaže:
Baš sam razmišljao dok sam pisao onaj post danas kako to ovisi vjerojatno i o podneblju. Npr. u Dalmaciji koja je za mene osobno pojam patrijarhata u Hrvatskoj još uvijek se vjerojatno očekuje da muškarac pozove i plaća dejt svaki put.

Vec sam jednom napisal, sad neznam dal sam to cul ili procital. Decko je izveo curu na dejt i nakon kaj je cura zakljucila da nis od toga, on joj posalje "Nit seksa aaa? Vrati mi 20 kn kaj sam ulozil u kave"

Od kud je onda taj?


Ja volim uvijek platit, pogotovo ak ja zovem, bilo zensko bilo musko.
U slucaju da mi je toliko bitno dal cu potrosit 10 - par sto kuna na nas, rade se ne druzim s njom. Ak se cura ponudi da plati, im fine.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 19:49   #2483
Krtek pa ja ne mislim da si ti amater Svadim se i ja sama sa sobom. Ukalkulirala sam i to. A još kad pričaš možeš brže izgovorit više. Al ti imaš talent Piva je mala cijena za čut to uživo
Vjerujem da i sam sebi upadaš u riječ

Zeko, slažem se da plaćanje ovisi vjerojatno i o dijelu Hrvatske iz koje su akteri.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 19:51   #2484
Mislim da je bila tema gdje je ženska rekla da joj je frajer ispostavio račun za tri dejta kaj je on plaćao.
I to onak: 3 kave, 6 radnih sati, ulje za sunčanje, deka za piknik, 2 kino ulaznice.
Ženska je naravno mogla dati pice i onda bi on još njoj bio dužan.

To su ekstremni primjeri. Ak na takvog naletiš dvaput u životu odmah piši prijavnicu za samostan.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 19:51   #2485
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Vjerujem da i sam sebi upadaš u riječ
To je moja specijalnost Račvanje razgovora
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 19:53   #2486
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Nisi mene cula.
Toliko pricam da se ponekad posvadam sa samim sobom.





Vec sam jednom napisal, sad neznam dal sam to cul ili procital. Decko je izveo curu na dejt i nakon kaj je cura zakljucila da nis od toga, on joj posalje "Nit seksa aaa? Vrati mi 20 kn kaj sam ulozil u kave"

Od kud je onda taj?


Ja volim uvijek platit, pogotovo ak ja zovem, bilo zensko bilo musko.
U slucaju da mi je toliko bitno dal cu potrosit 10 - par sto kuna na nas, rade se ne druzim s njom. Ak se cura ponudi da plati, im fine.
Pa kad vidiš da cura plati a, pozvao si je van onda ti je sve jasno.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 20:04   #2487
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
To je moja specijalnost Račvanje razgovora
Roki tema je plaćanje računa na prvom dejtu. Za tvoje specijalnosti možemo novu otvoriti

Nego, jel tebi koja dama platila kakvo pićence?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 20:08   #2488
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Roki tema je plaćanje računa na prvom dejtu. Za tvoje specijalnosti možemo novu otvoriti

Nego, jel tebi koja dama platila kakvo pićence?
Ne mogu se sjetiti, ali brijem da meni nije. Čak ni u onoj situaciji gdje se cura nije htjela osjećati dužnom, mislim da nije meni platila, nego svoje, ali to je fkt davno bilo
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 20:17   #2489
Quote:
Principessa19 kaže: Pogledaj post
Pa kad vidiš da cura plati a, pozvao si je van onda ti je sve jasno.
A to te učio tko, mama ili piše u tako u novom cosmu?
enduring is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 21:23   #2490
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Baš sam razmišljao dok sam pisao onaj post danas kako to ovisi vjerojatno i o podneblju. Npr. u Dalmaciji koja je za mene osobno pojam patrijarhata u Hrvatskoj još uvijek se vjerojatno očekuje da muškarac pozove i plaća dejt svaki put.
Ni najmanje. Doduše, ja sam atipična Dalmatinka.
Ali jest mi odbojno ako ima stav "platio sam" i još se gurao da plati, a onda "nisam dobio pičke".
Ne mora platiti, svejedno mi je zapravo oko tog prvog dejta, zapravo mi je najbolja varijanta da nekad plati jedno, nekad drugo, da baš ne brojimo lipe na stolu.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 13:38   #2491
Kako uopce dodjes do dejta s osobom koja ima stav(a ne privlaci te takav mentalitet), ja platio dejt=zelim te u krevetu.
To su vec ocite karakterne malforrmacije koje bi se vec u pocetku trebale nanjusit...ili to ili su muskici toliko uznapredovali da imaju template kako to prekriti(ok, to je vec fact) sve dok se ne dodje do dejta. Kako god okrenes, jedno ili drugo, problematicno je.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 19:01   #2492
Dečki, plačajte kave, pića, ulaznice za kino, karte za parking, platite sve!!!!!
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 19:05   #2493
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Dečki, plačajte kave, pića, ulaznice za kino, karte za parking, platite sve!!!!!
Tko ne plaća, nije mu do plača
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 09:04   #2494
Frend traži 'lapo lapo' uvijek na tim tinder spojevima na prvoj kavi il bude iskren i veli da nije s parama neš i one se ponude i većinom ima prolaz kod žena, tak da je to valjd ok.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 23:37   #2495
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Frend traži 'lapo lapo' uvijek na tim tinder spojevima na prvoj kavi il bude iskren i veli da nije s parama neš i one se ponude i većinom ima prolaz kod žena, tak da je to valjd ok.
A na koliko takvih dejtova je bio tvoj "frend"
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 20:52   #2496
Na prvom dejtu bi trebao platiti onaj tko je zvao, što obično bude muško, na kasnijim dejtovima može svako svoje platit ili nek se izmjenjuju, jednom plati muško, drugi put žensko...
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 20:55   #2497
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Kako uopce dodjes do dejta s osobom koja ima stav(a ne privlaci te takav mentalitet), ja platio dejt=zelim te u krevetu.
To su vec ocite karakterne malforrmacije koje bi se vec u pocetku trebale nanjusit...ili to ili su muskici toliko uznapredovali da imaju template kako to prekriti(ok, to je vec fact) sve dok se ne dodje do dejta. Kako god okrenes, jedno ili drugo, problematicno je.
Sad se već pojavljuje i drugi problem: Žene na tvoj poziv i da ćeš platit reagira povlačenjem, jer očekuju da ćeš očekivat da su ti nešto dužne.



S druge strane, možebit sam ružniji nego što mislim.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 21:33   #2498
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ma nije problem u platiti
problem je u "ti moras..."
cijela igra od jebavanja s racunom gubi smisao ako je nesto pod mus ocekivano.

zapravo, nije da to zene ne mogu shvatiti,... i njima, po pricama, cesto riga od nuznog ocekivanja sexa.

(ma koliko je cudno ocekivati da ih je netko pozvao van na dejt(al ono bas dejt, da se zna da je dejt) a bez primisli u glavi da su podobne za zamisliti kako hopsaju po pozivateljevom kurcu. cudnije bi bilo da ih je tip pozvao na DEJT a da mu nisu napete u tom smislu)

ok zvuci zapetljano, ali valjda se kuzi sto pisac zeli reci
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 21:55   #2499
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
cijela igra od jebavanja s racunom gubi smisao ako je nesto pod mus ocekivano.

zapravo, nije da to zene ne mogu shvatiti,... i njima, po pricama, cesto riga od nuznog ocekivanja sexa.

(ma koliko je cudno ocekivati da ih je netko pozvao van na dejt(al ono bas dejt, da se zna da je dejt) a bez primisli u glavi da su podobne za zamisliti kako hopsaju po pozivateljevom kurcu. cudnije bi bilo da ih je tip pozvao na DEJT a da mu nisu napete u tom smislu)

ok zvuci zapetljano, ali valjda se kuzi sto pisac zeli reci
Pa otprilike ti je isto kao što bi ona naskočila na njega, a ne smije ispast laka
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 21:58   #2500
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa otprilike ti je isto kao što bi ona naskočila na njega, a ne smije ispast laka
to samo ako dejta kamenjarce. ali ajd, s obzirom gdje smo, valjda si zene ne smiju dopustiti luksuz odjebat kamenjarca ako im prolazi neki njima zamisljen checklist. koji obicno pocinje sa ambiciozan, nagadjam.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:35.