Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 23:13   #1621
Da, zato su u povijesti skijanja samo 471 x organizirali spust za svjetski kup u muškom dijelu (napram 510 slaloma). Ne isplati se, preskupo i prezahtjevno. Ko to uopće prati? Nek ukine brze i uvale samo slalom i njegove varijacije: polaslalom, superslalom, slalom s karamelom i slalom s čokolinom. Biće jeftinije i može se organizirat na svakom brdu.
Nicco is offline  
Old 22.03.2017., 23:32   #1622
Otpada hrvatska, finska i slovenija. Neka se SK vozi u pet zemalja, ekskluziva.
jpm is offline  
Old 23.03.2017., 18:58   #1623
Najbolje nek bude 20 spusteva u sezoni da bi neki imali 'šansu'.

Uostalom, tko brani Jansrudu i ekipi da pristojno voze npr. veleslalom. Neki velikani iz skijaške povijesti su se i toga dosjetili.
Globinho is offline  
Old 23.03.2017., 21:23   #1624
Quote:
Globinho kaže: Pogledaj post



Uostalom, tko brani Jansrudu i ekipi da pristojno voze npr. veleslalom. Neki velikani iz skijaške povijesti su se i toga dosjetili.
Zanimljivo bi bilo znati što se to toliko promijenilo. Ne mogu se sjetiti niti jednog pravog "brzanca" koji može pristojno odvesti veleslalom. Hajde de, nešto su ove sezone uboli Janka, Jansrud i Kilde.
tripapet is offline  
Old 23.03.2017., 23:06   #1625
Quote:
Globinho kaže: Pogledaj post
Najbolje nek bude 20 spusteva u sezoni da bi neki imali 'šansu'.
lol Da li bi isto rekao Hirschu (da je situacija s disciplinama obrnuta)? Ajde stari idi vozi Lauberhorn i Streif?
Nicco is offline  
Old 24.03.2017., 14:19   #1626
Quote:
Nicco kaže: Pogledaj post
lol Da li bi isto rekao Hirschu (da je situacija s disciplinama obrnuta)? Ajde stari idi vozi Lauberhorn i Streif?
lol naravno. Potrebno je znati skijati bazične skijaške discipline a ne da nekakve super-izmišljotine nekome krče put do Overalla.
Jedan Svindal je svoje velike globuse osvajao u sezonama kada je, osim spusta, i njegov veleslalom bio odličan, pa ne vidim zašto to ne bi bio slučaj i s Jansrudom, Reicheltom ili tko je već zainteresiran. (druga stvar ako je konkurencija takva da je i jedna disciplina dovoljna za osvajanje vkg ali to je jaaako rijetko slučaj).

Voljeli ga ili ne, nitko nema pravo osporavati Hirscherovu zasluženost naslovima kojima se kiti, niti je istina da on trči 80, a protivnici 100m. Ponuda je za svih ista i svi su pozvani istaknuti se u izvrsnosti.

I još jedna stvar, Jansrud je za Hirscherom zaostao 600 bodova. Tome sigurno nije kumovao jedan spust manje od slaloma, a niti city event u kojem je, ako se dobro sjećam, Hirsher ispao u prvom krugu.

I još nešto, čak i ako uzmemo da je jedan Norvežanin zakinut, što je s ostalima? Kristoffersen, Haugen? Što njih sprječava da zaustave Austrijanca ili i oni trče 100m?

Zadnje uređivanje Globinho : 24.03.2017. at 14:44.
Globinho is offline  
Old 24.03.2017., 14:37   #1627
Quote:
tripapet kaže: Pogledaj post
Zanimljivo bi bilo znati što se to toliko promijenilo. Ne mogu se sjetiti niti jednog pravog "brzanca" koji može pristojno odvesti veleslalom. Hajde de, nešto su ove sezone uboli Janka, Jansrud i Kilde.
Da, ali osim trojice navedenih skoro nitko ni ne pokušava. Čak ni Austrijanci. Paris i Fill znaju bolje skijati slalom.
A Jansrud je odličan, ali nije nivo Svindala, čak ni u spustu.
Globinho is offline  
Old 27.03.2017., 22:55   #1628
završnicu sam skroz propustila prvi put u valjda 15-ak godina praćenja
slabo sam vremena imala, a i ono što sam i mogla pogledat internet mi štekao

ali generalno da se osvrnem na to da mi je skijanje izgubilo draž jer se osvajač VKG zna već zadnjih kolko 5-6 sezona, jedino je koliko- toliko zanimljivo u brzim gledati bitku za globuse
teško sa ovakvim VSL-om da će ikada spustaši doći do VKG-a
pattie_boyd is offline  
Old 28.03.2017., 00:39   #1629
https://www.instagram.com/p/BR1d8pDhRxA/

U zadnjih 6 godina kod djevojaka 5 razlicitih ukupnih pobjednica
SpeedKingLV is offline  
Old 28.03.2017., 00:45   #1630
Treba sad docekat pocetak iduce sezone.Koje sportove vi pratite dok nema skijanja?
Ja uz skijanje pratim i formulu koja je pocela ovaj vikend pa je cekanje do zime puno lakse
SpeedKingLV is offline  
Old 28.03.2017., 09:18   #1631
Prvenstveno snooker, gdje će uskoro i svjetsko prvenstvo. Nogomet sve manje i manje pratim, ali i on pomaže malo. Lipanj i srpanj bi mogli biti pomalo *prazni*, ali možda nešto novo naiđe...
Kirkpatrick is offline  
Old 28.03.2017., 22:43   #1632
Šárka Strachová se oprostila, u trenutku kad je još uvijek u top slalomskoj grupi.
jpm is offline  
Old 04.04.2017., 20:40   #1633
Trivija pitanje za najfanatičnije poznavatelje skijanja Znate li tko je Lidija Kipson?

.
..
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Čitam danas neke stare sportske iz '91. i na Sljemenu prvenstvo Hrvatske za cicibanke u skijanju, a pobjednica i u slalomu i u veleslalomu Lidija Kipson ispred Janice Kostelić
KLCCLK is online now  
Old 05.04.2017., 22:24   #1634
Quote:
SpeedKingLV kaže: Pogledaj post
Treba sad docekat pocetak iduce sezone.Koje sportove vi pratite dok nema skijanja?
Ja uz skijanje pratim i formulu koja je pocela ovaj vikend pa je cekanje do zime puno lakse
U prvom redu košarka i tenis

NBA play-off je pred vratima, završnica ABA lige i domaćeg prvenstva, EuroLeague Playoffs i Final 4

ATP Tour se nakon Indian Wellsa i Miamia uglavnom vraća na europski clay, serija Monte Carlo - Madrid - Rim kao uvertira za Roland Garros i nešto kasnije Wimbledon ...
Osobno, od travnja do srpnja meni najljepši teniski dio sezone

Još kao što i sam kažeš F1, ali kad se vrati u Europu - puno više mi pašu termini iza nedjeljnog ručka, nego ovi ranojutarnji u Australiji i Kini
Tu je i rukomet, završnica Lige prvaka i već tradicionalni F4 u Kölnu, Diamond League atletski mitinzi ...

Ma ima toga kolko hoćeš, ne stigne se sve ni popratit




Quote:
Kirkpatrick kaže: Pogledaj post
Prvenstveno snooker, gdje će uskoro i svjetsko prvenstvo. Nogomet sve manje i manje pratim, ali i on pomaže malo. Lipanj i srpanj bi mogli biti pomalo *prazni*, ali možda nešto novo naiđe...
Ukusi su različiti, pa tako i sa odabirom sporta ...
Ali samo s NBA finalom koji kreće 01.06. , te Roland Garrosom i Wimbledonom teško da mi lipanj i srpanj mogu biti sportski gledano "prazni"




OT

Killington potvrđen od američkog saveza za slijedeće 2 sezone u istom terminu kao ove (kraj studenog) - ženski veleslalom i slalom


Trojica AUT brzanaca završila karijeru, dvojica (Klaus Kröll i Georg Streitberger) objavila to već ranije, neki dan im se pridružio i Joachim Puchner
__________________
Enjoy The Silence
gahan is offline  
Old 05.04.2017., 23:57   #1635
od 15.4. do 1.5. samo snooker
Sahta is offline  
Old 06.04.2017., 00:44   #1636
Quote:
SpeedKingLV kaže: Pogledaj post
Treba sad docekat pocetak iduce sezone.Koje sportove vi pratite dok nema skijanja?
Ja uz skijanje pratim i formulu koja je pocela ovaj vikend pa je cekanje do zime puno lakse
Vaterpolo, sad kreče uskoro završnica vaterpolske lige prvaka, rukomet, pa tenis, barem tu uvijek ima turnira i košarku tj. samo A-1, aba liga me ne zanima.

I SP u vaterpolu je u Budimpešti ovo ljeto.
To se čeka, snimat će se svaka utakmica, a ako ugrabim mađare, crnogorce i srbe onda i ostale utakmice.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 06.04.2017., 19:05   #1637
Quote:
gahan kaže: Pogledaj post
Ukusi su različiti, pa tako i sa odabirom sporta ...
Ali samo s NBA finalom koji kreće 01.06. , te Roland Garrosom i Wimbledonom teško da mi lipanj i srpanj mogu biti sportski gledano "prazni"
Nije da sam pravi ljubitelj, ali bome da, ove godine ću i ja popratiti Grand Slamove, prvenstveno radi Federera, koji me malo fascinira s ovim početkom sezone. Mislio da bi uskoro mogao i u mirovinu, a on osvoji tri najjača turnira!
Kirkpatrick is offline  
Old 08.04.2017., 21:01   #1638
Oprostili se Jens Byggmark i Marc Gini.

Tina Weirather prešla na HEAD i promijenila čitav team.
casilda is offline  
Old 17.08.2017., 13:42   #1639
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Oprostili se Jens Byggmark i Marc Gini.

Tina Weirather prešla na HEAD i promijenila čitav team.
Gini

on mi je bio fejv dugo vremena
__________________
2007 - 2017
Halloween is offline  
Old 17.08.2017., 14:19   #1640
Quote:
gahan kaže: Pogledaj post
Ukusi su različiti, pa tako i sa odabirom sporta ...
Ali samo s NBA finalom koji kreće 01.06. , te Roland Garrosom i Wimbledonom teško da mi lipanj i srpanj mogu biti sportski gledano "prazni"
Na kraju ovo ljeto bilo fenomenalno. Počelo s Svjetskim prvenstvom u snookeru, pa Roland Garros, pa Wimbledon, pa uživao i u Tour de France-u, pa Svjetsko prvenstvo u plivanju, te na kraju i u atletici.

Fali zima (sad će i ona! I prebrzo!), ali sportski fanovi su mogli imati jako ispunjeno ljeto.
Kirkpatrick is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:03.