Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog, verbalnog šovinizma i ostalih muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Danas, 00:14   #3801
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Ova koja brzo odu na kvasinu dušu su dala za popit kad se skupi ekipa.

Sve od kojih sam dobijao vino najusrdnije sam zamolio da ga ne donose.
Nitko od nas doma ga ne voli, a proslijediš li jednom prijatelju ono što ti je onaj drugi poklonio, uvrijedit ćeš čovjeka. Jer prošek je (iako ga ne volim) izvrsno vino.

E sad, di ono prošek spada? U slatka desetna vina?
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
fabtazma Sangria ti je španjolska priča a ne njemačka i to je crno vino sa komadima raznog voća koje odleži neko vrijeme da voće pusti svoje u vinu.
Znam ja to, nego sam htjela dočarati kako Njemci nemaju ukusa kad dođu kod nas na odmor.
Nemam dobro sjećanje na taj bućkuriš. Bilo ga je jedno vrijeme i kod nas za kupiti.
Old Danas, 00:15   #3802
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
I ja tako nekako. Zna se zalomiti dobra domaća vina. Ali češća su ona koja odu na kvasinu brzo.

I da prošek, teško je doć i do dobrog prošeka. Prije sam i to uredno pila.

Je, odvratna su ta vina. MOžda misliš na Sangriu. To je nako kad dođu na ferije, onda se opuste pa ne znaju šta rade i piju.

Ja sam jedno vrijeme pijuckala vermut. Bogme, ne znam sad koji mi je đava bijo.

Dakle, vino pijem jedino uz konkretnu hranu, deserti i ostale slatkarije ne zalijevam s tim. Čak ni prošek.

Orak, kažu liječnici da bi žene trebale piti vino i rakiju na svakodnevnoj bazi. Pa eto.
Quote:
A u kurac još državu niste pogodili. Sangria Španjolska a Vermouth Italija a počeli ste od Njemačke.

Šta pijete i ja bi malo toga
Pa rekla je da piju španjolska slatka vina, a ja sam psomenuo rose jer mi to nevlaja a bilo je općenito govora o tim slatkim vinima. S tom mišlju traminac će nekima djelovat primamljivo i dobro (hoggy da na tebe ciljam )
Ima neko dobro ugarsko vino, ne znam kak se zove pokušavam već par godina odgonetnut.
Old Danas, 00:21   #3803
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Pa rekla je da piju španjolska slatka vina, a ja sam psomenuo rose jer mi to nevlaja a bilo je općenito govora o tim slatkim vinima. S tom mišlju traminac će nekima djelovat primamljivo i dobro (hoggy da na tebe ciljam )
hm........Traminac je jedno izvanredno vino.
Old Danas, 00:22   #3804
Quote:
AliceWho kaže: Pogledaj post
Tnx pijanduro.. Dobar link! Inace ne pijem nit bijela vina nit rose al cu im dati sansu.. Pa javim dojmove prvom prilikom!
Samo naprijed.
Samo jednom se živi, a nakon toga odraste.

Quote:
@fanta e da vermut to sam jednom kupio i bilo je gadno pa sam miješao na silu s mineralnom, ne znam koji vrag m ije bio ali boca je otišla
My name is Bond, James Bond
Jedini način na koji kako-tako mogu podnijeti vermut.
Jasno, gemišt način - okomit prst gina i uspravan vermuta.

Quote:
@hoggy da putujem, jedem i pijem okolo i mene bi pucalo, ali kaj je je umro sam od smiha na posudu i hvataljke kak je strugao.
To kaj je strugal je još ok. Svaki dobar mesni umak radi se u posudi u kojoj se meso peklo, a ono najfinije zakeljeno je na dnu.
Old Danas, 00:23   #3805
Quote:
meni odlično, ali hoggyju preslatko, razumljivo ak ljudi ne vole tak slatke stvari.
Old Danas, 00:30   #3806
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post

E sad, di ono prošek spada? U slatka desetna vina?
U sridu.

Quote:
S tom mišlju traminac će nekima djelovat primamljivo i dobro (hoggy da na tebe ciljam )
Daj mi limun, citron ili limetu, popit ću bocu-dvije i bit sretan kak pajcek h blatu.
Quote:
Ima neko dobro ugarsko vino, ne znam kak se zove pokušavam već par godina odgonetnut.
Da nije Kraljevina?

Quote:
Malo vina može se mjeriti s njim. I Tudumova nesuđena ljubaf iz Englenske to tvrdi.
Old Danas, 00:31   #3807
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
U sridu.

Daj mi limun, citron ili limetu, popit ću bocu-dvije i bit sretan kak pajcek h blatu.
Da nije Kraljevina?

Malo vina može se mjeriti s njim. I Tudumova nesuđena ljubaf iz Englenske to tvrdi.

nije, ovo je normalno, ali kraljevina ima bijelo. I za to sumnjam s obzirom da je kraljevina rijetka, a za stanje u ugarskoj ne znam
Old Danas, 00:34   #3808
Quote:
nije, ovo je normalno, ali kraljevina ima bijelo. I za to sumnjam s obzirom da je kraljevina rijetka, a za stanje u ugarskoj ne znam
Aj klikni na to "Kraljevina" u mom (prethodnom ) upisu.
Old Danas, 02:52   #3809
Shangria upropasteno vino totalno odvratno meni vuce na staru islapilu kolu
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:12.