Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2017., 15:00   #41
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
ne pljujem...čudim se i opet vi o NJEMU
a tema bi trebala biti općenita.
Ok opcenito.
Nit ja ne volim previse da me se oslovljava s umanjenicama. Ak se to ipak dogada do te mjere da mi smeta, popricam s drugom stranom.
Ako ne mozemo rijesit tak neku banalnu sitnicu u pocetku mislim da nema smisla nastavljati. Pa lijepo svak na svoju stranu.

No, i dalje ne vidim problem s pitanjima "kak si provela dan".

http://emilysquotes.com/wp-content/u...ke-unknown.jpg

Quote:
Loli8 kaže:
Vjerojatno mu je i malo dosadno na poslu pa ubija vrijeme
On bi sporo, ona bi brzo. On bi njezno, ona bi divlje. On bi malo, ona bi veliko.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 08.03.2017., 15:03   #42
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ok opcenito.
Nit ja ne volim previse da me se oslovljava s umanjenicama. Ak se to ipak dogada do te mjere da mi smeta, popricam s drugom stranom.
Ako ne mozemo rijesit tak neku banalnu sitnicu u pocetku mislim da nema smisla nastavljati. Pa lijepo svak na svoju stranu.

No, i dalje ne vidim problem s pitanjima "kak si provela dan".

http://emilysquotes.com/wp-content/u...ke-unknown.jpg



On bi sporo, ona bi brzo. On bi njezno, ona bi divlje. On bi malo, ona bi veliko.
Misicu, opet se slazem s tobom
Lolla is offline  
Old 08.03.2017., 15:05   #43
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Nit ja ne volim previse da me se oslovljava s umanjenicama.


Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Misicu, opet se slazem s tobom
the33 is offline  
Old 08.03.2017., 15:07   #44
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Misicu, opet se slazem s tobom


Quote:
the33 kaže:
Ona me moze zvati svakak.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 08.03.2017., 15:42   #45
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post




Ona me moze zvati svakak.
Op op .....cujes ti ovo loli
the33 is offline  
Old 08.03.2017., 15:43   #46
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Op op .....cujes ti ovo loli
Aha o tome sam ti sad na cetu nekaj napisala, ne zacetavaj teme
Lolla is offline  
Old 08.03.2017., 16:16   #47
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
ne pljujem...čudim se i opet vi o NJEMU
a tema bi trebala biti općenita.


ja tebe u potpunosti razumijem....to ti je mana forumaša....pitaš neko pitanje sa nekim svojim navedenim primjerom, a forumaši ti okrenu naglasak teme na ono nešto totalno sporedno i svi će o svemu srati, samo ti neće dati konkretan odgovor na tvoje pitanje...


eto....to ti je forum


ako mene pitaš; forum je zadnje mjesto na svijetu na koje dolaziš po odgovore na takvu vrstu pitanja....u domeni LJES, ŽUD i US, budi sigurna da ćeš doznati sve samo ne ono što te zanima osim ako je pitanje egzaktno i eksplicitno i bez navođenja osobnog primjera....čak će ti i ustanoviti neki poremećaj tj dobiti ćeš detaljnu dijagnozu jer tu sve vrvi od psihologa, psihijatara, sociologa i inih doktora sa nadnaravnim iskustvima, a koji su u većini slučajeva savršeni, bezgriješni i njima se NIKADA ništa takvoga u životu nije dogodilo niti bi oni nekome učinili jer su svi oličenje uzora, morala, etike, znanja, iskustva i uspjeha u životu
PanLugar is offline  
Old 08.03.2017., 16:18   #48
Mislim da bi ti i capucino bili dobar par, ni ti ne volis porukice, preferiras nalazenje
Lolla is offline  
Old 08.03.2017., 16:52   #49
A jeste se svi uzjebali

Cura samo pita jel normalno da se netko sa 30 godina ponaša infantilno.

Da, ima hrpa muskih koji iz neba pa u rebra tepaju, nazivaju te ribicom, micicom, sunčekom, ne znam ni ja čim svim ne, govore da si najbolja na svijetu, bude tu i izjava ljubavi i svega. Ne, ništa od toga nije zabavno, napaljujuće niti seksi i ne počneš nakon toga sanjariti o njemu. Obično se radi o jako usamljenim dečkima koji na silu pokušavaju pridobiti nekoga i to je ta aroma očaja koju poruke prenose. Da se razumijemo, ne radi se tu o nekome koga bolje poznaješ ili s kim si već pretreso neke teme. Ne. Tako počinje razgovor
calea is offline  
Old 08.03.2017., 16:57   #50
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A jeste se svi uzjebali

Cura samo pita jel normalno da se netko sa 30 godina ponaša infantilno.

Da, ima hrpa muskih koji iz neba pa u rebra tepaju, nazivaju te ribicom, micicom, sunčekom, ne znam ni ja čim svim ne, govore da si najbolja na svijetu, bude tu i izjava ljubavi i svega. Ne, ništa od toga nije zabavno, napaljujuće niti seksi i ne počneš nakon toga sanjariti o njemu. Obično se radi o jako usamljenim dečkima koji na silu pokušavaju pridobiti nekoga i to je ta aroma očaja koju poruke prenose. Da se razumijemo, ne radi se tu o nekome koga bolje poznaješ ili s kim si već pretreso neke teme. Ne. Tako počinje razgovor
Dodala bih kako je početnicama u ljubavi to super, ali cura s iskustvom će tu namirisati očaj!
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Old 08.03.2017., 17:12   #51
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
Dodala bih kako je početnicama u ljubavi to super, ali cura s iskustvom će tu namirisati očaj!
Meni je to uvijek išlo na živce. Ne volim silovat bliskost. Većinom oni ni ne kuže u čemu je problem, jer misle da su na taj način dobri prema tebi i da ti komplimentiraju. Zapravo samo ispada da mi dijeli komplimente koje bi jednako mogao dati dedi u dućanu koji kraj njega kupuje salamu, jer ga otprilike jednako poznaje.
calea is offline  
Old 08.03.2017., 17:21   #52
Meni je lik s kojim još nisam bila na kavi, počeo sa lutko itd...i ja njemu kažem: nisam lutka, ja sam ____. I onda me pitao zašto sam tako ozbiljna 😅
Takvi su, ne svi, ali dosta njih.
Znaju da padamo na slatke riječi pa misle da to uvijek pali
Osobno ne volim tepanje, mrzim i kad me žene onako reda radi oslovljavaju s "dušo, draga"...
Ja te neke riječi koristim jedino kad mi je zaista stalo do nekog, ne razbacujem se uokolo 😁
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 08.03.2017., 17:29   #53
Muski probaju, to im je u krvi...
Mi smo te koje se onda trebamo postaviti i reci ovo mi paše, ovo ne.
A i vice versa je jako pozeljno
Lolla is offline  
Old 08.03.2017., 17:31   #54
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Muski probaju, to im je u krvi...
Mi smo te koje se onda trebamo postaviti i reci ovo mi paše, ovo ne.
A i vice versa je jako pozeljno
Tako je. Ako i nakon toga ne stižeš nigdje i ne odgovara ti komunikacija, zahvališ se, mahneš i pičiš dalje.
calea is offline  
Old 08.03.2017., 17:33   #55
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Tako je. Ako i nakon toga ne stižeš nigdje i ne odgovara ti komunikacija, zahvališ se, mahneš i pičiš dalje.


Cure a kaj je s pitanjima "kak si provela dan?", "kak je bilo na poslu".. i slicno?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 08.03.2017., 17:34   #56
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post


Cure a kaj je s pitanjima "kak si provela dan?", "kak je bilo na poslu".. i slicno?
To su normalna pitanja. Dapače. Pa kak ćeš drugačije pokazati interes za nekoga.
calea is offline  
Old 08.03.2017., 17:38   #57
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
Bi me mučile i mučile su me.
Meni je to loš znak. Prevelika početna nerealna očekivanja koja će splasnuti jer o osobi ne znaš nista. nisi od nikud ni imao nešto saznati. gradiš nešto po nečem iz svoje mašte... gradiš princa ili princezu.
pa odnekud ste valjda počeli/počinjete komunikaciju? O čemu, pobogu, pričate ako se nema što pametnije ta reći osim mljackavih poruka?
Nemaš što zanimljivo očekivat od nekoga s kim mlatiš praznu slamu.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Old 08.03.2017., 17:43   #58
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
To su normalna pitanja. Dapače. Pa kak ćeš drugačije pokazati interes za nekoga.

Ja koliko sam skuzil autorici smeta kad joj pozeli dobro jutro ili je pita takva pitanje.


A tepanje, ja se kurcim kak sam big bad boy i onda me nazove "seceruuu" i potopi me ko santa leda titanik.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 08.03.2017., 17:45   #59
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post

Ja koliko sam skuzil autorici smeta kad joj pozeli dobro jutro ili je pita takva pitanje.


A tepanje, ja se kurcim kak sam big bad boy i onda me nazove "seceruuu" i potopi me ko santa leda titanik.
Misicu, nemoj glumit bedboja, ako to nisi.
Salu na stranu, meni su to isto normalna pitanja
Lolla is offline  
Old 08.03.2017., 17:46   #60
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
Bi me mučile i mučile su me.
Meni je to loš znak. Prevelika početna nerealna očekivanja koja će splasnuti jer o osobi ne znaš nista. nisi od nikud ni imao nešto saznati. gradiš nešto po nečem iz svoje mašte... gradiš princa ili princezu.
Ne kuzim. Decko pokusava ostvariti kontakt i izgraditi odnos. Ne vidim nista lose u tome ako ti na neki nacin daje do znanja da misli na tebe. Pogotovo ako je komunikacija zabavna i lagana.
Sad, ako te stalno ispituje gdje si, sta si, s kime si i u koje doba dana, te inzistira na preciznim suhoparnim odgovorima, onda je to stvarno bespotrebna kontrola i daj petama vjetra sto prije.
NightDive is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.