Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2017., 19:35   #1
Gdje naći nekoga?

Definitivno je podforum dobar! Treba mi društvo i da nebudem usamljeno srce,jer ću puknuti više

Ovo će možda biti jedna "ispovijed" da mi bude lakše (jer niti nemam,a niti bi zamarao s ovime nekoga) ,ali je svaki savjet dobrodošao.

Nemogu reći da sam uporan,ali ne vidim više nekog načina da upoznam nekoga,što za društvo,što za nekoga imati uza sebe,jer što god mislio sve ove godine,nisam ja nikakav vuk samotnjak.

Malo sam se odvikao od društva,čak manje i gledao žene,a onda slučajno upoznam jednog čovjeka s kojim sam u nekim ok odnosi,ali je i on poprilično rezerviran tako da nema tu puno prostora,imam 25,on 28 i normalno je da su ljudi rezervirani pomalo.

Upoznao sam,na neki bezvezan način osobu koja se je htjela očito poigrati samnom,a ja malo to drugačije shvatio tako da mi se odtada pojačala žena za ljepšim spolom,a ona je otišla-i bolje,kad hladne glave sve sagledam.

-Kao osoba nisam nametljiv,previše pričljiv,humorističan,imam neki šarm...

-Malo zbog novca,malo više zbog sebe rano sam izgubio društvo (razdvojila na s srednja,neka 2-3 prijatelja),nisam gotovo nikad otišao van u provod-nisam baš za to.

-Nisam fizički lijep (a to je neki preduvjet-gore je bila tema nedavno i gotovo svi su se složili oko toga),makar to bilo subjektivno,nisam .

-Nemam pojma s ženama,ulet klasični nisam nikad ni imao (što zbog toga što nisam izlazio,što zbog toga što imam strah-pogotovo od žena),a neznam ni kako bi uletio,na fejsu ili ostalim mrežama mi je ulet:hej,kaj radiš ?

-Probao sam malo s Badoo,ali većina cura je čak po meni i predobra za mene,a većina imaju par-sto lajkova slika,tako da slanje poruke:ej,kako si ? je unaprijed promašeno,jer ih ima i previše,a na izgled nemogu igrati sigurno ..

Iskreno,znam da je rješenje isključivo u meni,ali neznam kako...a lud sam već od svega.
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 20:10   #2
Ovo je dobar način da sam sebi barem malo olakšaš jer kad izraziš svoje strahove, želje, nadanja već si napravio prvi korak ka boljem, možda i dobiješ kakav pametan savjet. Istina je da je teško upoznati nekoga uživo, a i preko interneta budući da nikad ne znaš na koga naletiš. Ali to je ionako prst sudbine, nikad ništa nije sigurno. Imaš li neki interes/ hobi veca je mogućnost da nekoga upoznaš, al opet nekako treba započeti priču, nikome ne čelu ne piše dal je slobodan ili ne. Mislim da je prvenstveno strah od neuspjeha i odbacivanja krivac za manjak inicijative. A ako si od ove osobe koju si spomenuo osjetio razočaranje tada je i nepovjerenje i strah od ponovnog razočaranja prisutan i na neki način kočnica u daljnjim odnosima
__________________
Ono što je iza nas i ono što je ispred nas, sitnica je u odnosu prema onome što je unutar nas.
memory keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 20:55   #3
Quote:
memory keeper kaže: Pogledaj post
Ovo je dobar način da sam sebi barem malo olakšaš jer kad izraziš svoje strahove, želje, nadanja već si napravio prvi korak ka boljem, možda i dobiješ kakav pametan savjet. Istina je da je teško upoznati nekoga uživo, a i preko interneta budući da nikad ne znaš na koga naletiš. Ali to je ionako prst sudbine, nikad ništa nije sigurno. Imaš li neki interes/ hobi veca je mogućnost da nekoga upoznaš, al opet nekako treba započeti priču, nikome ne čelu ne piše dal je slobodan ili ne. Mislim da je prvenstveno strah od neuspjeha i odbacivanja krivac za manjak inicijative. A ako si od ove osobe koju si spomenuo osjetio razočaranje tada je i nepovjerenje i strah od ponovnog razočaranja prisutan i na neki način kočnica u daljnjim odnosima
Znam,ali samo dobar način.Neznam koliko dalje mogu ići

Nažalost ništa od hobija,vjerujem da bi tu se možda moglo nešto ostvariti,ali i to nije tako lagano...a i moj strah od pokušaja.

Ma iskreno,strah od bilo čega više,sram općenito,strah.

Nisam ni prije bio previše bolji,ali da ova osoba je definitivno još više to krhko vjerovanje ljudima.Ali svejedno,mislim da nije presudna.
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 22:00   #4
Kad ti duže vremena jedan način upucavanja,
ne pali moraš promijeniti taktiku jer te to neće odvest nigdje. Moraš, tu nema kompromisa.
Sva iskustva koja si imao do sada premda su skromna su reakcija na tvoje ponašanje, ne može se rješiti problem ako se djeluje uvijek po istom obrazcu. To ne znači da je tvoje ponašanje loše ali nemaš od njega ništa, znam po sebi.
Gdje naći nekoga? To se i ja pitam, rekla bih nigdje. To se dogodi il ne dogodi, nema recepta za to. Da imaš društvo ma bar kog prijatelja mogao bi s njima vani pa bi možda sreo nekog al opet je bitna tvoja reakcija, tvoj ulet, trud...
Od sjedenja i gledanja nema ništa! Mada ja znam po sebi tijekom srednje škole kad se puno izlazilo, kad sam god bila sa svojom ekipom uvijek bi se vratila doma bez nekog osobitog susreta. Nekad bolje prođeš kad si sam tipa u šetnji, na kavi, u knjižnici... Ima načina al treba imati i sreće da naletiš na ok osobu.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 22:04   #5
Prijatelji ti čak mogu smetat pogotovo kad nemaš nekog velikog iskustva, zezat te il čisto dekoncentrirat, sve zavisi od osobe do osobe. Možda u njihovoj blizini ne bi bio tako hrabar kao što možeš dok si sam a možda obrnuto. Ti najbolje znaš sam.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 22:30   #6
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Znam,ali samo dobar način.Neznam koliko dalje mogu ići

Nažalost ništa od hobija,vjerujem da bi tu se možda moglo nešto ostvariti,ali i to nije tako lagano...a i moj strah od pokušaja.

Ma iskreno,strah od bilo čega više,sram općenito,strah.

Nisam ni prije bio previše bolji,ali da ova osoba je definitivno još više to krhko vjerovanje ljudima.Ali svejedno,mislim da nije presudna.
Ti ćeš se pokrenuti tek onda kad shvatiš da ti život ide i da od srama, straha itd. nemaš ništa tj. kad shvatiš da sram/strah kao kategorije uopće ne postoje, već je to sve u tvojoj glavi. Moraš doći do toga da te zaboli za mišljenje okoline i njihove komentare.

Strah, sram - koga, čega?
Shvaćaš, to je iluzija, ti ljudi nisu bitni, a sve da i jesu bitni, i da netko blizak tebi ima mišljenje/komentar u svezi nečega u tvom životu, opet se dolazi do toga da je to tvoj život, tvoj izbor i samo tvoja odluka. Tako da ti strah i sram ne igraju nigdje ulogu nego samo u tvojoj glavi.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 22:34   #7
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ti ćeš se pokrenuti tek onda kad shvatiš da ti život ide i da od srama, straha itd. nemaš ništa tj. kad shvatiš da sram/strah kao kategorije uopće ne postoje, već je to sve u tvojoj glavi. Moraš doći do toga da te zaboli za mišljenje okoline i njihove komentare.
To je to.

Kao kad student odjednom počne učiti mahnito jer mu je došlo iz dupeta u glavu da više nije dva mjeseca do ispita nego 12 sati
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 00:39   #8
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
To je to.

Kao kad student odjednom počne učiti mahnito jer mu je došlo iz dupeta u glavu da više nije dva mjeseca do ispita nego 12 sati
Osim ak nisi na pravu, onda si zakasnio i ako si počeo učiti 2 mjeseca do ispita.

Autore, jesi li ikad bio u ozbiljnoj vezi? Koje su tvoje dobre strane?
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 03:19   #9
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Definitivno je podforum dobar! Treba mi društvo i da nebudem usamljeno srce,jer ću puknuti više

Ovo će možda biti jedna "ispovijed" da mi bude lakše (jer niti nemam,a niti bi zamarao s ovime nekoga) ,ali je svaki savjet dobrodošao.
Stari ispiši se iz HDZa. Pod hitno. Bez zajebancije.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 08:25   #10
Evo ti jedan dugoročni (ionako si već naviknut na čekanje). Skandinavci mogu biti sve samo ne glupi, jel? E pa onda ti samo preostaje da slijediš njihove trendove. Napravi karijeru, zaradi novac, otputuj na daleki istok i upoznaj ženu s kojom ćeš provesti ostatak života.
Smatraj bonusom što je ženidba nekog iz drugog naroda jedan od Nietzscheovih zapovijedi slobodnog uma! Ako izdržiš isplatit će ti se...s kamatama
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 09:29   #11
općenito mislim kako se prijatelji i partneri mogu upoznati u teretani.
Zaista ne znam bolje mjesto.
Ako netko zna.. molim neka javi!!!!!

Što se tiče stranaka....to uopće nije loša ideja. uopće.
ako si onako malo...hm političan, stranka je super za upoznat nekoga.

Ako si sad u vjeri..probaj u crkvenom zboru ili u onim savjetima mladih.
iako, moje mišljenje je da je tamo većina suha.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 10:10   #12
Pa po birtijama za šankom. Tak je najlakše ,a i najkvalitetniji ljudi se tamo nalaze. Opuštena je atmosfera i ako imaš para da plačeš cuge rendom ljudima lakoćom si kupiš par frendova.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 11:38   #13
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Kad ti duže vremena jedan način upucavanja,
ne pali moraš promijeniti taktiku jer te to neće odvest nigdje. Moraš, tu nema kompromisa.
Sva iskustva koja si imao do sada premda su skromna su reakcija na tvoje ponašanje, ne može se rješiti problem ako se djeluje uvijek po istom obrazcu. To ne znači da je tvoje ponašanje loše ali nemaš od njega ništa, znam po sebi.
Gdje naći nekoga? To se i ja pitam, rekla bih nigdje. To se dogodi il ne dogodi, nema recepta za to. Da imaš društvo ma bar kog prijatelja mogao bi s njima vani pa bi možda sreo nekog al opet je bitna tvoja reakcija, tvoj ulet, trud...
Od sjedenja i gledanja nema ništa! Mada ja znam po sebi tijekom srednje škole kad se puno izlazilo, kad sam god bila sa svojom ekipom uvijek bi se vratila doma bez nekog osobitog susreta. Nekad bolje prođeš kad si sam tipa u šetnji, na kavi, u knjižnici... Ima načina al treba imati i sreće da naletiš na ok osobu.

Iskreno,nisam ni pokušavao previše da bi rekao da neki postupak nevalja.Sasvim sigurno izgled nije moj adut tako da ova internet upoznavanja padaju u vodu.

Nažalost ja u zadnjih 10-ak godina nisam ni upoznao par novih ljudi i naravno da je i tu razlog zašto nisam nikoga previše upoznao.

Nekako mislim da je najbolji način neko druženje,slični interesi gdje će se s vremenom upoznati mene.

Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ti ćeš se pokrenuti tek onda kad shvatiš da ti život ide i da od srama, straha itd. nemaš ništa tj. kad shvatiš da sram/strah kao kategorije uopće ne postoje, već je to sve u tvojoj glavi. Moraš doći do toga da te zaboli za mišljenje okoline i njihove komentare.

Strah, sram - koga, čega?
Shvaćaš, to je iluzija, ti ljudi nisu bitni, a sve da i jesu bitni, i da netko blizak tebi ima mišljenje/komentar u svezi nečega u tvom životu, opet se dolazi do toga da je to tvoj život, tvoj izbor i samo tvoja odluka. Tako da ti strah i sram ne igraju nigdje ulogu nego samo u tvojoj glavi.
Da,ali život i sad prolazi,a ja nikako, doći do tog prijelomnog trenutka i to me ubija,a kako vrijeme ide to me sve više ubija i strah ud neuspjeha,srama je sve veći

Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post

Autore, jesi li ikad bio u ozbiljnoj vezi? Koje su tvoje dobre strane?
Neke stvarno dječačke i jedna malo ozbiljnija-bar sam ja tako mislio,ali na kraju mislim da je bila samo farsa.

Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Evo ti jedan dugoročni (ionako si već naviknut na čekanje). Skandinavci mogu biti sve samo ne glupi, jel? E pa onda ti samo preostaje da slijediš njihove trendove. Napravi karijeru, zaradi novac, otputuj na daleki istok i upoznaj ženu s kojom ćeš provesti ostatak života.
Smatraj bonusom što je ženidba nekog iz drugog naroda jedan od Nietzscheovih zapovijedi slobodnog uma! Ako izdržiš isplatit će ti se...s kamatama
Mislio sam da sam naviknut na čekanje-ali više NISAM.

Možda da imaš više životne energije poslušao bi to,ali nemam. K tome,i mislio sam da imam novca da mogu kupiti sreću,recimo krenuo sam na neka mini putovanja....ali što ti vrijedi sve to kad nemaš s kime upoznavati nove stvari,vidjeti nova mjesta.

Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
općenito mislim kako se prijatelji i partneri mogu upoznati u teretani.
Zaista ne znam bolje mjesto.
Ako netko zna.. molim neka javi!!!!!
O ovome najviše razmišljam i mislim da ću vjerovatno na ovo krenuti uskoro. Ne vidim drugi način trenutno.
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 11:45   #14
na planinarenju.
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 12:06   #15
Quote:
princeskrafnica kaže: Pogledaj post
na planinarenju.


Planinarenje je univerzalni lijek za usamljena srca

OT: planinarenje, posao, tecaj kuhanja, slikanja, plesa.., teretana...razne aktivnosti gdje se okupljaju ljudi zajednickih interesa
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 12:10   #16
iz osobnog iskustva - meni su se sve romanticne/seksualne veze dogadale slucajno i spontano. onda kad najmanje ocekujes. klisej je, ali je kod mene istina.

gdje da nades nekoga, nemam pojma.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 12:16   #17
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
(...)
Ovdje ćeš, uobičajeno, dobiti dvije skupine odgovora: zagovornici očiju kao ogledala duše uputit će te u planinarsko društvo i plesnu školu, zagovornici tehnologija, pak, na međumrežne oblike komuniciranja.

I bit će u pravu svi i nitko.

Naime, manje-više se u svim ovakvim pričama prije ili kasnije pokaže da su potrebne strukturne promjene, a ne tek odabir ove ili one opcije upoznavanja - a onaj tko bi takve tuđe probleme rješavao forumskom rečenicom, ubrzo bi bio jako, jako bogat čovjek. Po ovome što pišeš, nisi ni blizu tome dubljem zavirivanju u sebe sama - zadržavaš se na površnim manifestacijama sebe prema drugima. Ne, nemam savjet kako doći do onoga što doista treba(š) osvijetliti i raspetljati.

Na kraju, nešto posve offtopic, ali me fakat zanima: po kojem kriteriju odabireš (ne)stavljanje razmaka iza negacije? Naime, uredno koristiš nemogu, neznam i nevalja , a onda ti se omakne razmaknuto ne vidim - kako to uspijevaš?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 13:27   #18
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post


Planinarenje je univerzalni lijek za usamljena srca

OT: planinarenje, posao, tecaj kuhanja, slikanja, plesa.., teretana...razne aktivnosti gdje se okupljaju ljudi zajednickih interesa
Da,mislim da je to jedina opcija...tako da vjerovatno teretana,planinarenje.Samo da se natjeram proći

Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
iz osobnog iskustva - meni su se sve romanticne/seksualne veze dogadale slucajno i spontano. onda kad najmanje ocekujes. klisej je, ali je kod mene istina.

gdje da nades nekoga, nemam pojma.
I meni,istina bilo je skromno sve,ali problem je što je moj krug ljudi minimum minimuma.Ne možeš upoznat nekoga u 4 zida

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ovdje ćeš, uobičajeno, dobiti dvije skupine odgovora: zagovornici očiju kao ogledala duše uputit će te u planinarsko društvo i plesnu školu, zagovornici tehnologija, pak, na međumrežne oblike komuniciranja.

I bit će u pravu svi i nitko.

Naime, manje-više se u svim ovakvim pričama prije ili kasnije pokaže da su potrebne strukturne promjene, a ne tek odabir ove ili one opcije upoznavanja - a onaj tko bi takve tuđe probleme rješavao forumskom rečenicom, ubrzo bi bio jako, jako bogat čovjek. Po ovome što pišeš, nisi ni blizu tome dubljem zavirivanju u sebe sama - zadržavaš se na površnim manifestacijama sebe prema drugima. Ne, nemam savjet kako doći do onoga što doista treba(š) osvijetliti i raspetljati.

Na kraju, nešto posve offtopic, ali me fakat zanima: po kojem kriteriju odabireš (ne)stavljanje razmaka iza negacije? Naime, uredno koristiš nemogu, neznam i nevalja , a onda ti se omakne razmaknuto ne vidim - kako to uspijevaš?
Mislim da se od virtualnog mičem,već sam previše vremena u tome i treba krenuti u normalan život.

Za OT: Nemam pojma,tako mi dođe
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 13:39   #19
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
I meni,istina bilo je skromno sve,ali problem je što je moj krug ljudi minimum minimuma.Ne možeš upoznat nekoga u 4 zida
nisi li upravo odgovorio na svoje pitanje iz naslova teme?
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 15:05   #20
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Mislim da se od virtualnog mičem,već sam previše vremena u tome i treba krenuti u normalan život.
Virtualni život je nenormalan samo u slučaju da je - jedini pojavni oblik života. Čak i u tom slučaju ljudi imaju pravo biti posve zadovoljni njime.

"Micanje od virtualnog života" kao nekakvo kretanje u "normalan" život je besmislica. Virtualni život može biti put koji vodi do itekako lijepoga stvarnog života. Evo, i ovdje postoji ekipica ljudi koji se svako toliko sretnu i, po onome što ovdje pišu, lijepo im je zbog toga.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.