Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2004., 01:18   #81
Srebrna na Visu... :mrkva_uzdise:
Uvale izmedju Makarske i Podgore u koje se moze doci samo brodicom. Kraljev gaj... :mrkva_jos_jace_uzdise:

Od komercijalnih volim Tucepi... a mozda je to i nostalgija. Ima sve sto jednoj plazi treba - fini okrugli sljunak, nema morske trave, jezinaca i velikog kamenja, ima borovu sumu u pozadini i malo dalje pocinju uvalice medju stijenama... ima i spilju u sumi... di ces vise? Zlatni rat mi se ne svidja, ne volim plaze po kojima treba planinariti. Isfurano i dobro valjda jedino surferima.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 12:33   #82
Thumbs up

Bili žal (Lumbarda, Korčula)
gljiwa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 17:49   #83
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Srebrna na Visu... :mrkva_uzdise:
Uvale izmedju Makarske i Podgore u koje se moze doci samo brodicom. Kraljev gaj... :mrkva_jos_jace_uzdise:

Od komercijalnih volim Tucepi... a mozda je to i nostalgija. Ima sve sto jednoj plazi treba - fini okrugli sljunak, nema morske trave, jezinaca i velikog kamenja, ima borovu sumu u pozadini i malo dalje pocinju uvalice medju stijenama... ima i spilju u sumi... di ces vise? Zlatni rat mi se ne svidja, ne volim plaze po kojima treba planinariti. Isfurano i dobro valjda jedino surferima.
Meni su Tučepi isto Ali Zlatni Rat - Prenatrpano, previše puše - i da - trebaš hodat jedno 10-15 minuta sam da dođeš do plaže.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 17:50   #84
Dali itko zna za dobru plažu u Primoštenu? Možda i jednu privatnu?

Ja i budući idemo tamo na medeni u 8 mjesec.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 01:05   #85
Quote:
leo4 kaže:
Skoro svi su "zapeli" na jugu.
zato šta mnogo ljudi smatra da nema na svitu lipših plaža od onog poteza omiš pa južnije - zakon
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 11:02   #86
Moze plaza biti ne znam kako lijepa, ali meni prisjedne dok si reko keks, ako tamo ima sugavih turista.

Svabe, cesi, talijani,... samo sto ne leze jedan na drugom.

Ja se radije negdi zabijem di nema nigdi nikog. Imam jedno super mjestance u Pridragi kod Zadra, ali vam necu rec di, jer cete svi doc
__________________
Nu nje sad...
Tijaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 11:09   #87
ja isto imam omiljenu plažu, mjesto za kupanje i uživanje u jednoj od Draga prije Zadra, ali vam neću reći gdje. iako mislim da tamo i ne može doći nitko tko nema kuću, jer ti ne dozvoljavaju s autom unutra mo'š jedino s magistrale gledat' i plakat'
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 12:08   #88
Quote:
vaci kaže:
zato šta mnogo ljudi smatra da nema na svitu lipših plaža od onog poteza omiš pa južnije - zakon
Pa i nema... sjeverni Jadran je za rasplakat se kad ga se usporedi s juznim.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 12:54   #89
Quote:
LadyInRed kaže:
ja isto imam omiljenu plažu, mjesto za kupanje i uživanje u jednoj od Draga prije Zadra, ali vam neću reći gdje. iako mislim da tamo i ne može doći nitko tko nema kuću, jer ti ne dozvoljavaju s autom unutra mo'š jedino s magistrale gledat' i plakat'
Brodom se more doc bilo di
__________________
My pantaloons are full of weasels. Inform the Queen, so that she might shoo them away. Here we go 'round the mulberry bush. Go monkey GO!
You think I am crazy, but they want you to think that. I know secrets. Keep the pantaloons. Always keep the pantaloons.
Abraxas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 16:04   #90
Quote:
Abraxas kaže:
Brodom se more doc bilo di
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 17:28   #91
Quote:
Abraxas kaže:
Brodom se more doc bilo di
pa teoretski da, ali tamo gdje ja idem, kuće su građene tako da svaka ima prostor ispred na koji ne možeš doći nepozvan pa tako ni zavezati barku/brod za tuđi molić

a brodom stajat nasred vale i nije neka fora tako možeš bilo gdje, ne treba ti plaža za to
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 20:51   #92
Ne trebam se ja nigdi privezat Samo mi treba plicak za picigin i kamenjara za roštiljanje. Bez ta dva elementa ni gušt
__________________
My pantaloons are full of weasels. Inform the Queen, so that she might shoo them away. Here we go 'round the mulberry bush. Go monkey GO!
You think I am crazy, but they want you to think that. I know secrets. Keep the pantaloons. Always keep the pantaloons.
Abraxas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 21:10   #93
Quote:
LadyInRed kaže:
pa teoretski da, ali tamo gdje ja idem, kuće su građene tako da svaka ima prostor ispred na koji ne možeš doći nepozvan pa tako ni zavezati barku/brod za tuđi molić

a brodom stajat nasred vale i nije neka fora tako možeš bilo gdje, ne treba ti plaža za to
na ovo jednostavno popizdim
ti sagrađeni molići su unakazili obalu i gotovo svi su napravljeni bespravno
obala nije nije ničije privatno vlasništvo
__________________
ako sam veslo sisala nisam brod progutala
nivle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 21:13   #94
i ja popizdim na puno stvari u životu, koje me se zapravo ne tiču
kod molića mi je svejedno jer imam svoj mir i to mi je najbitnije
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 23:51   #95
Lijepa mi je plaža kod bala na san polu. Nisu čak ni velike gužve jer je više onako divlja
__________________
Zijew
Peyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 16:41   #96
lumbarda na korculi
divna na peljescu
susak

bozanstveno, a ima ih jos... da mi je sad na moru bit...
mighty_aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 11:26   #97
Quote:
Abraxas kaže:
Zanimljivo. Nitko ne komentira Saharun
Normalno, ta se plaža odavno pretvorila u deponij.
Zorro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 23:11   #98
Quote:
Zorro kaže:
Normalno, ta se plaža odavno pretvorila u deponij.
Ispravak netocnog navoda :
Saharun je oduvik bi takov jer je okrenut prema kulfu (otvorenomu moru) iz koga dolazi svakakova šporkica. A s obzirun na to da je isparceliran na puno sitnih čestic ne more se dobiti koncesija na njega, i tako to sve gre u zacaranomu krugu.
Inace je super plaža , i to će reći svi ki su bili tamo.
A te šporkice i nema toliko koliko na prvi pogled mozda izgleda. vecinun je to neka stara plastika i ostaci najlonskih vrićic ki su se nasukali nošeni morun.
Povremeno se čak i organiziraju akcije čišćenja ali ne bas toliko cesto koliko bi tribalo.
Još nas ima doli na školju
Aramengo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2004., 12:50   #99
Quote:
Cro-cutie kaže:
Ali Zlatni Rat - Prenatrpano, previše puše - i da - trebaš hodat jedno 10-15 minuta sam da dođeš do plaže.
ma strašno... to je ko oni ljudi koji ne idu u teretanu, jer nema parking ispid.

ja sam na zlatnom ratu najviše uživala u ratnim godinama, 92, 93, 94, 95... e tad je bilo super, nije bilo puno turista, uvik bi u bretanidi odsjedali i bilo je savršeno i tad sam se izguštala zlatnog rata... i otad znam da je zlatni rat najljepša plaža na svijetu. a sad i meni je užasna gužva i one ležaljke (mislim šta će ti ležćaljka na onoj divoti od šljunka) i sladoledari i kokice i ostala sranja... ali kad makneš sve to, i dalje je najlipša plaža na svitu. jedino šta me UVIK smetalo je to šta nema tuš.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 16:46   #100
Quote:
PrittPen kaže:
ma strašno... to je ko oni ljudi koji ne idu u teretanu, jer nema parking ispid.

ja sam na zlatnom ratu najviše uživala u ratnim godinama, 92, 93, 94, 95... e tad je bilo super, nije bilo puno turista, uvik bi u bretanidi odsjedali i bilo je savršeno i tad sam se izguštala zlatnog rata... i otad znam da je zlatni rat najljepša plaža na svijetu. a sad i meni je užasna gužva i one ležaljke (mislim šta će ti ležćaljka na onoj divoti od šljunka) i sladoledari i kokice i ostala sranja... ali kad makneš sve to, i dalje je najlipša plaža na svitu. jedino šta me UVIK smetalo je to šta nema tuš.
Ma šta će ti i tuš na toj divoti najljepšoj na svitu.

Inače to meni i nije neka divota.

Ja sam otkrila lani prekrasnu plažu na Pagu i nebi ju mjenjala za 10 Zlatnih ratova
Lu´ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.