Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2006., 00:11   #61
Quote:
slow_cheetah kaže:
FER FER FER FER FER

imam frenda arhitekat koji radi 0-24 nema vremena za nis,a placa je prosjek.

ali naravno sve je na tebi. :-)
a ko ti garantira da poslje ferove diplome nece predavat elektrotehniku u srednjoj skoli...
__________________
Poznavati druge jest inteligencija; poznavati sebe prava je mudrost. Kontrola drugih je snaga; kontrola sebe samog prava je moć.. (Lao Ce)
izzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 03:22   #62
Quote:
traveler kaže:
ovako...ja se dvoumim izmedu ova 2 studija...na fer bi ici jer sam super sa pririodnim predmetima,a arhitekturu jer obozavam crtat i ide mi super!
molim vas savjet sto se tice posla.nakon studija planiram ici u ameriku jer mi je tamo obitelj pa za koji posao su vece mogucnosti?i bolja placa,naravno
nakon fer-a il arhitekture?
moj ti potpis govori sve.. lol hehe nije bas tako ali vjeruj mi , arhitektura je zajebana , ali je faks sa stilom i karizmom. na feru si ti nista vise nego broj , vjeruj mi ...
mislim da je stanje na plateznoj listi skoro pa slicno
ako ces ici u ameriku nakon toga nebitno je jesi li ili ferovac ili arhitekt, predobro ces proci
Ralph Lauren is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 13:45   #63
Koji fakultet izabrati? Jedan, dva, tri, čet'ri, izgubljeni!

Ovako intereisra me neki faks u domeni telekomunikacija i racunalstva i da imaju izvanredni studij, stoga sto radim u prije navednoj struci. Dakle trenutno ono sto sam nasao i izmedu cega se dvoumim jesu Promet i Veleuciliste u Velikoj Gorici, e sada interesira me sto vi mislite sto bi bilo bolje.
Inace znam za reputaciju Prometa ali nazalost ta dva fakulteta jedini imaju meni interesantan program (racunalstvo) a da imaju izvanredni studij, otvoren sam i za druge prijedloge.
kinimod123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 18:51   #64
jesi se raspitao za Tehničko veleučilište u Zagrebu? imaju smjer informatika ili tako nešto.. probaj se raspitati
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 20:51   #65
Quote:
pcmvr kaže: Pogledaj post
Materijalni status je posljedica rada i snalažljivosti a ne diplome određenog fakulteta. Studiraj ono što te više zanima.
Potpisujem!
__________________
svijet je lopta šarena...
pinkgirl18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 16:11   #66
Koji fakultet izabrati? Jedan, dva, tri, čet'ri, izgubljeni!

Molio bih vas za savjet koji faks upisati a da ga mogi izvanredno studirati jer imam stalno zaposlenje u struci i nebih htio sada gubiti nekoliko godina neusavrsavanja u podrucju koje me interesira, inace radim u telkomunikacijama i htio bih nesto u tome smjeru i studirati, ono sto sam uspio naci da se poklapa s mojim interesima jesu prometni fakultet, veleuciliste Velika Gorica i visoka škola za informacijske tehnologije u Klaicevoj. Sto bi mi preporucili koje od ta tri ili mozda nesto cetvrto?
kinimod123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 11:53   #67
TVZ

TVZ isto kao niti FER nazalost nema vanredni studij
E sada ono sto mene interesira jest kako se poslodavci gledati na sveucilisni a kako na strucni studij, bilo kakv insight bi bio dobrodosao?
kinimod123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 18:54   #68
Jel itko zna neke korisne inf. o studiju turističkom menađmenta u zaboku?
yina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 15:32   #69
Koji fakultet izabrati? Jedan, dva, tri, čet'ri, izgubljeni!

e ovak, zadnja sam godina ekonomske srednje škole. prosjek mi je 4.5
i neznam koji bi faks upiso.
ekonomski predmeti su mi ful zanimljivi i zbog toga sam i upiso ekonomsku srednju
matematika i hrvatski su mi dosadni i nedaju mi se učit a ostali su mi predmeti ok.
htio bi završiti takav faks da čim ga završim imam posao koji je dobro plačen

može ko dat prijedlog kakav bi faks trebo upisat???
 
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 15:57   #70
Jebemu mater, kaj očekuješ da ti mi kažemo što ćeš studirati i što ćeš raditi cijeli život? Isuse!

Upiši ekonomiju, i nisi za drugo.

Šala.
Majstor i pol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 16:04   #71
pito sam sam za prijedlog

koje faksove preporučujete nakon završetka ekonomske
 
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 16:16   #72
Quote:
kronher kaže: Pogledaj post
htio bi završiti takav faks da čim ga završim imam posao koji je dobro plačen
I tata bi sine,
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 16:26   #73
za 5 -6 godina dok diplomiras ko zna sto ce biti...

sad je velika potraznja za magistrima farmacije.... 9 000 kn odman nakon faxa.. ko zna sta ce bit za 6 g ..
antest is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 22:27   #74
Na kojem fakultetu se može učiti engleski jezik + simultano prevođenje i etnologija/povijest? Druga mi je opcija teologija i filozofija. Gdje pa se to studira....
__________________
Ja se NE uvaljujem ljudima u lice. Pa si vi mislite...
TomislavXP is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 00:25   #75
Koji fakultet izabrati? Jedan, dva, tri, čet'ri, izgubljeni!

E iman u planu studirati racunarstvo na fesb-u u splitu ili informatiku na pmf-u takodjer u splitu. pa ako vam nije problem pojasnite mi koja je razlika izmedju ta dva studija i koje su mane i prednosti jednoga u odnosu na drugi... molim moderatora da premjesti topic ako treba jer nisam znao gdije da ga stavim
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 00:52   #76
krivi podforum, idi na kutak za školarce i studente...a i ti fakulteti imaju svoje web stranice pa pogledaš razlike........
 
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 13:55   #77
Premješteno
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 14:11   #78
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
E iman u planu studirati racunarstvo na fesb-u u splitu ili informatiku na pmf-u takodjer u splitu. pa ako vam nije problem pojasnite mi koja je razlika izmedju ta dva studija i koje su mane i prednosti jednoga u odnosu na drugi... molim moderatora da premjesti topic ako treba jer nisam znao gdije da ga stavim
paaaaa budući da sam ja završio informatiku na PMF-u u Splitu, preporučam ti FESB!
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 23:34   #79
zavisi što ti ide (tehničke ili društvene znanosti), nemoj studirat samo radi studiranja!
__________________
arte e labore!
skkare is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 11:01   #80
Quote:
Maurice kaže: Pogledaj post
Bok.

Ovako, zadnja sam godina srednje i vrijeme je da odlučim o studiju ali još nisam konačno odlučio što bih želio ići a istina je da i nisam najbolje informiran.

Krenimo redom.

Engleski jezik - Ide mi super no problem vidim u jednom. Danas svi govore engleski. Koliko u biti vrijedi diploma iz Engleskog i što se s njom može? Koji poslovi su na raspolaganju sa završenim Engleskim? To mi je jedini problem. Volim taj jezik ali danas ga fakat svi govore..

Francuski ili Talijanski - Druga opcija je da uzmem jedan od ta dva jezika ako ne i oba. Sad, pitanje je...što se može s njima? Trebalo bi dosta muke jer još uvijek ne znam puno o ta dva jezika no volim jezike tako da vjerujem da bi eventualno i naučio.
No, što se može ako završim jedan od ta dva ili oba jezika?

?
To sve bih i ja..
Što učiniti s tim jezicima
+ još jedan...
Ja znam,nije vezano uz školu i predavanja!
Otići u Split i baviti se turizmom
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.