Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 10:28   #4581
I nikada ne dobiješ tracking da ovako možeš pratiti?
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 11:04   #4582
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Jel netko od vas naručivao nešto iz Pet centra u zadnje vrijeme?

Nisam uopće dobila tracking broj, dobila sam samo mail da su predali dostavnoj služni i da im javim ako nije došlo u roku. Jel im to sada neka nova fora, nema trackinga? Malo mi bezveze jer mi se ne čuči 3 dana i ne čeka dostavljača. Onako bi vidila po trackingu da je predano u dostavno vozilo pa bi znala da mi dolazi taj dan.
Ja sam naručivao 13.2 i dobije se broj i link iako ja to nikad ne pratim
Zašto moraš čučat?!Mene nazovu jesam li doma prije nego dostave a u slučaju da nisam dostavit će drugi dan.Ja se ne brinem oko toga.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 11:33   #4583
Mene nikad ne nazovu.

Općenito i kad zovu iz tih kurirnih službi to bude: e mi smo za 5-10 minuta kod vas. (barem su moja takva iskustva sa različitim službama vezano za različite webshopove) Šta mi to znači ako nisam doma? Da se teleportiram?

Evo došli mi paketi danas. Ako nekome treba kod za 4. mjesec: AP4RS17G2, 10 posto popusta, besplatna dostava iznad 200 kn.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 11:38   #4584
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Mene nikad ne nazovu.

Općenito i kad zovu iz tih kurirnih službi to bude: e mi smo za 5-10 minuta kod vas. (barem su moja takva iskustva sa različitim službama vezano za različite webshopove) Šta mi to znači ako nisam doma? Da se teleportiram?
Znači nisi dobila broj da pratiš paket a neželič čučit kući 3 dana e pa oni imaju tvoj broj i zvat će te jesi li doma da ti dostave paket a ako nisi doma onda ćete se dogovorit oko termina.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 11:55   #4585
Pa da, zašto bi bilo jednostavno kad može komplicirano? Do sada smo sasvim fino funkcionirali bez zivkanja, ja bi ostala doma kad bi vidila na trackingu da je paket u dostavom vozilu i sačekala dostavljača dok ne dođe, dobila bi paket taj dan i svi sretni i zadovoljni.

Kao što rekoh, mene ne zovu. Kad nisam doma dobijem papirić u sandučić i ja njih zovem i dogovaram se kad da mi ponovo dovezu. Čak su mi bili rekli ako mi je hitno da mogu doći sama po paket u središte. Evo trčim. . Imam ja pet centar u gradu, da sam se htjela vozikati po gradu ošla bi osobno u trgovinu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 15:31   #4586
Popust za zooplus 5% stigao na mail. Vrijedi do kraja mjeseca, ja sam već naručila hranu pa ako netko želi neka ga iskoristi.
24Y5-MMV8-U6YV-I5KF-249
lil sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 15:56   #4587
Može li se kad ti kurirska služba dostavi paket jednostavno reč da ga vrati nazat ili kako već to ide?
Recimo da nemam nikakav razlog nego da sam se predomislio oko kupnje i neželim preuzet paket.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 18:05   #4588
Moze se ali placas penale, bar bi trebalo.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 10:17   #4589
Quote:
yopa1 kaže: Pogledaj post
Može li se kad ti kurirska služba dostavi paket jednostavno reč da ga vrati nazat ili kako već to ide?
Recimo da nemam nikakav razlog nego da sam se predomislio oko kupnje i neželim preuzet paket.
Kod kupnje na daljinu (telefonski, kataloški, internet...) imaš rok od 14 dana vratiti kupljeno ne navodeći razlog prema Zakonu o zaštiti potrošača.

Quote:
(1) Potrošač ima pravo, ne navodeći razloge za to, jednostrano raskinuti ugovor sklopljen izvan poslovnih prostorija ili sklopljen na daljinu u roku od 14 dana.
Čitaj od članka 72. na dalje.

Edit: i čini mi se da nema nikakvih penala, osim ako netko nije uzeo skuplju dostavu.

Zadnje uređivanje Coco_Nut : 04.04.2017. at 10:29.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 11:24   #4590
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Kod kupnje na daljinu (telefonski, kataloški, internet...) imaš rok od 14 dana vratiti kupljeno ne navodeći razlog prema Zakonu o zaštiti potrošača.



Čitaj od članka 72. na dalje.

Edit: i čini mi se da nema nikakvih penala, osim ako netko nije uzeo skuplju dostavu.
Nije to baš tako jednostavno - neću primiti robu i gotovo. Najvjerojatnije neće ništa biti jer se prodavatelju neće dati s time gnjaviti, ali odbijanjem da se roba primi zapravo se gubi i mogućnost dokaza o početku roka navedena u čl. 72, st. 2, jer "roba koja čini predmet ugovora" nije naručitelju "predana u posjed" niti je naručitelj na bilo koji način obavijestio prodavatelja "o svojoj odluci da raskine ugovor". I tako dalje...

Ako naručitelj nije ništa platio, proći će lišo, ali ako jest...
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 11:26   #4591
To za vraćanje znan ali pitao sam nešto drugo.Ako dostavi smijem li nepreuzet nego nek ga vrati natrag.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 11:29   #4592
Quote:
yopa1 kaže: Pogledaj post
To za vraćanje znan ali pitao sam nešto drugo.Ako dostavi smijem li nepreuzet nego nek ga vrati natrag.
Smiješ, ali je pitanje hoće li dostavljač na to pristati.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 15:00   #4593
Ima li netko pet centar kod za popust za travanj?
UnusualMe is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 15:58   #4594
Zakaj ih ne nazoveš? Frajer i ženska kaj delaju na web telefonu ti uvek daju promo kod. Bar meni uvek daju... nikad nikakvih problema.. još su i ljubazni :-)
kongruencija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 16:16   #4595
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post

Evo došli mi paketi danas. Ako nekome treba kod za 4. mjesec: AP4RS17G2, 10 posto popusta, besplatna dostava iznad 200 kn.
evo
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 18:42   #4596
Evo😀 https://www.forum.hr/showthread.php?t=627340
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 07:54   #4597
zooplus

Mogu li nekoga zamoliti za zooplus pozivnicu?
Treba mi krevet za psa pa bi mi popust dobro došao.
anaiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 09:02   #4598
Quote:
anaiv kaže: Pogledaj post
Mogu li nekoga zamoliti za zooplus pozivnicu?
Treba mi krevet za psa pa bi mi popust dobro došao.
Moze! Samo mi treba ime, prezime i mail u inboks
glenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 10:59   #4599
Molim pozivnicu za zooplus.hr.
__________________
4 Šape - Karlovčani traže dom

Science may have found a cure for most evils; but it has found no remedy for the worst of them all - the apathy of human beings.
Poliestera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 20:13   #4600
Quote:
Poliestera kaže: Pogledaj post
Molim pozivnicu za zooplus.hr.
daj pošalji podatke (ime,prezime, mail) u PM
dajdam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:14.