Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2004., 10:55   #21
Quote:
magic kaže:
kako cesh mu objasnit adresu na engleskom a pismo na hrvatskom
Pisat ćemo na engleskom. Mali ionako brije da zna engleski jer je već imao nekoliko sati . Reka je da bolje zna engleski od mene jer on ide dvaput tjedno a ja ne
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2004., 11:24   #22
Jel i vi morate na prozor pokazat pijat djedu Božićnjaku? (da se je sve pojelo)
I nazvat ga navečer na mobitel i reć mu da je bila danas dobra?
 
Odgovori s citatom
Old 03.12.2004., 11:35   #23
Re: Blagdani, darovi and stuff...

Quote:
ROAD RUNNER kaže:
Bliži se Nikolinje, Božić i Nova godina...

Ja sam neke darove već nabavio... sad je samo problem to sačuvati do dana D a da to moji mali indijanci ne nađu prije vremena.

Što vi planirate pokloniti svojim desperadosima i kuda ćete sakriti darove do dana D
Ja sam svojemu djetetu vec kupila, i vec mu dala. Sorry, ali nisam mogla docekati do Bozica. A to je drveno-plisani konjic koji se ljulja (jebemu, en znam kak' da se bolje izrazim).
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2004., 12:21   #24
Našao sam savršeno skrovište:
U jednoj kutiji u garaži, u kojoj inače imam nove dijelove za auto je bilo mjesta pa sam darove posakrivao ispod oscilirajućih ramena, svijećica, rotora, kape, dihtunga ...

Tu sigurno nitko nebu tražil jer samo ja kopam po autima
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2004., 15:03   #25
ja sam nasla "sluzbenu stranicu djeda mraza gdje se moze naruciti pismo za dijete. kosta 6 eura . probala sam platiti prek neta no ne otvara se onaj secure zone sa malim lokoticem dolje i jednostavno me je bilo strah nastaviti. tak da nis od pisma

imam srece da je mali nometas i obozava nogac pa mu nikad dosta lopti, stucnu, stitnika, postera...fifa 2005, sevencko itd...
a mala misica obozava plisane igracke pa je i tu rjesen problem!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2004., 16:06   #26
bratu smo lani stavili na prozor od sobe moju martu i unutra kapulu neku i mandarine i ne znam što još, i šibu sam mu kupila.

potrgao se od smijeha i mi skupa s njim

al on je malo stariji

meni je inače to veća fora, i za male klince, baš nešto simbolično (ok, ne kapula ), al onda u školi svi pitaju, a što ti je donio sveti nikola.. mislim da bi se dijete koje dobije simboličnu mandarinu i šaku oraha osjećalo loše kraj druge djece koja su dobila kompjuter il neku hrpetinu stvari il nešto. meni se sad svi čude kad kažem da sam dobila šibu (a i to uredno kupim dvije na korzu kad idem u školu il iz nje).. bezveze.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2004., 16:37   #27
neki ljudi jos spavaju u 15.30

ajd saljem kad se probudi ( valjda to bude danas)

ali ako je rekla da pali samo santa claus, north pole onda pali, jer znam da njezini klinci dobivaju pisma svake godine, klinceza je dobila svoje prvo sa 8 dana
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2004., 16:39   #28
Quote:
ROAD RUNNER kaže:
Našao sam savršeno skrovište:
U jednoj kutiji u garaži, u kojoj inače imam nove dijelove za auto je bilo mjesta pa sam darove posakrivao ispod oscilirajućih ramena, svijećica, rotora, kape, dihtunga ...

Tu sigurno nitko nebu tražil jer samo ja kopam po autima
Ovo me podsjeca na muza, mozda bih i ja svoj poklon trebala potraziti u kutiji sa lampama
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2004., 16:40   #29
Quote:
Issa kaže:
Ovo me podsjeca na muza, mozda bih i ja svoj poklon trebala potraziti u kutiji sa lampama
Ajde, tvoj onda bar zna di je spremio.
Moj zaboravi. Pa da vidiš frke.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2004., 00:01   #30
Pomoc!!!

Imam nećaka od 8, gotovo 9 godina...
mali je hiperaktivan ionako ektrovertirano dijete, al ne vjeruje u bajke. ne zanimaju ga 'igračke'...

jel bi nintendo igrica bio dobar poklon?
il dajte neki drugi prijedlog?
pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiz
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2004., 00:46   #31
Nitko mi nije rekao što je spajdermen
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2004., 01:32   #32
Quote:
happygoose kaže:Sljedeci tjedan u njenoj grupi imamo zabavu sa djedom mrazom, i tu ce dobiti poklon... ,planiram joj uzeti onu plocu po kojoj se crta pa se izbrise..ne znam kako se to zove kod nas..
Whiteboard?
Tija, kolko ja znam Spajdermen je bio crtic na TeVeu, pa imas i lutku i gluposti za njega.. Ko Ken, al malo "muskiji"
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2004., 01:36   #33
Quote:
Desirée kaže:
Tija, kolko ja znam Spajdermen je bio crtic na TeVeu, pa imas i lutku i gluposti za njega.. Ko Ken, al malo "muskiji"
E to te ja pitam
Di ima za kupit ta lutka? Vidjela sam svakave gluposti tipa bilježnice, olovke, ruksaci i sl. na spajdermena ali lutku ne vidjeh. A mislim da bi on lutku.
Ustvari mislim da bi ga najviše veselio auto od spajdermena Ima li spajki auto? Ne bi trebao imati, šta će mu auto, ipak je on pauk. Ko je vidio da pauk vozi auto
Ubit ću se
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2004., 01:36   #34
Quote:
NoWa kaže:jel bi nintendo igrica bio dobar poklon? pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiz
Bi, ako ima Nintendo..
Moj prijedlog.. Ovisi o njegovo znanju engleskog, sin nasih kumova je sve kuzio, pamtio mali kaj mu tata veli i sam sve znao. Ak je takav, onda igrica StarWars.. Definitivno vise cool od npr. "SuperMario"
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2004., 01:41   #35
Ja obožavam super mario
Ustvari moj sin voli igrat maria ali kad mu zapne moram ja spašavat. I onda me ne može otjerati sa kompa
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2004., 19:36   #36
a sta osim nintenda darovat malon od 8-9 godina? apsolutno nemam ideje.
i da, nikakve glomazne stvari. podstanari su pa nemaju bas mjesta za kojekakve velike stvari.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2004., 19:38   #37
kucnog ljubimca
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2004., 20:57   #38
Quote:
magic kaže:
kucnog ljubimca
bih ja, al ubila bi me njegova mama
vec je imao kojekakve zivotinjice. zanimanje za iste mu prođe nakon tjedan dana, a onda sva briga padne na nju.
imao je ptičice, piliće, kunića i kornjaču. svaki put me skoro ubila:-)
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2004., 01:43   #39
santa claus
Main post office
Finland
Arctic circle

sorry al dok ona odgovori, prodje jedno vrijeme
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2004., 06:39   #40
Quote:
Tija kaže:
Ima li spajki auto? Ne
Spidey nema auto, ima paucinu. Batman ima batmobile.
__________________
Lucy cried, I almost died, U know what we found?
Starfish&Coffee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.