Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2007., 01:10   #81
Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
Samo da se pohvalimo da su decki( dvojica ) dobili na nagradnoj igri te Mekane Zvekane, ali velike za 150 kn, Svrlju Zvrlju ( neki pauk na baterije koji crta ) i puno slatkisa. Svaki poklon je u vrijednosti 550 kn.
Nas je tata Sorayi kupio bubamaru zvekana, gleda ju tak u cudu, a kad pocne zujat.... cudu nema kraja. Sad ocekujemo zabu.
Ollantay is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 01:16   #82
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
Ja nisam mogla odolit i kupiti mu igracku koju sam ja obozavala kao mala: roly poly

Magična,jel to ono što je Mislava oduševilo kad smo bili kod vas??

Ksenija,gdje si to kupila??
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 01:17   #83
Quote:
mala_babaroga kaže: Pogledaj post
Marinka, probaj one najveće Lego-kocke ili drvene-ekološke (imaš ih u Profile Megastoreu).

Lego-locke su mi .Ali skuuupe,brate!!
A naći ćemo valjda nešta što odgovara njegovoj dobi i našem džepu.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 09:52   #84
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post

Magična,jel to ono što je Mislava oduševilo kad smo bili kod vas??

Ksenija,gdje si to kupila??
Kupila sam ga u Zg., u City Centru u Muelleru. Micu mu se ruke, zvecka i vrti mu se glava, i naravno, ne moze pasti nego se samo ljulja Proizvodjac je Tolo.
Vidjela sam da je jednom u Intersparu bila roly poly kravica, a sad imaju roly poly kojima je donji okrugli dio plastican, a gornji plisani.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 17:15   #85
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
Kupila sam ga u Zg., u City Centru u Muelleru. Micu mu se ruke, zvecka i vrti mu se glava, i naravno, ne moze pasti nego se samo ljulja Proizvodjac je Tolo.
Vidjela sam da je jednom u Intersparu bila roly poly kravica, a sad imaju roly poly kojima je donji okrugli dio plastican, a gornji plisani.

Dali netko zna dali ima Muller u OSijeku?


Edit:Sad sam bila na Tolo web stranici.Prvi put čujem za te igračke,a imaju stvarno super stvari.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 18:54   #86
Ne znam za Mueller, ali u Osijeku imas Interspar.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 23:14   #87
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
Ne znam za Mueller, ali u Osijeku imas Interspar.
To znam.Obavezno ću ići tamo.Mislav se oduševio tom igračkom.Baš bi mu voljela to kupiti za Božić.

Jel znaš jel još tko radi te stvari osim Tolo?
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 23:44   #88
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
a mi nemamo ni guralicu ni konjića pa hvala na ideji

meni su super Mekani zvrkavci...baš su mekane igračke a kad ih stisneš glasaju se....nekih 49 kn u Tommyu..

fora su mi jaja iz TL-a...49 kn...(onaj kao karton od jaja i u njemu 6 jaja...kad otvoriš jaje unutra je nešto što svira kad stisneš..MAgic kupila Junačini)...

Mihael će dobit svpoju prvu šibu

možda kaka instrument (gitara, sintesajzer ili s...dječjinaravno)-..ili gledam baš katalog Baby centra ima kutija sa alatom za malene ....ključevi i sl....plastično naravno..

i kupit ću mu neku knjigu koja ima i kakvu muzikicu i sl....
Kupio sam maloj (10mjeseci) ta jaja iz TL-a i moram reć da je super prihvatila. Ali njaveća zabava je otvarat i zatvarat kutije više nego igrat se jajima
__________________
Zašto da se svađam kada sam u pravu?
mortal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 11:30   #89
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
To znam.Obavezno ću ići tamo.Mislav se oduševio tom igračkom.Baš bi mu voljela to kupiti za Božić.

Jel znaš jel još tko radi te stvari osim Tolo?
Ima Chicco, zaboravila sam, samo je malo drukciji (Chiccov roly poly)

U Intersparu je bilo nesto slicno ovome.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 12:33   #90
Chiccov mi baš i nije neki..

A pogledat ću.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 10:43   #91
Moja mala ima 3 godine....

Unatoc tome, slozila je svoj popis za Svetog Nikolu i za Bozic...

Ako se dobro sjecam, popis je isao ovako:
hoce....smedeg medu, zutu bebu, rozu barbiku, zutog konja i novi dres za ritmiku sa papucicama.
Zanimljivo...zanimljivo.....

Kada sam joj rekla da ne znam hoce li Nikola i mali Isus imati toliko vremena samo za nju jer ima jako puno djece, neka djeca su i bolesna i sama (bila je u bolnici pa se nad svima jako sazalila).....na to mi je rekla da onda nema veze, a ako dobije vise igracaka moze dati djeci koja nisu nista dobila....

Definitivno ima odgovor na sve!
__________________
Martach
martach is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 10:47   #92
Quote:
martach kaže: Pogledaj post
Moja mala ima 3 godine....

Unatoc tome, slozila je svoj popis za Svetog Nikolu i za Bozic...

Ako se dobro sjecam, popis je isao ovako:
hoce....smedeg medu, zutu bebu, rozu barbiku, zutog konja i novi dres za ritmiku sa papucicama.
Zanimljivo...zanimljivo.....

Kada sam joj rekla da ne znam hoce li Nikola i mali Isus imati toliko vremena samo za nju jer ima jako puno djece, neka djeca su i bolesna i sama (bila je u bolnici pa se nad svima jako sazalila).....na to mi je rekla da onda nema veze, a ako dobije vise igracaka moze dati djeci koja nisu nista dobila....

Definitivno ima odgovor na sve!

Preslatko!
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 19:08   #93
moja Tia je još mrvulja da mi napravi popis,ali pošto je jako muzikalna kupit ću joj klavijaturice na baterije --valjda ću preživit tu buku

vidila sam zgodne u Turbo limaću -oko 80 kn
to joj je za Nikolu, a za Božić ću čitati vaše ideje i poklone pa ću vidit


a ovo dvije većih klinaca su me mislili opelješit ,ali sam ih preduhitrila--išla sam im na informacije u školu ,pa ću im malo podrezati repicu--,a i poklone

ma nisu oni baš loši-ali kad je Bog dijelio lijenost--gurali su se da budu prvi u redu
__________________
I onda ?????
jupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 01:58   #94
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Lego-locke su mi .Ali skuuupe,brate!!
A naći ćemo valjda nešta što odgovara njegovoj dobi i našem džepu.
>>>Imaš kocke u kutiji pakiranje od 52 kom. u kutiji.Nisu orig. Lego,ali su o.k.
Ja ih kupila danas u velikom Konzumu na trgu u Os. cijena 50 kn.
tanjacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 16:11   #95
Zna li netko gdje se mogu kupiti podne puzzle? Na str. TL-a vidim neke, al nema onih sa slovima...
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 16:19   #96
ima ti ih u svakoj prodavaonici TL-a, a sad...nekad se potrefi da pofali slova, al nije da se ne mogu naći
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 16:20   #97
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje se mogu kupiti podne puzzle? Na str. TL-a vidim neke, al nema onih sa slovima...
sa slovima i brojkama ima u Metrou, pakiranje dodje oko 40 kuna ..ima ih i u konzumu, i u TL-u
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 16:34   #98
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
sa slovima i brojkama ima u Metrou, pakiranje dodje oko 40 kuna ..ima ih i u konzumu, i u TL-u
Hvala objema
Inace, kojih je to dimenzija otprilike ako znate?
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 16:36   #99
cca 35x35 cm (da sad ne idem baš mjerit... )
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 20:08   #100
Quote:
SaveAss kaže: Pogledaj post
cca 35x35 cm (da sad ne idem baš mjerit... )
je.
i 6 kom u pakiranju, dakle kad slozis pakiranje dodje ti 70x105 cm.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:11.