Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2013., 20:46   #21
Quote:
Party_girl kaže: Pogledaj post
Evo mene u londonu. Ima netko preporučuti
dobar mjuzikl,da nije dosadan? Thanks.
we will rock you odličan, ako voliš cabaret otiđi na istoimeni mjuzikl i provest ćeš se vrhunski
špinutparadise is offline  
Old 22.04.2013., 20:55   #22
Quote:
sandra555 kaže: Pogledaj post
nukac, priznaj da si čekao cijelo popodne samo da napišeš 10000. post
Lopov jedan!

London iznad svega!
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 22.04.2013., 20:56   #23
Quote:
dalmacija1950 kaže: Pogledaj post
http://www.booking.com/hotel/gb/coll...482f5eb;dcid=2

ekipa molin vas,,,na kraju smo ovi odabrali i rezervirali. pa me zanima kakva je lokacija(meni pari da je neloša,po mom skromnom poznavanju londona)..hvala van
lokacija je jako dobra, samo me brine hotel, nadam se da nemate velika očekivanja, u kvartu imate izbor super restorančića (između ostalih wagamama i nandos),dućani metro i noćni bus su par minuti hoda
špinutparadise is offline  
Old 22.04.2013., 20:59   #24
Quote:
ivana) kaže: Pogledaj post
provjeri dali isti igra u terminu kad si tamo...imaš i drugih alternativa, ali svakako na dan kad bi išla otiđi na kiosk http://www.tkts.co.uk/leicester-square/ i vidi da li za izabrano imaš i jeftiniju kartu pa tamo kupi, dosta se uštedi...
Nesto cemo svakako pogledati,mislim da ce to biti to.I igra kad smo tamo Hvala za upute za karte
Blynkica is offline  
Old 22.04.2013., 21:18   #25
ovo mi se čini da će biti pravi spetakl, koncert u Hyde Parku...eto ako se tko slučajno nađe tamo, http://www.londondrum.com/events/?p=20944
ivana) is offline  
Old 22.04.2013., 21:41   #26
Quote:
špinutparadise kaže: Pogledaj post
lokacija je jako dobra, samo me brine hotel, nadam se da nemate velika očekivanja, u kvartu imate izbor super restorančića (između ostalih wagamama i nandos),dućani metro i noćni bus su par minuti hoda
ma nemamo velikih očekivanja,,slike su nas i pripremile...al nas je 6.doslovno nan je bitno da imamo di prispavat i nemamo namjeru tu puno boravit.otuširat se i leć...
dalmacija1950 is offline  
Old 22.04.2013., 22:22   #27
od muzikla su dobre preporuke i za Once...tamo igra Cvitešićka...
frenki12321 is offline  
Old 22.04.2013., 22:23   #28
i ako je netko od petka do sride slučajno in london, nek se javi da odemo na zelenog groblina......;-)))
frenki12321 is offline  
Old 22.04.2013., 22:43   #29
Ima li itko iskustva s ovim hostelom? http://www.hostelbookers.com/hostels.../london/43482/

U Londonu smo samo 2 noći pa ne tražimo ništa ekstra, dakle boravak u njemu minimalan. Ovako odokativno mi se lokacija čini i više nego dobra?
__________________
...proširite svoje vizije da bi bolje spoznali svijet u kojem živite, a kad ga bolje spoznate moći ćete ga bolje živjeti.
Dijete_zvijezda is offline  
Old 23.04.2013., 06:49   #30
dobra ti je lokacija
ivana) is offline  
Old 23.04.2013., 08:55   #31
Quote:
ivana) kaže: Pogledaj post
ideš treći dio teme...po ovom bi se moglo zaključiti omiljena destinacija nas Hrvata - London
a kad je to jedina destinacija kud lete lcc avioni iz cijele HR (RI, PU, ZD, DU itd), druge destinacije nisu tako zastupljene..plus soping destinacija
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 23.04.2013., 11:08   #32
U Londonu, bilo sniženje ili ne, uvijek nađeš pola torbe nove garderobe. I to za male pare. A još kad nađeš bagatelnu kartu...
nukac is offline  
Old 24.04.2013., 11:54   #33
Greetings londončani

Evo mene iz Londona, bio mi 6. put, bože, što volim taj grad...

Pogledali Cvitešićku u "Once", meni se svidjelo, love story sa elementima humora, glavni glumac ima mrak glas...preporučam i Avenue Q

Kao gurmanki, gušt mi je i doživljaj istraživati restorane. Bili u Heron toweru, na 38.katu imaju restoran Sushi Samba, fusion japanske, peruanske i brazilske kuhinje, gušt je sjediti na baru i gledati sushi majstore na djelu Također, imaju vanjsku terasu, daju vam dekicu i imaju grijače (zimaaa), pa možete popiti još piće i zapaliti.

Preporučam i "Burger&Lobster" u Soho, imaju tri jela na meniju, lobster, lobster sandwich i burger. Uz cijelog jastoga dobili još krumpiriće, salatu i umake.

Prvi puta sam bila u vijetnamskom ( isto u Sohu, moram pogledat na vizitki kako se zove) i probala njihov Pho - velika zdjela juhe za rižinim rezancima, tankim komadima govedine, klicama i začinima, jako zanimljivo.

Inače sam bila samo dva dana ovaj put, nije se nažalost moglo duže, ali sam sve ovo uspjela pojest

Ovaj put sam bila u Dulwichu ( imam smještaj), fin kvartić, rezidencijalni, kuća do kućice, miran

Inače sam u prijašnjim putovanjima dosta toga obišla u Londonu i okolici, ali uvijek ima još toga...
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Old 24.04.2013., 17:12   #34
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
U Londonu, bilo sniženje ili ne, uvijek nađeš pola torbe nove garderobe. I to za male pare. A još kad nađeš bagatelnu kartu...
Može li nekoliko lokacija?
tina-tina-tina is offline  
Old 24.04.2013., 17:23   #35
Quote:
tina-tina-tina kaže: Pogledaj post
Može li nekoliko lokacija?
Lillywhites,Regent Street (Piccadilly Circus)


Što se tiće sportske obuće, odjeće, ruksaka, putnih torba itd., uglavnom jako jeftino.
hithard is offline  
Old 24.04.2013., 18:26   #36
Dovoljno je prošetat Oxford St. i Regent st. Uvijek u većini dućana ima barem 10% na sniženju. Pošto je ponuda dućana ogromanjska, to znači da u bilo koje doba godine nađeš par komada na sniženju. A tu je i Primark.
A i moj omiljeni Uniqlo.
nukac is offline  
Old 24.04.2013., 20:48   #37
U Primarku na stanici Tottenham Court Road mi se čini da je manja gužva i isto je ogroman. U Lillywhites-u su brutalna snjiženja sportske odjeće i obuće, samo se pripremite na nesnosne gužve
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Old 24.04.2013., 20:56   #38
Zato sam valjda već 120 puta napisao da postoji Sports Direct dućan na oxford st. (isti kao i Lillywhites) u kojem nema gužve, a potpuno isti asortiman sa istim sniženjima. I još je dućan u podrumu, na samo jednoj etaži. Nalazi se odmah kod Oxford Plaze. Neka vas ne zavara što izvana izgleda malecki, dućan zauzima cijeli podrum.
nukac is offline  
Old 24.04.2013., 21:10   #39
Sports direct isto veliki ima i kod st Paul katedrale. Tamo su koferi bili jeftiniji nego u lily na Piccadilly (Dunlop koferi)


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Trebam staviti neki potpis
sandra555 is offline  
Old 24.04.2013., 21:33   #40
:zapisuje ovu informaciju u svoj notes:
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:15.