Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2014., 21:15   #61
Quote:
nameless ? kaže: Pogledaj post
I meni jučer stigla anketa na jaznam o jani..

Ako netko nije učlanjen na MindTake a želi, može mi poslat mail adresu na pp, pa mu pošaljem pozivnicu da dobijem 10 bodova
Zapela na 187 već neko vrijeme, a 200 treba za bon.

Jel netko skupio kod njih za bon?
meni su već 4-5 puta uplaćivali po 100 kn na tekući u zadnjih 4-5 godina, ali najviše sam skupila po tih 10 bodova što su se moji preko mene učlanjivali, anketa baš nema puno...
laland is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 12:01   #62
Napokon sam skupila bodove na gfk. Da li se ja trebam javit njima ili ce oni kontaktirat mene?
__________________
I have my mother’s dreams, I have my father’s eyes, you can’t take that from me, just go ahead and try.
ra1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 12:13   #63
Quote:
ra1989 kaže: Pogledaj post
Napokon sam skupila bodove na gfk. Da li se ja trebam javit njima ili ce oni kontaktirat mene?
Kontaktirat ce te. Doc ce ti "anketa" na mejl pa ces izabrat poklon bon za ducan ili bon za mobitel, sta vec zelis.
__________________
https://dread-kinder.forumotion.me/
Dread is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 18:36   #64
Quote:
Dread kaže: Pogledaj post
Kontaktirat ce te. Doc ce ti "anketa" na mejl pa ces izabrat poklon bon za ducan ili bon za mobitel, sta vec zelis.
Hvala na brzom odgovoru. Mi možeš samo još reć između kojih dućana se bira?
__________________
I have my mother’s dreams, I have my father’s eyes, you can’t take that from me, just go ahead and try.
ra1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 19:33   #65
Quote:
ra1989 kaže: Pogledaj post
Hvala na brzom odgovoru. Mi možeš samo još reć između kojih dućana se bira?
Nnč
Sjećam se Mullera i Mercatora... ali mooožda je bilo i za konzum... mozda netko drugi zna kojih još dućana ima u ponudi....
__________________
https://dread-kinder.forumotion.me/
Dread is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 11:45   #66
Quote:
laland kaže: Pogledaj post
U GFk, Ipsos Pulsu i još par agencija imaju često fokus grupe na određenu temu ( ide se kod njih na grupnu diskusiju koja traje oko sat i pol-dva sata, nekad i duže al se onda dobije i veći poklon ). Traže mišljenje potrošača kad npr. hoće izbacit neki novi proizvod na tržište, reklamu, dizajn pakiranja i sl, a teme su razne...sad u Ipsosu imaju grupe za ljude 18-70 godina, koji su na tv-u gledali novogodišnji program (dobije se poklon Mercator/Getro bon 120kn) i još grupe za žene 20-50 godina koje spremaju slastice (kolače), a poklon je u vrijednosti 250 kn (najvjerojatnije bon i vjerujem da će te grupe nešto duže trajati).
Ako ste zainteresirani za takvo nešto, možete mi poslat email adresu na pp ili mi se samo javite, pa vam sve objasnim.
Najčešće su te diskusije u Zagrebu, ali ima i u Splitu, Rijeci, Osijeku i drugim gradovima.
Jel bude Vinkovci ili Vukovar?

Quote:
Delicacy kaže: Pogledaj post
Kad ste se javili na taj panel?
Ja sam u 11 mjesecu, rekli mi da mogu od 1.mjeseca, ništa nisam dobila, pa da znam otprilike.
Ja sam ispunjavala prošle godine i javila se u 12. mjesecu da bi i dalje ispunjavala i rekli su mi da će mi poslati materijale. Ali još ništa nisam dobila.
*Josipa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 12:54   #67
Pa, za sad još nisam čula dal bude u Vinkovcima ili Vukovaru tih fokus grupa, ali nikad ne znaš, ako bude, javim ti...
laland is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 22:32   #68
Ima nova fokus grupa sljedeći tjedan za žene i muškarce 30-50 godina, konzumente mlijeka i običnih jogurta.
Traje oko sat vremena i dobiju se pokloni, mliječni proizvodi u vrijednosti 100 kn.
laland is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 10:24   #69
Quote:
laland kaže: Pogledaj post
Ima nova fokus grupa sljedeći tjedan za žene i muškarce 30-50 godina, konzumente mlijeka i običnih jogurta.
Traje oko sat vremena i dobiju se pokloni, mliječni proizvodi u vrijednosti 100 kn.
A gdje to ? u kojem gradu i gdje se mogu javit
Pecika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 11:40   #70
fokus grupa

Quote:
Pecika kaže: Pogledaj post
A gdje to ? u kojem gradu i gdje se mogu javit
ova grupa je u Zagrebu, a zna biti toga i u Rijeci, Zadru, Splitu, Osijeku...
najbolje da mi se javiš na pp pa se dalje dogovaramo
laland is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 17:37   #71
kako sudjelovati u panelu kućanstva?
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 17:41   #72
treba se prijavit na njihovoj stranici
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 18:37   #73
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
kako sudjelovati u panelu kućanstva?
Mogu te ja priključiti ako hoćeš. (Ja dobijem bodove)
__________________
https://dread-kinder.forumotion.me/
Dread is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 18:49   #74
^^ naravno
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 19:21   #75
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
^^ naravno
Super. Poslala sam ti PP.
__________________
https://dread-kinder.forumotion.me/
Dread is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 19:22   #76
Quote:
Dread kaže: Pogledaj post
Mogu te ja priključiti ako hoćeš. (Ja dobijem bodove)
Hej pa koliko se dobije bodova to nisam ni znala a ja se prijavila sama mislila sam da se samo dobiju po 3 boda za ipos
DANIJELA27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 19:39   #77
Quote:
DANIJELA27 kaže: Pogledaj post
Hej pa koliko se dobije bodova to nisam ni znala a ja se prijavila sama mislila sam da se samo dobiju po 3 boda za ipos
Piše negdje na njihovoj stranici. Čini mi se da se dobije 70 bodova.
__________________
https://dread-kinder.forumotion.me/
Dread is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 10:36   #78
pANEL KUCANSTVA

Pozdrav,poslala sam prosle godine jedan ispunjeni dnevnik negdje u 11mj ,i onda sam odustala od pocetka ove godine krenula sam ispocetka ispunjavati na istu prijavu poslala za prvi tjedan i sad kad sam se prijavila vidim da imam 0 bodova,nakon koliko se dobiju bodovi ?
Pecika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 23:34   #79
http://testiraj.com.hr/

ima i ovo, ali skoro godinu dana nisu imali niš za testiranje, nije na odmet se prijaviti
laland is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 23:59   #80
Danas sam dobila anketu za Ja znam u vezi juha iz vrećica. Imala sam 100, piše da je ispunjavanje 100, a još uvijek imam samo tih 100. Kad stignu ti bodovi? Piše da je anketa do 27. čini mi se. Jel idu poslije toga ili kako?
Delicacy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:49.