Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2017., 13:07   #2061
Opet ja iako mi nitko ne odgovara....

Jel netko dobije ovu gresku na Rumbo.pt?

We're sorry to hear that an error has occurred and the transaction has not been completed. Please make sure your details are correct and try again.
(prevedeno sa Google translate)

Kupujem tri karte, dvije kupila, trecu nikako. Stalno ova greska. A ne vidim u cemu je problem. Trazi samo ime, prezime, mejl, broj moba, drzavu i podatke o kartici.

Google mi ne pomaze, mislila sam da je do njihove stranice nesto, a sad vise nisam bas sigurna. Probala sam i iz drugih browsera, i sa moba.... sve isto.....
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 17:19   #2062
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
Opet ja iako mi nitko ne odgovara....

Jel netko dobije ovu gresku na Rumbo.pt?

We're sorry to hear that an error has occurred and the transaction has not been completed. Please make sure your details are correct and try again.
(prevedeno sa Google translate)

Kupujem tri karte, dvije kupila, trecu nikako. Stalno ova greska. A ne vidim u cemu je problem. Trazi samo ime, prezime, mejl, broj moba, drzavu i podatke o kartici.

Google mi ne pomaze, mislila sam da je do njihove stranice nesto, a sad vise nisam bas sigurna. Probala sam i iz drugih browsera, i sa moba.... sve isto.....
mozda su ti blokirali karticu. Rumbo dopusta kupovinu s istom karticom svaka tri mjeseca
fashionlove is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 23:01   #2063
Quote:
fashionlove kaže: Pogledaj post
mozda su ti blokirali karticu. Rumbo dopusta kupovinu s istom karticom svaka tri mjeseca
Izgleda da je bilo nesto s karticom, prijateljica je poslije kupila jos jednu kartu sa maminom karticom.
Ja sam sa ovom svojom kupila dvije karte - mozda imaju neki limit....

Sad cekamo SMS-ove i mejl o potvrdi. Jedino prva prijateljica (kojoj sam ja uzela kartu) je dobila taj mejl i SMS. Ja sam kupila sebi kartu odmah poslije njezine, cekam cijeli dan i nista jos.....
Tih karata jos ima na njihovoj stranici, pa se nadam da ce bit sve ok.

U pitanju je Vueling kompanija, let za Siciliju u kolovozu.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 11:07   #2064
Gdje se dobivaju kodovi? Nemam ništa, a svugdje priupitaju za njih.
čokolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 13:09   #2065
Koliko vi cekate mejl o potvrdi od Rumba? Jos nisam nista dobila, proslo je 30tak sati. Sta su stvarno tako spori? Samo jedna prijateljica ima kartu, vec je zafrkavamo da ide sama.

Sent from my SM-G850F using Tapatalk
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 21:03   #2066
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
Koliko vi cekate mejl o potvrdi od Rumba? Jos nisam nista dobila, proslo je 30tak sati. Sta su stvarno tako spori? Samo jedna prijateljica ima kartu, vec je zafrkavamo da ide sama.

Sent from my SM-G850F using Tapatalk

Obično se dobije čim ti prođe kartica dakle odmah čim platiš stigne potvrda na mail. Nadi im kontakt podrsku pa ih pitaj preko mejla...
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 21:22   #2067
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
Koliko vi cekate mejl o potvrdi od Rumba? Jos nisam nista dobila, proslo je 30tak sati. Sta su stvarno tako spori? Samo jedna prijateljica ima kartu, vec je zafrkavamo da ide sama.

Sent from my SM-G850F using Tapatalk
ni poruka na sms nije stigla? pogledaj spam mailove i sve ostale grupe koje imas. mozda je u spamu ili u kanti ili negdje...
vave10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 23:15   #2068
Quote:
vave10 kaže: Pogledaj post
ni poruka na sms nije stigla? pogledaj spam mailove i sve ostale grupe koje imas. mozda je u spamu ili u kanti ili negdje...
Jooj, u pravu si. Mejl je u spamu. Uopce se nisam sjetila da bi nekakav mejl na portugalskom mogao biti tamo.

SMS nisam dobila. Prijateljica je dobila i SMS i mejl, a nas dvije ostale samo mejl.

Nego, jel se moze negdje provjerit ta karta? Procitala sam na Vueling topiku da se sve karte kupljene preko posrednika mogu provjerit na Vueling stranici - ja upravo probala (sa svim brojevima: broj rezervacije, broj e-karte) i nista. Kaze da je "not valid".
Znam da online checkin ne mogu napravit, isla sam na "Manage my booking" i nista.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."

Zadnje uređivanje Electra8472 : 16.03.2017. at 23:34.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 12:21   #2069
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
Jooj, u pravu si. Mejl je u spamu. Uopce se nisam sjetila da bi nekakav mejl na portugalskom mogao biti tamo.

SMS nisam dobila. Prijateljica je dobila i SMS i mejl, a nas dvije ostale samo mejl.

Nego, jel se moze negdje provjerit ta karta? Procitala sam na Vueling topiku da se sve karte kupljene preko posrednika mogu provjerit na Vueling stranici - ja upravo probala (sa svim brojevima: broj rezervacije, broj e-karte) i nista. Kaze da je "not valid".
Znam da online checkin ne mogu napravit, isla sam na "Manage my booking" i nista.
da li prijateljica moze provjeriti?
da li si pratila njihove korake gdje je objasnjeno kako (za ryanair postoji posebna e-mail adresa koju oni kreiraju za booking)

kodova vec odavno nema
fashionlove is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 23:46   #2070
Na rumbo.pt me trazi passport id prilikom kupnje karte. Kupujem kartu krabi-singapore tigerair. A na tigerair stranici mogu kupit kartu bez unosa dokumenata. Jos nemam putovnicu. Tek za mjesec dana cu ju dobit.
vave10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 21:14   #2071
Voucher

Zna li netko gdje se unosi kod za popust na rumbo.es? Dobila sam na mail voucher u iznosu od 47e i kada odaberem let i na koraku gdje unosim ime, prezime, karticu i ostale podatke nigdje nema kućice za unos popusta. Ovo je pisalo u mailu:

1. Busca y reserva un vuelo en nuestra web www.rumbo.es.
2. Inserta el código de descuento facilitado en la casilla “Introduce tu código” en la página de reserva del proceso de compra.
3. Haz click en "Aplicar y calcular de nuevo" y el precio de la reserva se modificará al deducir el valor del voucher.

Google translate prijevod:
1. Pronađite i rezervirajte let na našim web www.rumbo.es.
2. Unesite popust kod predviđeno u okviru „Enter koda” na stranici rezervacije procesu.
3. Kliknite na „Apply i izračunavanje”, a cijena rezervacije će se mijenjati kako oduzimamo vrijednost bona.

Ne znam da li je problem što let ima popust o 1,6e(to ne mogu nikako maknuti, već oni sami automatski stave).
azro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 23:58   #2072
Quote:
azro kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje se unosi kod za popust na rumbo.es? Dobila sam na mail voucher u iznosu od 47e i kada odaberem let i na koraku gdje unosim ime, prezime, karticu i ostale podatke nigdje nema kućice za unos popusta. Ovo je pisalo u mailu:

1. Busca y reserva un vuelo en nuestra web www.rumbo.es.
2. Inserta el código de descuento facilitado en la casilla “Introduce tu código” en la página de reserva del proceso de compra.
3. Haz click en "Aplicar y calcular de nuevo" y el precio de la reserva se modificará al deducir el valor del voucher.

Google translate prijevod:
1. Pronađite i rezervirajte let na našim web www.rumbo.es.
2. Unesite popust kod predviđeno u okviru „Enter koda” na stranici rezervacije procesu.
3. Kliknite na „Apply i izračunavanje”, a cijena rezervacije će se mijenjati kako oduzimamo vrijednost bona.

Ne znam da li je problem što let ima popust o 1,6e(to ne mogu nikako maknuti, već oni sami automatski stave).
odaberes let. popunis imena putnika. popunis svoje podatke i stisnes tu na tienes un bono de descuento. odmah iznad unosa kartice.
btw kako si dobila popust ?

vave10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 10:38   #2073
E hvala puno

Lani sam kupila let Zagreb -Istanbul i trebala sam letjeti dan nakon bombadiranja njihovog aerodroma. Javila sam im se da neću ići i kako sam imala karte bez povrata nova, izašli su mi u susret i dali kupon.
azro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:59   #2074
Da li radi Mastercard prepaid otp banke na rumbo.es? Ili treba bas ova viabuy prepaid gdje je upisnina 90eura?
Za sve ostale kartice dodje karta 70 eura umjesto 37 a na ryanair stranici je 50eura pa to nema smisla.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 23:12   #2075
Pitanje,
Trebao bih kupiti tri karte. Kad stavim u rumbo.es sve tri karte zajedno dobijem popust 15€. Isti popust dobijem ikad stavim samo jednu kartu. Je li netko probao s tri različite kreditne kartice, kupiti tri pojedinačne karte za isti let i ukoliko je, da li je za sva tri leta dobio isti rumbo popust?
Hvala
debaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 23:19   #2076
Još jedno pitanjce, ne vidim gdje bih trebao upisati "codigo descuento".
Prije sam ga znao iskoristiti, ali sada ne mogu naći gdje.
Anybody?
debaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 08:20   #2077
Evo kupih nekolicinu karata na rumbu sa Amexom pa da instruiram. Dakle ne treba imati viabuy ili štoliveć...
Uštedih 15-20tak € po letu, a bukirao 4 leta...
Pretpostavljam da mnogi znaju, ali kažu da je ponavljanje majka znanja, pa u nastavku, kako kupiti...
Ugl, u anonimnom prozoru otvorio stranicu jetcost.es, izabrao let, kliknuo na rumbo ponudu i odvelo me u novi prozor klasične rumbo.es stranice, ali na ovoj stranici je sredstvo plaćanja amex.
Isto vrijedi za jetcost.pt, ali ovdje je sredstvo plaćanja obični master.
Voila
debaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 08:21   #2078
Nedostatak ovog načina je, što nigdje nema za ubaciti codigo descuento.
debaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:41   #2079
Quote:
debaser kaže: Pogledaj post
Evo kupih nekolicinu karata na rumbu sa Amexom pa da instruiram. Dakle ne treba imati viabuy ili štoliveć...
Uštedih 15-20tak € po letu, a bukirao 4 leta...
Pretpostavljam da mnogi znaju, ali kažu da je ponavljanje majka znanja, pa u nastavku, kako kupiti...
Ugl, u anonimnom prozoru otvorio stranicu jetcost.es, izabrao let, kliknuo na rumbo ponudu i odvelo me u novi prozor klasične rumbo.es stranice, ali na ovoj stranici je sredstvo plaćanja amex.
Isto vrijedi za jetcost.pt, ali ovdje je sredstvo plaćanja obični master.
Voila
Cijena, kompanija. :klap:
Meni za Ryan na taj način izbacuje 6 eura jeftinije i prebacuje na edrams.es a onda nema ništa od plaćanja s običnim karticama.

Zadnje uređivanje alter ego blagajnice : 12.08.2017. at 18:57.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 09:25   #2080
Npr, ryan, venecija london sa 68€ na 53€.
Kad kliknes da ti trazi agenciju, kad se slazu cijene pojedine agencije jedna do druge (takoreci na pola pretrage), onda kliknes na rumbo ikonu.
Na mobitelu je drugacija grafika, pa ne mogu prtscr, ali naknadno saljem.
debaser is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:30.