Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2016., 15:29   #2381
Pozdrav,
Moze link za maxtv to go addon?

Hvala!
areal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 18:58   #2382
Novi addon, evolve. Trebate ga instalirat prelo zip fajla.

Odite na system/file manager/add source i upisite slijedeve:

http://matsbuilds.co.uk/repository

Pa odete na sys/set/addons/install from zip pa instalirate iz repa kad ga skine sa zipa. Ima 8 autora unutra, svaki ima svoj neki sadrzaj. Izgledom malo podsjeca na phoenix.
__________________
Kodi je zakon
Puyol2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 19:33   #2383
Dal vama radi quasar na windows 10, meni je normalno radio i i prije par dana je krepao, a na shieldu mi radi normalno, pa ne znam dal je greska u mom kompu makar nisam nista prckao ili jednostavno ne radi na windowsu
Luka-san is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 22:06   #2384
Quote:
areal kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Moze link za maxtv to go addon?

Hvala!
I ja bi trebao,fala

Kova
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 03:20   #2385
Quote:
fatal-error kaže: Pogledaj post
Svaka �ast ramzi na osijek build, predobro je. I svaka �ast natku na cod2. Samo pitanje, gdje sad na osijek build rade arene i sk?
Imas sve na facebooku,

Poslano sa mog XPERIA M2 koristeći Tapatalk
__________________
Osijek build kako instalirati.
OSIJEK BUILD
FACEBOOK
ramza2boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 16:38   #2386
Quote:
kova11 kaže: Pogledaj post
I ja bi trebao,fala

Kova
Javite se PP
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 01:09   #2387
Pokrenem epizodu jedne serije,skinem titl sa opensubtitle.Nakon par minuta vidim da prijevod kasni.Igram se malo sa subtitle offset i nastimam sve.Nakon nekog vremena,par minuta,ponovno ista stvar.Je li stvar u kvaliteti samog titla ili mogu nesto ucinit da ne moram nekoliko puta po epizodu micat titl par sekundi naprijed ili nazad?

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
spilice is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 01:15   #2388
Titl je radjen za drugaciji framerate.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 13:28   #2389
Quote:
spilice kaže: Pogledaj post
Pokrenem epizodu jedne serije,skinem titl sa opensubtitle.Nakon par minuta vidim da prijevod kasni.Igram se malo sa subtitle offset i nastimam sve.Nakon nekog vremena,par minuta,ponovno ista stvar.Je li stvar u kvaliteti samog titla ili mogu nesto ucinit da ne moram nekoliko puta po epizodu micat titl par sekundi naprijed ili nazad?

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
također

titl je rađen vjerojatno za neki drugi format. najbolje je fokusirati se na jedan te isti titl kada ga 'pogodiš' za istu seriju

jer kad kliknemo na neki link serije ne znamo da li je to HDTV.x264-KILLERS / 720.p HDTV.x264-KILLERS / HDTV.XviD-FUM / 1080p.HDTV.x264-BATV ili koji sve još postoje. jbg
gorc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 10:29   #2390
1channell

Već par tjedana mi ne radi 1Channel - ono - nađe film, ali ni jedan od ponuđenih linkova (strimova) ne radi?

U pokušaju da popravim stvar, na mom androidu obrisah podatke aplikacije Kodi i krenuh nanovo instalirati addon prema uputama na
https://seo-michael.co.uk/how-to-man...l-add-on-xbmc/

S obzirom da sam skoro pa noob za te stvari držim se striktno step by step uputa i radim sve kako je objašnjeno, ono.. (malo ću ubrzati, ali poanta je da do pred kraj je sve OK)...

system > file manager> add source > http://fusion.tvaddons.ag > fusion > addons > install from zip.. > fusion > xbmc repos > english > repository tknoris.release 1.0.2 > Get add-ons (instal from repository) > tknorris release repository >

pa klik na video add-ons gdje bi TREBAO biti 1Cahnnel ali ga tu nema
Tu nalazim samo nekakav Premiumize Cloud ????

Slična stvar je i pri pokušaju pronalaska addonsa za exodus - svi isto - korak po korak slijedim upute ali na kraju kad trebam konačno istalirati taj addons tamo gdje mi u uputama piše tamo ga nema ?

U čemu je kvaka.
PS znam da je to totalno početničko pitanje i da vidim da ste manje više svi experti ali ipak bi molio dobru dušu da me uputi
Hannan Ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 13:38   #2391
ako si instalirala repo neznaci da si instalirala adon da je enable
__________________
Doktrina emocijama postaje alat kojim se oblikuje mindset masa, čime se pokusava ugurati totalni izostanak racionalne analize.
Značenje riječi: REGIJA=Srbija+BiH+Crna Gora+Hrvatska
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 13:44   #2392
probaj
system -setings-adons-instal from repository
ili
system -setings-adons-my adons

pa ga pronadji..pogledaj da li je enable...ako nije instaliraj ga....
nije u zemlju propao...
__________________
Doktrina emocijama postaje alat kojim se oblikuje mindset masa, čime se pokusava ugurati totalni izostanak racionalne analize.
Značenje riječi: REGIJA=Srbija+BiH+Crna Gora+Hrvatska
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 17:14   #2393
Da li svima u castawayu ili p2p sportu zeza livefootballol, da je popis prazan ?
Hvala
Cwet21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 19:14   #2394
Quote:
Hannan Ball kaže: Pogledaj post
Već par tjedana mi ne radi 1Channel -
fusion repo je bio down par dana , za tknorris ja koristim njegov beta repo i sve je ok , (1 ch addon, je takodje bio down par dana)

postoje boilji addoni od 1 ch ja ga nisam pokrenio mjesecima

... probaj na cisti kodi(16...) instalirati osijek build ...i nemas problema sa addonima trazenjem .. itd.


nadam se da ti je to pomoglo ...poz ako sta treba ja sam na fb ..
__________________
Osijek build kako instalirati.
OSIJEK BUILD
FACEBOOK
ramza2boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 19:15   #2395
Quote:
Cwet21 kaže: Pogledaj post
Da li svima u castawayu ili p2p sportu zeza livefootballol, da je popis prazan ?
Hvala
popos je prazan za livefudballol ali rade channels fudballol
__________________
Osijek build kako instalirati.
OSIJEK BUILD
FACEBOOK
ramza2boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 20:57   #2396
Quote:
ramza2boss kaže: Pogledaj post
fusion repo je bio down par dana , za tknorris ja koristim njegov beta repo i sve je ok , (1 ch addon, je takodje bio down par dana)
Izgleda da nije samo BIO down već da je još uvijek - baš sad probah na drugom android playeru i 1channel još uvijek odbija pokrenuti film s bilo kojeg izvora streama (pokaže ih uobićajenih 10tak, ali niti jedan ne "radi.
Hvala za sugestiju za osijek build - probat ću.
Hannan Ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 21:17   #2397
Quote:
revo kaže: Pogledaj post
probaj system -setings-adons-instal from repository
ili system -setings-adons-my adons
pa ga pronadji..pogledaj da li je enable...ako nije instaliraj ga....
nije u zemlju propao...
Eh to upravo i govorim i tako sam radio kako mi govoriš.
Pod adons mi piše da je tknoris repozirorij enabled, ali kad na njega kliknem i odem u "Folder" Videos, on sadrži samo jedan jedini addon imena "PremiumizeCloud", no ne i 1channel addon (niti tog add ona nema ni unutar ostala dva foldera tknoris repozitorija ?
Hannan Ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 23:14   #2398
Quote:
Hannan Ball kaže: Pogledaj post
Eh to upravo i govorim i tako sam radio kako mi govoriš.
Pod adons mi piše da je tknoris repozirorij enabled, ali kad na njega kliknem i odem u "Folder" Videos, on sadrži samo jedan jedini addon imena "PremiumizeCloud", no ne i 1channel addon (niti tog add ona nema ni unutar ostala dva foldera tknoris repozitorija ?
Koji repozitorij pokreneš, 'tknorris Release Repository' ili 'tknorris Beta Testing Repository'? Probaj jedan i drugi pa vidi, mora biti tamo. A u ostalom, ne treba ti taj 1Channel uopće, pored Stream All the Sources (SALTS) i Exodus-a ne treba ti 1Channel, ništa tamo nećeš više naći nego ovdje. Njegovo vrijeme je prošlo.
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 23:24   #2399
Quote:
Cwet21 kaže: Pogledaj post
Da li svima u castawayu ili p2p sportu zeza livefootballol, da je popis prazan ?
Hvala
Da
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 10:04   #2400
Pozdrav.
Imam problema sa HD verzijama serija.. Svaka koju pustim mi na momente trza, pa malo zaostane, pa zvuk i slika ne pašu, pa onda bude dobro i tak stalno u krug.. Clear cache redovit..
__________________
plešem pucam pjevam plačem lomim boce grizem čaše puno pušim puno pijem..
tomy83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.