Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2017., 22:57   #621
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
a eto, ja sam previše lijena i ne da mi se.
Nisi lijena nego si ovisna o internetu i ovo je jedna od nuspojava
ozirus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 01:12   #622
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Meni je prednost to jer sam ovisna o internetu i kad sam solo, nitko me ne prekida, ne moram gasit komp, izlazit se nać s nekim i sl. Mrzim taj osjećaj kad imam čitavu večer za besciljno surfanje i onda me netko omete u tome! Zapravo, najviše mrzim taj trenutak kad moram neplanirano ugasit komp i premjestit mozak u stvarni život.
Hahah. Ovo mi je jako poznato.
gigra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 03:09   #623
meni je dobro biti solo jer dan isplaniram po sebi i radim i kupujem sto hocu...cesto odem u kino ili na neki izlet solo pa se svi cude iako mi je glup osjecaj kad su na nekim festama svi sa curama il deckima a ja solo zujim okolo
__________________
::--::
xoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 14:25   #624
Quote:
xoc kaže: Pogledaj post
meni je dobro biti solo jer dan isplaniram po sebi i radim i kupujem sto hocu...cesto odem u kino ili na neki izlet solo pa se svi cude iako mi je glup osjecaj kad su na nekim festama svi sa curama il deckima a ja solo zujim okolo
Ti mora da imas neandertalce za prijatelje koji se cude kad ides na izlete solo. Predpostavljam da se radi o ljudima koji jos nisu se imali prilike upoznati sa pragom svoje kuce. Znas sto je meni cudno?! Vidjeti glupe muskarce bez svojih cura i zena kako bauljaju po trgovinama i rade sranja da ih blagajnice moraju zamoliti da drugi put ipak ne kupuju bez zenske osobe.

Oprosti al mislim da lazes na veliko. Jer ti izjava o cuđenju i izletu i kinu nema smisla, te brijem da je istina suprotna od recenog. Kako to obicno i biva.

Sto se tice soliranja prednosti su manji troskovi zivota ako ste umjerena osoba, manji obim problema za rijesavati, pa se iz tog razloga uvijek mozete i posvetiti problemima svojih prijatelja i biti tu za njih i pomoci im, sto ljudi koji su razvedeni, solo i drugi cijene. Veca sloboda planiranja dana i obveza.

Iako postoje i dvije vrste i solera. Prisilni i oni kojima to dođe prirodno. Prisilni soleri su oni nadrkani ljudi, mrze sve oko sebe i sve ih smeta. Cijeli zivot im se sastoji od lazi jer zele sakriti od drugih da nemaju pojma o zivotu i da su antisocijalni pa izmisljaju price o sebi i svojim aktivnostima kako bi zadivili druge. Njihov glavni problem je strah od drustva i sami su sebi izgradili opravdanje kojim opravdavaju svoje mentalne bolesti i poremecaje koje su stvorili strahom od drustva.

Drugi tip solera su oni koji nakon neke veze koja je prestala ili je prekinuta ne osjecaju trenutno potrebu da odmah trebaju uci u novi odnos te nastavljaju zivjeti kao i kad su bili u vezi, samo bez druge osobe. I dalje se bave cime su se bavili, druze se sa ljudima sa kojima su se druzili, izlaze, zabavljaju se i putuju, seksaju... Kad naidju opet na zanimljivu osobu koja im se svidi udju u vezu i ostaju u njoj dok traje.

Prvi primjer su nenormalni ljudi i takvih je zbilja puno, drugi su normalni ljudi i takvih je malo. Prvima seks igra najvecu ulogu i fokusirani su na njega samo jer im je to kao nesocijaliziranim slucajevima nesto sto im najvise fali. Drugima ne fali nista, ekonomski su sami sebi dostatni, jer im fokus nije na seksu samo, jer njega imaju, vec na dobrom drustvu. I zato drugi tip osobe upoznaje osobe koje mjenjaju njegov svijet i upotpunjuju ga, dok prvi tip osobe upoznaje osobe kojima unistava zivot i iskustvo.



Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 15:15   #625
Quote:
xoc kaže: Pogledaj post
meni je dobro biti solo jer dan isplaniram po sebi i radim i kupujem sto hocu...cesto odem u kino ili na neki izlet solo pa se svi cude iako mi je glup osjecaj kad su na nekim festama svi sa curama il deckima a ja solo zujim okolo
Ja sam isto sretna van veze jer tad odvežem lanac i smijem ići do dućana.

Mislim, zašto ne bi išao negdje solo i isplanirao dan po sebi? Ok, ne svaki dan.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 16:14   #626
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Sto se tice soliranja prednosti su manji troskovi zivota ako ste umjerena osoba, manji obim problema za rijesavati, pa se iz tog razloga uvijek mozete i posvetiti problemima svojih prijatelja i biti tu za njih i pomoci im, sto ljudi koji su razvedeni, solo i drugi cijene. Veca sloboda planiranja dana i obveza.

Iako postoje i dvije vrste i solera. Prisilni i oni kojima to dođe prirodno. Prisilni soleri su oni nadrkani ljudi, mrze sve oko sebe i sve ih smeta. Cijeli zivot im se sastoji od lazi jer zele sakriti od drugih da nemaju pojma o zivotu i da su antisocijalni pa izmisljaju price o sebi i svojim aktivnostima kako bi zadivili druge. Njihov glavni problem je strah od drustva i sami su sebi izgradili opravdanje kojim opravdavaju svoje mentalne bolesti i poremecaje koje su stvorili strahom od drustva.

Drugi tip solera su oni koji nakon neke veze koja je prestala ili je prekinuta ne osjecaju trenutno potrebu da odmah trebaju uci u novi odnos te nastavljaju zivjeti kao i kad su bili u vezi, samo bez druge osobe. I dalje se bave cime su se bavili, druze se sa ljudima sa kojima su se druzili, izlaze, zabavljaju se i putuju, seksaju... Kad naidju opet na zanimljivu osobu koja im se svidi udju u vezu i ostaju u njoj dok traje.

Prvi primjer su nenormalni ljudi i takvih je zbilja puno, drugi su normalni ljudi i takvih je malo. Prvima seks igra najvecu ulogu i fokusirani su na njega samo jer im je to kao nesocijaliziranim slucajevima nesto sto im najvise fali. Drugima ne fali nista, ekonomski su sami sebi dostatni, jer im fokus nije na seksu samo, jer njega imaju, vec na dobrom drustvu. I zato drugi tip osobe upoznaje osobe koje mjenjaju njegov svijet i upotpunjuju ga, dok prvi tip osobe upoznaje osobe kojima unistava zivot i iskustvo.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
dobro si to izanalizirao

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja sam isto sretna van veze jer tad odvežem lanac i smijem ići do dućana.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:52   #627
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Prvi primjer su nenormalni ljudi i takvih je zbilja puno, drugi su normalni ljudi i takvih je malo. Prvima seks igra najvecu ulogu i fokusirani su na njega samo jer im je to kao nesocijaliziranim slucajevima nesto sto im najvise fali. Drugima ne fali nista, ekonomski su sami sebi dostatni, jer im fokus nije na seksu samo, jer njega imaju, vec na dobrom drustvu. I zato drugi tip osobe upoznaje osobe koje mjenjaju njegov svijet i upotpunjuju ga, dok prvi tip osobe upoznaje osobe kojima unistava zivot i iskustvo.



Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
Zanimljiva teorija! Nadodao bih za prvi primjer par stvari u vezi muškog solera iz vlastitog iskustva. Oni koji odkad znaju za sebe su solo i žene analiziraju žešće nego teorije zavjere i vanzemaljce iz treš filmova. Normalno samo teoretski bez praktičnih uzoraka jer ne žele unakaziti svoj maleni ego. Seksualne frustracije rješavaju virtualnim putem. Pristaju na frendzonu, možda čak i dobro stoje u društvu ali ljubavni život im je oduvijek na nuli. Sebe smatraju nepopravljivim romanticima a u biti su skeptične ljenčine s malim mudima. Potajno se nadaju nekom nemilom događaju, ili situaciji koja će ih spojiti sa nekim. Onda kad se i dogodi takva situacija ne reagiraju.
Swipe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.