Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2016., 21:16   #41
Akcija Zagreb-Šri Lanka (Colombo) 380 eura Etihad+Air Serbia
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 07:52   #42
Quote:
vave10 kaže: Pogledaj post
Beč-Mumbai-Beč. ima dosta datuma kroz 11,12,1,2 mj
158E

http://www.fly4free.com/flight-deals...razy-low-e158/
Uhvatio za kraj 11 mj za 193 eur.
end12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 13:13   #43
Peking za 265€ iz Beograda


http://www.putoholicari.com/povratne...mo-265e-19437/
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 19:34   #44
Super kombinacije iz Iberie za sve koji bi na put oko svijeta. Ima dosta letova iz Venecije u Kolumbiju, Panamu, Kubu, Brazil...i s povratkom iz Japana u Minhen (za nešto više cijene može i u Budimpeštu) već od 166€.

Na primjer: Venecija >> Bogota + Tokio >> Minhen 166€

http://tripologia.com/europa/error-f...rovatnih-166e/
__________________
www.tripologia.com
gileg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 20:15   #45
A kako je s kartama Južna Amerika - Tokyo? To bi mogao biti problem s cijenom. Vjerojatno preko USA, što znači samo za one koji imaju USA vizu.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 21:27   #46
Teško je ići na put oko svijeta a preskočiti USA. Gotovo sve rute oko svijeta uključuju USA, ako se ide na takav put nije problem izvadit vizu, kad se već mora jel. Najjeftinije bi onda vjerovatno bilo iz SAD u Kinu ili Japan. Najbolje iz Kolumbije negdje na zapadnu obalu SAD-a pa Havaji pa Australija pa gore u Aziju.

Ako netko baš ne može do vize onda je malo problematično. Letovi iz Južne Amerike u Aziju su jako rijetki, znam da npr. Aeromexico ima direktan let iz Mexico City-ja u Šangaj, cijena kreće od 375€. Ili preko Kanade u Kinu ili Japan, može se pronaći za 300-tinjak eura, ponekad i manje.
__________________
www.tripologia.com
gileg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 10:31   #47
Avioveze izmežu J. Amerike i Kanade dosta su u banani. Znam jer sam u Peruu i Boliviji razgovarao s Kanađanima i svi su imali katastrofalne kombinacije letova nazad. Usprkos nikakvoj razlici u vremenskim zonama, njihovi su povratci bili mahom teška mučenja, gora od mojeg uz jet-leg.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 10:38   #48
Bas gledam kako recimo doci iz Paname do Tokya, i moram priznat da nije ni jednostavno a ni jeftino. Jos cca 700-800 eur. Na kraju to sto usparas od Iberije, potrosis na druge karte.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 11:17   #49
Gileg, fulao si za Havanu .... Nije 313, ima i za 170 €.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 11:25   #50
Imam isti problem ko nukac - kako od Havane do Tokya.

Iako, ovo je tak jeftino da bih skoro kupio i bez plana za opunit tu rupu - ne bi bilo užasno grdo ni da mi ta karta ostane "za po kući".
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 11:41   #51
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Gileg, fulao si za Havanu .... Nije 313, ima i za 170 €.
Odlično, tako sam i mislio. Ulovio sam ovo preko Kolumbije a za okolne destinacije sam samo na brzinu bacio oko sa istim datumima, znao sam da može i bolje. Što se Kube tiče probaj iz Varadera u Vancouver, nađe se za 173€ pa iz Vancouvera u Tokio za 289€. U konačnici to je puni krug za 632€. Nije loše. S tim da bih ja to još malo usporio pa i potrošio više novaca.
__________________
www.tripologia.com
gileg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 11:44   #52
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Bas gledam kako recimo doci iz Paname do Tokya, i moram priznat da nije ni jednostavno a ni jeftino. Jos cca 700-800 eur. Na kraju to sto usparas od Iberije, potrosis na druge karte.
A jel mora biti bez USA? Ako može i USA, a mislim da ti imaš vizu, onda npr. iz Paname u Miami za 150€, pa iz Miamija u Chiacago za 50€, pa iz Chiacaga u Tokio za 378€. Ja bih najradije overland do Mexico City-ja pa onda direktno u Šangaj za 375€. Iz Šangaja u Tokio je lako, nađe se za 100-tinjak eura, možda i manje, nisam puno gledao.
__________________
www.tripologia.com
gileg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 11:46   #53
Znam, Airtransat. Upravo pokušavam, većina veza odatle završava - tjedan ili dva prije nego što mi treba, sredinom travnja.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 11:47   #54
Probat ću danas popodne napravit cijelu rutu s popunjenim rupama ako stignem. Ukoliko nešto iskombinirate podijelite s nama.
__________________
www.tripologia.com
gileg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 12:35   #55
Quote:
gileg kaže: Pogledaj post
... do Mexico City-ja pa onda direktno u Šangaj za 375€. .
Aeromexico?

Ni blizu tih brojki ne pronalazim, ispod soma eura slabo, ispod 700-800 ništa.

Hebe me i to što mi stranica AirCanade ne dela za booking ni na jednom pregledniku na poslu.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 13:03   #56
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Aeromexico?

Ni blizu tih brojki ne pronalazim, ispod soma eura slabo, ispod 700-800 ništa.
Ipak to nije direktno, zahebao me skyscanner, prvo kaže direct a onda u detaljima vidiš da je to United s presjedanjem u USA. Cijena je 380€, gledao sam za 2. mjesec.
__________________
www.tripologia.com
gileg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 13:10   #57
Ja sam gledao Panama City, i ima od tamo do Miamija za 150 EUR i onda ima LAX do Tokya za cca 400 EUR. Ne znam koliko je još Miami - Lax, ali to ne bi trebalo biti više od 100-150$.
Zar iz Havane nema Jetblue, oni su kakti LCC (naravno, za USA) ili Westjet za Kanadu?
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 14:02   #58
Quote:
gileg kaže: Pogledaj post
Ipak to nije direktno, zahebao me skyscanner, prvo kaže direct a onda u detaljima vidiš da je to United s presjedanjem u USA. Cijena je 380€, gledao sam za 2. mjesec.
To sam vidio, ali skup s vizom - dođe mi opet na isto.

Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Ja sam gledao Panama City, i ima od tamo do Miamija za 150 EUR i onda ima LAX do Tokya za cca 400 EUR. Ne znam koliko je još Miami - Lax, ali to ne bi trebalo biti više od 100-150$.
Zar iz Havane nema Jetblue, oni su kakti LCC (naravno, za USA) ili Westjet za Kanadu?
Westjet nema, a US izbjegavam.

BTW, Montreal - Vancouver nema ispod 300€.

(Inače sam našao zgodnu kombinaciju Vancouver - Tajpeh - Tokio za 330€, još k tome i s 10 sati layovera za razgledat Tajpeh City.)
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 23:08   #59
Ako se nekome da zahebavati probajte iskopati nešto od ovoga. Danas se pojavio mega error fare, Swiss je davao povratne iz Zuricha u Hong Kong za 7€, neki su navodno uspjeli kupiti karte. Sada za 7€ i dalje prikazuje Momondo i ostali posrednici ali na stranici Swiss-a je cijena ispravljena no moguće je da je ostala još neka rupa. Eto koga je volje neka proba iskopati nešto...možda drugi datum...možda drugu destinaciju. Sretno!

Zurich >> Hong Kong >> Zurich 7€
http://www.momondo.com/flightsearch/...false&NA=false

__________________
www.tripologia.com
gileg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 07:18   #60
I još je uvijek 7€ na momondu
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:55.