Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2017., 14:59   #6141
Quote:
ivan22222 kaže: Pogledaj post
Čekaj čekaj , jel postoji situacija u kojoj vi niste u pravu Znači ako uzmemo mamić poklonio , ako ne osvojimo mamić nam se izrugo , pa imate dvije opcije pičke izaberite jednu pa da vidimo
Ne moramo svi imat isto mišljenje
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 14.03.2017., 15:03   #6142
Talking

Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Odjebi s tim bapskim pričama tamo na Kutak. Tamo su ti jake "trač snage", mi ovdje imamo prečih problema!
JBG...ja sam 5 snaga
Kad mi dodjemo najebali ste i jedni i drugi i treci i cetvrti...

I Rvati "DOMOLJUBI""Gradjani" iz Maximore
I "Talijani", "Srbi" "Paštari" s Rujevice
I "Tovarčine", "Orjunaši","krezubi kozojebi" s Poljuda
I "Slaninari","Madjaroni" iz Vrta

Jos malo
Galliko fili is offline  
Old 14.03.2017., 15:08   #6143
Naravno znači ti si siguran da uzimamo jer je poklonio Mamić ??
ivan22222 is offline  
Old 14.03.2017., 15:09   #6144
Nije me briga ko uzima, smišne su mi vaše priče o miškovoj borbi
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 14.03.2017., 15:11   #6145
misliš trollanje određenih forumaša
ivan22222 is offline  
Old 14.03.2017., 15:12   #6146
u početku sam mislia da trolaju , posli nisam više bia siguran ili su toliko dobri u trolanju ili su nojevi jbg
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 14.03.2017., 16:39   #6147
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
u početku sam mislia da trolaju , posli nisam više bia siguran ili su toliko dobri u trolanju ili su nojevi jbg
Eh da, nikako da postam..

Myth

Ostriches bury their heads in the sand when they're scared or threatened.

How It Started

It's an optical illusion! Ostriches are the largest living birds, but their heads are pretty small. "If you see them picking at the ground from a distance, it may look like their heads are buried in the ground," says Glinda Cunningham of the American Ostrich Association.

Why It's Not True

Ostriches don't bury their heads in the sand—they wouldn't be able to breathe! But they do dig holes in the dirt to use as nests for their eggs. Several times a day, a bird puts her head in the hole and turns the eggs. So it really does look like the birds are burying their heads in the sand!


Mitomani1950
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 14.03.2017., 18:07   #6148
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Ne moramo svi imat isto mišljenje
__________________
In Kek we trust
KKPB is offline  
Old 14.03.2017., 18:14   #6149
Quote:
BuTTerSS kaže: Pogledaj post
Dan pada Vukovara je 16.11.?

Ka šta san i reka naćete vi opravdanje uvik Pad Vukovara je 18. a utakmica je bila 16. i taj dan se na utakmici obiježava dan pada Vukovara. Jel sad jasnije ili ti triban na čirilici napisat?
majstor s mora is online now  
Old 14.03.2017., 18:31   #6150
Quote:
majstor s mora kaže: Pogledaj post
Ka šta san i reka naćete vi opravdanje uvik Pad Vukovara je 18. a utakmica je bila 16. i taj dan se na utakmici obiježava dan pada Vukovara. Jel sad jasnije ili ti triban na čirilici napisat?
Lijepo od tebe da baštiniš pismo pradidovo!
__________________
"Glad dolazi i odlazi... Ali dostojanstvo, jednom kad se izgubi, više se nikada ne vraća..."

https://www.youtube.com/watch?v=pA-DilbQAnQ
BuTTerSS is offline  
Old 14.03.2017., 18:31   #6151
Kaže onaj delija da je uletio na teren revoltiran suđenjem :-) Nakon analize utakmice se može saznati da je penal za Rijeku bio čist ko suza, da nije bilo ni p od penala za hajduk, da je Rijeka imala veći posjed lopte i isti broj udaraca u okvir gola. Jedinu još dvojbenu situaciju koju nisu analizirali je vrlo moguć drugi žuti karton onom šamzi za provokaciju ispod riječke tribine. Nakon toga bi bilo laku noć i doviđenja. Ovaj put su još dobro i prošli.
__________________
Boli me sjećanje na dane slavne, dane ponosne, al' borim se, i nedam se dok Dunav tiho protiče... I boli me istina što nema onih koje volim ja. Pokriva ih zastava, nek sanjaju u sjeni hrastova...

Zadnje uređivanje river_city : 14.03.2017. at 18:45.
river_city is offline  
Old 14.03.2017., 18:40   #6152
Quote:
BuTTerSS kaže: Pogledaj post
Lijepo od tebe da baštiniš pismo pradidovo!


Ah dete..

A šta se tiče uleta i suđenja, možda momak nije mislija samo na tu jednu utakmicu.
majstor s mora is online now  
Old 14.03.2017., 19:20   #6153
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Eh da, nikako da postam..

Myth

Ostriches bury their heads in the sand when they're scared or threatened.

How It Started

It's an optical illusion! Ostriches are the largest living birds, but their heads are pretty small. "If you see them picking at the ground from a distance, it may look like their heads are buried in the ground," says Glinda Cunningham of the American Ostrich Association.

Why It's Not True

Ostriches don't bury their heads in the sand—they wouldn't be able to breathe! But they do dig holes in the dirt to use as nests for their eggs. Several times a day, a bird puts her head in the hole and turns the eggs. So it really does look like the birds are burying their heads in the sand!


Mitomani1950
Sad su dobili svoje.
Imran is offline  
Old 14.03.2017., 19:39   #6154
@papi ili tko je ono već pitao za slije s tribine? Evo tu je mali dio, i s broda i s tribine, pa si pogledaj:

http://www.armada-rijeka.hr/site/201...11-11-03-2017/
otrovnik ljuti is offline  
Old 14.03.2017., 20:03   #6155
Quote:
river_city kaže: Pogledaj post
Kaže onaj delija da je uletio na teren revoltiran suđenjem :-) Nakon analize utakmice se može saznati da je penal za Rijeku bio čist ko suza, da nije bilo ni p od penala za hajduk, da je Rijeka imala veći posjed lopte i isti broj udaraca u okvir gola. Jedinu još dvojbenu situaciju koju nisu analizirali je vrlo moguć drugi žuti karton onom šamzi za provokaciju ispod riječke tribine. Nakon toga bi bilo laku noć i doviđenja. Ovaj put su još dobro i prošli.
i to je to
jebeno istinito
__________________
Ⱄⰰⰿⱁ ⱂⱃⱁⱅⰻⰲ ⱄⰲⰻⱒ
singapore is offline  
Old 14.03.2017., 22:37   #6156
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
@papi ili tko je ono već pitao za slije s tribine? Evo tu je mali dio, i s broda i s tribine, pa si pogledaj:

http://www.armada-rijeka.hr/site/201...11-11-03-2017/
Jeben video,#pivajmišura

Zajebana utakmica sutra, moramo zabit jednoga i mirno privest kraju inače bi mogla voda u uši.
-milic- is offline  
Old 15.03.2017., 06:49   #6157
javio se Krama iz Njemačke



http://novilist.hr/Sport/Nogomet/And...maknuti-titula
Bolji od tebe is offline  
Old 15.03.2017., 10:42   #6158
Quote:
river_city kaže: Pogledaj post
Kaže onaj delija da je uletio na teren revoltiran suđenjem :-) Nakon analize utakmice se može saznati da je penal za Rijeku bio čist ko suza, da nije bilo ni p od penala za hajduk, da je Rijeka imala veći posjed lopte i isti broj udaraca u okvir gola. Jedinu još dvojbenu situaciju koju nisu analizirali je vrlo moguć drugi žuti karton onom šamzi za provokaciju ispod riječke tribine. Nakon toga bi bilo laku noć i doviđenja. Ovaj put su još dobro i prošli.
https://www.youtube.com/watch?v=p8RJ2ZnYDew&t=523s

pozdravljaju te delije zapad

Nego, bez zajebancije, majke mi vi ( ovi sta se ka zgrazaju na atmosferu, lipe linkove Hanze, Indexa, prepoznat ce se, ima ih i s jedne i s druge strane) niste svi skupa normalni. Ni ne zasluzujete nista bolje od indexa jer ste ta razina kompleksastva da je to patologija.

Recimo ovi gori link, ovo gori je jedno 50ta potencija ovog o nekidan. A uberi i izjave aktera na ovo pa usporedi sa Gavranovicen i plakanjen "mogli su nas ubiti"

Ova 2-3 dana s vase strane vidin dominira mentalitet "djeca Rujevice" i "lipimo Marija Zovka", tamo na kutku cak i patologija stupanj dva iznad, par njih upire non stop sa ustasama i partizanima.

O tempora, o mores
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Old 15.03.2017., 11:21   #6159
Još jedan zanimljiv detalj je što je onaj delija koji dodaje lopte iza južne tribine u prvom poluvremenu pojeo bananu i bacio koru prema nama na tartan stazu. To je onaj majmun od povjerenika zapisao kao bacanje banane od strane Armade na onog šamzu njihovog. Na tribinu nisu mogao unijeti ni kovanice od kune, dve i pet i onda je netko unio bananu :-) Kasnije kutija sa lovom dobila noge. Klasično lopovsko delijski mentalitet.
__________________
Boli me sjećanje na dane slavne, dane ponosne, al' borim se, i nedam se dok Dunav tiho protiče... I boli me istina što nema onih koje volim ja. Pokriva ih zastava, nek sanjaju u sjeni hrastova...
river_city is offline  
Old 15.03.2017., 11:44   #6160
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=p8RJ2ZnYDew&t=523s

pozdravljaju te delije zapad

Nego, bez zajebancije, majke mi vi ( ovi sta se ka zgrazaju na atmosferu, lipe linkove Hanze, Indexa, prepoznat ce se, ima ih i s jedne i s druge strane) niste svi skupa normalni. Ni ne zasluzujete nista bolje od indexa jer ste ta razina kompleksastva da je to patologija.

Recimo ovi gori link, ovo gori je jedno 50ta potencija ovog o nekidan. A uberi i izjave aktera na ovo pa usporedi sa Gavranovicen i plakanjen "mogli su nas ubiti"

Ova 2-3 dana s vase strane vidin dominira mentalitet "djeca Rujevice" i "lipimo Marija Zovka", tamo na kutku cak i patologija stupanj dva iznad, par njih upire non stop sa ustasama i partizanima.

O tempora, o mores
Kakva vremena
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.