Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2017., 17:25   #9921
Ova je najbolja kad bjezi s ulovom
AndrejX is offline  
Old 18.03.2017., 18:09   #9922
24 sata
“J...š mi sve ako se Kolinda neće popeti u ono gnijezdo, izbaciti Malenu i dočekati Klepetana samo kako bi se uslikala”, napisao je neki očajnik.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 18.03.2017., 20:01   #9923
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
24 sata
“J...š mi sve ako se Kolinda neće popeti u ono gnijezdo, izbaciti Malenu i dočekati Klepetana samo kako bi se uslikala”, napisao je neki očajnik.


Tek je s dolaskom predsjednice, koja je u djetinjstvu maštala da postane balerina, na pozornicu, ta beznačajna predstava beznačajnog baletnog ansambla dobila na značenju. Jako mi je žao da je zagrebački gradonačelnik, inače vrsni baletni znalac, bio spriječen da dođe na predstavu i svojim izlaskom na pozornicu učini ovaj događaj još većim.


Primjetio sam da nedjeljom nema toliko gafova, znaci sljedeci je u ponedjeljak.


Koeficijent da će napraviti novi gaf do ponedjeljka je 1.03.
Imate u Stanleybetu.
dragone is offline  
Old 18.03.2017., 21:47   #9924
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
24 sata
“J...š mi sve ako se Kolinda neće popeti u ono gnijezdo, izbaciti Malenu i dočekati Klepetana samo kako bi se uslikala”, napisao je neki očajnik.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Old 18.03.2017., 22:39   #9925
24 sata: Predsjednica nije mislila izaći na pozornicu, ali ju je za ruku uhvatio i izveo ravnatelj Baleta.

Ako su ovo objavili kao opravdanje pojavljivanja na pozornici nicim izazvane vladarice, onda je situacija jos gora nego sto mislimo. Da se predsjednicu drzave moze tek tako uhvatiti za ruku i izvesti je na pozornicu kao nekakvu poluanonimnu pjevacicu da ju se predstavi publici, koja nije mislila izlaziti, ali eto, bila je primorana od strane autoriteta, pa ju se gurnulo na pozornicu - predstavlja vam gospodo, drzavu kao prciju, a vas kao trecerazredne lazljivce. Kako znamo da lazete i kako znamo da je preletjela od loze do pozornice brzinom MIGa 21 reci cemo vam sto je znacajnije za spomenuti istup:

Ono sto je znacajnije za ovaj istup je to kako predsjednica vidi sebe i kako vidi narod kojim vlada. Ona je naime, vladarica. Vaznija je njena pojava od bilo kakvog dogadjaja na kojem se okupio narod, a narodu je bilo kakav dogadjaj uvijek u drugom planu kad je vladarica u blizini.

Dakle ona narod vidi kao svjetinu. Nesto kao u sekspirijansko doba kad bi se svjetina okupljala oko putujucih glumaca koji su bili in i koji su bili popularni. Ona se narodu kojim vlada predstavila kao Kralj Sunce - glavna zvijezda, da se ne zaboravi, kao onaj koji je omogucio zabavljacima da zabavljaju narod.

Hrvatska predsjednica ponizila je i HNK-a i sve one koji su dosli u HNK-a. Zasto? Je je HNK-a do sinoc bila kulturna institucija per se, a od sinoc je samo jedna od dvorana Banskih dvora u koje se dovode dvorske lude da zabavljaju vladare.

Jer ovoj vladarici nije vazno gdje ce se slavodobitno pokazati pred publikom koja nije bila namjenjena njoj -- u HNK-a ili na sajmu u Mrdusi Donjoj -- dok god ima veliki broj podanika koji su predstavu dosli vidjeti, a dosli su je vidjeti jer ju je vladarica odobrila i u skladu s time se sasvim normalno pojaviti na kraju iste da joj se aplaudira.

Mozda mozemo govoriti o elementima razvoja kulta licnosti, kad bi govorili glasno i kad bi govorili s pozicije gradjana uredjene drzave 21. stoljeca. No bojim se da je publika zbunjena a gradjani zarobljeni u vremenu.

Zadnje uređivanje Luneta : 18.03.2017. at 23:08.
Luneta is offline  
Old 18.03.2017., 23:05   #9926
Quote:
dragone kaže: Pogledaj post
ahahahahahah :klap: jadnan koreograf koji šok. sigurno nije imao nikad ovakvu završnicu. džabe mu vizija i mašta. super je kako se nakon uručenja svog cvića* povukao iza. da ova ostane sama na čelu :klap: koji sprd. (* koje je prje toga bilo na podu. a daaaj ima li kakva snimka)
a ova uzela cviće: use, na se, poda se

ma da je ovo napisao sprdex rekli bismo da je prepreglupo

zna koli ko jači taj tlači (mada su ovi ljudi samo pristojni)
ne tako davno, ona nije mogla doć do riječi
fuuj, tu je definitivno zabetonirala cinjenicu da nema stila
za povracat mi je taj odvratni zagrljaj i nacin kako je ona njega, a i on nju zagrlio za vrat
dsvbo is offline  
Old 18.03.2017., 23:36   #9927
Ovo da mi je netko pricao, ne bih vjerovala
Bojim se bilo kakvog dogadaja gdje bi se moglo pljeskati jer ce ona iskocit pred ekipu uvjerena da se njoj pljesce.
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Old 19.03.2017., 00:26   #9928
Quote:
Lunarna. kaže: Pogledaj post
24 sata: Predsjednica nije mislila
Ovo je točno.
Ona jednostavno ne misli.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 19.03.2017., 02:11   #9929
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
24 sata
“J...š mi sve ako se Kolinda neće popeti u ono gnijezdo, izbaciti Malenu i dočekati Klepetana samo kako bi se uslikala”, napisao je neki očajnik.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 19.03.2017., 16:35   #9930
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
taj lejlin ducan mi je trash bio od prve.

u biti, ne kuzim nit onu furku od lee loo ili kako se zove dojkovickin ducan.
za tu robu ne bih dala vise od 200 kn, a kamo li 1200.
Lejla je malo zaglavila u vremenu od prije 20 godina kad se od preprodaje noname turske robe moglo zaraditi. ne znam samo na temelju čega je zaključila da će ljudima biti napeto ulaziti u taj dućan i preplaćivati tu robu samo zato što ga ona drži
a Dojkovićka samo naplaćuje "porez na budale"... što podržavam

Quote:
Dammy kaže: Pogledaj post
Pas mater nina!
http://www.vecernji.hr/media/cache/2...jpg?id=2341709
Ili nek joj daju špigl,ili kastanjete,pa kad je bal nek je.....
dobro koji je njoj bog?

Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
a da nije nešto otplesala, pa da nam je promaklo?
vidim scenu

e da je i zamahnula dupencetom jedan krugić na nožnim prstićima, ja bi ju čak i branila
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 19.03.2017., 23:18   #9931
Quote:
Lunarna. kaže: Pogledaj post
24 sata: Predsjednica nije mislila izaći na pozornicu, ali ju je za ruku uhvatio i izveo ravnatelj Baleta.

Ako su ovo objavili kao opravdanje pojavljivanja na pozornici nicim izazvane vladarice, onda je situacija jos gora nego sto mislimo. Da se predsjednicu drzave moze tek tako uhvatiti za ruku i izvesti je na pozornicu kao nekakvu poluanonimnu pjevacicu da ju se predstavi publici, koja nije mislila izlaziti, ali eto, bila je primorana od strane autoriteta, pa ju se gurnulo na pozornicu - predstavlja vam gospodo, drzavu kao prciju, a vas kao trecerazredne lazljivce. Kako znamo da lazete i kako znamo da je preletjela od loze do pozornice brzinom MIGa 21 reci cemo vam sto je znacajnije za spomenuti istup:

Ono sto je znacajnije za ovaj istup je to kako predsjednica vidi sebe i kako vidi narod kojim vlada. Ona je naime, vladarica. Vaznija je njena pojava od bilo kakvog dogadjaja na kojem se okupio narod, a narodu je bilo kakav dogadjaj uvijek u drugom planu kad je vladarica u blizini.

Dakle ona narod vidi kao svjetinu. Nesto kao u sekspirijansko doba kad bi se svjetina okupljala oko putujucih glumaca koji su bili in i koji su bili popularni. Ona se narodu kojim vlada predstavila kao Kralj Sunce - glavna zvijezda, da se ne zaboravi, kao onaj koji je omogucio zabavljacima da zabavljaju narod.

Hrvatska predsjednica ponizila je i HNK-a i sve one koji su dosli u HNK-a. Zasto? Je je HNK-a do sinoc bila kulturna institucija per se, a od sinoc je samo jedna od dvorana Banskih dvora u koje se dovode dvorske lude da zabavljaju vladare.

Jer ovoj vladarici nije vazno gdje ce se slavodobitno pokazati pred publikom koja nije bila namjenjena njoj -- u HNK-a ili na sajmu u Mrdusi Donjoj -- dok god ima veliki broj podanika koji su predstavu dosli vidjeti, a dosli su je vidjeti jer ju je vladarica odobrila i u skladu s time se sasvim normalno pojaviti na kraju iste da joj se aplaudira.

Mozda mozemo govoriti o elementima razvoja kulta licnosti, kad bi govorili glasno i kad bi govorili s pozicije gradjana uredjene drzave 21. stoljeca. No bojim se da je publika zbunjena a gradjani zarobljeni u vremenu.
Koristiš li kakvu terapiju? Marčinko? Gruden? I tako.
maler & CO. is offline  
Old 20.03.2017., 04:32   #9932
Quote:
maler & CO. kaže: Pogledaj post
Koristiš li kakvu terapiju? Marčinko? Gruden? I tako.
evo ga na primitivizam na djelu :klap:
nula argumenata* puko vrijeđanje.

* ne voli hrvaCku, očaj, nema djecu, ljubomora, jugonostalgija i tako dalje nisu argumenti
dragone is offline  
Old 20.03.2017., 14:41   #9933
jelena veljaca ne pise kolumnu u jutarnjem vise?
nevanevičicaa is offline  
Old 20.03.2017., 16:23   #9934
Mozda da vjernici pomognu s milodarima
http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...om/957857.aspx



#DatCeBog
#SpasimoAgrogor
__________________
When nothing goes right... go left...
sitnaMalaPlava is offline  
Old 20.03.2017., 17:35   #9935
Quote:
rosenkreuz kaže: Pogledaj post
Ovo da mi je netko pricao, ne bih vjerovala
Bojim se bilo kakvog dogadaja gdje bi se moglo pljeskati jer ce ona iskocit pred ekipu uvjerena da se njoj pljesce.

Da, jer potcijenjuje gradjane. Gradjane dozivljava kao neuke podanike kojima je vidjeti predsjednicu bilo gdje i bilo kada ultimativni dogadjaj.

Mozda joj ove internet reakcije budu wake up call.
Luneta is offline  
Old 20.03.2017., 18:00   #9936
Quote:
Lunarna. kaže: Pogledaj post
Da, jer potcijenjuje gradjane. Gradjane dozivljava kao neuke podanike kojima je vidjeti predsjednicu bilo gdje i bilo kada ultimativni dogadjaj.

Mozda joj ove internet reakcije budu wake up call.

takvih zaista ima, vecina njenih biraca
dsvbo is offline  
Old 20.03.2017., 18:06   #9937
Quote:
dsvbo kaže: Pogledaj post
takvih zaista ima, vecina njenih biraca
Da, slazem se, no kako propusta shvatiti da jedan dio hrvatske javnosti nije iz Cavoglava i da ce joj se rugati? Ili je nije briga?
Luneta is offline  
Old 20.03.2017., 18:36   #9938
Quote:
sitnaMalaPlava kaže: Pogledaj post
Mozda da vjernici pomognu s milodarima
http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...om/957857.aspx



#DatCeBog
#SpasimoAgrogor
Ova do nje je čini se sve sredila. Kakva psihijatrija
DiGioia is offline  
Old 20.03.2017., 18:48   #9939
Quote:
Lunarna. kaže: Pogledaj post
Da, slazem se, no kako propusta shvatiti da jedan dio hrvatske javnosti nije iz Cavoglava i da ce joj se rugati? Ili je nije briga?

ona to doživljava drugačije, rekla je da mediji vrše mobing nad njezinim veličanstvom
sweet Irma is offline  
Old 20.03.2017., 19:09   #9940
Quote:
sweet Irma kaže: Pogledaj post
ona to doživljava drugačije, rekla je da mediji vrše mobing nad njezinim veličanstvom
to je čula od ovog slovenskog zeta Trumpa
Loonie. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:09.