Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 07:42   #9961
neki dan sam imala probavnih problema i visak zraka u trbuhu (da prostite) pa sam na poslu po hodniku hodala malo cudno da ne bi nesto "pobjeglo". i onda sam skuzila da osjecam da hodam kao ona.

eto, mene sad na to podsjeca.
countrywoman is offline  
Old 22.03.2017., 08:09   #9962
ja vjerujem da njoj, kad navuce body shaper koji stisne od cica do koljena, momentalno izadje sav zrak viska
Peppa Pig is offline  
Old 22.03.2017., 09:47   #9963
Quote:
Vadis kaže: Pogledaj post
Kolinda je danas već skoknula do švedskog kralja! Mora joj se priznati da je radoholičarka.

meni je ovo ok na njoj.
vidim da je pristupila minimalizmu, koliko može, i smanjila kefe.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 22.03.2017., 10:07   #9964
Baš sam se jučer sjetila ove teme kad sam slučajno šaltajući kanale pala na HTV koji je emitirao dokumentarac o poznatoj hrvatskoj blond balerini
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 22.03.2017., 10:17   #9965
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
meni je ovo ok na njoj.
vidim da je pristupila minimalizmu, koliko može, i smanjila kefe.
A,lik si je drmnul pol litre rakije pa ne zna gde je, ni kaj se dogada ,ni kaj oce ova tu kraj njega...
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Old 22.03.2017., 10:25   #9966
Nije ni čudo da se žena uteže na sve moguće načine kad ju brutalno čerečite zbog kilaže još i prije nego je postala predsjednica. Sad kad je smršavila opet vam ne valja. Njen izgled, ofkors, jer je to najbitnija stvar od svega.
Na žalost nismo sami u svijetu po ovakvom primitivizmu. Ne znam da li tko gleda dokumentarac Lovci na Trolove...svakakve gadarije se događaju iza malih ekrana, i to u jednoj liberalnoj Švedskoj a kako tek neće kod nas. Naravno da su žrtve najčešće žene i da ih se sudi prvenstveno po izgledu.
Zuzzu is offline  
Old 22.03.2017., 10:35   #9967
i gazda voli zornjak
http://www.index.hr/vijesti/clanak/i...la/958301.aspx
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Old 22.03.2017., 10:39   #9968
Quote:
zuzz kaže: Pogledaj post
Nije ni čudo da se žena uteže na sve moguće načine kad ju brutalno čerečite zbog kilaže još i prije nego je postala predsjednica. Sad kad je smršavila opet vam ne valja. Njen izgled, ofkors, jer je to najbitnija stvar od svega.
Na žalost nismo sami u svijetu po ovakvom primitivizmu.:
kad bi barem počela raditi svoj posao, kad ju toliko spominjemo po pizdarijama koje radi zadnje dvije godine na poslu.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 22.03.2017., 11:06   #9969
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
meni je ovo ok na njoj.
vidim da je pristupila minimalizmu, koliko može, i smanjila kefe.
I meni je ovo prilično dobro, samo mi ove svjetleće čarape bodu oči , a cipele izgledaju jako neudobno..
sweet Irma is offline  
Old 22.03.2017., 12:44   #9970
Quote:
rosenkreuz kaže: Pogledaj post
Skuzila sam da joj je falinga u tome sto ruke drzi ravno uz tijelo u hodu...
da ih bar drži pa daj samo pogle, di je ono nedugo bila, kad je u onoj animir-dama haljini umarširala u dvoranu

Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
neki dan sam imala probavnih problema i visak zraka u trbuhu (da prostite) pa sam na poslu po hodniku hodala malo cudno da ne bi nesto "pobjeglo". i onda sam skuzila da osjecam da hodam kao ona.

eto, mene sad na to podsjeca.
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
ja vjerujem da njoj, kad navuce body shaper koji stisne od cica do koljena, momentalno izadje sav zrak viska
kak ste proklete

__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 22.03.2017., 12:46   #9971
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
ja vjerujem da njoj, kad navuce body shaper koji stisne od cica do koljena, momentalno izadje sav zrak viska
vec vidim da bum si ovo morala nabaviti

countrywoman is offline  
Old 22.03.2017., 12:48   #9972
...ko voli picajzlirat...
Kaj si je trebala tenisice obut?
Kak mozemo znati koliko je kralju udobno?, nesto mu tu visi sastrane u zepu...

Ok, tranciramo je stvarno posteno, ali opet do ovakvih sitnica...
Ovo je ok kak izgleda, i onaj sivi kostimic poslije...
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Old 22.03.2017., 13:10   #9973
Quote:
sweet Irma kaže: Pogledaj post
I meni je ovo prilično dobro, samo mi ove svjetleće čarape bodu oči , a cipele izgledaju jako neudobno..
Kaj se tice cipela, meni i najmanja naznaka platforme ne moze djelovati fino kao cipela bez platforme.
Sve skupa je ok u usporedbi sa onim kak se inace oblaci.
Hannah 3 is offline  
Old 22.03.2017., 15:16   #9974
Meni male platforme ne oduzimaju na elegantnosti/finoći. A puno su udobnije za hodanje od cipela koje imaju samo onaj tanki potplat kroz koji osjetiš svaki kamenčić i neravninu kao da hodaš bosa.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is online now  
Old 22.03.2017., 16:07   #9975
Quote:
rosenkreuz kaže: Pogledaj post
Ok, tranciramo je stvarno posteno, ali opet do ovakvih sitnica...
pa realno, sama se svela na to
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 22.03.2017., 16:26   #9976
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
Kud ćeš ljepše za započet dan nego kad te "rasterete" odmah u rano jutro
Dammy is offline  
Old 22.03.2017., 16:31   #9977
Quote:
Orlandica kaže: Pogledaj post
Meni male platforme ne oduzimaju na elegantnosti/finoći. A puno su udobnije za hodanje od cipela koje imaju samo onaj tanki potplat kroz koji osjetiš svaki kamenčić i neravninu kao da hodaš bosa.
i meni.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 22.03.2017., 16:40   #9978
Quote:
Dammy kaže: Pogledaj post
Kud ćeš ljepše za započet dan nego kad te "rasterete" odmah u rano jutro
Najbolje mi je citati komentare... od onih koni se ljute do onih koji ga brane... a on bu jos dvajst do trideset godina isao na "frizuru".. svaki dan 🤣
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Old 22.03.2017., 19:14   #9979
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
odmah sam se vas sjetila. bilo je prije nekog vremena tu o tome riječ.
sanjita is offline  
Old 22.03.2017., 19:30   #9980
Kladim se u svoj puni novcanik u kojem ima 10 kuna da ga sisaju besplatno.
Ili, ono, platim ti kvartalno... ,ko i dobavljacima
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.