Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2017., 13:35   #41
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Upamtio sam te zbog potpisa.
Nego gospon-damo, ja sam za borbu poradi prave ljubavi!
a kako znati tko je prava ljubav,ako ne probaš?a opet probat ,pa zahebat postojeće...čovjek nije pametan

a ništa,odoh čitat upise na preljubimaa..možda se opametim hehe
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 14:30   #42
Preljub ne bi trebao biti opcija.

Imate izgleda za uspjeh. Ali, neće biti bolje, biti će drugačije.

Ako to možeš prihvatiti...

Treba slijediti srce.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:06   #43
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
e to bi bila katastrofa
znam ja za tu istinitu narodnu "tko s djecom liježe..." i fakat mi to pod stare dane ne treba al kako reći ne kad se nađemo u situaciji..??i on kaže "ajmo se ljubiti.." a hoće ..
Lako je njemu to reći kad je slobodan! On nema što izgubiti, a ti imaš.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:15   #44
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Lako je njemu to reći kad je slobodan! On nema što izgubiti, a ti imaš.
da..i to stavlja teret odluke samo na mene..a opcija da ja ostavim muža i djecu mi se čini nemoguća
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:22   #45
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Lako je njemu to reći kad je slobodan! On nema što izgubiti, a ti imaš.
najbolje da prvo nadje zenu, razmnozi se i onda proba opet. da oboje budu u istoj situaciji.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:26   #46
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
znam,tema je stara otkad je i svijeta.no meni je nova,pa molim pomoć.
dakle...s mužem sam 20god,volim ga,imamo dvoje prekrasne djece,i život mi je otprilike savršen.no dogodio se on.dogodilo se spontano.zbog posla smo u kontaktu preko god dana i eto zaljubili smo se.već pri prvom susretu je nastala kemija,a nakon bezbroj fb prepiski....no,stopirala sam to na vrijeme i sad ga izbjegavam gdje god mogu.nisam prešla granicu,pa je sve još ostalo na platonskoj razini.osim jednog žnjaranja,sexa nije bilo...mada smo oboje gladni jedno drugog.budući prilika čini lopova,svjesna sam toga da mi se ukaže prilika(a vjerojatno hoće zbog prirode posla)ne bih mogla reći ne.lik je totalno poseban,prezgodan,prepametan,prezabavan i zaljubljen u mene(mada se i sama čudim tome.mislim nisam loša,al ono,može imat koju hoće).muža bi prevarila s možda 2 osobe na planeti.s christian bale-om i s njim.
svaki konstruktivan komentar je dobrodošao
O ovakvim stvarima ja najviše razmišljam.

U današnjem svijetu prilika je bezbroj,a kao što sama kažeš prilika čini lopova.

Prvo susret,kemija...mogu razumijeti. Kasnije,facebook i chatanje s ciljem što boljem upoznavanja i dovođenja do stanja do kojeg si sada.

Poruka:Uvijek postoje bolji od tvojeg muža,uvijek postoje bolje od tebe,ali ako si zadovoljna s brakom kojeg imaš (a da prethodno si pokušala riješiti eventualne razmirice) nećeš si dopustiti ni ovu slobodu,jer previše ljudi biva unesrećeno time.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:26   #47
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Da ali ovo je NOVI kurac.
Koji je usput 13 godina mlađi i može imati vađajnu koju hoće, ali hoće baš baš njenu.
Dobar ego boost.
Kurac ko kurac, bolje uložit u dobar vibrator.. A ne znam kakav je to ego boost od muškarca koji čitav život živi sam i jebe kad ima priliku, pa sad ako naleti malo bolja ili malo lošija svejedno... Muško kao muško, gleda rupu u koju može gurnut kurac, a žene kao žene padaju na zgodne, uspješne i šarmantne muškarce.
On će doć do malo pičke, bez straha i rizika, a ona će si kao klasična žena zabrijati na neke emocije i sjebati si brak ako muž sazna, a saznat će ako ima malo soli u glavi kad tad...
Ova priča se inače odvrti u nekoliko dana, upoznavanje, koketiranje, jebanje, zaključavanje priče i vraććanju mužu u krilo, uvjeravajući i sebe i njega da je divan i krasan...nema potrebe raditi trakavicu od toga...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:28   #48
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
da..i to stavlja teret odluke samo na mene..a opcija da ja ostavim muža i djecu mi se čini nemoguća
Hoćeš reći- "to nije opcija"?
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:30   #49
Malo si mu dala doznanja da si nadje mladju a kasnije kazes da te spusti u krevet da bi ga jos objerucke zgrabila.

A ne razmisljas kako bi bilo muzu i djeci, rastava, emotivni sok za djecu, itd da ne nabrajam.

Zelim ti da ti taj tvoj princ na bjelom konju ima racku od 7 cm pa da vidis dok bi te spustio dolje kako bi dobila samar iz vedra neba.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:33   #50
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Malo si mu dala doznanja da si nadje mladju a kasnije kazes da te spusti u krevet da bi ga jos objerucke zgrabila.

A ne razmisljas kako bi bilo muzu i djeci, rastava, emotivni sok za djecu, itd da ne nabrajam.

Zelim ti da ti taj tvoj princ na bjelom konju ima racku od 7 cm pa da vidis dok bi te spustio dolje kako bi dobila samar iz vedra neba.
Znam i bolju priču... ona se naprči na krevetu, a on metne tih 7 cm ponosa i svrši za po minute...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:34   #51
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Kurac ko kurac
Nije, a i nije stvar samo u kurcu nego i produžetku na koji je nakačen.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:38   #52
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Nije, a i nije stvar samo u kurcu nego i produžetku na koji je nakačen.
Generalno, da; u slučaju onih koji ti se sviđaju, ne.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:38   #53
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Nije, a i nije stvar samo u kurcu nego i produžetku na koji je nakačen.
Nije vama ženama i u tome jest srž problema. Jer ona je evo kadra mjesecima v biti emocionalno nevjerna suprugu, i sa osjećajima na leđima kadra je možda razjebati brak, gdje je muž realno dobar i sex štima...

Muškarci su rjetko tako plesavi, njima je (kad se o jebanju sastrane radi) žena samo ukras oko pičke, neka se ljudi ne uvrijede na moju iskrenost, i tim sasjeku moguće emocionalne pizdarije sa kojima se ne znaju nositi, pa se lijepo vrate doma ženi i djeci, na skuhano i opeglano, i daju ženi pusu pritom...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:38   #54
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
da..i to stavlja teret odluke samo na mene..a opcija da ja ostavim muža i djecu mi se čini nemoguća
A zašto bi uopće ostavljala djecu?
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:42   #55
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
A zašto bi uopće ostavljala djecu?
Pa žena je bar u nečemu realna, ako već zbog malo kite ostavlja muža, fer je i da od njega ne napravi rogonju (jer za ništa nije kriv), neka mu prepusti i djecu...
Meni je to totalno fer, zašto bi on ostao uskraćen za djecu jer mu supruga razmišlja picom...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:44   #56
Autorice, nemoj se zavaravati da voliš muža.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:47   #57
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Preljub ne bi trebao biti opcija.

Imate izgleda za uspjeh. Ali, neće biti bolje, biti će drugačije.

Ako to možeš prihvatiti...

Treba slijediti srce.
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
A zašto bi uopće ostavljala djecu?
Vi se šalite ili ?

Znači žena dođe na forum.hr, ima 44,20 godina u braku i dvoje djece,možda došlo malo do zasićenja i imponira joj lik od 31 godinu.

Ne kažem da ne postoji vjerovatnost,ali da će taj lik ići na nešto sigurno s njom ? Malo vjerovatno.

Rekao bi malo kriza srednjih godina malo užici kojima se prelako preuštamo.

Vaš savjet: Sjedni u najbolju ruku s mužem,reci mu da ideš živjeti svoj život i bit sretna.Nakon 1-2 godine će doći nazad tražii oprost.

Svaka čast ako ste ozbiljni s ovim "savjetima".
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:52   #58
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Vi se šalite ili ?
...
Govorimo iz različitih perspektiva. Meni je npr. kvotano nepoznato:

Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Kasnije,facebook i chatanje s ciljem što boljem upoznavanja i dovođenja do stanja do kojeg si sada.
i nema veze s pričom
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:53   #59
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
da..i to stavlja teret odluke samo na mene..a opcija da ja ostavim muža i djecu mi se čini nemoguća
Aj polako, uvijek stignes ostavit muza iako kazes da ti je super brak. Pusti sad te sudbonosne fatalisticke scenarije.
Prvo moras vidjeti da li ti mali odgovara a i ne ostavlja se miz radi prvog frajera sa strane. To te sad pere krivnja pa imas takve misli ali ce se to brzo srediti.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:56   #60
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Pa žena je bar u nečemu realna, ako već zbog malo kite ostavlja muža, fer je i da od njega ne napravi rogonju (jer za ništa nije kriv), neka mu prepusti i djecu...
Meni je to totalno fer, zašto bi on ostao uskraćen za djecu jer mu supruga razmišlja picom...
Meni rastati se i prepustiti dijete bivšem supružniku na čuvanje i odgoj nije istoznačno s ostavljanjem djeteta dok god onaj kojem dijete nije dano na čuvanje i odgoj o istom skrbi i s istim održava odnos.

Zato sam je i pitala čemu djeca u rečenici o ostavljanju muža.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.