Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2017., 20:40   #1
Lightbulb Program za izradu aplikacije

Pozdrav,

Ideja mi je da izradim jednostavnu aplikaciju koja bi mi znatno olakšala posao koji radim. Sama aplikacija je određeni management word ili excel dokumenta tj. ideja je da aplikacija ima opciju u koji format će pohraniti gotovu dokumentaciju.

Ugrubo:

1. Imam 10 dokumenata, na svakom od tih dokumenata se nalaze polja za unos kao što su npr. adresa, lokacija, uređaj, datum, izradio, kontrolirao i sl.

Ideja je da na početnom zaslonu unesem te vrijednosti jednom, a da mi se sva polja u svim obrascima popune s tom vrijednoscu.

2. Ne koristim uvijek sve obrasce, stoga želim da na početnoj stranici odaberem checkbox koji su mi obrasci potrebni, te da mi se automatski generira sadržaj.

3. Htio bih da ispunjavanje obrazaca bude izvedeno kroz vizard gdje odabirem posebnosti obrasca te da mi odmah app izrađuje dokument na način izvještaj pozitivan odnosno negativan i sl..

Ovo je samo neki početak, naravno aplikacija ima hrpu detalja, zanima me koji software je najbolji za izradu takvih aplikacija? Gdje potražiti pomoć, je li netko zainteresiran za pomoć pri izradi aplikacije?

Aplikaciju bi trebalo biti moguće update putem weba, imala bi arhivu dokumentacije, te više mogućih template-a za ispis.

Bilo kakva informacija, o najboljem software-u za izradu navedenoga ili pomoć pri izradi je dobrodošla.

LP
JoeFS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 14:36   #2
Zaposli programera ili tvrtku programerskih djelatnosti. Oni će ti to napraviti po standardnoj cijeni za taj opseg posla.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 10:55   #3
Mislim da je ovaj program najbolji za tako nešto i to možeš sam napraviti: Program za izradu aplikacije
__________________
Potpis
berko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.