Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2017., 18:41   #901
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Izvrsno
Posebno zakljucak o sjenki.
I meni se nekako cini da su autor i njegova zena jedno drugom sjena.

Btw, znam da se ne slazemo u svim aspektima preljuba, ljubavnistva. No, kontekstu citata - upravo to je u takvim odnosima vrlo problematicno. Distribucija moci je tu uvijek poremecena.


Ne znam od kud mi je uleto ovaj bold. Malo mi je tlak nizak
drago mi je da ste potvrdile moj raniji zakljucak..

biljezim se sa stovanjem..
Taroth is offline  
Old 05.02.2017., 18:44   #902
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Naravno da jeste. Nisam sigurna je li u pitanju odgoj ili kompleksi date individue, ova pojava je suvise rasprostranjena da bi se vezala uz pojedince. Mozda je u pitanju i kolektivni ego (uocljiv na MK npr.) koji je jos uvijek na levelu rudimentarnog lovca.

Zbog ovog mi je jasno zasto im odredjene zene lukavo odglume tupost da bi ih upecale - a oni se poslije pitaju kako su ih 'preveslale', ne videci da oni to traze, neki i vape za tim.
razvoj svojeg jastva/self-a je negdje u prvih 5 godina, pa bi pretpostavio da to dolazi iz obitelji..
+ nedostajajuci otac/majka se kasnije projicira u nesto drugo..
Taroth is offline  
Old 05.02.2017., 18:46   #903
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ne. Nažalost ključnu misteriju nismo saznali. Stoga molim autora da nam veli. Pa makar morao slagat!
po svemu sudeci, mnogo toga ce ostati misterija, a s obzirom da su neki otisli jako daleko od teme, te izvukli svastanesto vani... kljucam.

autore, srecno! ako bude potrebe (novi dug po kartici, rastava i sl. ), lako cemo reaktivirati ovu raspravu

__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.