Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2017., 23:52   #1
Strah me da ću izgubiti mladost u tuzi i samoći

Pozdrav svima,neznam kako bih opisao ovu svoju nestvarnu situaciju jer sam prilično siguran da se radi o jedinstvenom primjeru,odkad znam za sebe patim od nezamisleve samoće i tuge,razlog tome su prevelika sramežljivost i to što sam u skoro svemu drugačiji od svojih vršnjaka,još od prvog razreda osnovne škole dobivao sam užasna poniženja i maltretiranja od druge djece i fizička i psihička,a kad bi se nekom obratio u vezi toga,uvjek bi ispalo ili da sam ja sam kriv za to ili da nije bilo tako kako sam ja reko,a želim naglasit da su se ta maltretiranja događala bez apsolutno ikakvog razloga,nikad nisam nikom ništa ni rekao ni napravio,taj problem je sada već par godina prošlost,jedino je stvar u tome da je to izvor onoga što mi sada događa, več godinama nemam apsolutno nikakav kontakt sa drugim ljudima,ako se ovako nastavi još malo ču zaboravit pričat,osječam se kao neka izgubljena ovca koja luta po svijetu bez cilja,svaki dan vidim kako drugi imaju prijatelje,djevojke,društvo,obitelj, a meni jedino društvo prave vlastite suze,također želim naglasit da mi ne jedan član obitelji ništa ne znači,radi se o posesivno zatucanim luđacima,od kojih ni jedan jedini nije psihički normalna osoba,e sada ono najglavnije što ja želim,želio bi nači djevojku sa kojom ču provesti ostatak svog života u sreći,to mi je isključivo jedini cilj ništa drugo me ne zanima,imam 21 godinu.
srp hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 01:24   #2
Tip 1.: nauciti razlikovati č i ć.
Question 1.: Studiras li sto, imas li kakve hobije, sviras li mozda kakav instrument?
Question 2.: Jesi li iz manje ili vece sredine?
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 01:31   #3
Quote:
wildfireB kaže: Pogledaj post
Tip 1.: nauciti razlikovati č i ć.
Da, to će mu donijeti uspjehe u ljubavi.
good2go is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 01:35   #4
Quote:
good2go kaže: Pogledaj post
Da, to će mu donijeti uspjehe u ljubavi.

Vjerovao ili ne, cure vole pismenost kod muskaraca i to moze biti dealbreaker.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 01:45   #5
Quote:
good2go kaže: Pogledaj post
Da, to će mu donijeti uspjehe u ljubavi.
To mi je cisto ono, jer me nervira. Nisam grammar nazi ali bemu mater
A i istina, puno je ljepse citati poruke/vidati se s nekim tko se zna izrazavati.
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 02:19   #6
Quote:
wildfireB kaže: Pogledaj post
To mi je cisto ono, jer me nervira. Nisam grammar nazi ali bemu mater
A i istina, puno je ljepse citati poruke/vidati se s nekim tko se zna izrazavati.
Ovako kao ti? sve pršti od Č-ova i Ć-ova

@srp hammer zaboravi sa tim stavom ikakvu curu, kamoli neku za cijeli život. Kad postaneš odrastao i zreo onda ćeš naći curu, do tad će te cure izbjegavati jer imaš takav stav.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 02:46   #7
Iskreno, ovo je zadnje mjesto na kojem bi mogao pronaći bilo kakvo suosjećanje već isključivo dodatno omalovažavanje i ponižavanje. Što dalje odavde, to bolje.

Mogu samo primijetiti da su te dosta rano počele mučiti misli ovakve naravi, radije se pokušaj posvetiti ulaganju u vlastiti život (u vidu obrazovanja i pronalaska kvalitetnog posla, na primjer), a ne traženju sreće u drugoj osobi. Tu nema kruha. Jedina osoba na koju se uvijek možeš osloniti si isključivo ti, nitko drugi. Svi ostali su nepouzdani i okrenut će ti leđa onoga trenutka kada im prestaneš biti koristan.

Tako da dobro razmisli isplati li se tu dalje piskarati ili se možda ipak pokrenuti. Neće ti suze nikako pomoći, to sigurno ne. Trgni se.
__________________
Hoping for a nuclear holocaust since 1991.
Iceman1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 03:10   #8
Quote:
Iceman1991 kaže: Pogledaj post
Iskreno, ovo je zadnje mjesto na kojem bi mogao pronaći bilo kakvo suosjećanje već isključivo dodatno omalovažavanje i ponižavanje. Što dalje odavde, to bolje.

Mogu samo primijetiti da su te dosta rano počele mučiti misli ovakve naravi, radije se pokušaj posvetiti ulaganju u vlastiti život (u vidu obrazovanja i pronalaska kvalitetnog posla, na primjer), a ne traženju sreće u drugoj osobi. Tu nema kruha. Jedina osoba na koju se uvijek možeš osloniti si isključivo ti, nitko drugi. Svi ostali su nepouzdani i okrenut će ti leđa onoga trenutka kada im prestaneš biti koristan.

Tako da dobro razmisli isplati li se tu dalje piskarati ili se možda ipak pokrenuti. Neće ti suze nikako pomoći, to sigurno ne. Trgni se.
ovaj kojeg imaš na slici je isto tako razmišljao pa je dobio smrtu kaznu
srp hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 04:25   #9
Usvrdlavanje u odnose (princip "jedna djevojka dovijeka") neće ti pomoći. Nauči voljeti sebe, nauči biti jak, i svakako - smogni snage za maknuti se od toksičnog okruženja. Bilo kamo. Dakle, ne plači i ne kukaj (to nitko ne voli), nego djeluj pozitivno, makar malim koracima. Prije ili kasnije, napredak će biti vidljiv.
ZwYx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 05:38   #10
Quote:
ZwYx kaže: Pogledaj post
Usvrdlavanje u odnose (princip "jedna djevojka dovijeka") neće ti pomoći. Nauči voljeti sebe, nauči biti jak, i svakako - smogni snage za maknuti se od toksičnog okruženja. Bilo kamo. Dakle, ne plači i ne kukaj (to nitko ne voli), nego djeluj pozitivno, makar malim koracima. Prije ili kasnije, napredak će biti vidljiv.
pa nisam ni reko da ne volim sebe,ja sam rekao što mi je potrebno za sreču,samo to i ništa više,također nemora se nužno radit o prvoj djevojci sa kojom bi bio,i molio bih da se kod pisanja sljedečih komentara uzme u obzir sve što je napisano u uvodnom postu,jer je i više nego očito da se ne radi o normalnim okolnostima.
srp hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 06:36   #11
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Ovako kao ti? sve pršti od Č-ova i Ć-ova
Neki od nas imaju strane tipkovnice i 97% vremena tipkaju na engleskom. Ja eto imam i default jezik njemački zato što sam dugo vremena bila u Njemačkoj, kupovala svu opremu tamo i znala di mi je što na tipkovnici. Sada imam američku kupljenu u Hr , ako prebacim na engleski miješa mi se z i y, ako je na hrvatskom ne znam gdje mi je pola slova, ako sam na njemačkom kao i uvijek nemam hrvatska slova. Znači moram namjerno prebaciti na hr. i onda se pokušati sjetiti gdje su kvačice koje ionako upotrebljavam svake prestupne.
Ali evo ovaj put ću "kvačicati" čisto da se vidi da znam.

Ako netko nema blage veze kako se koristi č i ć za mene to djeluje onako polu pismeno i daje mi negativan dojam o toj osobi na prvi pogled. Katkad čak toliko da se niti neću truditi da bacim drugi pogled. Na forumima ostavljaš prvi dojam stilom i pismenošću, koliko god se to tebi ne sviđalo. To je onaj osnovni način na koji te ljudi upoznaju. Naravno, i što se napisalo je bitno, ali ja ne mogu sebi pomoći da me polupismeni/nepismeni ljudi ne odbijaju. Obično to ne spominjem niti idem okolo ispravljati ih s crvenom olovkom ali da me smeta, smeta me. Po meni to je nekakvo osnovno obrazovanje. Isto osjećam kad upoznam Amera koji recimo ne zna gdje je Italija
ESKat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 09:04   #12
Quote:
srp hammer kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,neznam kako bih opisao ovu svoju nestvarnu situaciju jer sam prilično siguran da se radi o jedinstvenom primjeru,odkad znam za sebe patim od nezamisleve samoće i tuge,razlog tome su prevelika sramežljivost i to što sam u skoro svemu drugačiji od svojih vršnjaka,još od prvog razreda osnovne škole dobivao sam užasna poniženja i maltretiranja od druge djece i fizička i psihička,a kad bi se nekom obratio u vezi toga,uvjek bi ispalo ili da sam ja sam kriv za to ili da nije bilo tako kako sam ja reko,a želim naglasit da su se ta maltretiranja događala bez apsolutno ikakvog razloga,nikad nisam nikom ništa ni rekao ni napravio,taj problem je sada već par godina prošlost,jedino je stvar u tome da je to izvor onoga što mi sada događa, več godinama nemam apsolutno nikakav kontakt sa drugim ljudima,ako se ovako nastavi još malo ču zaboravit pričat,osječam se kao neka izgubljena ovca koja luta po svijetu bez cilja,svaki dan vidim kako drugi imaju prijatelje,djevojke,društvo,obitelj, a meni jedino društvo prave vlastite suze,također želim naglasit da mi ne jedan član obitelji ništa ne znači,radi se o posesivno zatucanim luđacima,od kojih ni jedan jedini nije psihički normalna osoba,e sada ono najglavnije što ja želim,želio bi nači djevojku sa kojom ču provesti ostatak svog života u sreći,to mi je isključivo jedini cilj ništa drugo me ne zanima,imam 21 godinu.
srp hammer....apsolutno te razumijem i mogu se poistovjetiti sa tobom, i znam koliko je užasno ne imati nekoga sa kime možeš popričati...

donekle sam i ja bila u sličnoj situaciji

i ja sam imala lošije djetnjstvo u školi, išla sam u neku fency školu d su bili svi bogataši i nosili marke, mame tate doktori, podministri, stomatoloz, mup.djelatnic, snobovi svi po redui...a ja nisam bila u tom rangu, nit nosila odjeću sa markama a kamoli pratila modu...i bila sam dosta zakinuta za društvo, nitko me nije zvao na rođendane...družila sam se sličnima sebi,al samo zato jer nitko drugi nije htio...poslije u srednjoj koju sam jedva dočekala, bilo je puno bolje...ali moji roditelji su se rastali i bilo je ne izdrživo biti doma, jako sam se povukla i popustila u školi...pa su me iz dobre gimnazije prebacili u neku strukovnu...a tamo je uslijedio pakao, svi zatucani od reda, droga u školi, dolaze pijani na nastavu, horor...s nikime se nisam družila, ijako sam imala super ocjene jer je škola bila full lagana...bila sam nesretna, s rodteljima nisam mogla pričati, a baka koja mi je bila rame za plakanje je umrla od teške bolesti...bilo je gadno

i što ti reći...spasila sam sama sebe, odlazla u katedralu i molila se,ispovjedala svaki dan, dane sam provodila u knjižnici jer je doma bio pakao, čitala sam self help knjige, odlazila na sljeme u predivnu prirodu i plakala dušu...

sve je krenulo na bolje kada sam se prestala sažaljevati, i kada sam odlučila preuzeti kormilo života u svoje ruke...i odredila si cilj....kada sam završila srednju i počela radit, moj novac i moj stan...su mi dali osjećaj da mi je život napokon pod kontrolom, osječala sam se predivno kao nikada do tada...počela sam izlaziti i imati dečke...po prvi put u životu i konačno sam voljela sebe i ljubav drugih prema meni me je izlječila

samo hrabrooo...i vjeruj
__________________
ne brinite što ljudi misle oni to rijetko rade!
cura-sa-foruma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 09:18   #13
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Vjerovao ili ne, cure vole pismenost kod muskaraca i to moze biti dealbreaker.
3% cura nisu cure. To je ugrožena manjina. 97% je gore nego on, i traže nekoga kome mogu pisati"hihihi" u porukama
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 09:32   #14
Kako je lijepo generalizirati.

I ti bi bio sretan s bilo kojom osobom iz tih 97% koje pišu "hihihi"?
(skoro sam sada napisala nešto, ali ću ipak ostati u granicama pristojnosti)

Nepoznavanje temeljnih pravila gramatike je apsolutni i totalni turn off.
__________________
Sredni Vashtar je došao,
Njegove misli bile su crvene misli, njegovi zubi bijeli.
Njegovi neprijatelji tražili su mir, ali on ih je ubijao.
Aerials is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 09:32   #15
Quote:
ZwYx kaže: Pogledaj post
Usvrdlavanje u odnose (princip "jedna djevojka dovijeka") neće ti pomoći. Nauči voljeti sebe, nauči biti jak, i svakako - smogni snage za maknuti se od toksičnog okruženja. Bilo kamo. Dakle, ne plači i ne kukaj (to nitko ne voli), nego djeluj pozitivno, makar malim koracima. Prije ili kasnije, napredak će biti vidljiv.
zwyx ti je dobro rekao....moraš voljeti sebe, jer nitko te neće voljeti ako ti ne oliš sebe...ali voli sebe do te mjere da si želiš bolje jer zaslužuješ bolje, i ako to znači preseliti se i raditi, makar si jako sramežljiv....učini to za sebe

a ono što je posebno zanimljivo, da svi imaju hrabrost zakopanu negdje duboko u sebi i da što god ti je cilj....da hraborst će odnekud isplutati, zato napravi prvi korak i kreni k boljoj budućnosti....samo kreni
__________________
ne brinite što ljudi misle oni to rijetko rade!
cura-sa-foruma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 09:36   #16
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Vjerovao ili ne, cure vole pismenost kod muskaraca i to moze biti dealbreaker.
A nama penisodršcima nije bitna pismenost? Mislim, ja sam prije par mjeseci dok sam gubio vrijeme na Tinderu jednu butricu unmatchao jer je napisala ne znam skupa
__________________
top liste svih vrsta
kung-fuhrcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 09:40   #17
Quote:
srp hammer kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,neznam kako bih opisao ovu svoju nestvarnu situaciju jer sam prilično siguran da se radi o jedinstvenom primjeru,odkad znam za sebe patim od nezamisleve samoće i tuge,razlog tome su prevelika sramežljivost i to što sam u skoro svemu drugačiji od svojih vršnjaka,još od prvog razreda osnovne škole dobivao sam užasna poniženja i maltretiranja od druge djece i fizička i psihička,a kad bi se nekom obratio u vezi toga,uvjek bi ispalo ili da sam ja sam kriv za to ili da nije bilo tako kako sam ja reko,a želim naglasit da su se ta maltretiranja događala bez apsolutno ikakvog razloga,nikad nisam nikom ništa ni rekao ni napravio,taj problem je sada već par godina prošlost,jedino je stvar u tome da je to izvor onoga što mi sada događa, več godinama nemam apsolutno nikakav kontakt sa drugim ljudima,ako se ovako nastavi još malo ču zaboravit pričat,osječam se kao neka izgubljena ovca koja luta po svijetu bez cilja,svaki dan vidim kako drugi imaju prijatelje,djevojke,društvo,obitelj, a meni jedino društvo prave vlastite suze,također želim naglasit da mi ne jedan član obitelji ništa ne znači,radi se o posesivno zatucanim luđacima,od kojih ni jedan jedini nije psihički normalna osoba,e sada ono najglavnije što ja želim,želio bi nači djevojku sa kojom ču provesti ostatak svog života u sreći,to mi je isključivo jedini cilj ništa drugo me ne zanima,imam 21 godinu.

Za početak, da, život ti je bio sjeban. slažem se.
A sad prestani zamišljati da si ti zbog toga neki poseban, jedinstveni slučaj.

Evo ti još nekoliko tema na isti kalup kao što je i tvoja, što sam izvukla u par klikova mišem, a našlo bi se njih još samo nema vremena vući sve te linkove:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=989203
https://www.forum.hr/showthread.php?t=969901
https://www.forum.hr/showthread.php?t=992335
https://www.forum.hr/showthread.php?t=634852
https://www.forum.hr/showthread.php?t=972897
https://www.forum.hr/showthread.php?t=988913
https://www.forum.hr/showthread.php?t=973795
https://www.forum.hr/showthread.php?t=984103

I dakle zbog problema koji je već godinama prošlost ti stojiš na mjestu i kuneš sudbu kletu.
Što si probao napraviti? Ili je tvoj domet plakanje u sobi? S tim baš nećeš puno postići da se stvari promijene


Quote:
cura-sa-foruma kaže: Pogledaj post
srp hammer....apsolutno te razumijem i mogu se poistovjetiti sa tobom, i znam koliko je užasno ne imati nekoga sa kime možeš popričati...

donekle sam i ja bila u sličnoj situaciji

i ja sam imala lošije djetnjstvo u školi, išla sam u neku fency školu d su bili svi bogataši i nosili marke, mame tate doktori, podministri, stomatoloz, mup.djelatnic, snobovi svi po redui...a ja nisam bila u tom rangu, nit nosila odjeću sa markama a kamoli pratila modu...i bila sam dosta zakinuta za društvo, nitko me nije zvao na rođendane...družila sam se sličnima sebi,al samo zato jer nitko drugi nije htio...poslije u srednjoj koju sam jedva dočekala, bilo je puno bolje...ali moji roditelji su se rastali i bilo je ne izdrživo biti doma, jako sam se povukla i popustila u školi...pa su me iz dobre gimnazije prebacili u neku strukovnu...a tamo je uslijedio pakao, svi zatucani od reda, droga u školi, dolaze pijani na nastavu, horor...s nikime se nisam družila, ijako sam imala super ocjene jer je škola bila full lagana...bila sam nesretna, s rodteljima nisam mogla pričati, a baka koja mi je bila rame za plakanje je umrla od teške bolesti...bilo je gadno

i što ti reći...spasila sam sama sebe, odlazla u katedralu i molila se,ispovjedala svaki dan, dane sam provodila u knjižnici jer je doma bio pakao, čitala sam self help knjige, odlazila na sljeme u predivnu prirodu i plakala dušu...

sve je krenulo na bolje kada sam se prestala sažaljevati, i kada sam odlučila preuzeti kormilo života u svoje ruke...i odredila si cilj....kada sam završila srednju i počela radit, moj novac i moj stan...su mi dali osjećaj da mi je život napokon pod kontrolom, osječala sam se predivno kao nikada do tada...počela sam izlaziti i imati dečke...po prvi put u životu i konačno sam voljela sebe i ljubav drugih prema meni me je izlječila

samo hrabrooo...i vjeruj
Eto, autore, još jedan primjer da nisi jedinstvena pahuljica.

Razlika između tebe i nje je da je ona odlučila poduzeti nešto.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 09:51   #18
Quote:
Chop Suey kaže: Pogledaj post
Kako je lijepo generalizirati.

I ti bi bio sretan s bilo kojom osobom iz tih 97% koje pišu "hihihi"?
(skoro sam sada napisala nešto, ali ću ipak ostati u granicama pristojnosti)

Nepoznavanje temeljnih pravila gramatike je apsolutni i totalni turn off.
Ja ne bih. Ali ti govorim da je jako puno osoba na njegovoj razini, ili gore. Da, na forumu su većina pismeni, ali na forumu obitava 5 promila populacije ex yu


Ja bih bio sretan s nekom na svojoj razini, ali većina ima karijeru za ganjati, ili brak i dvoje djece uz sebe/iza sebe. Ovih 97% odbijam Tj pokušavam ih educirat da "?" nije rečenica, niti pitanje.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 09:55   #19
Meni je najbolje kada dobijem ovo:


Čak bi i neki drugi K bio bolji ...
__________________
Sredni Vashtar je došao,
Njegove misli bile su crvene misli, njegovi zubi bijeli.
Njegovi neprijatelji tražili su mir, ali on ih je ubijao.
Aerials is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 10:03   #20
Quote:
srp hammer kaže: Pogledaj post
imam 21 godinu.
Izgubit ćeš mladost u tuzi i samoći.
Ak se ne samoubiješ u međuvremenu, kad dođeš u tridesete, bit će ti bolje. Puno bolje.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.