Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2017., 10:20   #21
Quote:
Chop Suey kaže: Pogledaj post
Kako je lijepo generalizirati.

I ti bi bio sretan s bilo kojom osobom iz tih 97% koje pišu "hihihi"?
(skoro sam sada napisala nešto, ali ću ipak ostati u granicama pristojnosti)

Nepoznavanje temeljnih pravila gramatike je apsolutni i totalni turn off.
Samo što č/ć ne pripada pod gramatiku.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 10:21   #22
Imaš pravo, nisam dovoljno precizirala - "...temeljnih pravila gramatike i pravopisa..."

Happy?
__________________
Sredni Vashtar je došao,
Njegove misli bile su crvene misli, njegovi zubi bijeli.
Njegovi neprijatelji tražili su mir, ali on ih je ubijao.
Aerials is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 10:24   #23
zašto momku zazivate smrt. ja sam ko on biio sramežljiv.
samo štp me prošlo to rano. pre petnaeste. biće otebe jebač
ako budeš stvorio taku sliku o sebi.
sram neka te bude docnije. kada im nebudeš zano broj.
ni ime.
Pischori is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 10:36   #24
Quote:
wildfireB kaže: Pogledaj post
To mi je cisto ono, jer me nervira. Nisam grammar nazi ali bemu mater
A i istina, puno je ljepse citati poruke/vidati se s nekim tko se zna izrazavati.
Śumi, śumi javoře, ja ne znam kad je š ili ś, niti ź ili ż ili ž, niti ñ ili ń niti å ili æ i u svojoj {ne}pismenøsti istinski üźiväm {fïłĩñĝ ýę ģřèÿŧ}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 02.02.2017., 11:07   #25
Č i Ć
I onda se cude kad zavrse kao stare djeve s po 20 macaka.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 11:11   #26
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Č i Ć
I onda se cude kad zavrse kao stare djeve s po 20 macaka.
pusi kat dols, ups banana ingliš

jesi se ikad bavio sa necim , neki klub nesto?
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 11:15   #27
Quote:
kung-fuhrcak kaže: Pogledaj post
A nama penisodršcima nije bitna pismenost? Mislim, ja sam prije par mjeseci dok sam gubio vrijeme na Tinderu jednu butricu unmatchao jer je napisala ne znam skupa
Naravno, napisala sam "nama curama" cisto u kontekstu autora jer napisao je bas da trazi curu, a ne momka.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 11:25   #28
Quote:
srp hammer kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,neznam kako bih opisao ovu svoju nestvarnu situaciju jer sam prilično siguran da se radi o jedinstvenom primjeru,odkad znam za sebe patim od nezamisleve samoće i tuge,razlog tome su prevelika sramežljivost i to što sam u skoro svemu drugačiji od svojih vršnjaka,još od prvog razreda osnovne škole dobivao sam užasna poniženja i maltretiranja od druge djece i fizička i psihička,a kad bi se nekom obratio u vezi toga,uvjek bi ispalo ili da sam ja sam kriv za to ili da nije bilo tako kako sam ja reko,a želim naglasit da su se ta maltretiranja događala bez apsolutno ikakvog razloga,nikad nisam nikom ništa ni rekao ni napravio,taj problem je sada već par godina prošlost,jedino je stvar u tome da je to izvor onoga što mi sada događa, več godinama nemam apsolutno nikakav kontakt sa drugim ljudima,ako se ovako nastavi još malo ču zaboravit pričat,osječam se kao neka izgubljena ovca koja luta po svijetu bez cilja,svaki dan vidim kako drugi imaju prijatelje,djevojke,društvo,obitelj, a meni jedino društvo prave vlastite suze,također želim naglasit da mi ne jedan član obitelji ništa ne znači,radi se o posesivno zatucanim luđacima,od kojih ni jedan jedini nije psihički normalna osoba,e sada ono najglavnije što ja želim,želio bi nači djevojku sa kojom ču provesti ostatak svog života u sreći,to mi je isključivo jedini cilj ništa drugo me ne zanima,imam 21 godinu.

Nisi više u školi ali ipak mi je to što si bio maltretiran od strane djece nekako znakovito. Djeca uvijek odaberu nekog slabijeg za maltretiranje, laku žrtvu. Oni nanjuše slabost i nesigurnost. E sad...di su tu bili tvoji roditelji? Jesi li im se ikad požalio ili si sve držao u sebi? Nekako mi se čini da su tu u biti najviše zakazali tvoji roditelji. I to što si uopće bio nesiguran u sebe mi govori da ti nisu pružili dovoljno osjećaja zbog kojih bi ti više cijenio sebe.
Sad je kasno što se tiče uloge tvojih roditelja u svemu tome. Sad trebaš sam sebi pomoći. Možda bi ti neki psiholog mogao pomoći, bar donekle... Ali najviše sam sebi. Neće te neka djevojka usrećiti. Može ti pružiti ljubav (koja tebi očigledno fali još od djetinjstva), ali koliko će to potrajati ako ti nisi zadovoljan sam sa sobom? Prestani plakati i pokreni se. Nađi neke aktivnosti koje će te ispuniti dobrom energijom (srećom). U tim aktivnostima ćeš upoznati i neke nove ljude i stvoriti nova prijateljstva. Ali tek kad ti budeš zadovoljan sam sobom. Zacrtaj si neke ciljeve, radi na njima i nađi svaki dan nešto što će te usrećiti.

A čime se baviš? Šta radiš u slobodno vrijeme?
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 11:38   #29
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Naravno, napisala sam "nama curama" cisto u kontekstu autora jer napisao je bas da trazi curu, a ne momka.


Trazi samo malo ljubavi i njeznosti u zivotu, a mozda ga bas ceka neki zgodan momak iza ugla koji ce mu to pruziti
Samo nebo zna
__________________
top liste svih vrsta
kung-fuhrcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 11:49   #30
@autor

Jesi cuo ikad za onu "Tko hoce nade nacin, tko nece nade izgovor"?

Necu biti pre-grub prema tebi zbog ove situacije u kojoj se nalazis, ali citajuci tvoja 3 posta vidi se da ti volis biti zrtva.

Svaka obitelj ima problema, ali ti ovdje doslovno svoju nazivas ludacima, cak im i dajes dijagnozu. Tesko mi je zamislit kakva osoba bi tebi trenutno pasala bez da te ne povrijedi ovako.. krhkog.

Imam osjecaj da si ti perverzno zadovoljan svojim nacinom zivota i jedino sto ovdje trazis je da te neka forumska djeva uzme na svoju sisu iz sazaljenja i zato jer si uber poseban, tak ti vidis sebe jel?

Prestani mastat o curi koju vec sad na forumu zenis jer je creepy.
Pocni se bavit sobom, poslom, hobijima, radi na samopouzdanju i svojoj percepciji svijeta, tek onda cure.
Tek ti je 21, zato jer neko s 21 mijenja cure/decke ko hrvatska politicare ne znaci da to mora biti i tvoj zivotni put.

Za pocetak prestani s "nis me drugo ne zanima" i zadaj si cilj otic psihologu.

Tipkanje ti je puno kontradiktornosti.

Koristi ENTER ponekad.



Quote:
jesi se ikad bavio sa necim , neki klub nesto?
Zbunjujes me ko porezna prijava subotom 3 ujutro.
Koga to pitas?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 11:53   #31
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post



Zbunjujes me ko porezna prijava subotom 3 ujutro.
Koga to pitas?
autora veli covjek nema kontakt sa drugim ljudima pa pitam
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 12:34   #32
Quote:
srp hammer kaže: Pogledaj post
ovaj kojeg imaš na slici je isto tako razmišljao pa je dobio smrtu kaznu
Ne diraj mi Bundya, molit ću lijepo.

Inače, moj post nema nikakve veze s njim, ali baš nikakve.
__________________
Hoping for a nuclear holocaust since 1991.
Iceman1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 16:21   #33
Quote:
kung-fuhrcak kaže: Pogledaj post
Trazi samo malo ljubavi i njeznosti u zivotu, a mozda ga bas ceka neki zgodan momak iza ugla koji ce mu to pruziti
Samo nebo zna
Pa sto se mene tice i to bi bilo lijepo, sigurno ga i muskarac moze usreciti koliko i zena, ovisi o njegovim preferencijama.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 16:45   #34
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Vjerovao ili ne, cure vole pismenost kod muskaraca i to moze biti dealbreaker.
Zasto bi neki muskarac zelio takvu sitnu dusu?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 16:49   #35
Quote:
Chop Suey kaže: Pogledaj post
Kako je lijepo generalizirati.

I ti bi bio sretan s bilo kojom osobom iz tih 97% koje pišu "hihihi"?
(skoro sam sada napisala nešto, ali ću ipak ostati u granicama pristojnosti)

Nepoznavanje temeljnih pravila gramatike je apsolutni i totalni turn off.
Sitnim dusama
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 16:50   #36
Quote:
Iceman1991 kaže: Pogledaj post
Mogu samo primijetiti da su te dosta rano počele mučiti misli ovakve naravi, radije se pokušaj posvetiti ulaganju u vlastiti život (u vidu obrazovanja i pronalaska kvalitetnog posla, na primjer), a ne traženju sreće u drugoj osobi. Tu nema kruha. Jedina osoba na koju se uvijek možeš osloniti si isključivo ti, nitko drugi.

Čini mi se uvijek kad čujem ovakve priče kao da ljudi previde činjenicu vlastite uloge u stvaranju sreće, svog puta i ostvarivanju snova i ambicija. Dobar partner je tu pomoć i podrška ali ne može ne smije ne bi trebao biti jedini ili glavni izvor naše sreće zabave ispunjenosti u životu. Jer kad netko to očekuje i traži stvara nevjerojatni psihički pritisak i emocionalni teret na tu osobu i vrlo vjerojatno ulazi u jedan dugoročno nezdrav odnos.
__________________
add a dab of lavender to your milk, leave town with an orange, and pretend you're laughing at it
bubula is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 16:53   #37
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Zasto bi neki muskarac zelio takvu sitnu dusu?
O ukusima i kriterijima se ne raspravlja.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 16:55   #38
Quote:
bubula kaže: Pogledaj post

Čini mi se uvijek kad čujem ovakve priče kao da ljudi previde činjenicu vlastite uloge u stvaranju sreće, svog puta i ostvarivanju snova i ambicija. Dobar partner je tu pomoć i podrška ali ne može ne smije ne bi trebao biti jedini ili glavni izvor naše sreće zabave ispunjenosti u životu. Jer kad netko to očekuje i traži stvara nevjerojatni psihički pritisak i emocionalni teret na tu osobu i vrlo vjerojatno ulazi u jedan dugoročno nezdrav odnos.
Bas sam htio reci kak si to autor zamislja imati curu, a nema bas niti jednu osobu u zivotu.
To bi bila sva jaja u jednoj kosari i kad bi prekinuo s curom, izgubio bi sve.
Sreca se ne trazi vec dijeli.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 17:04   #39
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Pa sto se mene tice i to bi bilo lijepo, sigurno ga i muskarac moze usreciti koliko i zena, ovisi o njegovim preferencijama.


Prije svega je potrebno psiholoska pomoc, a onda u lov na butrice i butriće. Primjer jednog butrića za sve koji se pitaju o cemu je rijec
Click image for larger version

Name:	IMG_1891.JPG
Views:	85
Size:	6.9 KB
ID:	18063
__________________
top liste svih vrsta
kung-fuhrcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 17:06   #40
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
O ukusima i kriterijima se ne raspravlja.
Snobizam je ruzna znacajka karaktera.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.