Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2017., 23:38   #61
Istina. Cure su precjenjene. Samo žele sex, a ja romantična duša
BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 00:35   #62
Quote:
Romanticni kaže: Pogledaj post
a eto cure sve perfekt znaju pravopis i gramatiku, moš mislit
Ne znaju, naravno, ali onda nek si te koje ne znaju nadju frajere koji ne znaju i svi sretni i zadovoljni. Mislim, naravno da to nije svim curama uvjet, kao nijedna druga osobina ili sposobnost, ali eto, nekima je.

Quote:
BORO1054 kaže: Pogledaj post
Istina. Cure su precjenjene. Samo žele sex, a ja romantična duša
Ma kako ih nije stid!
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 00:55   #63
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Ne znaju, naravno, ali onda nek si te koje ne znaju nadju frajere koji ne znaju i svi sretni i zadovoljni. Mislim, naravno da to nije svim curama uvjet, kao nijedna druga osobina ili sposobnost, ali eto, nekima je.
Ja nikad ne bi bil s curom ciji mozak automatski ne ispravlja/ignorira takve greske jer to smatram tupavim i arogantnim. Low IQ.

U mojoj "knjizici" inteligentna osoba cita kriptirani tekst ko vodu pit. Ne prihvacam nista ispod toga!!

Ali eto, svakome svoje.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 00:57   #64
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post

U mojoj "knjizici" inteligentna osoba cita kriptirani tekst ko vodu pit. Ne prihvacam nista ispod toga!!
Zato si i sam.

Plus, ne znam zasto sad ljudima toliko smeta to sto je nekima bitna pismenost. Mislim, kriterij ko kriterij. Nekome je kriterij da je netko visok, drugome da je nizak, trecemu da je pismen. Vrlo jednostavno.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 01:04   #65
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Zato si i sam.
E tu si se zajebala.

Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Plus, ne znam zasto sad ljudima toliko smeta to sto je nekima bitna pismenost. Mislim, kriterij ko kriterij. Nekome je kriterij da je netko visok, drugome da je nizak, trecemu da je pismen. Vrlo jednostavno.
S porastom ovakvih kvalitetnih kriterija vjerujem da ce dramaticno porast broj macaka u ljepoj nam nasoj drzavi.

Sad kad sve djeve i godpoda kavaliri navale po 20 macaka ima da smo top drzava po broju kucnih ljubimaca. Eh, volim zivotinje, podrzava inicijativu.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 01:09   #66
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post


S porastom ovakvih kvalitetnih kriterija vjerujem da ce dramaticno porast broj macaka u ljepoj nam nasoj drzavi.
Kvalitetni ili ne, svi imamo kriterije. Meni je npr. glupo kad je kriterij da je druga strana bogata, ali sta ima veze sta je meni glupo kad je nekome to bitno. Mislim hocemo sad one fore moj je kriterij bolji od tvog?
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 01:10   #67
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Kvalitetni ili ne, svi imamo kriterije. Meni je npr. glupo kad je kriterij da je druga strana bogata, ali sta ima veze sta je meni glupo kad je nekome to bitno. Mislim hocemo sad one fore moj je kriterij bolji od tvog?
Moj tata je bolji od tvoga!
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 01:35   #68
Da sam znala kakva će se rasprava povesti na temelju mog upisa, razmislila bih još jednom.
Evo, sve pršti od kvačica, nek se zna da ih i ja znam upotrebljavati.

Što je paraparadise rekla, pismenost možda neće biti krucijalno bitna stvar pri stvaranju dojma o nekoj osobi, ali svakako može uvelike odmoći ili pomoći.

Prijateljica mi je svojevremeno komunicirala i izlazila na kave s likom koji se izražavao s hororima primjerice: sladkice kaćemo se vit (hrv. slatkice, kad/a ćemo se vidjeti). I dan danas je predmet sprdancije i naprosto nije netko s čijim bi se poznanstvom naročito hvalio u društvu. Da je potencijalno nebitan razlog, je, ali kao što netko ne želi brinetu, tako i ja ne želim nepismenu osobu kraj sebe.

Autore, samo pozitivno i promijeni nešto, makni se iz rutine. Upiši tečaj nekog jezika, neki sport da u sebi pobudiš malo više natjecateljskog duha, zbližiš se s nekim tko je možda isto radi toga došao. Ne možeš pogriješiti
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 01:38   #69
Quote:
ESKat kaže: Pogledaj post
Ako netko nema blage veze kako se koristi č i ć za mene to djeluje onako polu pismeno i daje mi negativan dojam o toj osobi na prvi pogled.
Piše se polupismeno.. a ne polu pismeno, kad već želiš pametovati. I to je po meni više nepismeno, nego č/ć, ije/je, s kojima je problem što ih npr. u zagrebu više nitko živ ne naglašava, potpuno se isto izgovara, razlika u govoru ne postoji, a samim time sve je teže učiti ljude razlikovanju...

nema više tvrdog i mekog, već u govoru sve je to isto slovo, nitko neće npr. "neće" izgovoriti "mekše" od "čemu", tako da danas to mlađi često uče po principu memorije ili napamet, znaju obično ove riječi koje se češće koriste, ali možemo se kladiti da im daš 20 riječi koje nisu pročitali u zadnjih godinu dana, da će ih većina dosta fulati..

Neke regije imaju tu sreću da se kod njih u govoru to više naglašava i lakše razlikuju, ali to ne znači da su pismeniji dapače. Npr. ja sam bio 10. iz gramatike u zg u srednjoj, pa sam ta č i ć i ije je rješavao po principu korijena riječi i tvorbe i nekih svojih malih pravila, a ne prirodno, jednostavno zato jer ih nitko ne izgovara i ne mogu mi doći "prirodno", a danas mi ne pada na pamet stati u tekstu i razmišljati o tvorbi nekih manje učestalih riječi, jedino ako su u pitanju jako, jako službeni kanali komunikacije....

Zadnje uređivanje google1 : 03.02.2017. at 01:48.
google1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 01:49   #70
Thumbs up

Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Kvalitetni ili ne, svi imamo kriterije. Meni je npr. glupo kad je kriterij da je druga strana bogata, ali sta ima veze sta je meni glupo kad je nekome to bitno. Mislim hocemo sad one fore moj je kriterij bolji od tvog?
Znaš kaj...problem kod nas žena je upravo u tome da nam je u 98% slučajeva pismenost,tj uopće moć izražavanja muškaraca (nažalost ne našom voljom) ekstremno važna.U ostalom dobro je poznata povijesna stvarnost kako su komplimentima i poetikom stoljećima muškarci ženama "dizali suknje". Upravo stoga su fićfirićice, koje spadaju u tek mali ostatak postotka žena,iako tupavih,zapravo te koje "beru vrhnje" jer se pale na lovatore a ne na "pesnike" ,koji kod nas ostalih romantičnih bića,kakve žene uglavnom jesu,bez zadrške također kupe vrhnje . Elem,vrlo je dakle lako, nažalost,junaku naše priče izučiti zanat zavođenja djevojaka,pogotovo samo JEDNE ako mu je to baš krajnji njegov cilj,i ako doista izgleda toliko loše da samo iz mraka može recitirati poeziju...Posebno je ženi bitno da bude ta jedna kojom je baš on očaran,pa će poezija i tek neki znak pažnje,doista biti u tom slučaju dostatni...Naravno,opet se mora naglasiti da je za poeziju bitna gramatika,ali to ćemo mu već mi forumaši završiti Međutim ako je pak njegova želja ipak postati društveno biće,onda će se morati potruditi oko drugih svojih karakteristika,i morati ćemo malo zagrepsti u njegove osnovne osobine,kako izgleda ,tako i interesa..jer naš junak reče samo da je sramežljiv i ništa drugo. Znači da bismo mu pomogli trebamo znati što želi precizno,i tko je on precizno,tj kakve su mu karakteristike,kako fizičke ,tako i sve ostale.
Za riješenje na brzinu ,ukoliko mu nije bitna kvaliteta društva, već samo da ubije samoću,i ima lažan osjećaj da nije sam-eto samo jedan savjet biti će sasvim dovoljan: Potrudi se ukoliko već nemaš,što prije zaraditi lovu,znači dok imaš love u prvu birtiju ili klub,i sjedni za šank i samo reci baja plaća za cijeli šank..do kraja večeri biti ćeš zvijezda grada i svi će ti se uvlačiti u pakšu i biti s tobom na "eeej di si buraz". dakle sve je relativno,pa ti mali biraj....

Zadnje uređivanje patt garrett : 03.02.2017. at 02:04.
patt garrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 02:05   #71
Quote:
patt garrett kaže: Pogledaj post
Znaš kaj...problem kod nas žena je upravo u tome da nam je u 98% slučajeva pismenost,tj uopće moć izražavanja muškaraca (nažalost ne našom voljom) ekstremno važna.U ostalom dobro je poznata povijesna stvarnost kako su komplimentima i poetikom stoljećima muškarci ženama "dizali suknje". Upravo stoga su fićfirićice koje spadaju u tek mali ostatak postotka žena,iako tupavih,zapravo te koje "beru vrhnje" jer se lože na lovatore a ne na "pesnike" ,koji kod nas ostalih romantičnih bića,kakve žene uglavnom jesu,bez zadrške također kupe vrhnje . Elem,vrlo je dakle lako, nažalost,junaku naše priče izučiti zanat zavođenja djevojaka,pogotovo samo JEDNE ako mu je to baš krajnji njegov cilj,i ako doista izgleda toliko loše da samo iz mraka može recitirati poeziju...Posebno je ženi bitno da bude ta jedna kojom je baš on očaran,pa će poezija i tek neki znak pažnje,doista biti u tom slučaju dostatna...Naravno,opet se mora naglasiti da je za poeziju bitna gramatika,ali to ćemo mu već mi forumaši završiti Međutim ako je pak njegova želja ipak postati društveno biće,onda će se morati potruditi oko drugih svojih karakteristika,i morati ćemo malo zagrebsti u njegove osnovne osobine,kako izgleda ,tako i interesa..jer naš junak reče samo da je sramežljiv i ništa drugo. Znači da bismo mu pomogli trebamo znati što želi precizno,i tko je on precizno,tj kakve su mu karakteristike,kako fizičke ,tako i sve ostale.
Za riješenje na brzinu ,ukoliko mu nije bitna kvaliteta društva, već samo da ubije samoću,i ima lažan osjećaj da nije sam-eto samo jedan savjet biti će sasvim dovoljan: Potrudi se ukoliko već nemaš,što prije zaraditi lovu,znači dok imaš love u prvu birtiju ili klub,i sjedni za šank i samo reci baja plaća za cijeli šank..do kraja večeri biti ćeš zvijezda grada i svi će ti se uvlačiti u pakšu i biti s tobom na "eeej di si buraz". dakle sve je relativno,pa ti mali biraj....
Piše se rješenje, a ne riješenje. Hoćeš mi objasniti kako vi to cure padnete na dobru gramatiku, kad je ni same ne znate? Mislim daj ostavite dečka na miru s pravopisom, iznio je problem, nema potrebe lamentirati o pravopisu.

PS tekst ti je nečitljiviji od njegovog, probaj lupiti koji put space iza zareza.
google1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 02:13   #72
Bizarna je ova teza prema kojoj žene beskompromisno inzistiraju na pismenosti, načitanosti i nadasve elokvenciji prilikom odabira partnera no unatoč tome ih beskonačno mnogo nerijetko završi upravo sa kockastoglavim krkanom koji posjeduje dijametralno suprotne kvalitete prije navedenima.

Jel' more ipak bit' da ima prangiju od priko dvajst centi?
__________________
Hoping for a nuclear holocaust since 1991.
Iceman1991 is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 02:24   #73
Quote:
google1 kaže: Pogledaj post
Piše se rješenje, a ne riješenje. Hoćeš mi objasniti kako vi to cure padnete na dobru gramatiku, kad je ni same ne znate? Mislim daj ostavite dečka na miru s pravopisom, iznio je problem, nema potrebe lamentirati o pravopisu.

PS tekst ti je nečitljiviji od njegovog, probaj lupiti koji put space iza zareza.
e jadniče jadni, ja pišem brzinski,i k tome mi ne šljaka ni tipkovnica,preskače slova,a gdje neće tvoje p.m...a ovo s rješenjem je čisti "lapsus calami", ljubomorko na tripu :P Svoje komplekse liječi na svojoj mami.
sad reci ni nemaš veliko slovo na početku rečenice..,fulo si "ceo fudbal"..fakat si u dubljim govnima sinko
patt garrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 02:32   #74
Quote:
google1 kaže: Pogledaj post
Piše se rješenje, a ne riješenje. Hoćeš mi objasniti kako vi to cure padnete na dobru gramatiku, kad je ni same ne znate? Mislim daj ostavite dečka na miru s pravopisom, iznio je problem, nema potrebe lamentirati o pravopisu.

PS tekst ti je nečitljiviji od njegovog, probaj lupiti koji put space iza zareza.
pročitaj svoj pravopis, i kako tvoriš rečenice
Prošli post koji stavljaš bolje da niti ne komentiramo...gdje ime grada pišeš malim slovom,i još koješta slično, a što ti nitko nije lijepio na nos, mada sam glumataš lektora.
Ja kontekstualno spominjem pjesništvo, a ono se tek podredno dotiče pravopisa.To što ti ne kontaš i picajzliš je tvoj problem.

Zadnje uređivanje patt garrett : 03.02.2017. at 02:51.
patt garrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 02:37   #75
Sve što se treba razumjeti kako bi se shvatilo ovu "želimo pismenost kod muškaraca" priču je to kako pismenost korelira s obrazovanjem koje korelira sa statusom.
Bredon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 02:45   #76
Meni je odbojno kad netko ne koristi ENTER kao da ne postoji.

Oh I, nakon tocke, zareza, itd ide RAZMAK.

Meni to inzistiranje na whatever bilo koje svrhe osim poslovnih odise onom "look, znam gramatiku, im special superintelligent".
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 02:58   #77
[QUOTE=Iceman1991;62358037]Bizarna je ova teza prema kojoj žene beskompromisno inzistiraju na pismenosti, načitanosti i nadasve elokvenciji prilikom odabira partnera no unatoč tome ih beskonačno mnogo nerijetko završi upravo sa kockastoglavim krkanom koji posjeduje dijametralno suprotne kvalitete prije navedenima.

Jel' more ipak bit' da ima prangiju od priko dvajst centi? [/QUOTE


A može i bit da ne razumiješ što čitaš
Probaj ponovno, pa će ti biti jasnije...ili je trebalo baš i navesti što se događa kada žene shvate da su im samo "dizane suknje" pomoću lažne lirike...? Jedan dio razočaranih završi u solo karijeri, a jbga jedan ode ovim tvojim kockoglavima..možda više briju na ljubav...tko zna
patt garrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 03:20   #78
Quote:
patt garrett kaže: Pogledaj post
A može i bit da ne razumiješ što čitaš
Probaj ponovno, pa će ti biti jasnije...ili je trebalo baš i navesti što se događa kada žene shvate da su im samo "dizane suknje" pomoću lažne lirike...? Jedan dio razočaranih završi u solo karijeri, a jbga jedan ode ovim tvojim kockoglavima..možda više briju na ljubav...tko zna
Dakako, moji limitirani mentalni kapaciti nisu dorasli ovakvom kompleksnom toku misli, niti blizu.
Možda se ipak radi o posve nekoherentnim, loše strukturiranim i nesuvislim upisima? Rekao bih da je odgovor na ovo pitanje potvrdan.
__________________
Hoping for a nuclear holocaust since 1991.
Iceman1991 is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 03:36   #79
Quote:
wildfireB kaže: Pogledaj post
Da sam znala kakva će se rasprava povesti na temelju mog upisa, razmislila bih još jednom.
Evo, sve pršti od kvačica, nek se zna da ih i ja znam upotrebljavati.

Što je paraparadise rekla, pismenost možda neće biti krucijalno bitna stvar pri stvaranju dojma o nekoj osobi, ali svakako može uvelike odmoći ili pomoći.

Prijateljica mi je svojevremeno komunicirala i izlazila na kave s likom koji se izražavao s hororima primjerice: sladkice kaćemo se vit (hrv. slatkice, kad/a ćemo se vidjeti). I dan danas je predmet sprdancije i naprosto nije netko s čijim bi se poznanstvom naročito hvalio u društvu. Da je potencijalno nebitan razlog, je, ali kao što netko ne želi brinetu, tako i ja ne želim nepismenu osobu kraj sebe.

Autore, samo pozitivno i promijeni nešto, makni se iz rutine. Upiši tečaj nekog jezika, neki sport da u sebi pobudiš malo više natjecateljskog duha, zbližiš se s nekim tko je možda isto radi toga došao. Ne možeš pogriješiti
DivljaVatro jel ti smeta to sto sam ja nepismen?
Idem odmah po pravopis u knjiznicu
__________________
AMAB - STOP CENZURI NA FORUMU
crorens is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 03:37   #80
Cura sa foruma ti je dala odlican savjet.. korak po korak i gradi sebe.. cuvaj se.. pazi se. .. voli se... ignorisi takvu okolinu.. pisi u dnevnik i nikome se ne povjeravaj kad je vec tako... Zelim ti puno srece.
__________________
One day it will happen, without noticing it,
Something will change. Something will calm in us
Something will touch us and there will be nothing to fear from. And it will come. Confident in itself.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:28.