Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2017., 11:37   #21
Te prijesezonske ocjene snage su po meni samo zbog toga, što novinari, koji se bave NFL-om, u ovo doba nemaju pametnijeg posla.
Mnogo toga se još može promjeniti, pa nije čak ni free-agency počeo. Pa onda draft, training campovi i u preseasonu će neki ključni igrač sprskati koljeno (nije da to želim, ali tako uobičajeno to bude), pa će njegova ekipa znatno oslabiti, itd.
Stric iz ozadja is offline  
Old 20.02.2017., 16:36   #22
Sve to stoji, ali isto tako uvijek su iste momčadi u vrhu poredka i uvijek su iste ( više-manje) u PO, a baš sa svima mi igramo ovu sezonu.
stipest is offline  
Old 20.02.2017., 16:43   #23
Usporedba Broncosovog raporeda ima itekak smisla jer gro ekipa s kojim igraju ce biti jace iduce sezone. Patsi, Cowboys, KC, Raiders, tu bih jos dodao Redskinse.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 20.02.2017., 17:08   #24
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Usporedba Broncosovog raporeda ima itekak smisla jer gro ekipa s kojim igraju ce biti jace iduce sezone. Patsi, Cowboys, KC, Raiders, tu bih jos dodao Redskinse.
To su samo špekulacije i ništa drugo. I druge ekipe će biti bolje, pogotovo nakon drafta.
Stric iz ozadja is offline  
Old 21.02.2017., 01:42   #25
mislim da brownsima nije pametno trejdat 12th overall za jimmyja.

1. lik je odigrao 2 i pol tekme u karijeri i duplo je veći mačak u vreći od osweilera.
2. ovo mu je zadnja godina rookie ugovora i već iduću će ga trebati masno platiti. ako bude vrhunski super, al šta ako bude li-la?
3. bolje je uzeti qba na draftu pa ga 4 godine imaš u sistemu i nakon toga znaš što i zašto plaćaš. ove godine draft nije nešto za qb, al bolje onda čekati nekog dogodine i pojačavat se drugdje.
4. to su brownsi i šta god naprave vrlo vjerojatno će zajebat
Billy Piton is offline  
Old 21.02.2017., 01:46   #26
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Je, pa cijela divizija je u istoj banani.
najteži raspored imaju ekipe u afc westu i ekipe koje ove godine igraju protiv afc westa (nfc east i afc east)

11. i 12. su garant patsi i eaglesi
Billy Piton is offline  
Old 21.02.2017., 11:08   #27
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
mislim da brownsima nije pametno trejdat 12th overall za jimmyja.

1. lik je odigrao 2 i pol tekme u karijeri i duplo je veći mačak u vreći od osweilera.
2. ovo mu je zadnja godina rookie ugovora i već iduću će ga trebati masno platiti. ako bude vrhunski super, al šta ako bude li-la?
Cut i draftaš novog sa #1.

Zadnje uređivanje Stric iz ozadja : 21.02.2017. at 11:52.
Stric iz ozadja is offline  
Old 23.02.2017., 23:12   #28
Nova NFL sezona počinje za 160 dana!! HOF vikend će igrati Arizona i Dallas. Utakmica se igra 3.8.
stipest is offline  
Old 28.02.2017., 22:51   #29
Ode Peterson iz Vikingsa. Po meni je, iskreno, trebao imati jednak tretman kao Ray Rice ili obratno, ali nebitno sad. Kako je taj čovjek igrao u 2012-oj sezoni, nakon strganog ACL-a. Njegovih 199 jardi protiv Packersa u zadnjem kolu je najbolja partija nekog running backa koju sam ikad vidio. Trebala im je pobjeda za ulazak u play off, svi su znali da će se igrati na njega i nisu mu ništa mogli. Falilo mu je nešto sitno jardaže za najviše u povijesti u jednoj sezoni, ali trener nije htio riskirati fumble u zadnjem napadu (opravdano).

Koliko god bizarno zvučalo, da se Ponder nije povrijedio prije wild card-a imao sam dojam da ih AP može odvući do kraja uz pristojan game management. Sjećam se i da je najavio da iduće godine ide na 3000 jardi ili tako nešto.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 28.02.2017., 23:15   #30
ode i charles iz chiefsa. život running bekova je malo duži od života leptira... prije dvije godien je bio #2 na fantasy draftu, a sad jedobio pedalu...
Billy Piton is offline  
Old 02.03.2017., 17:07   #31
Sve se nešto opasno kuha da bi Romo mogao završiti u Broncosima. Čak je i Elwey popustio.
stipest is offline  
Old 02.03.2017., 21:39   #32
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Sve se nešto opasno kuha da bi Romo mogao završiti u Broncosima. Čak je i Elwey popustio.
mogla bi biti win-win situacija, imaju dvije godine da uz malo srece probaju doci do SB-a po receptu od prosle godine, iskusni qb i odlicna obrana, a daju vremena lynchu i siemianu da jos "odrastu", a imaju i dobre backupove...

dok romo za koji dolar manju placu moze i do prstena prije mirovine... jedini minus je najteza divizija...
a ka ta g na ee is offline  
Old 03.03.2017., 17:10   #33
jetsi otpustili brandona marshala, a izgleda da će i deckera. već je otpušteno 7 veterana uključujući revisa, cladya, hendersona...

slijedi totalni rebuild.
Billy Piton is offline  
Old 03.03.2017., 17:58   #34
Patriotsi uživaju kod ovolikog otpuštanja vetera, Marshall sa Bradyem
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Old 07.03.2017., 12:41   #35
http://dailysnark.com/report-adrian-...join-patriots/

http://www.nfl.com/news/story/0ap300...-vegas-stadium
stipest is offline  
Old 07.03.2017., 21:37   #36
Polako nam se približava i free agency, a evo koliko momčadi imaju slobodnog salary capa za potpisivanje novih igrača


stipest is offline  
Old 07.03.2017., 23:05   #37
izgleda da bi raidersi ipak mogli završiti u vegasu.

osigurali su sufinanciranje stadiona od bank of america i glasanje vlasnika o preseljenju vjerovatno ide krajem ožujka.
Billy Piton is offline  
Old 08.03.2017., 12:43   #38
Je. Imaš moj post malo poviše sa linkom o tome. Navodno je to sad gotova stvar.
stipest is offline  
Old 08.03.2017., 16:36   #39
101 najbolji igrač u Free Agency

http://www.nfl.com/news/story/0ap300...806-sf60554806
stipest is offline  
Old 08.03.2017., 19:09   #40
brandom marshall u giantisima, pierre garcon u 49ersima.
Billy Piton is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.