Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2017., 20:39   #21
Godisnjica online prijateljstva?! Pravi jebaci zaborave godisnjicu vlastitog braka (znam primjer iz RL)... Po meni se radi o istim jadnicima, samo na skroz drugim krajevima ekstremno poemecenih romanticno ljubavnih odnosa.

Problem autora teme je to sto je vrlo vjerojatno labilni muskarac - beta muzjak koji si svasta dopusta za samo malo "necega" od strane suprotnog spola. Klasicni primjer idealiziranja. Realnost je da si ti njoj vazan mozda niti 2% kao njen partner, a ona je tebi daleko previse s obzirom u kakvom ste odnosu. Maltene te iskoristava da si dize ego kad joj je dosadno i sl. Nema ti kruva od toga, al kao sto kaze ona pjesma od Hladnog piva... "Kad nema velike ljubavi, dovoljna je i mala". Prijateljski savjet, probaj se maknit od toga i evoluiraj. Zivot je kraci nego sto mislis.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 21:23   #22
Zašt svi ciljaju na to da bi je ja kresnuo?

Jesam beta. I to mi ne stvara problem. Ja sam kao Josh Klinghoffer i Jules Bianchi izmješani. A oboje su fenomenalni u svojim područjima. Niti ne volim biti glasan, i svigdje prvi i glavni. Takvi ljudi mi idu na živce.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 21:35   #23
Mantel - meni stvarno nije jasno što želiš?
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 21:39   #24
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Mantel - meni stvarno nije jasno što želiš?
Od .... ?
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 21:40   #25
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Zašt svi ciljaju na to da bi je ja kresnuo?
Ti si ko plisani medo, samo sto nisi plisan.

Svaka cura hoce muskog frenda ko ti.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 21:51   #26
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Prije jedno sat vremena mi se desilo nešto što mi je popravilo tmurni dan, pošto me čeka još jedna runda hospitalizacije. Fun fun fun.

Počnimo od početka, kao i obično. Moja forum hr karijera počinje negdje u doba kada sam bio 1. - 2. srednje (2010ta). Frend mi je linkao neku glupost sa teen podforuma, i kako to obično završi. Čitaš, čitaš i čitaš .. desi ti se s**nje, registriraš se i pišeš o s**nju. Ali doslovno.

Vjerujem da mi je ovo bila prva tema i nikada nisam očekivao da ću dobiti poziv na kavu samo nakon 1 "krivog" posta. -> https://www.forum.hr/showthread.php?t=558327 .

Kako to kod mene uvijek biva, ja sam "budala" koja je spremna na sve. Tako su me par puta nagovorili na to da budem vani do 6 ujutro. Da nagovorim frenda da prespavam kod njega kako bi se sreo s simpatijom dan prije. Kako bi zaspao u 3 ujutro u subotu i u 6 već išao na vlak radi obaveza. Čak sam dva puta otišao u ZG radi jedne kave, i lagao gdje sam bio. I jedna od "najluđih" stvari - planirao sam put u Mostar kako bi se susreo s nekim. Yep - budala.

Poanta linka teme ... kao što vidite. ^^ Odmah drugi dan sam od trenutne najbolje prijateljice dobio poziv za kavu. I nisam se uopće premišljao oko toga i otišao sam na istu. I danas baš pričamo, tj pričam s njom ... da bi dobio izjavu da sam ja jedina osoba uz koju se ona osjeća 125% svojom, i da bi to rado bila s nekim drugim ljudima. Da sam "došao" do nje.

Link za "dokaz". -> http://oi67.tinypic.com/34gr33n.jpg

So .. uskoro će mi biti 7 godina prijateljstva s curom koju sam upoznao preko neta. Niti nisam siguran dal' je to uopće moguće. XD Ali poanta ovog pisanja bi bila: ponekad vas samo 1 krivi post/tema vodi do nečeg genijalnog. Samo jedan glupi post. ^^

Također sam nedavno dobio poruku od jednog dečka koji se kao "srami" popiti kavu s nekim preko neta iz XYZ razloga. No ja ne vidim razliku između onih koje ste pokupili u petak/subotu navečer i preko foruma. Apsolutno isti vrag je u pitanju.

Naravno da će uvijek biti oni do kojih niste mogli doprijeti, a htjeli ste, i to jako. I ja imam pun kufer takvih osoba. Ima i onih koji su htjeli doprijeti do vas, a iz nekog razloga ih vi niste pustili blizu. Imam i takvih pun kufer. No to nije razlog odustajanja.

Pa ... sretna mi skoro pa 7. godišnjica prijateljstva s nekim preko neta. Tko bi rekao. ^^
Neki i dalje pišu glupe postove, pa ne napreduju baš daleko, niti imaju nekog uspjeha previše.
Al ak ništa drugo, lijepa je ovo priča i to je znak jednog lijepog prijateljstva.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 21:53   #27
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Neki i dalje pišu glupe postove, pa ne napreduju baš daleko, niti imaju nekog uspjeha previše.
Al ak ništa drugo, lijepa je ovo priča i to je znak jednog lijepog prijateljstva.
Prvi pametan post ove teme. To je bila i poanta iste: da ne odustanu od pisanja i traženja.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 21:54   #28
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Od .... ?
Od te cure, online upoznavanja, ove teme..?

Pokušavam skužiti koje je pitanje, koji je zaključak, ali mi ne ide
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 21:58   #29
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Prvi pametan post ove teme. To je bila i poanta iste: da ne odustanu od pisanja i traženja.
Istina, ne treba odustajati.
Ali za neke možda ni neće biti spasa ako nastave pisati kako pišu, no nikad ne znaš, može se dogoditi kao i u tvom slučaju da se tako potrefe neke stvari i eto, na kraju lijepo prijateljstvo.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 21:58   #30
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Od te cure, online upoznavanja, ove teme..?

Pokušavam skužiti koje je pitanje, koji je zaključak, ali mi ne ide
Pitanja nema, zaključak je spomenut: trebali bi nastaviti pisati jer eto, 1 krivi tramvaj i 1 krivi post vas možda dijeli do nečeg genijalnog.

A od nje imam ono što želim. Od ove teme ću biti sretan ako dobijem odgovor da se samo 1 osoba radi ove teme odlučila javiti nekome koga dugo čita. Zamisli: samo 1. A od online upoznavanja: i dalje ću se javljati ljudima koji mi se čine simpa, jer eto - možda je to baš to. ^^
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 22:03   #31
Zene vole imat frajere u frendzoni i to nije nesto cemu bi frajeri trebali tezit. (ili obrnuto)

Udaljeno prijateljstvo na koje osoba trosi puno vremena tipkajuci je gubitak vremena. Koliko su takva prijateljstva prijateljstva a ne iskoristavanje?

Ne kazem da je to sto on ima s curom lose, mozda nije. Ali s moje perspektive ne izgleda bas sjajno.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 22:05   #32
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Zašt svi ciljaju na to da bi je ja kresnuo?

Jesam beta. I to mi ne stvara problem. Ja sam kao Josh Klinghoffer i Jules Bianchi izmješani. A oboje su fenomenalni u svojim područjima. Niti ne volim biti glasan, i svigdje prvi i glavni. Takvi ljudi mi idu na živce.
Pa ono, racunam ipak je tema na usamljenim srcima di vecina normalnih ljudi cilja na neku kres shemu u konacnici kad srce vise ne bude usamljeno.

Ako si ti sretan s vasm prijateljstvom, to je najbitnije.

Zast je nebi kresnio btw?

Mozda ni ona tebe trenutno ne bi kresnila, al te isto podsvjesno pod krinkom prijateljstva drzi blizu u nekoj rezevrvi ukoliko se nesto dogodi njenom osnovnom ljubavniku pa to pukne...

Realno, u teoriji... da skupa otputujete prema XY lokaciji avionom i avion se srusi i samo vas dvoje prezivite na pustom otoku, a svi misle da ste mrtvi... Kresali bi se vi u roku od par sati do par godina zajednickog zivota na tom otoku, al kresli bi se 99%.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 22:13   #33
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Pitanja nema, zaključak je spomenut: trebali bi nastaviti pisati jer eto, 1 krivi tramvaj i 1 krivi post vas možda dijeli do nečeg genijalnog.

A od nje imam ono što želim. Od ove teme ću biti sretan ako dobijem odgovor da se samo 1 osoba radi ove teme odlučila javiti nekome koga dugo čita. Zamisli: samo 1. A od online upoznavanja: i dalje ću se javljati ljudima koji mi se čine simpa, jer eto - možda je to baš to. ^^
Aha! Kužim. Plemenita tema
Sretno

Iako, mislim da će te više pokušavanja, a manje nadanja u filmske priče(možda mi je baš ovaj krivi tramvaj ulaznica) dovesti tamo gdje želiš. U svakome, slučaju, ne odustaj
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 22:31   #34
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Istina, ne treba odustajati.
Ali za neke možda ni neće biti spasa ako nastave pisati kako pišu, no nikad ne znaš, može se dogoditi kao i u tvom slučaju da se tako potrefe neke stvari i eto, na kraju lijepo prijateljstvo.
Ja sam romantična budala, tako da vjerujem u happy ending.

Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ne kazem da je to sto on ima s curom lose, mozda nije. Ali s moje perspektive ne izgleda bas sjajno.
Pa, meni odgovara naš odnos. Kad imam problem - znam kome ću prvo šibnuti poruku. I kad ona ima problem zna koga prvog može nazvati. Ne vidim zbilja problem u takvom odnosu.

Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
...
To je već SF više klase.

Ne znam zašto. Jednostavno smo oduvijek bili prijatelji i tako je ostalo. Bilo je 5 minuta kad je ona bila u krizi, a i ja isto. I došlo mi je ideju. "Znaš M., X. i ti bi si super pasali.". Ali je ostalo samo na tome: na ideji.

Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Aha! Kužim. Plemenita tema
Sretno

Iako, mislim da će te više pokušavanja, a manje nadanja u filmske priče(možda mi je baš ovaj krivi tramvaj ulaznica) dovesti tamo gdje želiš. U svakome, slučaju, ne odustaj
Pa, niti ne mislim odustati. Dobro je ovako zasad. ^^ I tebi isto sretno, što god tražila.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 00:02   #35
Vidim da većina muških na ovoj temi autora na finjaka podjebava. Pa ajde vi dečki kad ste tak veliki jebači, dajte taj recept nama koji to nismo. Ako autor to ne iskoristi, svejedno vjerujem da će se naći dobar broj ljudi kojima će taj recept poslužiti. Govorite da ne treba prema curama biti pažljiv, romantičan itd jer im onda postaneš prijatelj, kako se onda vi prema curama odnosite? Uhvatite ju za sisu ili guzicu u tramvaju? Pred svima joj udijelite kompliment "rođena si da te izjebem tu pred svima"? Ili joj diskretno kažete "e bok, znaš kak si dobra pička, uletio bi u tebe ko izbjeglica u Europu"? Jel to onda vaš način da vas ne smjesti u frend zonu? Dajte malo te svoje načine kad vam već super ide, nema potrebe da skrivate.
zeleni mentol is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 00:14   #36
Sa ženama treba postupati jednako kao sa svakom drugom osobom. Ne treba ih stavljati na pijedestal.
Ove romantične princeza, Barbika, Pepeljuga šit će samo privući upravo takve koje traže nekakvog papka da ih dvori.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 00:17   #37
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
....
100 ljudi, 100 čudi, 100 žena, 200 sisa.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 00:17   #38
Quote:
zeleni mentol kaže: Pogledaj post
"e bok, znaš kak si dobra pička, uletio bi u tebe ko izbjeglica u Europu"?


Nedavno ispred mene u redu u kauflandu bila zenskica kupila 300gramsku milku, neko vino i uloske i kuca joj to tip na blagajni i veli 'auuuu ti sigurno nejdes ovaj vikend nigdje, al os možda iduci na kavu ?'

OT: upoznah svog dragog preko foruma, uspješno kohabitiramo
__________________
add a dab of lavender to your milk, leave town with an orange, and pretend you're laughing at it
bubula is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 00:23   #39
Zekoslav, a kako ćeš onda određenoj ženi dati do znanja da ti je ona bitnija nego ostale žene? Ja se slažem da sa svim ljudima treba postupati jednako bez obzira na spol, ali tako možeš postupati prema ljudima koji nisu od tvog interesa. Prema osobi koja ti se sviđa moraš imati neki drugačiji pristup. Ovo za pepeljugu, barbiku su priče za malu djecu, ne vjerujem da bi neki odrasli muškarac tim nazivima oslovljavao bilo koju curu.
zeleni mentol is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 00:28   #40
Postoji čitav niz nijansi između pijadestala i odnosa kao prema svakom drugom.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:26.