Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2017., 21:23   #3701
Quote:
donaldduck kaže: Pogledaj post
da im je stalo do love, najprije bi, ali onako temeljito, potaracali kojekakve kretene koje su postavili i koji im smanjuju a ne povećavaju prihode. dok se njih ne riješe, džabe im sve ostalo.
Nemreju ih potaracat kad su im to prijatelji,kumovi i ostala kamarila. Nastao bi lom.
laurarezidba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 21:40   #3702
Quote:
laurarezidba kaže: Pogledaj post
Nemreju ih potaracat kad su im to prijatelji,kumovi i ostala kamarila. Nastao bi lom.
A onda nek uživaju u tome da imaju sve manje love. Njihov izbor. I njihov džep.
donaldduck is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 21:45   #3703
Quote:
laurarezidba kaže: Pogledaj post
Nemreju ih potaracat kad su im to prijatelji,kumovi i ostala kamarila. Nastao bi lom.
Zapravo je i Styriji i bratskoj im Hanzi najbolji pokazatelj onaj o broju prodanh primjeraka. Vjerovatno svaki dan grizu nokte i žestoko se oblokavaju kad dobiju podatke o tome koliko su komada prodali a koliko im se vratilo. A znamo svi kako to ide - manja prodaja, manje oglasa, manje utjecaja... Sve skupa jednako manje prihoda. Nešto otprilike kao kod Agrokora. Pa nek onda analiziraju, traže razloge i sl. Prije ili kasnije suočit će se s onim pravim uzrokom, njima samima. Samo što bi im onda i "nadležne institucije" mogle pokucati na vrata. To tako ide.
donaldduck is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 06:49   #3704
Svi ti ljudi su prevaranti,i kad odu,otici ce svi,vrlo vjeroojatno ce tesko nabacivati jedni na druge.
Treba im ostaviti sve sto imaju da ih podsjeca sto su radili i kakvi su bili.
trepanacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 09:47   #3705
Quote:
trepanacija kaže: Pogledaj post
Svi ti ljudi su prevaranti,i kad odu,otici ce svi,vrlo vjeroojatno ce tesko nabacivati jedni na druge.
Treba im ostaviti sve sto imaju da ih podsjeca sto su radili i kakvi su bili.
Jedino sto bi im ja ostavio su tuzbe za nesavjesno poslovanje. I ovrhe koje ce placat do kraja zivota.
believer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:25   #3706
Quote:
trepanacija kaže: Pogledaj post
Svi ti ljudi su prevaranti,i kad odu,otici ce svi,vrlo vjeroojatno ce tesko nabacivati jedni na druge.
Treba im ostaviti sve sto imaju da ih podsjeca sto su radili i kakvi su bili.
Za početak treba im ponuditi nove ugovore BEZ ZLATNIH PADOBRANA. Imaju otpremine regulirane ZOR-om, plaćerede su im ogrome i imat će velike otpremine, puno veće od drugih. Ostalo će doći samo po sebi.
donaldduck is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 12:35   #3707
Hm da,pogresni ljudi su preuzeli,prevladala je pohlepa i mislilo se samo na osobne probitke i zelje,a ne na novinarstvo (isto i kompanjoni).
Iako,ruku na srce,Vecernji je uvijek bio uz vlast, malogradjanske novine koje su sad pofjakim utjecajem crkve,kao nekad partije.S tim da je glavni u CK sad slavni pater Tolj koji se okruzio sebi slicnima i nece tako lako otici,bas zbog te sprege.
laurarezidba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 15:13   #3708
Quote:
laurarezidba kaže: Pogledaj post
Hm da,pogresni ljudi su preuzeli,prevladala je pohlepa i mislilo se samo na osobne probitke i zelje,a ne na novinarstvo (isto i kompanjoni).
Iako,ruku na srce,Vecernji je uvijek bio uz vlast, malogradjanske novine koje su sad pofjakim utjecajem crkve,kao nekad partije.S tim da je glavni u CK sad slavni pater Tolj koji se okruzio sebi slicnima i nece tako lako otici,bas zbog te sprege.
Jel su to sada tamo glavni pretežno ljudi s kamenjara susjedne nam države?
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 18:38   #3709
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Jel su to sada tamo glavni pretežno ljudi s kamenjara susjedne nam države?
Ne! Sve purgeri s poteza Kaptol-Šestine-Vukovarska-Keglić. I urednici i novinari.
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 19:07   #3710
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
Ne! Sve purgeri s poteza Kaptol-Šestine-Vukovarska-Keglić. I urednici i novinari.
Ima i nešto Hercegovaca, kao i iz zaleđa Dalmacije. Tu i tamo koji Zagrepčanin među novinarima, ali u vodstvu je mislim jedan zalutao.
trepanacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 21:01   #3711
Quote:
trepanacija kaže: Pogledaj post
Ima i nešto Hercegovaca, kao i iz zaleđa Dalmacije. Tu i tamo koji Zagrepčanin među novinarima, ali u vodstvu je mislim jedan zalutao.
Dakle prosjaci i sinovi ko i na čelu države i Agrorokora, sad je pitanje zašto smo to dozvolili da nam nesposobni vode državu, poduzeća, medije?
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 21:26   #3712
sramotno u što je thai VL transmutirao. nevjerojatno teška bruketina.
atutto_gas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 21:44   #3713
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Dakle prosjaci i sinovi ko i na čelu države i Agrorokora, sad je pitanje zašto smo to dozvolili da nam nesposobni vode državu, poduzeća, medije?
Sve su preuzeli, već odavno.
A znaš zašto? Zato jer su međusobno uvezani i "pomažu" si, baš kao i Židovi.
Dok si "mi" međusobno bacamo klipove pod noge.
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:30   #3714
Pater tamo kolo vodi,a on je Hercegovac. Pametnom dosta.
laurarezidba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:38   #3715
misliš da je to loša kombinac.& ja..

sitne duše. kompleksaši. miris penezeka, statusno materijalnog. i isfuravanje na neopipljivo. inverzija u_sred balkana u nesvjestici..
atutto_gas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 07:50   #3716
Quote:
atutto_gas kaže: Pogledaj post
misliš da je to loša kombinac.& ja..

sitne duše. kompleksaši. miris penezeka, statusno materijalnog. i isfuravanje na neopipljivo. inverzija u_sred balkana u nesvjestici..
S Agrokorom padaju i oni.Kakvih tamo ima perverznjaka pod krinkom novinarstva...usli su u medije samo da lakse realiziraju svoje bolesne nagone.Gadno da ne moze gadnije.
laurarezidba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 09:50   #3717
Ne razumijem, zašto Večernji list još uvijek daje prostor Davoru Ivankoviću. Čovjek je sa svojim plitkim proHDZovskim pamfletima više paše portalu direktno.hr, nego Večernjem listu. Evo čuo sam da i Tihomir Dujmović je počeo tamo pisati.

Koliko sam shvatio: Puljić Šego se bavi HDZom, a Maretić SDPom. Ivanković je tu suvišan. Čak i Ivkošića više cijenim od tog HDZovog pera.

No ipak je Večernji list bez obzira na Ivankoviće i Ivkošiće daleko čitljiviji medij od Jutarnjeg.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 11:50   #3718
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Ne razumijem, zašto Večernji list još uvijek daje prostor Davoru Ivankoviću. Čovjek je sa svojim plitkim proHDZovskim pamfletima više paše portalu direktno.hr, nego Večernjem listu. Evo čuo sam da i Tihomir Dujmović je počeo tamo pisati.

Koliko sam shvatio: Puljić Šego se bavi HDZom, a Maretić SDPom. Ivanković je tu suvišan. Čak i Ivkošića više cijenim od tog HDZovog pera.

No ipak je Večernji list bez obzira na Ivankoviće i Ivkošiće daleko čitljiviji medij od Jutarnjeg.

Ako dobro iščitavam, unatoč troje novinara s ulazom u HDZ niti jedan nije blizak struji Andreja Plenkovića. Dapače, u nekoliko navrata skužila sam da se između redova spuštalo Plenkovićevim ljudima.
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 20:53   #3719
Raspad sistema tamo, bljak od svih boleština. Vele da se direktoruša razvela od muža zbog pjevača poskočica i doskočica. Valjda budu uskoro svadbena zvona na imanju u Klinča selu.

Zadnje uređivanje trepanacija : 23.04.2017. at 21:05.
trepanacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 00:26   #3720
Quote:
trepanacija kaže: Pogledaj post
Raspad sistema tamo, bljak od svih boleština. Vele da se direktoruša razvela od muža zbog pjevača poskočica i doskočica. Valjda budu uskoro svadbena zvona na imanju u Klinča selu.
Mozda bi im vise pasao Paracin ili Surdulica...
believer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.