Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 11:20   #501
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Danas sam pojeo kroasan od čokolade i kroasan od badema iz La Marquise i bili su odlični, 5/5. Frendica često navrati jer joj je USPUT (nije joj nimalo usput) i jako je zadovoljna sa svim što je probala. Jedva čekam da otvorim podružnice u Bukovačkoj i Petrinjskoj.
I ja kažem da su mi usput kada idem s posla (Radnička/Vukovarska) doma (Branimirova tržnica).
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 11:26   #502
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Danas sam pojeo kroasan od čokolade i kroasan od badema iz La Marquise i bili su odlični, 5/5. Frendica često navrati jer joj je USPUT (nije joj nimalo usput) i jako je zadovoljna sa svim što je probala. Jedva čekam da otvorim podružnice u Bukovačkoj i Petrinjskoj.
Imam misiju u kojoj ću posjetiti La Marquise u svom idućem posjetu Zagrebu. Pratim ih na FB i predivno im sve izgleda.

Jel ima kakvih vijesti oko datuma otvaranja u Petrinjskoj? : prase:
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 11:36   #503
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
kroasan od čokolade
kroasan od čokolade ili pain au chocolat?
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:12   #504
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
I ja kažem da su mi usput kada idem s posla (Radnička/Vukovarska) doma (Branimirova tržnica).

ahahahah

Quote:
Lizzie M kaže: Pogledaj post
kroasan od čokolade ili pain au chocolat?
Kroasan baš. Imaju još prazan i nugat, ako sam dobro vidio.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 16:21   #505
Mislim da sam vidio i kroasan s bademom.

Jedna mi stvar tamo "smeta". Toliko toga u ponudi i stalno se mijenja. Dođem, vidim ponudu, odlučim što ću sve uzeti taj put, a što sljedeći. I onda kada opet dođem, nema svega što sam ostavio za sljedeći put, ali ima hrpa novih stvari koje ne mogu sve uzeti pa se opet premišljam, odlučujem. I tako svaki put
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 17:40   #506
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Mislim da sam vidio i kroasan s bademom.
Jesi, napisao sam prije par postova da sam ga jeo i da je bio odličan.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 10:05   #507
Prijavljujem vrlo dobar muffin od buce u Dubravici!
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:18   #508
hah, maloprije napisah dojam o La Marquise na 'slastičarnicama', iako imaju i klasične pekarske proizvode, a sad vidim da im na računu piše Caffe bar Maksimir, tak da je to jedan krasan mali hibrid
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 00:58   #509
klarini mali motani okrugli bureci od sira i od špinata - odlični
__________________
"Nothing is always absolutely so".
deep in the sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2018., 18:41   #510
Od ovih velikih lanaca... a kaj ja znam... sve je to smrznuto i uvoz... od ovoga kaj sami rade... i smrznuto i frisko, najbolji mi je PanPek. Imaju ono kiselo odlezano tijesto, ne brzo dignuto., ne znam kak se to strucno kaze hhhh.. najukusnije mi je i ne napuhava toliko. Mislim i da uvoze puno kvalitetnije kroasane od svih ostalih.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2018., 11:35   #511
Prije tjedan dana otvorena podružnica La Marquise u Petrinjskoj 31, tako da su sada na 3 lokacije.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 16:02   #512
LaMarquise se poprilicno pokvario, zadnjih nekoliko puta kroasan s bademom kojeg sam obozavala ni sjena proslom, ekleri smanjili velicinu i punjenje, pecivo s cokoladom (ne znam kako se zove) suho... razocaranje a obozavala sam ici tamo.

Kakvo je stanje s Koricom?
Cruffin vrijedi probati? sto jos imaju od noviteta
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2019., 18:12   #513
evo da odgovorim sama sebi, cruffin odlican kao i cimet rolica, kroasan od badema siromasniji bademima nego prije i losiji nego LM
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2019., 12:38   #514
prolazio pored te Korice pa odlučio probati da i sam vidim, uzeo hvaljeni cruffin... dobro ali nisam pao na guzicu od oduševljenja, i bome ne vrijedi te novce
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2019., 20:04   #515
Jel ima igdje u zagrebu piroški? Onih pravih, u pravom tijestu (a ne kvazi-lisnatom) s puno sira unutra, kao nekada u 80-ima.
Poubelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2019., 21:24   #516
Bilo je u Prehrana ducanima. Ali nisam sad vec neko vrijeme u blizini nijednog, pa ne garantiram da je jos uvijek tako.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2019., 21:39   #517
Ako misliš na one od dizanog tijesta pržene u ulju, ima ih u Loniji. Jela sam nedavno jer me puknula nostalgija. Ne znam odakle su te u Loniji, ali inače ih proizvodi Klara pa ih sigurno ima na njihovom prodajnom mjestu na Novoj cesti.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2019., 22:20   #518
Te Klarine piroške mogu se kupiti u Konzumovim i Prehraninim dućanima... 5-6 kn po kom
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2019., 22:43   #519
Quote:
chatou kaže: Pogledaj post
Te Klarine piroške mogu se kupiti u Konzumovim i Prehraninim dućanima... 5-6 kn po kom
ali su strasne.
svjetlosnim godinama udaljeno od onih piroski iz 80-tih.
ovo je tako masno da ulje doslovno curi kad zagrizes, vjecno su hladne i tvrde kao drvo, a sir mrvicast, kiseo i u tragovima.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2019., 01:48   #520
Točno takvima ih pamtim iz 80-ih. Ove sada nisu bile tvrde i hladne.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.